Przejdź do opisu produktu

Telewizor Samsung QLED QE55Q80AAT DVB-T2/HEVC

telewizor QLED

Samsung
nr kat.
1234657

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Ekran  55 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Technologia obrazu  QLED, LED
Złącza  optyczne, CI+, Ethernet, 4x HDMI, 2x USB
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

Niespotykana głębia kontrastu i dźwięku

phplshug6 kv q80a ok

Najważniejsze cechy

phphnIJkA ikona1

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie

phpPs3ZLr ikona2

Procesor AI Quantum 4K

phpCi31QF ikona3

Quantum HDR 1500
(dla modelu 50" Quantum HDR 1000)

phpCLaS4I ikona4

Dźwięk Podążający za Obiektem
(dla modelu 50” Dźwięk Podążający za Obiektem Lite)

Głęboka czerń i doskonała biel dzięki podświetleniu LED

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie

Teraz podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie sprawia, że możesz cieszyć się niezwykle szczegółowym obrazem zarówno w ciemnych jak i w jasnych scenach. Dodatkowo nasycone kolory, wyrazista głęboka czerń oraz czysta biel sprawiają, że obrazy są niesamowicie realistyczne.

phpTxPyX0 glebokaczern

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Quantum 4K

Proces skalowania do jakości zbliżonej do 4K został udoskonalony dla jeszcze lepszych wrażeń. Technologia głębokiego uczenia w multi-inteligentnym procesorze AI analizuje obrazy, treści wejściowe* i podnosi jakość każdej sceny, jej kontrast i kolory. Wszystko po to, byś mógł poczuć niesamowitą moc obrazu 4K.

phpI7LZHB procesorquantum

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Miliard perfekcyjnych odcieni kolorów

100% Natężenie Kolorów dzięki technologii Quantum Dot

Doświadczaj doskonałych barw niezależnie od jasności scen. Twój obraz wypełni się miliardem odcieni dzięki technologii Quantum Dot.

php1LBQmY miliarperfekcyjnychkolorow

*100% Natężenie Kolorów odtwarzanych treści, zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

phparMPjJ jakoscglebi

Kinowa jakość głębi kontrastu

Quantum HDR 1500

QLED Q80A charakteryzuje się niesamowitą głębią obrazu i idealnym kontrastem w każdej scenie tak, abyś mógł dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły. Technologia Quantum HDR 1500 (a w modelu 50" Quantum HDR 1000) nadaje głębi kolorom i dostarcza spektakularnych wrażeń, od których ciężko oderwać wzrok.

*Zakres funkcji luminacji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.

Komfortowe oglądanie z każdego miejsca w salonie

Szeroki Kąt Widzenia

Zawsze najlepsze miejsce przed telewizorem zapewni Ci Szeroki Kąt Widzenia. Teraz bez problemu dostrzeżesz każdy szczegół, niezależnie od tego, gdzie usiądziesz.

 

*Funkcja niedostępna w modelu o przekątnej 50”

phpkurr1h komfortoweogladanie23
phpg05Hlr perfekcyjnyobraz

Perfekcyjny obraz w zmieniających się warunkach

Funkcja Adaptacji Obrazu

Funkcja Adaptacji Obrazu cały czas reaguje na panujące dookoła Ciebie warunki i automatycznie reguluje jasność. Niezależnie od pory dnia i oświetlenia możesz cieszyć się niezmiennie doskonałym obrazem.

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem

Ciesz się kinową jakością brzmień z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem (dla modelu 50” Dźwięk Podążający za Obiektem Lite). Jeszcze więcej niesamowitych wrażeń i realizmu dostarczy Ci wbudowany system głośników 2.2.2.

phpenZxv4 jakoscbrzmienia

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora

Q-Symphony

Wzmocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń zapewni funkcja Q-Symphony, która dzięki synchronizacji głośników telewizora z soundbarem, harmonizuje współbrzmienie dwóch urządzeń, zapewniając możliwie najlepszą jakość dźwięku.

