Najlepszy pilot uniwersalny – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Sara

Czy wiesz, że wystarczy Ci jedno akcesorium do sterowania niemalże wszystkimi urządzeniami audio i RTV w domu? Potrzebujesz do tego pilota uniwersalnego. Poznaj modele, które zyskały uznanie naszych klientów – a dokonanie właściwego wyboru nie sprawi Ci trudności!

uniwersalny pilot do telewizora

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- czym cechują się uniwersalne piloty od One For All,

- co przemawia na korzyść pilotów marki Vivanco,

- jakie inne piloty uniwersalne są godne Twojego zainteresowania.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na uniwersalne piloty marki One For All?

Przyglądając się naszemu asortymentowi pilotów uniwersalnych, nietrudno zauważyć, że to właśnie marka One For All stanowi trzon oferty RTV EURO AGD. Spośród tak bogatego wyboru warto wyróżnić chociażby model One For All URC 7130 Essence 3. Co go cechuje? W szczególności duży zasięg działania wynoszący aż 20 m – z pewnością wystarczy w średniej wielkości salonie czy sypialni. Wśród zalet tego akcesorium nasz klient Kris wymienia również łatwe programowanie:
Bardzo dobrze spasowany pilot. Łatwo go zaprogramować. Używam do TV i DVD. W prosty sposób przechodzi się z jednego sygnału na drugi. Dla wymagających jest funkcja „Combi Control”, czyli jednoczesne sterowanie urządzeniami, ale u mnie TV z DVD razem się nie połączyło.

UWAGA!

Warto wybierać pilota z jak największym możliwym zasięgiem działania. Dlaczego? Jeśli w pomieszczeniu będzie się znajdować sporo przeszkód, które będą utrudniać przepływ sygnału, rzeczywisty zasięg będzie nawet o połowę mniejszy niż ten deklarowany przez producenta – a to może się okazać naprawdę uciążliwe.

Jeśli szukasz maksymalnie prostego pilota, z którego obsługą poradzi sobie nawet dziecko czy też starsza osoba, warto zwrócić uwagę na model One For All URC 6810. Dzięki zredukowaniu liczby przycisków do absolutnego minimum jego obsługa nie powinna nastręczać trudności. Pilot One For All URC 1035 sprawdzi się z kolei, jeśli zależy Ci na ultranowoczesnym wyglądzie akcesorium – wszystko za sprawą niewielkiego, cyfrowego wyświetlacza.
Polecane piloty uniwersalne
  • 79,79 zł
  • 37,79 zł
  • 39,99 zł
  • 54,99 zł
  • 54,79 zł

Czy zakup uniwersalnego pilota do telewizora Vivanco to dobry pomysł?

uniwersalny pilotNajwiększym rywalem marki One For All jest bez wątpienia Vivanco. Przyglądając się modelom tej marki, warto skierować uwagę na następujące piloty uniwersalne do telewizorów:
  • Vivanco UR 82 SE (25603) – programowalne akcesorium, przy którego użyciu będziesz sterować całą gamą domowych urządzeń – telewizorem, odtwarzaczem DVD, odbiornikiem satelitarnym i nie tylko.
  • Vivanco UR 12 BN (34875) – na uwagę zasługuje tu mała liczba przycisków funkcyjnych, co sprawia, że jego programowanie jest wyjątkowo intuicyjne.
  • Vivanco UR 89 (21966)7-metrowy zakres działania zapewni Ci optymalną swobodę użytkowania, umożliwiając obsługiwanie wszystkich urządzeń w jednym pomieszczeniu.
  • Vivanco RR 220 (38016) – warto tu wspomnieć przede wszystkim o tym, że nie wymaga programowania – wystarczy go tylko włączyć, a będzie współpracować z telewizorem znajdującym się w jego zasięgu, czyli w odległości do 5 m. Tak wypowiada się o nim nasz klient Konrad:
Pilot kupiony do Samsunga 32 cale serii 5500 z dostępem do internetu, włożone baterie i pilot śmigają, brak jakichkolwiek zastrzeżeń do pracy. Pilot solidnie wykonany. Zadowolony jestem z zakupu.

uniwersalny pilotInne piloty uniwersalne – opinie użytkowników

Nie sposób nie wspomnieć też o pilotach uniwersalnych innych marek, które znajdziesz w naszym bogatym asortymencie. Wystarczy tylko spojrzeć na świetne opinie, jakie zbiera model TechniSat DigiSenior CE. Zobacz, co pisze o nim użytkownik AB, który korzysta z niego już od dwóch lat:
Pilot godny polecenia osobie starszej. Trzeba poświęcić trochę czasu na przypisanie funkcji poszczególnym klawiszom (o ile nie ma danego urządzenia na liście kodów), ale w efekcie końcowym otrzymujemy prosty i wygodny pilot z podstawowymi funkcjami do obsługi, w moim przypadku, TV i dekodera DVB-T.
Wśród jego zalet warto wymienić duże przyciski, które doskonale sprawdzą się w przypadku osoby starszej. Na plus przemawia również to, że przycisków jest mało – obsługa akcesorium jest zatem prosta i intuicyjna.
Podobne zalety niesie za sobą korzystanie z pilotów uniwersalnych marek Hama oraz E-BLUE – które również cieszą się uznaniem naszych klientów.
Sprawdź także, co jeszcze jest istotne przy wyborze pilota uniwersalnego do telewizora. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w naszym artykule: Uniwersalny pilot do telewizora – jaki wybrać?.
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link