Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor LED 3D LG 42LB670V

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor LED 3D LG 42LB670V
LG 42LB670V
1 799 zł
Opis i dane
Poznaj bogactwo możliwości funkcji i usług dzięki systemowi webOS
Poznaj bogactwo możliwości funkcji i usług dzięki systemowi webOS
Telewizor wyposażony we wspaniałą innowację, system webOS, którego interfejs użytkownika zapewnia łatwiejszy dostęp do rozrywki. System działa intuicyjnie zostawiając Ci przyjemność wyboru i radość oglądania. Łatwy w użyciu interfejs graficzny pozwala w pełni wykorzystać wszystkie możliwości telewizora Smart TV, które są bogatsze niż kiedykolwiek wcześniej.

*Dostępność aplikacji, treści oraz niektórych funkcji może zależeć od kraju, jak również od zaplanowanych aktualizacji.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Procesor Triple XD Engine - ciesz się obrazem o idealnych barwach, kontraście i ostrości
Procesor Triple XD Engine - ciesz się obrazem o idealnych barwach, kontraście i ostrości
Wysokowydajny procesor obrazu Triple XD Engine pozwala cieszyć się obrazem o idealnych barwach, kontraście i ostrości. Najbardziej zaawansowany procesor zapewni najwyższy poziom doskonałości pod względem głębi kolorów, kontrastu i ostrości, co przełoży się na perfekcyjną jakość obrazu.
Niezwykła dokładności wyświetlania, z zachowaniem wysokiego wskaźnika kontrastu
Technologia Micro Pixel Control umożliwia sterowanie każdą diodą LED podświetlającą matrycę telewizora, co pozwala na uzyskanie niezwykle wysokich wartości kontrastu dynamicznego i rozpiętości tonalnych. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi kontrastu, można uzyskać obraz o wysokim nasyceniu czerni i naturalnych kolorach przy jednoczesnym niewielkim zużyciu energii.
Niezwykła dokładności wyświetlania, z zachowaniem wysokiego wskaźnika kontrastu
Doskonała rozrywka bez przewodów
Doskonała rozrywka bez przewodów
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Twoja domowa sieć multimediów
Multimedialny teletext kolejnej generacji
Multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Udostępniaj ekran z laptopa do telewizora bez użycia przewodów
Udostępniaj ekran z laptopa do telewizora bez użycia przewodów
Technologia Intel® Wireless Display pozwala na łatwiejsze niż kiedykolwiek bezprzewodowe przesyłanie zawartości ekranu z urządzeń przenośnych na duży ekran telewizora HD. Oglądaj filmy. Wyświetlaj zdjęcia. Korzystaj z drugiego ekranu, aby móc wykonywać wiele zadań jednocześnie. WiDi jest technologią opracowaną przez firmę Intel i działa wyłącznie z laptopami wyposażonymi w procesor, kartę graficzną i układ WiFi tej firmy.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. W połączeniu ze sprzedawaną osobno kamerą Skype możesz prowadzić wysokiej jakości wideorozmowy na ekranie panoramicznym z rozmówcami na całym świecie. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Telewizor wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej drugiej generacji DVB-T2 umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Oglądaj setki programów telewizyjnych z całego świata
Oglądaj setki programów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S2 umożliwiający odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Standard DVB-S2 jest rozwinięciem standardu DVB-S oferujący mniejszą przepustowość wymaganą do transmisji treści HD podnosząc jej jakość. Przekaz satelitarny umożliwia odbieranie znacznie większej liczby kanałów telewizyjnych niż telewizje kablowe lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Najwygodniejszy i najbardziej zaawansowany pilot do telewizora
Pilot Magic Remote zapewnia pełną kontrolę nad rozrywką. Można nim posługiwać się, podobnie jak myszą komputerową – wskazywać, klikać lub przewijać, dzięki czemu obsługiwanie telewizora nie stwarza najmniejszych problemów. Pilot również jest wyposażony w mikrofon i funkcję rozpoznawania głosu, współpracujące z funkcją wyszukiwania. Aby znaleźć, wystarczy powiedzieć słowo kluczowe. Teraz wystarczy usiąść przed telewizorem i już można korzystać z niezwykłych możliwości pilota Magic Remote.
Najwygodniejszy i najbardziej zaawansowany pilot do telewizora
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Udoskonalona technologia LCD używa, emitujących własne światło, diod LED do podświetlania ekranu (zbudowanego z ciekłego kryształu). Dzięki temu są cieńsze, a także lżejsze. Ponadto diody LED nie potrzebują dużo energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odwzorowywanie kolorów w wyświetlaczach tego typu jest bliskie doskonałości. 

