Przejdź do opisu produktu

Samsung HW-Q950T

soundbar

Samsung
nr kat.
1221192

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Łączność bezprzewodowa  Wi-Fi, Bluetooth
Dekodery dźwięku HD  Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Digital Plus, DolbyTrue HD, DTS: X, DTS Digital Surround
Złącza  3x HDMI, 1x optyczne, 1x USB
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

Soundbar HW-Q950T Rzeczywisty wielokanałowy dżwięk
ikony wielokanalowy dzwiek

Rzeczywisty wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 9.1.4

ikony bezprzewodowe glosniki tylne

Bezprzewodowe Tylne Głośniki w Zestawie

ikony obsluga-kodekow

Obsługa Kodeków Audio 3D

ikony Q-Symphony

Q-Symphony

ikony tryb-gry

Tryb Gry Pro

ikony wifi-bluetooth

Wi-Fi i Bluetooth®

DOSKONALE WSPÓŁGRA Z TELEWIZOREM QLED

DOSKONALE WSPÓŁGRA Z TELEWIZOREM QLED

* Zdjęcia przykładowe, zamieszczone w celach poglądowych. Wygląd i specyfikacje GUI (graficzny interfejs użytkownika), które nie wpływają na działanie urządzenia mogą ulec zmianie bez powiadomienia. * Telewizor sprzedawany osobno. * Samsung. Lider sprzedaży soundbarów od 6 lat. W latach 2014-2019 ⓒ 2020 Futuresource Consulting.                        

DLACZEGO Q950T?

Wrażenie zanurzenia w dźwięku

Wrażenie zanurzenia w dźwięku

Prawdziwy dźwięk w formacie 9.1.4 - Q-Symphony. Doznaj niepowtarzalnych wrażeń dzięki rzeczywistemu wielokanałowemu dźwiękowi przestrzennemu w formacie 9.1.4.

Dźwięk taki, jakiego potrzebujesz

Dźwięk taki, jakiego potrzebujesz

Funkcja Adaptacji Dźwięku i Tryb Gry Pro to specjalne dostosowania dźwięku, które dostroją go w zależności od tego, co włączysz na ekranie telewizora.

Design premium

Design premium

Design został dopracowany w najmniejszych szczegółach, by tworzył doskonałe połączenie z telewizorem QLED. Wykorzystane tkaniny zostały zaprojektowane przez firmę Kvadrat.

EKSPERCI W DZIEDZINIE INNOWACJI DŹWIĘKU

Samsung Audio Lab - miejsce, gdzie tworzy się jakość

Światowej klasy inżynierowie dźwięku pracują w kalifornijskim Samsung Audio Lab, gdzie przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii akustycznych i modeli komputerowych tworzą idealnie zrównoważone i wypełniające pomieszczenie brzmienie.

Samsung Audio Lab - miejsce, gdzie tworzy się jakość

„Skupiamy się najpierw na uchu słuchacza, a potem rozszerzamy pole naszych zainteresowań na całe środowisko dźwiękowe – przetworniki (głośniki nisko- i wysokotonowe), wzmacniacze i procesory sygnałowe (DSP).”                                                                                       

ZANURZ SIĘ W PORYWAJĄCYM BRZMIENIU

Rzeczywisty, wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 9.1.4

Wciągająca rozrywka i poruszające brzmienie dzięki 9 kanałom dźwiękowym. Szerokopasmowe głośniki umieszczone w przeciwległych rogach soundbaru zapewniają szerszy zasięg dźwięku. Usłyszysz dokładnie z jakiego miejsca dobiega każdy odgłos i będziesz cieszyć się niepowtarzalnymi wrażeniami z odtwarzanych treści. 

Jeszcze doskonalszy dźwięk z każdej strony

Odkryj głębię brzmienia dzięki Dolby Atmos oraz DTS:X. Połączenie tych technologii sprawia, że poszczególne dźwięki usłyszysz tak, jak gdyby płynęły wokół Ciebie i nad Tobą. Dokładnie jakbyś znalazł się w środku scen przedstawianych na ekranie.

