Szkło hybrydowe 3mk Lens Protection do Kyocera Digno SX4
nr kat. 1326246

Dane techniczne
- szkło hybrydowe
- Kyocera Digno SX4
Optymalna ochrona ekranu
Zabezpiecz ekran urządzenia, nie rezygnując z wygody korzystania! Wybierz szkło hybrydowe, a zyskasz innowacyjne połączenie elastyczności folii i wytrzymałości szkła. Ciesz się skuteczną ochroną przed zarysowaniami i uderzeniami, a jednocześnie zachowaj optymalną czułość dotyku i komfort użytkowania. Postaw na elastyczność i wytrzymałość w jednym.
Ochrona dopasowana do smartfona
Zadbaj o ekran swojego smartfona i przedłuż jego żywotność! Dzięki folii lub szkłu ochronnemu zaprojektowanemu specjalnie do wyświetlacza telefonu zyskujesz pewność optymalnego dopasowania i barierę przed zarysowaniami, zabrudzeniami i innymi uszkodzeniami. Chroń swoje urządzenie i ciesz się jego komfortowym użytkowaniem na dłużej.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Rodzaj: dedykowane
Marka: Kyocera
Pasuje do telefonu: Kyocera Digno SX4
Rodzaj ochrony: szkło hybrydowe
Przeznaczenie: wyświetlacz telefonu
Skład zestawu: mokra ściereczka, sucha ściereczka
Opis: Lens Protection™ wzmacnia aparat do 200%, pochłaniając energię uderzenia. Jest ultracienkie, dlatego nie zauważysz go na obiektywie.
Informacje o bezpieczeństwie: Pobierz
Gwarancja
Gwarancja: 12 miesięcy
Producent
Nazwa producenta: 3mk PROTECTION Sp. Z o. o.
Marka: 3mk
Dane kontaktowe producenta
E-mail: sklep@3mk.pl
Ulica: Krotoszyńska 35B 02 lok 4 A
Kod pocztowy: 63-400
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Kraj: Polska













 (1).jpg)