* Funkcja Q-Symphony działa tylko z kompatybilnym soundbarem. Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. Funkcja dostępna tylko dla wybranych soundbarów.

phpT1efhK harmonijnebrzmienie
phpAsEuVd optymalizacjadzwieku

Optymalizacja dźwięku do rodzaju pomieszczenia

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni

Dźwięk idealnie dopasowany do Twojego otoczenia? Teraz, bez względu na to, gdzie znajduje się Twój telewizor, zawsze możesz cieszyć się doskonałym brzmieniem. Telewizor sam wygeneruje dźwięk perfekcyjnie dopasowany do Twojego pomieszczenia, na podstawie jego analizy.

Intensyfikacja dźwięku dialogów podczas niepożądanego hałasu

Aktywny Wzmaciacz Głosu

Usłysz każde słowo, nawet kiedy w otoczeniu TV pojawią się zakłócenia. Nie musisz zwiększać głośności, aby usłyszeć dialogi - Aktywny Wzmacniacz Głosu zrobi to za Ciebie. Funkcja wychwytuje niepożądane dźwięki i automatycznie wzmacnia pasma dialogów w oglądanym materiale.

phpLqnlVN intensyfikacjadzwieku

Wyjątkowa poprawa ruchu do 120Hz w 4K

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+

Ciesz się niezwykle płynnymi ruchami oraz udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w każdej rozgrywce, zarówno jako widz jak i jako gracz. Z poprawionym ruchem do 120 Hz w 4K bez trudu pokonasz wszystkich przeciwników na polu walki, bez względu na to, jak bardzo są szybcy.  

phpINqU98 poprawaruchu

* Obraz z telewizora Samsung bez funkcji Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+.

*Model o przekątnej 50” posiada Upłynniacz Ruchu, którego działanie różni się od wyżej opisanej funkcji.

phpPfoVoB komfortpodczasgry

Większy komfort podczas gry

Ultra Szeroki Widok w Grach i Panel Gracza

Panel Gracza
Łatwe sterowanie funkcjami dla graczy przy pomocy intuicyjnego panelu

Wygodna zmiana ustawień funkcji dla gracza bez wychodzenia z gry. Panel sterujący funkcjami dla graczy jest niezwykle wygodny i intuicyjny. Możesz tam sprawdzić liczbę wyświetlanych klatek na sekundę (FPS) czy skalę input laga.

Ultra Szeroki Widok w Grach
Ultra szerokie proporcje dla lepszej widoczności w grach

Q80A oferuje widoczność jak w ultra szerokich monitorach dla graczy z proporcjami obrazu 21:9 lub 32:9. Dzięki Ultra Szerokiemu Widokowi w Grach możesz zobaczyć jeszcze więcej i być pewny, że żaden przeciwnik Cię nie zaskoczy.

* Ultra Szeroki Widok w Grach jest dostępny tylko dla gier komputerowych ze wsparciem dla funkcji Ultra Szerokiego Widoku w Grach. * Niektóre gry mogą nie obsługiwać tej funkcji lub jej obsługa może być ograniczona. * Zmiana rozdzielczości ekranu może wymagać użycia urządzenia zewnętrznego.

Pełna kontrola i płynna rozgrywka bez opóźnień

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy +

Z Automatycznym Trybem Gry, który niweluje opóźnienia, a także funkcją FreeSync Premium Pro zwiększającą płynność animacji, redukującą rozdarcia i szarpanie obrazu Twoja droga do zwycięstwa będzie prosta jak nigdy dotąd. Możesz zapomnieć o technicznych przeszkodach i oddać się rozrywce. Kontrolę nad ustawieniami ekranu, bezprzewodowymi słuchawkami i innymi parametrami ułatwia Panel Gracza z wszechstronnym menu, abyś Ty mógł zachować przewagę nad przeciwnikiem.

 

*Model 50” nie posiada funkcji FreeSync Premium Pro.

phpOTVwrc pelnakontrola

Wykorzystanie TV jako monitora komputera

PC na Ekranie TV

Zmień swój salon w salę lekcyjną lub home office. Korzystaj z bezprzewodowego połączenia ze swoim laptopem, komputerem lub telefonem i ciesz się pracą zdalną przed dużym ekranem. Funkcja obsługuje Office 365 oraz tryb Samsung DeX.

phpqQZ6Cd tvjakokomputer

* Zdalne połączenie z komputerem jest obsługiwane tylko w przypadku systemu Windows 10 Professional lub nowszego oraz Mac OS 10.5 lub nowszego. * Automatyczne rozpoznawanie komputera biurowego wymaga instalacji aplikacji Easy Connection na komputerze PC (nieobsługiwana w systemie Mac OS). * Obsługa funkcji aplikacji Easy Connection może się różnić w zależności od typu modelu i daty. * Połączenie smartfona z Samsung DeX wymaga kompatybilnego urządzenia mobilnego. * Dostępność usług może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Wymagane jest połączenie internetowe na telewizorze i komputerze.