Jeszcze doskonalszy dźwięk z każdej strony

PRZENIEŚ SIĘ W SAM ŚRODEK AKCJI

Bezprzewodowe Tylne Głośniki w zestawie

Usiądź wygodnie na kanapie i poczuj się jak w kinie, za sprawą trójwymiarowych wrażeń dźwiękowych. Bezprzewodowe Tylne Głośniki Samsung posiadają pionowy, skierowany do góry element, dzięki któremu dźwięk odbija się od sufitu i tworzy wokół Ciebie trójwymiarową przestrzeń audio. Dodaj do tego wciągające obrazy, a domowe seanse filmowe nie będą miały końca!

SOUNDBAR I TELEWIZOR WSPÓŁGRAJĄ ZE SOBĄ W PEŁNEJ HARMONII

SOUNDBAR I TELEWIZOR WSPÓŁGRAJĄ ZE SOBĄ W PEŁNEJ HARMONII

Q-Symphony

Soundbar Q950T synchronizuje się z Twoim telewizorem Samsung, aby wspólnie tworzyć synchroniczny i bogaty dźwięk. Brzmienie pochodzące z głośników soundbaru, które kierują dźwięk do przodu, na boki i ku górze, oraz z głośników telewizora zostaje połączone i dodatkowo wzmocnione, sprawiając, że oglądane treści możesz doświadczać jeszcze dokładniej.

* Korzystanie z Q-Symphony wymaga przewodowego połączenia z telewizorem. * Funkcja jest kompatybilna z telewizorami Samsung z 2020 roku, dla modelu Q80T oraz wyższych. * Funkcje mogą różnić się od siebie w zależności od modelu telewizora.

OPTYMALNE BRZMIENIE DLA KAŻDEJ SCENY

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Soundbar analizuje sygnał dźwięku, a następnie dla każdej sceny automatycznie dobiera zoptymalizowane brzmienie. Adaptacyjny dźwięk pozwoli Ci wyraźnie słyszeć dialogi, nawet przy niewielkiej głośności. Nie przegapisz ważnych momentów oglądając swoje ulubione filmy i seriale.

USŁYSZ WIĘCEJ I GRAJ LEPIEJ

Tryb Gry Pro

Tryb Gry Pro

Z funkcją Tryb Gry Pro podczas ulubionych rozgrywek znajdziesz się w samym centrum akcji. Ustawienia stworzone specjalnie z myślą o graczach sprawiają, że soundbar automatycznie przełącza się w tryb gry po podłączeniu do telewizora firmy Samsung. Następnie na bieżąco optymalizuje dźwięki każdej sceny, co sprawia, że gra staje się jeszcze bardziej wciągająca, a Ty nie tracisz czasu na konfigurację.

* Dotyczy tylko kompatybilnych telewizorów i konsoli do gier (Xbox One, PS4 i Nintendo Switch). * Konsola do gier sprzedawana osobno.

Połączenie, które czyni dźwięk doskonałym

Połączenie, które czyni dźwięk doskonałym

Nawet po połączeniu do telewizora innych urządzeń, takich jak odtwarzacz DVD lub konsola do gier, nadal usłyszysz perfekcyjny, wysokiej jakości dźwięk. To zasługa technologii HDMI eARC.

 

WIĘCEJ DŹWIĘKU BEZ PRZEWODÓW

Gotowy na Bezprzewodowy Dźwięk Przestrzenny

Gotowy na Bezprzewodowy Dźwięk Przestrzenny

Przemień soudbar w system dźwięku przestrzennego przy użyciu zestawu bezprzewodowych głośników przestrzennych*. Zrobisz to bez plątaniny kabli i przewodów**. Korzystając z soundbara możesz stworzyć system kanałowy, zapewniający realistyczne wielowymiarowe doświadczenie dźwiękowe.

