Przejdź do opisu produktu

Samsung HW-Q900T

soundbar

Samsung
nr kat.
1221191

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Łączność bezprzewodowa  Wi-Fi, Bluetooth
Dekodery dźwięku HD  Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Digital Plus, DolbyTrue HD, DTS: X, DTS Digital Surround
Złącza  3x HDMI, 1x optyczne, 1x USB
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

phpWlE9fT php3UXYsu ikony wielokanalowy dzwiek  kopia1

Rzeczywisty wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 7.1.2

ikona Q-Symphony

Q-Symphony

ikona adaptacja-dzwieku

Funkcja Adaptacji Dźwięku

ikona tryb-gry

Tryb Gry Pro

ikona obsluga-kodekow audio 3d

Obsługa Kodeków Audio 3D

ikona wifi-bluetooth

Wi-Fi oraz Bluetooth®

DOSKONALE WSPÓŁGRA Z TELEWIZOREM QLED

phpqMvkj9 pl-feature-soundbar-q900t-300845736

* Zdjęcia przykładowe, zamieszczone w celach poglądowych. Wygląd i specyfikacje GUI (graficzny interfejs użytkownika), które nie wpływają na działanie urządzenia mogą ulec zmianie bez powiadomienia. * Telewizor sprzedawany osobno. * Samsung. Lider sprzedaży soundbarów od 6 lat. W latach 2014-2019 ⓒ 2020 Futuresource Consulting.                        

DLACZEGO Q900T?

Wrażenie zanurzenia w dźwięku

Wrażenie zanurzenia w dźwięku

Prawdziwy dźwięk w formacie 7.1.2 - Q-Symphony. Doznaj niepowtarzalnych wrażeń dzięki rzeczywistemu wielokanałowemu dźwiękowi przestrzennemu w formacie 7.1.2.

Dźwięk taki, jakiego potrzebujesz

Dźwięk taki, jakiego potrzebujesz

Funkcja Adaptacji Dźwięku i Tryb Gry Pro to specjalne dostosowania dźwięku, które dostroją go w zależności od tego, co włączysz na ekranie telewizora.

Premium design

Premium design

Design został dopracowany w najmniejszych szczegółach, by tworzył doskonałe połączenie z telewizorem QLED. Wykorzystane tkaniny zostały zaprojektowane przez firmę Kvadrat.

EKSPERCI W DZIEDZINIE INNOWACJI DŹWIĘKU

EKSPERCI W DZIEDZINIE INNOWACJI DŹWIĘKU

Samsung Audio Lab - miejsce, gdzie tworzy się jakość 

Światowej klasy inżynierowie dźwięku pracują w kalifornijskim Samsung Audio Lab, gdzie przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii akustycznych i modeli komputerowych tworzą idealnie zrównoważone i wypełniające pomieszczenie brzmienie.

Samsung Audio Lab - miejsce, gdzie tworzy się jakość

 

„Skupiamy się najpierw na uchu słuchacza, a potem rozszerzamy pole naszych zainteresowań na całe środowisko dźwiękowe – przetworniki (głośniki nisko- i wysokotonowe), wzmacniacze i procesory sygnałowe (DSP).”                                                                                       

ZANURZ SIĘ W PORYWAJĄCYM BRZMIENIU

ZANURZ SIĘ W PORYWAJĄCYM BRZMIENIU

Rzeczywisty wielokanałowy i wciągający dźwięk przestrzenny w formacie 7.1.2

Wciągająca rozrywka i poruszające brzmienie dzięki 7 kanałom dźwiękowym. Szerokopasmowe głośniki umieszczone w przeciwległych rogach soundbaru zapewniają szerszy zasięg dźwięku. Usłyszysz dokładnie z jakiego miejsca dobiega każdy odgłos i będziesz cieszyć się niepowtarzalnymi wrażeniami z odtwarzanych treści.

Jeszcze doskonalszy dźwięk z każdej strony

Odkryj głębię brzmienia dzięki Dolby Atmos oraz DTS:X. Połączenie tych technologii sprawia, że poszczególne dźwięki usłyszysz tak, jak gdyby płynęły wokół Ciebie i nad Tobą. Dokładnie jakbyś znalazł się w środku scen przedstawianych na ekranie.