Zobacz wszystko na jednym ekranie

Multi View

Korzystaj z dwóch urządzeń jednocześnie i doświadczaj na jednym ekranie wszystkiego, na co masz ochotę. Połączenie telefonu z telewizorem pozwoli Ci oglądać treści z obydwu urządzeń na dużym ekranie Q80A.

phpiJPrzJ multiview

*Wymagane urządzenie z systemem Android (4.2 lub nowszym) lub systemem iOS wspierającym AirPlay2 oraz pobranie i instalacja aplikacji SmartThings. Szczegółowe informacje na temat kompatybilnych urządzeń mobilnych można znaleźć na stronie pomocy technicznej.

php22Gtt4 jednodotkniecie

Połącz się za pomocą jednego dotknięcia

Dotknij i Wyświetl

Przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor jest teraz niezwykle proste. Z funkcją Dotknij i Wyświetl w szybki i prosty sposób przełączysz się z telefonu na telewizor, aby oglądać na dużym ekranie to, co lubisz najbardziej. Jednym ruchem dotknij telefonem telewizora, a urządzenie automatycznie wykryje i wyświetli treści z Twojego telefonu.

* Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym.

Design

phpaNRHlQ design1
phpBingdp design2
phpaucsLz design3
phpycvWpi design4
phpUxpIPV design5

* Grafika ma charakter wyłącznie poglądowy. Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów.

Porównaj modele

 
phpQCMcYA q80a packshot2
phpv6ubWY Q77Apackshot
phpv6ubWY Q77Apackshot
phpeAUMrO Q67Apackshot
phpMkflKS Q60Apackshot
 

Q80A

Q77A

Q70A

Q67A

Q60A

Przekątna ekranu

85", 75", 65", 55",50"

75", 65", 55"

85", 75", 65", 55"

75", 65", 55", 50", 43"

85"

Rozdzielczość

3 840 x 2 160

3 840 x 2 160

3 840 x 2 160

3 840 x 2 160

3 840 x 2 160

Tuner

DVB-T2CS2/HEVC x 2

DVB-T2CS2/HEVC x 2

DVB-T2CS2/HEVC x 2

DVB-T2CS2/HEVC

DVB-T2CS2/HEVC

Micro Dimming

Supreme UHD Dimming

Ultimate UHD Dimming

Supreme UHD Dimming

Ultimate UHD Dimming

Supreme UHD Dimming

Procesor

Procesor AI Quantum 4K

Procesor AI Quantum 4K

Procesor AI Quantum 4K

Procesor Quantum 4K Lite

Procesor Quantum 4K Lite

Kontrast

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie

Dual LED

Dual LED

Dual LED

Dual LED

HDR

Quantum HDR 1500*

Quantum HDR

Quantum HDR

Quantum HDR

Quantum HDR

Funkcja Adaptacji Obrazu

.

.

.

.

.

Kąt Widzenia

Szeroki kąt widzenia**

Szeroki kąt widzenia

Szeroki kąt widzenia

-

-

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

.

.

.

.

.

Dźwięk Podążający
za Obiektem

Dźwięk Podążającyza Obiektem***

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

.

.

.

-

-

Tryb Gry

Automatyczny Tryb Gry, Dynamiczny Korektor Czerni, Ultra Szeroki Widok w Grach, Freesync Premium Pro****, Game Motion Plus, Surround Sound, Panel Gracza

Automatyczny Tryb Gry, Dynamiczny Korektor Czerni, Ultra Szeroki Widok w Grach, Freesync Premium Pro, Game Motion Plus, Surround Sound, Panel Gracza

Automatyczny Tryb Gry, Dynamiczny Korektor Czerni, Ultra Szeroki Widok w Grach, Freesync Premium Pro, Game Motion Plus, Surround Sound, Panel Gracza

Automatyczny Tryb Gry, Ultra Szeroki Widok w Grach, Game Motion Plus, Panel Gracza

Automatyczny Tryb Gry, Ultra Szeroki Widok w Grach, Game Motion Plus, Panel Gracza

Design

Bezramkowy Design*****

Smukły Design

Smukły Design

Smukły Design

Smukły Design

Tryb Ambient

Tryb Ambient +

Tryb Ambient +

Tryb Ambient +

.

