Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor LED 3D Sony KD-65XD9305

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor LED 3D Sony KD-65XD9305
Sony KD-65XD9305
6 290 zł
Opis i dane


XD93 - Piękna konstrukcja i doskonały obraz

Rozdzielczości 4K nie można porównywać z rozdzielczością Sony 4K HDR. Obraz 4K HDR to kolejny krok rozwoju zaawansowanych technologii 4K Ultra HD, łączący wysoką rozdzielczość z dużą jasnością, kontrastem i szerokim zakresem barw. Obraz będzie miał teraz m.in. wyjątkową wyrazistość, kolorystykę i kontrast.
 

  • 4K HDR (High Dynamic Range)

Nowy standard jakości. Niewiarygodny kontrast z fantastycznymi, naturalnymi kolorami, wyjątkowa szczegółowość obrazu. Niezwykły, naturalny obraz dzięki unikalnym technologiom Sony

  • Android TV

Tylko czysta rozrywka, inteligentne wyszukiwanie. Pełna personalizacja rozrywki zawartości smartfona na dużym ekranie telewizora

  • Stunningly Bright, Ultra Slimm

X-tended Dynamic Range PRO podnosi szczytową jasność do poziomu nawet 3 krotnie większej niż inne TV LCD LED zachowując świetną jasność i głębokie czernie. Nowy typ podświetlenia, Slim Backlight Drive, pozwala na uzyskanie niezwykłej smukłości telewizora
 

 
 
 
4K HDR : jakość obrazu nowej generacji
4K HDR : jakość obrazu nowej generacji
Telewizor zgodny z techniką HDR odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów. W połączeniu z rozdzielczością 4K Ultra HD materiał wideo HDR cechuje wyjątkowa szczegółowość, kolorystyka i kontrast, a także szerszy zakres jasności niż przy innych formatach wideo. W efekcie uzyskujemy najbardziej realistyczny obraz, jaki można uzyskać na ekranie telewizora, z wyraźnymi detalami i jasnym podświetleniem.
Doświadcz aktywnej technologii 3D firmy Sony
Odkryj świat trójwymiarowego obrazu i przekonaj się, jak barwnie, szczegółowo i realistycznie wyglądają filmy oraz programy telewizyjne. Technologia 3D aktywna umożliwia stałe wyświetlanie obrazu HD 1080p dla każdego oka i zapewnia doskonały obraz 3D – nawet patrząc pod kątem aż 178 stopni.
Doświadcz aktywnej technologii 3D firmy Sony
Poznaj bogactwo możliwości funkcji i usług dzięki platformie Android TV
Poznaj bogactwo możliwości funkcji i usług dzięki platformie Android TV
Oto telewizor typu Smart w doskonalszej wersji. Pomyśl o wszystkich rzeczach, za które lubisz swój smartfon albo tablet. Teraz możesz je mieć w większej skali: na pięknym ekranie telewizora. TV z platformą Android TV umożliwiają podłączanie różnych urządzeń z systemem Android oraz współużytkowanie aplikacji, filmów i innych materiałów. To naprawdę proste.