Jeszcze doskonalszy dźwięk z każdej strony

SOUNDBAR I TELEWIZOR WSPÓŁGRAJĄ ZE SOBĄ W PEŁNEJ HARMONII

SOUNDBAR I TELEWIZOR WSPÓŁGRAJĄ ZE SOBĄ W PEŁNEJ HARMONII

Q-Symphony

Soundbar Q900T synchronizuje się z Twoim telewizorem Samsung, aby wspólnie tworzyć synchroniczny i bogaty dźwięk. Brzmienie pochodzące z głośników soundbaru, które kierują dźwięk do przodu, na boki i ku górze, oraz z głośników telewizora zostaje połączone i dodatkowo wzmocnione, sprawiając, że oglądane treści możesz doświadczać jeszcze dokładniej.

* Korzystanie z Q-Symphony wymaga przewodowego połączenia z telewizorem * Funkcja jest kompatybilna z telewizorami Samsung z 2020 roku, dla modelu Q80T oraz wyższych. * Funkcje mogą różnić się od siebie w zależności od modelu telewizora.

OPTYMALNE BRZMIENIE DLA KAŻDEJ SCENY

OPTYMALNE BRZMIENIE DLA KAŻDEJ SCENY

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Soundbar analizuje sygnał dźwięku, a następnie dla każdej sceny automatycznie dobiera zoptymalizowane brzmienie. Adaptacyjny dźwięk pozwoli Ci wyraźnie słyszeć dialogi, nawet przy niewielkiej głośności. Nie przegapisz ważnych momentów oglądając swoje ulubione filmy i seriale.

USŁYSZ WIĘCEJ I LEPIEJ GRAJ

Tryb Gry Pro

Tryb Gry Pro

Z funkcją Tryb Gry Pro podczas ulubionych rozgrywek znajdziesz się w samym centrum akcji. Ustawienia stworzone specjalnie z myślą o graczach sprawiają, że soundbar automatycznie przełącza się w tryb gry po podłączeniu do telewizora firmy Samsung. Następnie na bieżąco optymalizuje dźwięki każdej sceny, co sprawia, że gra staje się jeszcze bardziej wciągająca, a Ty nie tracisz czasu na konfigurację.

* Dotyczy tylko kompatybilnych telewizorów i konsoli do gier (Xbox One, PS4 i Nintendo Switch) * Konsola do gier sprzedawana osobno.                        

Połączenie, które czyni dźwięk doskonałym

Połączenie, które czyni dźwięk doskonałym

Nawet po połączeniu do telewizora innych urządzeń, takich jak odtwarzacz DVD lub konsola do gier, nadal usłyszysz perfekcyjny, wysokiej jakości dźwięk. To zasługa technologii HDMI eARC.

WIĘCEJ DŹWIĘKU BEZ PRZEWODÓW

WIĘCEJ DŹWIĘKU BEZ PRZEWODÓW

Gotowy na Bezprzewodowy Dźwięk Przestrzenny

Przemień soudbar w system dźwięku przestrzennego przy użyciu zestawu bezprzewodowych głośników przestrzennych*. Zrobisz to bez plątaniny kabli i przewodów**. Korzystając z soundbara możesz stworzyć system kanałowy, zapewniający realistyczne wielowymiarowe doświadczenie dźwiękowe.

* Wymagany jest dodatkowy zakup zestawu Bezprzewodowych Tylnych Głośników Samsung 9000S. ** Moduł bezprzewodowy wymaga kabla zasilającego. Tylne głośniki są również połączone z modułem przy pomocy kabli.                        

Połączenie z telewizorem za pośrednictwem Wi-Fi ikona

Połączenie z telewizorem za pośrednictwem Wi-Fi

Chcesz cieszyć się ulubionymi programami i muzyką szybko, a zarazem wygodnie? Wystarczy, że połączysz swój telewizor z soundbarem za pośrednictwem Wi-Fi. Brzmienie generowane przez głośnik będzie niezmiennie czyste i wyraźne.