.

Multi View

Tak (do 2 wideo)

Tak (do 2 wideo)

Tak (do 2 wideo)

Tak (do 2 wideo)

Tak (do 2 wideo)

Smart TV

.

.

.

.

.

Wsparcie SmartThings

.

.

.

.

.

Jeden Pilot

Pilot SolarCell

Pilot SolarCell

Pilot SolarCell

Pilot SolarCell

Pilot SolarCell

Q-Symphony

.

.

.

.

.

* Quantum HDR 1000 dla modelu 50"

**Funkcja niedostępna dla modelu 50"

***Dźwięk Podążający za Obiektem Lite dla modelu 50"

****FreeSync Premium Pro jest niedostępne w modelu 50"

*****Trójstronnie Bezramkowy Design dla modelu 50"

Dane techniczne

telewizor QLED Samsung QLED QE55Q80AAT DVB-T2/HEVC

Obraz   
Rozmiar ekranu  55 cali / 139 cm
Format HD / Rozdzielczość 4K UHD / 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania ekranu 100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu  QLED, LED
Technologia i format HDR tak / HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Podświetlenie matrycy  Direct LED (Full Array Dimming)
Optymalizacja ruchu Picture Quality Index 3800
Tuner DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD tak
Tryb gra / sport tak / nie
Technologie dla graczy  Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), AMD FreeSync
Kontrast dynamiczny Direct Full Array 8X
Funkcje poprawy obrazu  Contrast Enhancer (Wzmacniacz Kontrastu), Supreme UHD Dimming, Procesor Quantum 4K, Wide Viewing Angle (Szeroki Kąt Widzenia), Quantum HDR 1500, 100% Color Volume with Quantum Dot (100% Natężenie Kolorów), FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), AMD FreeSync Premium Pro, czujnik światła i koloru
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Internet i multimedia   
Smart TV tak
System Smart  Samsung Tizen 6.0
Wi-Fi tak
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, AirPlay, DLNA, Wi-Fi Direct
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
HbbTV tak
Funkcje Smart TV  SmartThings, Multi-view, Galeria, Dotknij i wyświetl, AI Upscale, PC on TV (PC na ekranie TV), Mobile to TV - Mirroring (Urządzenie mobilne do TV), Muzyczna ściana, Wirtualny Asystent
Aplikacje Smart TV YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Go / Max
Kompatybilność z asystentem głosowym  Bixby
Dźwięk   
System i moc głośników  system 2.2.2 / 60 W
System dźwięku przestrzennego tak
Regulacja tonów  tak
Korektor dźwięku  tak
Technologie dźwięku  Adaptive Sound+ (funkcja Adaptacji Dźwięku+), Audio Pre-selection Descriptor, Bluetooth Audio, Dolby Digital Plus, HDMI eARC, Multiroom Link, Object Tracking Sound (Dźwięk Podążający za Obiektem), Q-Symphony
Funkcje   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Informacje dodatkowe  wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, Tryb Ambient+
  USB HID, Bluetooth HID
Złącza   
Liczba złączy HDMI 4 (1x HDMI 2.1, 3x HDMI 2.0)
Liczba złączy USB 2
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe nie
Parametry fizyczne   
Seria (rok premiery)  Samsung Seria Q8 / 2021
Wzornictwo  Stylish Q
Kolor obudowy  czarno-srebrny
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 200x200 mm
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  122,8 x 78,3 x 25,6 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  122,8 x 70,7 x 5,5 cm
Szerokość podstawy  39 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  21 kg / 17,9 kg
Wymiary opakowania  146 x 18 x 85 cm
Waga z opakowaniem  35 kg
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna SDR G
Zużycie energii SDR 110 kWh/1000h = 67,10 zł za 1000h
Klasa energetyczna HDR G
Zużycie energii HDR 227 kWh/1000h = 138,47 zł za 1000h
Rozmiar ekranu  55 cali / 139 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Pobór mocy (max)  235 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot SolarCell TM2180E
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Kod producenta  QE55Q80AATXXH
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 3 000 zł - 3 499 zł
  • Marka: Samsung
  • Rozmiar ekranu: od 50 do 59 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 48 ocen
5
(44)
4
(3)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione cechy:
  • rozdzielczość
  • wygląd
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup (44)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (3)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (1)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
OK
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
14-03-2022,
piterr
Potwierdzony zakup

