Przejdź do opisu produktu

SilentiumPC Nano-Reset Remote ARGB KIT

adapter

SilentiumPC
nr kat.
1241340

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Nano-Reset Remote ARGB KIT to kompletny zestaw, który umożliwia zdalne sterowanie – za pomocą pilota – urządzeniami z adresowalnym podświetleniem ARGB. Dzięki temu użytkownik może korzystać z niezwykle rozbudowanych efektów i atrakcyjnych walorów wizualnych posiadanych wentylatorów czy taśm LED ARGB nawet bez kompatybilnej z tym systemem płyty głównej. Dołączony do kontrolera rozdzielacz pozwala jednocześnie sterować oświetleniem czterech różnych urządzeń wyposażonych w standardowe złącza 3-pin ARGB (w systemie 2+1 pin, 5 V).
Adresowalne podświetlenie LED (ARGB) to możliwość zarządzania każdym punktem świetlnym niezależnie od pozostałych. Daje to niewyobrażalne wręcz możliwości dopasowania efektów i barw do preferencji użytkownika! Kontroler SilentiumPC Nano-Reset Remote ARGB KIT ma kilkadziesiąt predefiniowanych trybów działania, a użytkownik może wybrać jeden z wielu efektów podświetlenia jak i niemalże dowolny z palety 16 milionów kolorów występujących w różnych kombinacjach: od mieniącej się tęczy, przez stałe oświetlenie na konkretny kolor, tryby powolnej, stopniowej zmiany barwy czy też spokojnego oddychania, aż po efektowny stroboskop.
Kontroler Nano-Reset Remote ARGB podłączyć należy do zasilania (wtyczka SATA) oraz do urządzeń ARGB (złącza ARGB 2+1 pin), którymi ma zarządzać. Sterowanie kontrolerem odbywa się zdalnie za pomocą pilota (komunikacja w technice radiowej, nie wymaga widoczności pilota z odbiornikiem) lub za pomocą przycisku RESET na obudowie (po podłączeniu do niego przewodu RESET 2-pin), jeśli użytkownik preferuje ten sposób podłączenia. Kontroler zapamiętuje ustawienie trybu świecenia także po odłączeniu zasilania.

Główne cechy zestawu Nano-Reset Remote ARGB KIT:
  • 50 trybów sterowania oświetleniem LED ARGB,
  • możliwość podłączenia do czterech urządzeń 3-pin ARGB (5 V),
  • sterowanie za pomocą dołączonego pilota lub przycisku RESET na obudowie,
  • regulacja prędkości odtwarzania dynamicznych efektów: 8 poziomów,
  • regulacja jasności: 9 poziomów,
  • tryb automatyczny prezentujący wszystkie efekty.
 

Dane techniczne

adapter SilentiumPC Nano-Reset Remote ARGB KIT

Typ podłączenia  3 pin
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Cooling.pl Zdziech Sp.J.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: SilentiumPC

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące SilentiumPC Nano-Reset Remote ARGB KIT

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących SilentiumPC Nano-Reset Remote ARGB KIT, wpisz 1241340 w wyszukiwarce euro.com.pl.