* Sprawdź, czy Twój telewizor jest kompatybilny z Wi-Fi. * Soundbar musi być podłączony do sieci w celu aktualizacji usługi. * Ta usługa może nie być jeszcze dostępna w momencie zakupu tego urządzenia.

ikona bluetooth

Połączenie przez Bluetooth®

Możesz również z łatwością podłączyć soundbar do telewizora przy użyciu Bluetooth, by już po chwili cieszyć się ulubionymi treściami.

* Funkcja dostępna wyłącznie na wybranych telewizorach Samsung. Więcej informacji znajdziesz na stronie samsung.com 

DŹWIĘK, KTÓRY JAKOŚCIĄ DORÓWNUJE OBRAZOWI

DŹWIĘK, KTÓRY JAKOŚCIĄ DORÓWNUJE OBRAZOWI

Rzeczywiste doświadczenie HDR 10+

Doświadcz sensacyjnego brzmienia najlepszych filmów, gier i seriali z HDR 10+. Odtwarzaj treści HDR 10+ na soundbarze za pośrednictwem innych urządzeń i ciesz się perfekcyjnym doznaniem audio-wizualnym.

* Odtwarzanie obrazu w jakości HDR 10+ dostępne dla treści źródłowych w tym standardzie. * Kompatybilność ze wszystkimi treściami HDR nie jest gwarantowana. * Urządzenie źródłowe, telewizor oraz Soundbar muszą być połączone przewodem HDMI.                      

Wiele urządzeń, jeden pilot

Wiele urządzeń, jeden pilot

Do sterowania działaniem soundbara możesz użyć tego samego pilota, którym sterujesz swoim telewizorem Samsung. Steruj wszystkimi jego funkcjami - włącz lub wyłącz soundbar, zmieniaj głośność i zarządzaj efektami dźwiękowymi za pomocą Jednego Pilota.

* Funkcje i wygląd pilota mogą się różnić w zależności od modelu telewizora i kraju.* Kompatybilny z wybranymi telewizorami Samsung. Należy sprawdzić specyfikację telewizora.

ODTWARZAJ WYGODNIEJ ULUBIONĄ MUZYKĘ

ODTWARZAJ WYGODNIEJ ULUBIONĄ MUZYKĘ

Dotknij i Odtwórz

Z soundbarem HW-Q900T słuchanie muzyki będzie jeszcze wygodniejsze. Wystarczy, że dotkniesz telefonem soundbar, a urządzenia szybko połączą się, o czym poinformuje Cię delikatna wibracja smartfonu. Usłyszysz ostatnio odtwarzany na telefonie utwór, lecz wybrzmi on z głośników soundbaru, zachwycając doskonałą jakością dźwięku.

*Funkcja Dotknij i Odtwórz działa za pośrednictwem Bluetooth i jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi Samsung z systemem Android 8.1 lub nowszym. Usługa może nie być dostępna od razu w momencie zakupu urządzenia.                        

Jedna aplikacja do inteligentnego słuchania

Połącz swoje urządzenia Samsung w zaawansowany ekosystem zarządzany za pomocą jednej aplikacji. SmartThings pozwala dodawać głośniki do sieci, zapewniając Ci większą kontrolę nad dźwiękiem w całym domu.

* Każde urządzenie musi być podłączone do Wi-Fi lub innej sieci bezprzewodowej. * Należy pobrać i zainstalować aplikację SmartThings. * Aby zapewnić współdziałanie przez aplikację SmartThings, wszystkie urządzenia powinny być zarejestrowane na jednym koncie Samsung. * Dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy, środowiska sieciowego lub urządzenia mobilnego i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.                                    

Jedna aplikacja do inteligentnego słuchania

PERFEKCJA WYKONANIA WYKRACZAJĄCA POZA DŹWIĘK

Tkanina zaprojektowana przez Kvadrat

Ponadczasowe wzornictwo firmy Kvadrat łączy ponadczasową ekspresję z głębią i wytrzymałością. Tekstura i zaokrąglenia formy wraz z przełomową technologią doskonale odzwierciedlają wyjątkowość dźwięku soundbaru HW-Q900T.

* Rzeczywiste urządzenie może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Proszę przejrzeć galerię zdjęć urządzenia.