* Wymagany jest dodatkowy zakup zestawu Bezprzewodowych Tylnych Głośników Samsung 9000S. ** Moduł bezprzewodowy wymaga kabla zasilającego. Tylne głośniki są również połączone z modułem przy pomocy kabli.                        

ikony Połączenie z telewizorem za pośrednictwem Wi-Fi

Połączenie z telewizorem za pośrednictwem Wi-Fi

Chcesz cieszyć się ulubionymi programami i muzyką szybko, a zarazem wygodnie? Wystarczy, że połączysz swój telewizor z soundbarem za pośrednictwem Wi-Fi. Brzmienie generowane przez głośnik będzie niezmiennie czyste i wyraźne.

* Sprawdź, czy Twój telewizor jest kompatybilny z Wi-Fi. * Soundbar musi być podłączony do sieci w celu aktualizacji usługi. * Ta usługa może nie być jeszcze dostępna w momencie zakupu tego urządzenia.

ikony Połączenie przez Bluetooth®

Połączenie przez Bluetooth®

Możesz również z łatwością podłączyć soundbar do telewizora przy użyciu Bluetooth, by już po chwili cieszyć się ulubionymi treściami.

* Funkcja dostępna wyłącznie na wybranych telewizorach Samsung. Więcej informacji znajdziesz na stronie samsung.com 

DŹWIĘK, KTÓRY JAKOŚCIĄ DORÓWNUJE OBRAZOWI

DŹWIĘK, KTÓRY JAKOŚCIĄ DORÓWNUJE OBRAZOWI

Rzeczywiste doświadczenie HDR 10+

Doświadcz sensacyjnego brzmienia najlepszych filmów, gier i seriali z HDR 10+. Odtwarzaj treści HDR 10+ na soundbarze za pośrednictwem innych urządzeń i ciesz się perfekcyjnym doznaniem audio-wizualnym.

 * Odtwarzanie obrazu w jakości HDR 10+ dostępne dla treści źródłowych w tym standardzie. * Kompatybilność ze wszystkimi treściami HDR nie jest gwarantowana. * Urządzenie źródłowe, telewizor oraz Soundbar muszą być połączone

 przewodem HDMI.                        

Wiele urządzeń, jeden pilot

Wiele urządzeń, jeden pilot

Do sterowania działaniem soundbara możesz użyć tego samego pilota, którym sterujesz swoim telewizorem Samsung. Steruj wszystkimi jego funkcjami - włącz lub wyłącz soundbar, zmieniaj głośność i zarządzaj efektami dźwiękowymi za pomocą Jednego Pilota.

* Funkcje i wygląd pilota mogą się różnić w zależności od modelu telewizora i kraju. * Kompatybilny z wybranymi telewizorami Samsung. Należy sprawdzić specyfikację telewizora.

ODTWARZAJ WYGODNIEJ ULUBIONĄ MUZYKĘ

ODTWARZAJ WYGODNIEJ ULUBIONĄ MUZYKĘ

Dotknij i Odtwórz

Z soundbarem HW-Q950T słuchanie muzyki będzie jeszcze wygodniejsze. Wystarczy, że dotkniesz telefonem soundbar, a urządzenia szybko połączą się, o czym poinformuje Cię delikatna wibracja smartfonu. Usłyszysz ostatnio odtwarzany na telefonie utwór, lecz wybrzmi on z głośników soundbaru, zachwycając doskonałą jakością dźwięku.

* Funkcja Dotknij i Odtwórz działa za pośrednictwem Bluetooth i jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi Samsung z systemem Android 8.1 lub nowszym. Usługa może nie być dostępna od razu w momencie zakupu urządzenia.                        

Jedna aplikacja do inteligentnego słuchania

Połącz swoje urządzenia Samsung w zaawansowany ekosystem zarządzany za pomocą jednej aplikacji. SmartThings pozwala dodawać głośniki do sieci, zapewniając Ci większą kontrolę nad dźwiękiem w całym domu.

