Przejdź do opisu produktu

Microsoft Flight Simulator - Edycja Premium Deluxe [kod aktywacyjny] Xbox Series X/S / Windows 10

gra

Microsoft
nr kat.
6202583

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Platforma  Xbox Series X/S
Gatunek  symulacja
Wersja językowa  polska (napisy)
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Opis produktu:* 

Od lekkich samolotów po szerokokadłubowe odrzutowce — ciesz się szczegółowymi detalami i lataj na dokładnie wykonanych maszynach w grze nowej generacji Microsoft Flight Simulator. Sprawdź swoje umiejętności pilotażu w obliczu wyzwań związanych z nocnym lataniem, symulacją warunków lotu w czasie rzeczywistym i dynamicznie zmieniającą się pogodą na żywo w realnym świecie. Stwórz własny plan lotu do dowolnego miejsca na mapie. Świat jest na wyciągnięcie ręki.Ta wersja Microsoft Flight Simulator działa wyłącznie na Xbox Series X i jest zoptymalizowana do pracy na tej konsoli. Gry zoptymalizowane dla Xbox Series X gwarantują niezrównany czas ładowania, lepszą grafikę i bardziej stabilną liczbę klatek na sekundę.

Świat na wyciągnięcie ręki

Wznieś się w przestworza i poczuj radość z lotu w grze nowej generacji Microsoft Flight Simulator. Microsoft Flight Simulator zawiera katalog 20 szczegółowo opracowanych samolotów z unikalnymi modelami lotu i 30 ręcznie wykonanych lotnisk.

Żywe i szczegółowe krajobrazy

Zanurz się w rozległym i pięknym świecie, jakim jest nasza planeta, podziwiając z lotu ptaka ponad 1,5 miliarda budynków oraz 2 biliony drzew, gór, dróg, rzek i nie tylko.

Zoptymalizowany dla Xbox Series X

Ta wersja Microsoft Flight Simulator działa tylko na Xbox Series X i jest specjalnie zoptymalizowana dla tej konsoli. Gry zoptymalizowane dla Xbox Series X oferują niezrównane czasy ładowania, lepszą grafikę i bardziej stabilną liczbę klatek na sekundę.

Tętniący życiem świat

Ziemia tętni życiem i ciągle się zmienia, podobnie jak świat Microsoft Flight Simulator, w którym doświadczymy ruchu na żywo, pogody w czasie rzeczywistym i obecności różnorodnych zwierząt.

Odkrywaj świat

Podróżuj po niesamowicie szczegółowym świecie. Microsoft Flight Simulator zawiera przygotowane z dbałością o detale modele ponad 2 milionów miast, 1.5 miliarda budynków oraz realistyczne góry, drogi, drzewa, rzeki, zwierzęta, ruch uliczny i nie tylko.

Samolot

Doskonal swoje umiejętności pilota na różnych samolotach, od lekkich awionetek po komercyjne odrzutowce dzięki wszechstronnym modelom lotu. Każda maszyna zawiera bardzo szczegółowe i dokładne kokpity z realistycznym oprzyrządowaniem.

System list kontrolnych

Od zawodowca do początkującego, skaluj swój poziom zaawansowania od pełnej samodzielnej obsługi do pełnej pomocy dzięki interaktywnym i podświetlanym wskazówkom i listom kontrolnym.

Pogoda na żywo

Mechanizm pogodowy umożliwia użytkownikom włączenie trybu pogody na żywo, umożliwiającego grę w warunkach pogodowych w czasie rzeczywistym, uwzględniających dokładną prędkość i kierunek wiatru, temperaturę, wilgotność, deszcz i inne zjawiska atmosferyczne.

Modelowanie aerodynamiczne

Najnowocześniejszy silnik fizyczny z ponad 1000 powierzchni kontrolnych na płaszczyznę zapewnia prawdziwie realistyczne wrażenia.

Xbox Game Pass Ultimate

Zyskaj dostęp do Microsoft Flight Simulator oraz ponad 100 innych wysokiej jakości gier za jedną niską miesięczną opłatą.

 • * Ważne informacje: 
 • Wykorzystaj na stronie: microsoft.com/redeem
  Musisz zaakceptować umowę o świadczenie usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa). Wymaga pobrania treści (konieczne są znaczna ilość pamięci, szerokopasmowe połączenie internetowe; obowiązują opłaty usługodawcy internetowego.). Może wymagać dodatkowego sprzętu i subskrypcji. Usługi Xbox i pomoc techniczna nie są dostępne we wszystkich regionach (xbox.com/regions). Funkcje i usługi online mogą się różnić w zależności od regionu i mogą zostać z czasem zmienione lub wycofane. Może zawierać możliwość dokonywania zakupów w grze. Wymagane konto Microsoft. Do grania wymagany jest dostęp do Internetu. Z wyjątkiem sytuacji określonych przez prawo, kody nie podlegają zwrotowi.
 • Tryb wieloosobowy/wspólna gra online na konsoli wymaga subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold (subskrypcje sprzedawane oddzielnie).
 • Rozgrywka między generacjami może być ograniczona do niektórych trybów i funkcji.
 • OSTRZEŻENIE: U niektórych osób mogą wystąpić napady padaczkowe po wystawieniu na działanie migających świateł lub wzorów w grach wideo (xbox.com/xboxone/healthandsafety).
 • AIRBUS i inne znaki produktów i usług firmy Airbus są chronionymi znakami towarowymi firmy Airbus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oficjalnie licencjonowane przez Airbus.
 • Nazwy Cessna, emblematy, projekty nadwozia i logo są znakami towarowymi i własnością intelektualną Textron Innovations Inc. i są wykorzystywane na podstawie licencji udzielonej firmie Microsoft Corporation.
 • Nazwy, emblematy, projekty nadwozia i logo Cub Crafters są znakami towarowymi i własnością intelektualną Cub Crafters i są wykorzystywane na podstawie licencji udzielonej Microsoft Corporation.

Dane techniczne

gra Microsoft Flight Simulator - Edycja Premium Deluxe [kod aktywacyjny] Xbox Series X/S / Windows 10

Dane podstawowe   
Data premiery  27.07.2021
Twórca  Asobo Studio
Wydawca  Microsoft Studios
Gatunek  symulacja
Edycja  Cyfrowa Premium
Dostępne wyłącznie na Xbox Series  nie
Interoperacyjność   
Platforma  Xbox Series X/S
Nośnik  kod aktywacyjny
Kod regionu  region 2
Wymagania sprzętowe  konsola Xbox Series X, konsola Xbox Series S, komputer PC
Wymagania systemowe  gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, wymaga połaczenia z internetem
Funkcjonalność   
Wersja językowa  polska (napisy)
Tryb gry  singleplayer (jednoosobowy)
Przedział wiekowy (PEGI) 3+
Ratingi  Zakupy w grze
Funkcje sieciowe  tak
Wyjście wideo HD  2160p, 1080p, 1080i
Producent   
Nazwa producenta / importera  Koch Media Poland
  UWAGA Ten produkt nie podlega zwrotowi i anulacji
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Wersja: cyfrowa
 • Rodzaj wydania: specjalne
 • Gatunek: symulacja

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Microsoft Flight Simulator - Edycja Premium Deluxe [kod aktywacyjny] Xbox Series X/S / Windows 10

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Flight Simulator - Edycja Premium Deluxe [kod aktywacyjny] Xbox Series X/S / Windows 10, wpisz 6202583 w wyszukiwarce euro.com.pl.