Telewizor super obraz i dźwięk ale jest jedno "ALE"... Mamy go przyciemniony i nie wiem czemu dalej męczy wzrok wieczorem. Jak go ustawić jakaś podpowiedź??

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (13) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Opcji jest kilka, musisz sprawdzić, które najlepiej sprawdzą się u Ciebie. I - wyłącz Contrast Enhancer II - Ogólne/Oszczędzanie Energii/Optymalizacja jasności - wyłącz
Nick zapytał 16-03-2022
Odpowiedz
Zwiń pytania
Dobry tv z matrycą VA
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-11-2021,
kuzyyn
Potwierdzony zakup

Jest dobrze choc denerwujący był początek. Nie mogłem się sparować z tv za pomocą żadnego telefonu. Pilotem nie mogłem uruchomić klawiatury, dopiero po uruchomieniu parowania pilota poszło. Dużo opcji ustawień obrazu, po dwóch dniach udało się dać ustawienia idealne, z wyraźnym obrazem i niemeczacym wzrok. Menu niezbyt intuicyjne. Na duży plus : obraz w trybie film, kolory standard, wygładzanie auto jest fenomenalny. W tv zastosowano matryce VA wbrew temu co opisują niektóre strony - VA to głęboki kontrast co też widać. Czerń jest czarna a biel biała. Dźwięk jest bardzo dobry. Z minusów : wydaje się że tv nie zawsze wyrabia, czasem obraz się jakby przycina przy dynamicznych scenach ale to może kwestia aplikacji Netflix. Skalowanie do góry nie działa w zwykłych kanałach tv a przynajmniej nie widzę poprawy. Obraz męczy oczy przy standardowych ustawieniach (jasność max a tv jest bardzo jasny)- na szczęście nawet menu da się przełączyć na tryb ciemny. W dynamicznych scenach np walki gdzie aktorzy są blisko kamery obraz nie jest płynny i męczy to oczy bo we wszystkich innych sytuacjach upłynnianie daje radę i jest bardzo komfortowe. Tv jest bardzo ciężki. Po promocji i w wielorabacie dałem 3150 , za tę cenę jest ok

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (28) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ja testowałem obraz przez 3 miesiące Doszedłem do takich wniosków Wyrazistość obrazu użytkownika: Redukcja rozmycia na 10 Redukcja drgań na 3 Redukcja szumu Auto Ja mam ustawione kolor na Ciepły 2 Tryb Film Contrast Enhancer Niski Local Dimming Standardowy Tryb film Auto I koniecznie daj kontrast na 50 Dodam że oglądam tylko filmy nie tykam sportu daj znać czy jest lepiej
Przemo zapytał 03-03-2022
Odpowiedz
Witam też czytałem o różnych matrycach, a jak kolega to stwierdził że to matryca VA ?
maniek zapytał 18-12-2021
Odpowiedz
Po delikatnym dotknięciu matrycy VA przy włączonym tv pozostaje kolorowy "odcisk" przez kilka sekund. W matrycy ips ten efekt nie występuje. Do tego jak inni opiniują są słabsze kąty widzenia niż w IPS zwłaszcza w płaszczyźnie pionowej. Przypadłość ta jest wynagradzana dużo lepszym kontrastem co jest po prostu zauważalne. Także to potwierdza obecność VA
kuzyyn odpowiedział29-12-2021
Zwiń pytania
Polecam
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
10-03-2022,
Lukas
Potwierdzony zakup