* Każde urządzenie musi być podłączone do Wi-Fi lub innej sieci bezprzewodowej. * Należy pobrać i zainstalować aplikację SmartThings. * Aby zapewnić współdziałanie przez aplikację SmartThings, wszystkie urządzenia powinny być zarejestrowane na jednym koncie Samsung. * Dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy, środowiska sieciowego lub urządzenia mobilnego i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.                                  

Jedna aplikacja do inteligentnego słuchania

PERFEKCJA WYKONANIA WYKRACZAJĄCA POZA DŹWIĘK

Tkanina zaprojektowana przez Kvadrat

Ponadczasowe wzornictwo firmy Kvadrat łączy ponadczasową ekspresję z głębią i wytrzymałością. Tekstura i zaokrąglenia formy wraz z przełomową technologią doskonale odzwierciedlają wyjątkowość dźwięku soundbaru HW-Q950T.

* Rzeczywiste urządzenie może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Proszę przejrzeć galerię zdjęć urządzenia.

W OPAKOWANIU

Soundbar HW-Q950T zawartość opakowania

PORÓWNAJ MODELE

 
 
Tabela porównawcza model HW-Q950T
Tabela porównawcza model HW-Q900T
Tabela porównawcza model Q60R
 

HW-Q950T

HW-Q900T

Q60R

Informacje ogólne

Całkowita moc

546 W

406 W

360 W

Bezprzewodowy subwoofer

Tryby przetwarzania dźwięku

SSE, Standard, Gry Pro, Adaptacji dźwięku

SSE, Gry Pro, Standardowy, Adaptacji dźwięku

SSE, Gry Pro, Standardowy, Adaptacji dźwięku

Liczba głośników

20

16

8

Liczba kanałów

9.1.4 Ch

7.1.2 Ch

5.1 Ch

Głośnik centralny

HDMI In/Out

2/1

2/1

1/1

Właściwości

True Dolby Atmos

Samsung Acoustic Beam

4K Video Pass

HDR

HDR10+

HDR10+

HDR10

Łączność

Wi-Fi

Bluetooth®

Kompatybilność z Alexa i Bixby*

Pilot zdalnego sterowania

Dane techniczne

soundbar Samsung HW-Q950T

Soundbar   
Liczba kanałów  9.1.4
Moc całkowita 546 W
Dekodery dźwięku HD Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Digital Plus, DolbyTrue HD, DTS: X, DTS Digital Surround
Łączność bezprzewodowa  Wi-Fi, Bluetooth
Odtwarzane nośniki USB
Standard HDMI  eARC
Aplikacja do sterowania tak
Funkcje poprawy dźwięku  Acoustic Beam, Adaptive Sound (Funkcja Adaptacji Dźwięku), Q-Symphony, Surround Sound Expansion
Kompatybilny z asystentem głosowym  Amazon Alexa
Obsługa aplikacji muzycznych  Spotify
Informacje dodatkowe  Anynet+, Auto Power Link, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość montażu na ścianie, serwis Spotify, tryb gra (Game Mode), tryb gra (Game Mode Pro), USB - muzyka, Wireless Rear Surround Speaker Ready, zgodność z formatem 4K, zgodność z HDR
Subwoofer   
Subwoofer w zestawie bezprzewodowy
Moc subwoofera  160 W
Obsługiwane formaty   
Odtwarzanie dźwięku MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, OGG, AIFF, Apple Lossless (ALAC)
Odtwarzanie wideo  nie
Odtwarzanie zdjęć  nie
Złącza   
Wejście HDMI 2
Wyjście HDMI 1
Wejście optyczne 1
Wejścia koaksjalne nie
Wejścia audio nie
Złącze słuchawkowe nie
Złącze USB 1
Złącze Ethernet (LAN) nie
Parametry fizyczne   
Kolor  czarny
Wymiary soundbara  1232 x 70 x 138 mm
Waga soundbara  7,1 kg
Wymiary subwoofera  210 x 403 x 403 mm
Waga subwoofera  9,8 kg
Pobór mocy i zasilanie   
Pobór mocy  88 W
Pobór mocy w trybie gotowości  1,2 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, pilot, bateria do pilota, uchwyty montażowe do ściany
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Samsung
  • Liczba kanałów: 9.1.4
  • Subwoofer w zestawie: bezprzewodowy