*Dostępność aplikacji, treści oraz niektórych funkcji może zależeć od kraju, jak również od zaplanowanych aktualizacji.
4K X-Reality™ PRO: każdy obraz w jakości 4K
Wyświetlany na ekranie obraz urzeka czystością. Nasz najbardziej wydajny proces przetwarzania obrazu 4K ulepsza każdy piksel i nadaje mu optymalny wygląd. Poszczególne fragmenty sceny są poddawane analizie i przetwarzane z użyciem specjalnej bazy danych o obrazach, która umożliwia niezależną optymalizację faktur, kolorów i krawędzi. Różnica jest wyraźna i przejawia się w naturalnym wyglądzie szczegółów.
4K X-Reality™ PRO: każdy obraz w jakości 4K
Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie
Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie
Innowacyjna technologia Motionflow™ XR zapewnia płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu ciemnych klatek, które zapobiegają rozmyciu się obrazu i nadając mu prawdziwy kinowy wygląd. Niektóre modele dodatkowo są wyposażone w funkcję wstawiania obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach.
Procesor obrazu 4K X1: jeden układ, który zmienia wszystko
Zaawansowany procesor 4K X1™ zapewnia doskonałą jakość obrazu niezależnie od oglądanych treści. Inteligentna analiza i interpolacja generują obraz o rozdzielczości bliskiej 4K. Zapewnia to doskonałą jakość obrazu z każdego źródła — telewizji, płyt Blu-ray i DVD, a nawet materiałów wideo 4K z Internetu. Atrakcyjne obrazy 4K o zadziwiającej wyrazistości, jeszcze wierniejsze kolory i większy kontrast.
Procesor obrazu 4K X1: jeden układ, który zmienia wszystko
TRILUMINOS™ Display: żywsze kolory, bogata kolorystyka
TRILUMINOS™ Display: żywsze kolory, bogata kolorystyka
Telewizory BRAVIA® zapewniają jeszcze wierniejsze kolory. Dzięki specjalnie opracowanej technice podświetlenia TRILUMINOS™ Display wybiórczo mapuje kolory z szerokiej gamy barw, zapobiegając przesycaniu i nienaturalnemu oddawaniu subtelnych odcieni. Żywy, autentyczny obraz wiernie oddaje emocje każdej sceny.
Zachwycającą jakość obrazu w niezwykle smukłej obudowie
Nowy typ podświetlenia, Slim Backlight Drive, pozwala na uzyskanie niezwykłej smukłości telewizora. Odbiornik charakteryzuje się bardzo małą grubością i bezramkową konstrukcją z ledwie widoczną krawędzią wokół ekranu. Dodatkowo wszystkie przewody można umieścić za osłoną, co pozwala utrzymać ład i porządek.
Zachwycającą jakość obrazu w niezwykle smukłej obudowie
Telewizor rekomendowany przez Netlix
Telewizor rekomendowany przez Netlix
Ten model spełnia wymogi programu certyfikacji najlepszych telewizorów do korzystania z usługi Netflix. Serwis pozwala bez ograniczeń oglądać ulubione materiały wideo.
Doskonała rozrywka bez przewodów
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Doskonała rozrywka bez przewodów
Wysyłaj treści na większy, ekran przez Google Cast
Wysyłaj treści na większy, ekran przez Google Cast
Google Cast™ umożliwia przenoszenie ulubionych filmów, gier i aplikacji z urządzeń mobilnych do telewizora w pełnej jakości. Wystarczy dotknąć przycisku Cast na ekranie urządzenia z systemem Android lub iOS, aby powiększyć ulubione materiały. Wyślij daną zawartość w Google Cast i kontynuuj przeglądanie na telefonie lub tablecie.
Szybkie wyszukiwanie dowolnych treści
Dyskretny pasek zawartości umożliwia znalezienie wyszukiwanego filmu, programu lub wideo. Wywołaj go i przeglądaj kanały telewizyjne, materiały na życzenie, pobrane programy i inne treści, nie przerywając oglądania. Pasek możesz dostosować do swoich potrzeb, aby w pierwszej kolejności były wyświetlane materiały, z których najczęściej korzystasz.
Szybkie wyszukiwanie dowolnych treści
Multimedialny teletext kolejnej generacji
Multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję nagrań. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Oglądaj setki programów telewizyjnych z całego świata
Oglądaj setki programów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S2 umożliwiający odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Standard DVB-S2 jest rozwinięciem standardu DVB-S oferujący mniejszą przepustowość wymaganą do transmisji treści HD podnosząc jej jakość. Przekaz satelitarny umożliwia odbieranie znacznie większej liczby kanałów telewizyjnych niż telewizje kablowe lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Udoskonalona technologia LCD używa, emitujących własne światło, diod LED do podświetlania ekranu (zbudowanego z ciekłego kryształu). Dzięki temu są cieńsze, a także lżejsze. Ponadto diody LED nie potrzebują dużo energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odwzorowywanie kolorów w wyświetlaczach tego typu jest bliskie doskonałości. 
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED

Dane techniczne

telewizor LED 3D Sony KD-65XD9305

Obraz   
Ekran  65 cali / 164 cm, 16:9
Zgodność z HD 4K UHD, 3840 x 2160
Technologia 3D nie
Zakrzywiony ekran Curved nie
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Technologia HDR (High Dynamic Range) tak,
Optymalizacja ruchu Motionflow XR 1000 Hz
Częstotliwość odświeżania ekranu 100 Hz
Funkcje poprawy obrazu  4K X-Reality PRO, 4K Processor X1, Advanced Contrast Enhancer, czujnik oświetlenia zewnętrznego, TRILUMINOS Display, X-tended Dynamic Range, Slim Backlight Drive
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego ClearAudio+
Moc głośników  4 x 7,5 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  AVL, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, dts 2.0 + Digial out, głośnik Clear Phase, S-Master
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA nie
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB nie
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Direct, Miracast
System Smart  Android TV
Funkcje Smart TV  Google Play Store, Google Cast, TV SideView, Screen Mirroring, pasek zawartości
Aplikacje Smart TV  ipla, Netflix, TVN Player, VOD. TVP. pl, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  sterowanie głosem, zgodność z technologią 3D Sony aktywne, USB - zdjęcia, muzyka, film, Bravia Sync, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Sony BRAVIA Seria XD93 / 2016
Wzornictwo  Stunningly Bright Ultra Slim
Kolor obudowy  czarny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  145,8 x 96 x 27,5 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  145,8 x 83,9 x 3,6 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  32,1 kg / 28,9 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 300x200 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna B
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 167 W
Roczne zużycie energii 232 kWh = 127,60 zł rocznie
Przekątna ekranu  65 cali / 164 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Pobór mocy (max)  225 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  2 baterie AAA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, zasilacz sieciowy, pilot z obsługą głosową RMF-TX200E
Akcesoria opcjonalne okulary 3D TDG-BT500A, uchwyt SU-WL450, subwoofer SWF-BR100
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Sony Europe Limited Sp. z o.o.
Kod producenta  KD65XD9305BAEP
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Sony
  • Cena: od 6 000 do 7 999