Generalnie polecam ten telewizor. Obraz jest bardzo dobry, przesiadka ze starego Sony FHD KDL48-W605B. System w samsungu jest bardzo szybki. Mi osobiście pasuje ten minimalistyczny pilot z małą liczbą guzików. Jak ktoś potrzebuje więcej to i tak ma pilot od dekodera z przyciskami do nagrywania, innych funkcji itd. czego wg. mnie obecny pilot by nie obsłużył. Obraz super, niektórzy sprzedawcy i inni "fachowcy" mówią, że brak dolby vision dyskwalifikuje ten TV. Jednak kto przy normalny użytkowaniu zauważy różnicę? Wg. mnie trzeba siedzieć 20cm od ekranu by coś dostrzec. Dla mnie samo 4k, płynny obraz dobre kolory są wystarczające. Obraz piękny, czerń wg mnie też. Parę razy myślałem, że TV był wyłączony a tu tylko czarna plansza przy włączonym(przydałaby się jakaś dioda informująca czy TV jest włączony), to chyba dobrze o nim świadczy. Dźwięk jak na głośniki telewizora jest naprawdę dobry, aczkolwiek ja dokupię soundbara. Minus za brak gniazda słuchawkowego. Mam tylko jeden problem, gdy podpiąłem dysk 1TB HDD podzielony na 3 partycje to nie dało się nic oglądać. Każdy film zacinał nawet jakiś stary HD 720p. (Kolega sprawdzał na starszym o 3-4 lata Samsungu i nie miał tego problemu). Film w 4k wrzucony na pendrive poszedł bez zacięć. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Do sprawdzenia z mojej strony w sklepie na innym egzemplarzu tego samego modelu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (13) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
wietny telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
19-03-2022,
anza
Potwierdzony zakup

Ja jestem bardzo zadowolona aczkolwiek trzeba dodać, że nie jestem jakims znawcą. Problemem było tylko początkowe uruchomienie i sknfigurowanie TV. Do wyboru są tylko dwie opcje: konfiguracja za pomocą telefonu lub pilota. Przy czym sparowanie z pilotem tak na prawdę nie było możliwe ponieważ z momencie gdy prosił o ustawienie PIN nie dało się pilotem włączyc klawiatury. Na szczęście udało się skonfigurować na pomoca telefonu chociaż dopiero za którymś razem, ponieważ ciągle tracił połączenie. Sam obraz piękny, ostre kolory, wszystko chodzi płynnie, dźwięk fenomenalny. Za tą cene polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
3
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-11-2021,
Łukasz
Potwierdzony zakup

Spodziewałem się czegoś więcej po Samsungu. Jakość wykonania jest na kiepskim poziomie metalowa ramka na zgięciach jest nie dopracowana. Podczas słuchania głośnej muzyki plastikowa obudowa potrafi rezonować. Nie zdecydowałbym się na ponowny zakup tego telewizora.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (34) (13) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Wszystko świetnie ale po 3 dniach przestał działać.
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
13-10-2021,
Ghstfc1
Potwierdzony zakup

Telewizor sprawia bardzo dobre wrażenie, sposób wyświetlania obrazu oraz jego funkcjonalności jak na tę klasę sprzętu są super. Niestety na ogromny minus zapisuje się to, że po zaledwie 3 dniach (!) pracy uległ awarii i nie można go uruchomić. Obecnie usterka zgłoszona do Samsung, oczekiwanie na serwis ponad tydzień. Zdecydowane rozczarowanie pod tym względem. Zaobserwowałem również migotanie obrazu widoczne nawet na ekranach menu. Być może jest to związane z usterką. Trudno mi powiedzieć.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (37) (15) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dlaczego tryb filmowca ( FILMMAKER MODE ) jest nieaktywny?
Bos zapytał 14-03-2022
Odpowiedz
Zwiń pytania
fajny ale nie wszystko działa
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
23-11-2021,
Małgorzata
Potwierdzony zakup

Aktualnie mam już (po wymianie) drugi egzemplarz. W pierwszym nie działał aktywny wzmacniacz głosu i funkcja adaptacji obrazu, co do dźwięku podążającego za obiektem- nie wiem, wydaje mi się że też nie działał. Dziś przy montażu drugiego Panowie sprawdzili bardzo dokładnie i aktywny wzmacniacz głosu działa tylko w momencie położenia dzwoniącego telefonu przy mikrofonie telewizora, adaptacja obrazu czy ze światłem, czy bez - nie widać różnicy. Dźwięk za obiektem - nie sprawdzony. Także telewizor fajny ale nie wszystko działa jak powinno. Myślę, czy nie wymienić tym razem na inną markę.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (28) (12) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
fajny telewizorek
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
27-06-2021,
Miki
Potwierdzony zakup