Ocena klientów

4,5 na podstawie 18 ocen
5
(11)
4
(2)
3
(2)
2
(1)
1
(2)
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • sterowanie
83% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Rewelacyjny zestaw!
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
06-10-2021,
Gyver
Potwierdzony zakup

Kupiłem, podłączyłem, skonfigurowałem i... się rozczarowałem na początku. Wystarczy poczytać, pooglądać filmiki i dowiedzieć się, że najpierw należy zaktualizować oprogramowanie w soundbarze. Rozwiązuje wszystkie problemy z brakiem basu, przerywaniem dźwięku. Byłem sceptycznie nastawiony początkowo do tego zestawu. Bo jak to może działać. Działa i to lepiej niż mój poprzedni zestaw 5.1 na dobrych kolumnach i potężnym subie magnata. Mała moc? Jeszcze nie udało mi się rozkręcić do ponad 50% bo jest za głośno i za mocno na 25m2 pomieszczenia. Przeczytajcie komentarz, który w obszerny sposób opisał poniżej jeden z użytkowników. Ma rację. Efekty na popularnej kablówce świetne. Ale na natywnym atmosie mega. Konfiguracja jest wystarczająca, bo bar wie co zrobić z dźwiękiem, a jak komuś chce się dopasować to ma tą możliwość. W cenie do 4tys nie ma chyba sobie równych. Nowy model różni się jedynie dodatkowym głośniczkiem w tylnych kolumnach. Szkoda kasy...

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dolby Atmos na Netflixie powala na kolana czy tylko reklama ?
Krzysiek zapytał 08-10-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Generalnie pozytywnie
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
11-05-2021,
pokupnik
Potwierdzony zakup

Wzornictwo - super. Komplet prezentuje się imponująco i nowocześnie. Nie jestem audiofilem, więc jak dla mnie jakość dźwięku ( jak na kino domowe i Spotify ) jest wystarczająca. Mocy dużo więcej niż wystarczająco. Bajecznie prosta współpraca z TV Samsunga i z dowolnym telefonem. Rewelacyjnie, że satelity i sub łączą się bezprzewodowo. Fajnie, że muzykę można odpalać z telefonu nawet nie będąc w domu do budzenia domowników :) Z mniej fajnych rzeczy: upierdliwa, nieintuicyjna i prymitywna kalibracja zestawu ( wstyd jak na zestaw za taką cenę ) Wkurzające, że kabel zasilania i inne kable wychodzą z dwóch przeciwnych końców listwy ( zamiast wszystko razem ). Uwaga na mocowanie bo sama listwa waży 8kg ( mają wytrzymać 2 śrubki ), subwoofer też do małych i lekkich nie należy.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie polecam
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
03-07-2021,
Bartek
Potwierdzony zakup

Aplikacja proponowana przez producenta za kazdym razem potrzbuje 30sekund by polaczyc sie z systemem. Nie ma pelnej kontroli glosnosci nad glosnikami. Na przyklad listwa juz charczy a tylne glosniki graja na 30%. Nie ma mozliwosc calkowitego wyciszenia np listwy i podglosnienia innych glosnikow. Subwoofer na poczatku bardzo cicho, pomogla aktualizacja firmware. Przy polaczeniu Bluetooth w czasie ogladania filmow dzwiek ma kilku sekundowe opoznienie. Ciezko sie ogolnie tym steruje. Wyswietlacz umiejscowiony jest na gorze listwy i nie widac go z pozycji siedzacej. Nie polecam. Kupilem o 12:00 o 17:00 zwrocilem. Na pewno nie ma to mocy 546 W.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Przerost formy nad treścią ... i ceną.
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
22-11-2020,
Tomek
Potwierdzony zakup