Ocena klientów

3,5 na podstawie 7 ocen
5
(5)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(2)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • wygląd
71% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Sony KD-65XD9305
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-06-2016,
kazjuz
Potwierdzony zakup

Rewelacja.Cena zakupu wysoka.Jestem zadowolony.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
UWAGA NA WADLIWE EGZEMPLARZE
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
06-12-2016,
M-L R-M
Potwierdzony zakup

Po kilku miesiącach zbierania wiedzy wybrałem wreszcie telewizor prawie idealny dla mnie, Kluczowym kryterium był poziom czerni, a oglądam głównie w nocy. Ponieważ Euro miało najlepsza cenę, zamówiłem z dostawą do domu. Tv przyszedł nówka sztuka, nieotwierany, karton bez żadnych uszkodzeń. Otworzony przy dostawcach, żadnych widocznych uszkodzeń. Niestety po odpaleniu szok, okazało się, że matryca masakrycznie prześwietlona, szkaradne białe plamy na ciemnym tle, a miał mieć jeden z najlepszych systemów wygaszania i właśnie dla ... Tel. do Sony, kazali kalibrować, co nie pomogło. Zasugerowałem niewielką krzywiznę matrycy, której się sam dopatrzyłem. Przysłali serwis z mojego miasta, który stwierdził uszkodzenie mechaniczne i odmówił naprawy. Podobno musiałem skrzywić ja (absurd) lub w transporcie (wątpię, przyjechał w pozycji pionowej, karton bez uszkodzeń). Zgłosiłem w RtvEurAgd reklamację z tyt. rękojmi czekam na kolejny serwis, który mają mi przysłać. Jak będzie trzeba pójdę do sądu bo nie dam sobie wmusić , że kupiłem nowy tv za tyle kasy i sam go natychmiast pokrzywiłem (ciekawe w jaki sposób?). Nie zdążyłem go nawet powiesić na ścianie, a z kartonu wyjmowany oczywiście z największym namaszczeniem proporcjonalnym do wydanej kasy... Wniosek: dokładnie oglądajcie przy swoje egzemplarze, m in. sprawdzajcie czy matryca tv jest prosta. Marka Sony jak się okazuje nie gwarantuje już braku jakichkolwiek problemów Poza tym tv zapowiada się świetnie, nie chcę innego ale ten muszą mi wymienić na wolny od wad. Jak pisałem przy tej cenie tv o sprawiedliwość jestem gotów walczyć nawet w sądzie. Zalety: wygląd, piękne kolory Wady: słaby dźwięk, starodawny pilot, beznadziejny po ciemku, problemy jakich się nie spodziewałem po flagowym (do niedawna) modelu Sony