W OPAKOWANIU

Soundbar HW-Q900T zawartość opakowania

PORÓWNAJ MODELE

 
 
Tabela porównawcza model HW-Q900T
Tabela porównawcza model HW-Q950T
Tabela porównawcza model Q60R
 

HW-Q900T

HW-Q950T

Q60R

Informacje ogólne

Moc

406 W

546 W

360 W

Bezprzewodowy subwoofer

Tryby przetwarzania dźwięku

SSE, Standard, Gry Pro, Adaptacji dźwięku

SSE, Standard, Gry Pro, Adaptacji dźwięku

SSE, Gry Pro, Standardowy, Adaptacji dźwięku

Liczba głośników

16

20

8

Liczba kanałów

7.1.2 Ch

9.1.4 Ch

5.1 Ch

Głośnik centralny

HDMI In/Out

2/1

2/1

1/1

Właściwości

True Dolby Atmos

Samsung Acoustic Beam
4K Video Pass
HDR

HDR10+

HDR10+

HDR10

Łączność

Wi-Fi
Bluetooth®
Kompatybilność z Alexa i Bixby*
Pilot zdalnego sterowania

Dane techniczne

soundbar Samsung HW-Q900T

Soundbar   
Liczba kanałów  7.1.2
Moc całkowita 406 W
Dekodery dźwięku HD Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Digital Plus, DolbyTrue HD, DTS: X, DTS Digital Surround
Łączność bezprzewodowa  Wi-Fi, Bluetooth
Odtwarzane nośniki USB
Standard HDMI  eARC
Aplikacja do sterowania tak
Funkcje poprawy dźwięku  Acoustic Beam, Adaptive Sound (Funkcja Adaptacji Dźwięku), Q-Symphony, Surround Sound Expansion
Kompatybilny z asystentem głosowym  Amazon Alexa
Obsługa aplikacji muzycznych  Spotify
Informacje dodatkowe  Anynet+, Auto Power Link, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość montażu na ścianie, możliwość rozbudowy o dodatkowe komponenty, serwis Spotify, tryb gra (Game Mode), tryb gra (Game Mode Pro), USB - muzyka, Wireless Rear Surround Speaker Ready, zgodność z formatem 4K, zgodność z HDR
Subwoofer   
Subwoofer w zestawie bezprzewodowy
Moc subwoofera  160 W
Obsługiwane formaty   
Odtwarzanie dźwięku MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, OGG, AIFF, Apple Lossless (ALAC)
Odtwarzanie wideo  nie
Odtwarzanie zdjęć  nie
Złącza   
Wejście HDMI 2
Wyjście HDMI 1
Wejście optyczne 1
Wejścia koaksjalne nie
Wejścia audio nie
Złącze słuchawkowe nie
Złącze USB 1
Złącze Ethernet (LAN) nie
Parametry fizyczne   
Kolor  czarny
Wymiary soundbara  1232 x 70 x 138 mm
Waga soundbara  7,1 kg
Wymiary subwoofera  210 x 403 x 403 mm
Waga subwoofera  9,8 kg
Pobór mocy i zasilanie   
Pobór mocy  75 W
Pobór mocy w trybie gotowości  0,9 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, pilot, bateria do pilota, uchwyty montażowe do ściany
Akcesoria opcjonalne głosniki bezprzewodowe SWA-9000S
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Samsung
  • Liczba kanałów: 7.1.2
  • Subwoofer w zestawie: bezprzewodowy

Ocena klientów

5 na podstawie 23 ocen
5
(22)
4
(0)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość dźwięku
  • wygląd
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Świetny dodatek do telewizora i nie tylko...
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
26-06-2021,
Kacpi
Potwierdzony zakup

Jedyna rzecz która mi przeszkadza to że wyświetlacz jest u góry a nie na froncie. Tak to jakość dźwięku jest super. Sprawdza się w szczególności przy filmach. Dzwięk dociera do uszu z każdej strony.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
jest ok :)
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
02-06-2021,
RadosławD
Potwierdzony zakup

Nie jestem audiofilem i kupiłem go z wygody, tzn. jeden soundbar + bass ogarnia mi muzykę, kino domowe i TV. Wcześniej była kilkanaście lat wieża + 7 głośników - trochę żal bo nie było tanio, ale na razie poszła na strych. Generalnie polecam jak ktoś chce mieć fajny dźwięk w salonie obok TV bez wielu głośników i urządzeń :).