ogólnie ok, fakt że trzeba poświecić trochę czasu i ustawić go po swojemu pod telewizję, fajny mocny dźwięk, wyraźny obraz, może słabe kąty widzenia ale taki tryb matrycy, w jasnym pokoju da się oglądać spokojnie telewizor mimo, że telewizor nie posiada powłoki anty odblaskowej, bardzo jasny obraz, materiały 4K wyglądają bardzo dobrze, pilot ładuje się światłem lub przy pomocy kabla usb-C (brak w zestawie) nauczył się obsługiwać reszty sprzętu (blu-ray, dekoder kablówki i soundbar) polecam na razie sprawuje się ok zobaczymy jak będzie później

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (21) (13) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo dobry telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
20-01-2022,
JacekW81
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry telewizor. Wszystko działa poprawnie. Ciekawy jest pilot: w kilku przyciskach zmieszczono stare obszerne piloty. Minusem pilota są brak klawiszy numerycznych, brak zasilania na paluszki, ładowanie poprzez baterie słoneczne lub usb-c (prądem max 200mA). Telewizor za mały dla rozdzielczości 4K, ale mnie to nie przeszkadza.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (12) (8) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Qled
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
31-05-2021,
Przem
Potwierdzony zakup

Fajny telewizorek obraz tez niezły dzwiek daje rade ilość zlaczy jak dla mnie wystarczająca wie za bardzo jest sie do czego przyczepić, zobaczymy tylko jak z żywotnością matrycy .

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (14) (10) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup (44)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (3)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (1)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi (18)

Powiadom o pytaniach
Dzień dobry chciałbym zapytać po której stronie są z tyłu telewizora złącza po lewej czy po prawej stojąc przodem do telewizora czy jest możliwość wykonania przez Państwa zdjęcia tylnej części telewizora?
Czy na telefonie da się zainstalować Disney+ ?
Które HDMI to 2.1 ?
Dzień dobry.Czy istnieje możliwość dostarczenia dosłania instrukcji E-MANUAL .Dziękuję.
Dzień dobry.Jak odblokować wczytywanie kanałów W moim Tv nie jest dostępne.
Jakie są wymiary kartonu z telewizorem?
Witam serdecznie mam pytanie czy będzie jakaś promocja cenowa na ten telewizor
Czy do tego modelu można podłączyć soundbar firmy LG? Będzie to działało?
Nigdzie nie ma podane, jakie formaty multimedialne odtwarza przez USB - chodzi mi głównie o Avi, divX, xivid - mój poprzedni model nie odtwarza tych formatów. Pozdrawiam
Dzień dobry, rozważam zakup tego odbiornika (65"Q80A QLED 4K Smart TV 2021) - pytanie jaką matryce zastosowano w tym modelu - VA czy może IPS?
Proszę o informację czy ten tv samsung qe55q80aat umożliwia sterowanie telewizora głosem w języku polskim, w tym obsługę komend po polsku na YouTube. Pytam ponieważ nie interesuje mnie język angielki.
Czy sprzedawany u was Samsung QLED QE55Q80AAT posiada matryce VA czy ADS?
Czy model Samsung QLED QE55Q80AAT posiada system AirPlay 2
Czym różnią się oznaczenia tv z roku 2020 od tego 2021 CZY QE55Q80AAT WYSTĘPUJE JESZCZE POD INNA NAZWA?
Jusia83 zapytał 1 rok temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Czym się różni QE55Q80AAT od QE55Q80A?
Czy ten tv ma funkcję nagrywania USB ?
Czy jakiejś konfiguracji ustawień obrazu można wyłączyć lokalne ściemnianie w modelu QE55Q80TAT lub QE55Q80AAT ?
To jest nowy model cy odgrzewany kotlet z 2020r tylko w innym pudełku ??? Ostatnio u konkurencji MM sprzedawali z 2020r mówiąc że to nowośc z 2021r. Co takiego nowego jest w tym modelu co odróżnia go od modelu 2020r ???
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung QLED QE55Q80AAT DVB-T2/HEVC, wpisz 1234657 w wyszukiwarce euro.com.pl.