Dane techniczne

telewizor LED 3D LG 42LB670V

Obraz   
Ekran  42 cale / 107 cm, 16:9
Zgodność z HD Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D pasywna (polaryzacyjna)
Zakrzywiony ekran Curved nie
Tuner DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu Motion Clarity Index 700 Hz
Funkcje poprawy obrazu  matryca IPS, 24p Real Cinema, Picture Wizard III, Micro Pixel Control, Triple XD Engine
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego Virtual Surround Plus
Moc głośników  2 x 12 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  Clear Voice II, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, dts 2.0 + Digial out, Smart Sound Mode, wbudowany głośnik niskotonowy
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Direct, Miracast, WiDi - Intel Wireless Display, MHL - Mobile HD Link
System Smart  LG webOS
Funkcje Smart TV  system webOS, Skype ready - opcjonalna kamera, SmartShare, Premium Content - Treści Premium, LG Cloud, strefa 3D, aplikacje i gry
Aplikacje Smart TV  Facebook, Twitter, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  wyszukiwanie głosowe, sterowanie ruchami palca, konwersja obrazu 2D na 3D, konwersja obrazu 3D na 2D, SimpLink, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, Dual Play, certyfikat DiviX HD
Informacje dodatkowe  obsługa MHL 2.0
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 3
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  LG Seria 6 / 2014
Wzornictwo  Metallic Design
Kolor obudowy  czarno-srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  94,8 x 60,7 x 21,1 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  94,8 x 55,8 x 5,5 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  10,1 kg / 9,7 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 400x400 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 46 W
Roczne zużycie energii 67 kWh = 36,85 zł rocznie
Przekątna ekranu  42 cale / 107 cm
Rozdzielczość   1920 x 1080
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,3 W
Pobór mocy (max)  95 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x2, pilot Magic AN-MR500, pilot, 2 baterie AA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Model okularów na wyposażeniu  AG-F310
Akcesoria opcjonalne okulary Cinema 3D AG-F270, AG-F310, AG-F320, AG-F330, AG-F340, AG-F350, AG-F360, AG-F400, AG-F410, AG-F430, AG-F440, AG-F450, AG-F470, okulary 3D Dual Play AG-F310DP, nakładki na okulary 3D AG-F220, AG-F420, kamera AN-VC500
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  LG Electronics Polska Sp. Z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: LG
  • Cena: od 1 500 do 1 999

Ocena klientów

5 na podstawie 86 ocen
5
(70)
4
(10)
3
(0)
2
(2)
1
(4)
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • rozdzielczość
93% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Polecam
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
17-05-2014,
KalinK
Potwierdzony zakup

Ładny obraz, dobrze odwzorowane kolory to plusy.

Niestety bardzo mało intuicyjne jest menu. To pierwszy telewizor który sprawia mi problemy z obsługą i niestety trzeba czytać instrukcje, żeby dowiedzieć się o co chodzi.

Telewizor ma dość słabe głośniki, ale to nie znaczy ze złej jakości, telewizor nie jest zbyt głośny.

Generalnie polecam, bo co do zasady jest to fajny sprzęt.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam! Czy głośniki są za ciche?Jak to się przyejawia? Producent podaje, że moc jednego głośnika to 12 w.
Tomek zapytał 03-06-2014
Odpowiedz
Zwiń pytania
rewelacyjny ekran IPS
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
07-09-2014,
Piotr
Potwierdzony zakup

Mam ten telewizor już 4 miesiące. Cały czas mnie zaskakuje możliwościami. I mam nadzieję, że jeszcze nieraz mnie zaskoczy, bo pojawiają się aktualizacje oprogramowania. Polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetna jakość za rozsądną cenę
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
28-05-2014,
observator_1
Potwierdzony zakup

W skrócie:

Świetna matryca i jakość obrazu (jak świeci to widać że świeci, jak ma być czarne to nie świeci i jest czarne - rewelacja) 5,

Wykonanie obudowy - klasa premium 5,

Bardzo dobry dźwięk między innymi dzięki systemowi 2+1,5

Web store działa po aktualizacji oprogramowania, HBOGO, IPLA, TVP działają bez problemu, 5 Odtwarzanie plików multimedialnych z dysku sieciowego po WIFI w HD bez zarzutu łącznie z napisami, 5