Pokaż całość
Pytania (2)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Grzechu daj znać jak się u Ciebie sprawa zakończyła. Ja na razie walczę bo EURO bezczelnie próbuje zwalić winę na mnie.
M-L R-M zapytał 03-01-2017
Odpowiedz
Witam. Mam ten sam problem z tym BUBLEM ! Euro odmówiło wymiany.Zgłosiłem do Serwisu i czekam na technika. Problem opisałem na forum Sony. Napisz co u Ciebie.Pozdrawiam
grzechu zapytał 10-12-2016
Odpowiedz
Trochę mnie pocieszyłeś, że nie jestem sam chociaż i tak Ci szczerze współczuję. Czekam na serwis , który ma przysłać Euro. Na razie jestem pewny swego i bojowo nastawiony. Faktu są takie: -tv jest krzywy co mam wpływ na jakość obrazu -tv dowieziono mi oryginalnie zapakowany i w nieuszkodzonym kartonie -tv nie został skrzywiony przeze mnie, to nie nawet nie możliwe -gość z serwisu stwierdził, że uszkodzenie jest mechaniczne i nie podejmuje się naprawy, chyba, że sony każe mu wymienić Moim zdaniem skrzywienie jest wadą produkcyjną. Gość z serwisu twierdzi, że mógł się skrzywić w transporcie jeśli był źle przewożony. Jeszcze w żadnym sklepie nie widziałem tv przechowywanych na leżąco ale kto wie... W Media Markt u mnie w mieście stoi taki sam i też jest krzywy tylko trochę mniej. Jestem dobrej myśli i świadomy swojej krzywdy, liczę więc , że Euro załatwi sprawę jak należy. Jeśli nie nie to jestem gotowy iść do sądu ,a mam dobrą prawniczkę. Na razie zgłosiłem reklamację z tytułu rękojmi sprzedawcy i cierpliwie czekam na rozwój sytuacji. Podaj proszę adres forum gdzie opisałeś sprawę. Ja też dam znać jak się moja sprawa skończyła.
M-L R-M odpowiedział11-12-2016
Eurp tylko zgłosi temat do serwisu a oni się ż tobą skontaktują. Ja nie chciałem czekać i sam to zglosiłem W środę się okaże.Odpowiedź na forum Sony:Dziękujemy za zapytanie. To zjawisko na matrycy to tzw. clouding, nierównomierność podświetlenia matrycy. Zjawisko występuje mniej lub bardziej w każdym tv LCD. Ten model TV posiada podświetlenie Edge LED, które jest wyjątkowo narażone na ten problem. Proponujemy podjąć próbe zniwelowania problemu: - poprzez ponowne ostrożne poskręcanie komponentów lub poprzez przyłożenie siły o przeciwnym kierunku działania, w miejscu naprężeniamoże udać się usunąć istniejące naprężenia - zgłoszenie sprawy do Autoryzowanego Serwisu Sony w celu próby "regulacji w matrycy niezależnie regulowanych stref podświetlenia". - w przypadku braku poprawy najlepiej skorzystać z gwarancji i wymienić model na nowy Pozdrawiamy, zespół Sony.
grzechu odpowiedział12-12-2016
Zwiń pytania
PORAŻKA UCIEKAJCIE OD SONY
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
05-04-2017,
mars
Potwierdzony zakup

Tv popsuł się po 1 mc naprawa gwarancyjna niemozliwa wymiana na nowy ?? niestety nowy TV który otrzymałem miał przepracowane ponad 420h i bad pixele, wszystko zgodne z standartami SONY . KOSZMAR tv za 10000 i same kłopoty . NIGDY WIECEJ SONY

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Raty x40 lub x50
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
16-09-2016,
Carno
Klient Euro

Jeszcze wczoraj była oferta bodajże w 40 ratach, znów jest 10? Dlaczego nie moze być możliwości wyboru 10, 20, 30, 40 i 50? Tylko co poszczególne modele maja narzucone ilości 10 lub 50?

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sony KD-65XD9305
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
12-01-2017,
Rafał

Od 4 tyg. posiadam ten TV, miał być Samsung, Panasonic, LG ale wybór padł na Sony. Opinia użytkownika o skrzywionym ekranie trochę mnie przeraziła (współczuję Panu, trzymam kciuki za pozytywne i szybkie załatwienie sprawy - to nie powinno mieć miejsca) dlatego postanowiłem dokonać zakupu po obejrzeniu TV przed zakupem. Plamy podczas uruchamiania też u mnie są widoczne ale to chyba efekt zamierzony ponieważ po wrzuceniu czarnego tła nie ma tego typu "bajerów", widocznie podczas uruchamiania tak to ma wyglądać oczywiście moim zdaniem jeśli to celowy zabieg to kiepski - w pierwszym momencie też się przeraziłem. Ogólna ocena - mega zadowolony z zakupu, po powieszeniu na ścianie wygląda jak obraz do tego to wykonanie. Będę polecał każdemu.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Mega Obraz !!!
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
30-06-2016,
Bebik

Kupilem ok m-c temu design bardzo fajny,cieniutki,super...jakosc obrazu fenomenalna ,jestem mega zadowolony natomiast jakosc dzwieku nie zachwyca i polecalbym jakies dobre kino domowe do tego tv,ale przed zakupem kina radze sprawdzic opinie....takie rzetelne bo ktos sie moze rozczarowac. Obraz 6/5...dzwiek 2/5.Tv godne polecenia szczegolnie dla nieslyszacych :)

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
mogbys podac ustawieie tv
gks zapytał 01-01-2017
Odpowiedz
Zwiń pytania
Raty Sony
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
26-05-2016,
karmazyn42

Czemu co kilka godzin zmieniacie warunki ? Raty , wczoraj raty x20 , teraz raty x10 Gdyby były raty x30-40 to bym go kupił , a tak przy 10 ratach 0% wychodzi zbyt duży koszt raty. Dlaczego SONY ma tylko tak krótki okres rat przy tej wartości Sprzętu, A inne tańsze model LG ,Samsung czy Panasonic x50 raty 0% ?

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Sony KD-65XD9305, wpisz 1078720 w wyszukiwarce euro.com.pl.