Po kilku dniach używania, sprzęt zwróciłem, bo nie zauważyłem wielkiej różnicy jakościowej pomiędzy tym "top produktem" z 2020 roku, a moim starym zestawem kina domowego sprzed lat ponad 10. Na minus słaby bas mimo zacnych rozmiarów subwoofera. Może trzeba poczekać aż będzie więcej dostępnych źródeł z Dolby Atmos, bo póki co trzeba się dobrze naszukać, a i nawet wtedy różnica pomiędzy typowym DD 5.1 czy dts nie jest bardzo mocno zauważalna. Plus oczywiście za (prawie) "bezkabelkową" instalację i całkiem fajny wygląd, który jednak z uwagi na kolor i materiały z których sprzęt jest wykonany bardzo szybko zbierają kurz. Cena moim zdaniem nieadekwatna do możliwości sprzętu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (22) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jak za taką cenę to nie warto.
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
22-12-2020,
Daro3962
Potwierdzony zakup

Wygląd ok cena kosmiczna funkcjonalność na poziomie sounbara za 500 złoty regulacja głośnika niskotonowego(basowego) beznadziejna kupiłem bo myślałem że to będzie super grało ale szału niema szkoda pieniędzy.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (22) (6) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Potwierdzony zakup
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
13-01-2021,
Stefan
Potwierdzony zakup

Super sprzęt wszystko ok.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (8) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie polecam
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
14-01-2021,
Rafał
Potwierdzony zakup

Niestety za te pieniądze nie polecam. Słabo brzmią. Bas nie taki mocny jak się spodziewałem. Brakuje mi czystego dźwięku i mocy

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (11) (7) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung HW-Q950T
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
11-03-2021,
Jan.
Potwierdzony zakup

Belka zbiera kurz, głośniki tylne grają bardzo cichutko, trzeba włączyć tryb surround by grały znośnie. Bas z subwoofera cichy nawet na najwyższym ustawieniu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
07-08-2021,
Junekzbuk
Klient Euro

Nie polecam. Przet kupiłem w sklepie samsunga ale oni nie wyświetlili mojej opinii. Produkt Nie współpracuje z tv Sony. Gdy podłączyłem do samsunga to okazało się że są problemy z łącznością bezprzewodiwa. Tylne głośniki Nie zawsze grały. Pudlo do basu bo tak inaczej tego nie można nazwać wydawał dźwięk bardzo stłumiony. Ogólnie dźwięk z tylnych głośników jest nie słyszalny. Głośniki które miały odbijać dźwięk od sufitu to jakaś fikcja. Po podłączeniu głośników 580 w do amplitunera yamaha 5.1 uzyskuje się lepszy rezultat. Łączność z telefonem również problematyczna. Dźwięk tylko z przedniej belki bez głośników bocznych górnych i tylnich. Nie polecam.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam, Jaki masz TV Sony - podaj mi pełną nazwę. Też mam TV Sony i mam wersję Q900T i bardzo dobrze współpracuje, Netflix widzi możliwosći Dolby Atmos. Możę będę mógł pomóc. Glośniki tylne można regulować ich moc poprzez pilota i na wyświetlaczu znaleźć menu tylnich głośników i podgłośnić na maxa.
Proximity zapytał 10-08-2021
Odpowiedz
A jak sprawuję się Dolby Atmos na Netflixie ?
Krzysiek odpowiedział08-10-2021
Zwiń pytania
Soundbar q950t
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
06-05-2021,
PiotrS
Potwierdzony zakup

Jakości dźwięku przyzwoita wygląd również polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung HW-Q950T

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung HW-Q950T, wpisz 1221192 w wyszukiwarce euro.com.pl.