Pilot Magic super uniwersalny obsługuje tuner kablowy Vectry, 6

WebOs po załadowaniu działa płynnie aczkolwiek po włączeniu telewizora jeżeli chcemy zmienić źródło trzeba poczekać bo myśli 10-20s za to minus, 4-

Jako monitor komputera przy tej wielkości ekranu i rozdzielczości 1920x1080, B.dobry choć nie rewelacyjny, (powinno być Ultra HD - 4K, 3840 x 2160 do czego nieuchronnie dążymy) wymaga trochę pracy przy ustawieniach i co najmniej 1m odległości od fotela 4+/5-

Dobry Zakup

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry TV za przystępną cenę
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
29-05-2014,
tomacho65
Potwierdzony zakup

Wykonanie: dobra jakość obudowy, przyjemny design.

Obraz: doskonałe odwzorowanie kolorów, rewelacyjna czerń, minimalnie ciemniej w narożach.

3D: fajnie się ogląda, ale dla mnie to tylko dodatkowy gadżet. Konwersja 2D na 3D też działa, lecz nie powala.

Dźwięk: jakość dźwięku bardzo dobra, trochę za ciche głośniczki, ale od czego mamy kino domowe.

Funkcja SMART: działa bardzo płynnie przez Wi-Fi (internet 20Mb/s), brakuje tylko TVN Player, ale myślę że w końcu LG włączy go do swoich aplikacji (ostatnio robili ankietę wśród klientów jakiej aplikacji brakuje).

Sterowanie: Pilot Magic jest naprawdę magiczny, bardzo ułatwia obsługę, można też obsługiwać TV swoim smartfonem (nowa aplikacja dla TV z WebOs).

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z zakupu, a w cenie 2590 ,- na pewno nic lepszego nie znajdziemy.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dobry zakup
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
09-06-2014,
xsaldek
Potwierdzony zakup

Długo się zastanawiałem nad wyborem telewizora i wybrałem ten model i nie żałuje obraz super dzwięk również super!!!Mogę polecić ten model tym którzy się wahają to sie nie zawiodą nowy model 2014 i dwie pary okularów 3d

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
05-01-2015,
patrykga
Potwierdzony zakup

Świetny TV, kamerka do Skype - obraz na prawdę super jakości. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to że stopki są takie że nie pozwalają wygodnie zmieniać położenie tv. Pilot Magic - Super (nieźle działa z podstawowymi funkcjonalnościami dekodera Vectry).

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Mogło być lepiej
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
27-07-2014,
mssm
Potwierdzony zakup

Jeśli chodzi o obraz ,dźwięk nie mam zastrzeżeń. Do wykonania i wyglądu tv też nie można się przyczepić. Niestety oprogramowanie jest niedopracowane , webOS może ciekawe rozwiązanie ale działa wolno a nawet bardzo wolno!! Nawet wejście w menu potrafi "zamulić" tv, na starszym lg smart tv bez weebOS działa wszystko szybciej przeglądanie zdjęć , filmów ,przeglądarka internetowa itd. Wbudowana przeglądarka internetowa nie obsługuje flasha akurat dla mnie nie jest to wadą , mało opcji można zapomnieć o jakimś adblocku przez co przeglądanie internetu jest dość denerwujące;) .Mam nadzieję że to choroby wieku dziecięcego i oprogramowanie zostanie zoptymalizowane . Jak na razie żałuję że nie zdecydowałem się na starszy model bez weebOS.

P.S. Żeby korzystać z funkcji smart tv trzeba zaakceptować dość dziwny regulamin i politykę prywatności

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
telewizor LED 3D LG 42LB670V
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
11-08-2014,
gala
Potwierdzony zakup

telewizor okazał się rewelacyjny, zadowolona jestem z trafnego wyboru

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
średniak
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
09-08-2014,
kkk
Potwierdzony zakup

telewizor ma ładny obraz lepszy nie samsungi. nie ma flash playera, menu również słabo rozwiazane strasznie wolno pracuje.. fajny pilot multimedialny. i to tyle, ogólnie średni

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
19-08-2014,
Anna
Potwierdzony zakup

Telewizor zgodny z opisem. Nie mam negatywnych uwag.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących LG 42LB670V, wpisz 1016898 w wyszukiwarce euro.com.pl.