Przejdź do opisu produktu

El Home MVL-02B7

czujnik ruchu

El Home
nr kat.
1192082

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Plafon z mikrofalowym czujnikiem ruchu El Home MVL-02B7 przeznaczony jest do automatycznego oświetlenia wewnętrznych części posesji.

Plafoniera wyposażona jest w aktywny mikrofalowy czujnik ruchu, który wysyła i odbiera fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości (5,8GHz). Detekcja ruchu odbywa się przy wykorzystaniu zjawiska Dopplera, czyli na zasadzie pomiaru różnic fal odbitych od poruszającego się obiektu w zadanym sektorze widzialności czujnika (np. w wyniku ruchu znajdującej się tam osoby). Jeśli w sektorze widzialności czujnika pojawi się jakiś obiekt, automatycznie włącza się oświetlenie i pozostaje włączone tak długo, jak długo czujnik ruchu wykrywa obecność (ruch obiektu) w obrębie pola „widzenia”. Jeśli w określonym (zadanym przez użytkownika) czasie nie zostanie wykryta obecność, oświetlenie zostanie automatycznie wyłączone.

Plafon MVL-02B7 obciążyć można jedną żarówką z gwintem E27 o maksymalnej mocy 60W. Istnieje możliwość podłączenia do plafonu dodatkowego obciążenia (odbiornika) o maksymalnym poborze mocy 300W – wówczas po wykryciu ruchu w polu widzenia czujnika załączać się może równocześnie z oświetleniem dodatkowe urządzenie elektryczne.

Klosz plafonu wykonany jest z tworzywa sztucznego o współczynniku ochronnu mechanicznej IK10, co czyni go wandaloodpornym.Ponadto urządzenie wyposażono w zestaw 3 potencjometrów do sterowania automatyką lampy: progu oświetlenia zewnętrznego, czułości sensora oraz czasu podtrzymania oświetlenia. 

Dane techniczne

czujnik ruchu El Home MVL-02B7

Typ  czujnik ruchu
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Eura-Tech Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: El Home
  • Typ: czujnik ruchu

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące El Home MVL-02B7

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących El Home MVL-02B7, wpisz 1192082 w wyszukiwarce euro.com.pl.