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung HW-Q900T
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
13-05-2021,
g
Potwierdzony zakup

bardzo dobry dźwięk, szczególnie basy

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Wszystko na tak
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
17-12-2020,
Kasia
Potwierdzony zakup

Dobre brzmienie. Fajny bas. Ładny wygląd. Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (10) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
soundbar
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
21-12-2020,
Patriot
Potwierdzony zakup

Saundbar na prawdę premium, jeżeli chodzi o filmy, bo uważam że głównie do tego używa soundbar ze wsparciem Dolby Atmos to zabawa jest Mega.... kino we własnym salonie... polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Soundbar samsung
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
03-12-2020,
buber
Potwierdzony zakup

Sprzęt jest bombowy jakość dźwięku idealna bas potężny

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (13) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
fajny sprzęcik
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
03-12-2020,
chetny1971
Potwierdzony zakup

Bardzo estetycznie wykonany. dźwięk naprawdę efektowny. Po prostu odpowiedni sprzęt dla zwykłego zjadacza chleba (bo do audiofilów się nie zaliczam). Jestem z niego bardzo zadowolony .

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Potwierdzony zakup
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
25-12-2020,
Bodzio
Potwierdzony zakup

Wszystko gra aż huczy w połączeniu z 6 głośnikami telewizora chata się trzęsie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (6) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
3/5
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
09-03-2021,
Samsung q900t
Potwierdzony zakup

Mój pierwszy soundbar, nie miałem może jakiś wysokich wymagań ale teraz bym kupił coś innego. Nic nie zastąpi głośników z tyłu, fajnie, że można korzystać z aplikacji na telefonie, ale zdecydowanie brakuje możliwości regulacji poszczególnych głośników. Zaskoczył mnie brak equalizera i możliwości konfiguracji na ekranie tv. Cena zbyt wysoka. Jakość dźwięku ogólnie rzecz biorąc dobra, 3 gwiazdki za brak tylnich głośników fizycznych.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (21) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Wart swojej ceny
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
28-01-2021,
Nestor
Potwierdzony zakup

Sprzęt użytkuję od ok. miesiąca. Sprzęt o dużej mocy, z mocnym basem wprawiającym w drżenie ściany i podłogę. Tych co narzekają na bas zupełnie nie rozumiem, bo nie wyobrażam sobie jeszcze mocniejszego basu. To już byłaby przynajmniej dla mnie męczarnia. Jeżeli ktoś szuka super dźwięku przestrzennego jak w przypadku zestawów 5 i więcej głośnikowych (typowego kina domowego) to raczej tego nie będzie. Nie to, że jest źle, bo jest super dźwięk, ale to jest soundbar, a nie zestaw. Może Dolby Atmos jest w stanie osiągnąć większą przestrzeń dźwięku, ale niestety nie posiadam TV z obsługą tego systemu i dlatego też nie mogę z niego korzystać na soundbarze. DLATEGO TEŻ UWAGA DO ZAINTERESOWANYCH - DOLBY ATMOS NIE PÓJDZIE BEZ OBSŁUGI TEGO SYSTEMU W TELEWIZORZE. Niestety, ale sprzedawcy ściemniają, że jest inaczej, a rzeczywistość jest jak napisałem. Nie mniej jednak oglądanie nawet zwykłych programów telewizyjnych potrafi wprowadzić nowy wymiar słuchania. Można usłyszeć wiele szczegółów, których na głośnikach telewizora się nie usłyszy. Filmy to już całkiem inna bajka - dla mnie rewelacja. Całkiem inaczej się ogląda i odbiera z takim dźwiękiem. Muzyki można posłuchać na tym, ale tu też nie należy nastawiać się na jakość rodem ze sprzętu Hi-Fi, bo to jest soundbar, a nie zestaw audio stereo. Jeżeli ktoś jest na kupnie jakiegoś soundbara to tego polecam jak najbardziej. U mnie działa poprzez pilota z TV Philips. Mowa tu o zgłaśnianiu i włączaniu sprzętu. Jeżeli ktoś obawia się, że będzie problem z czyszczeniem materiałowej obudowy to bez obaw. U mnie często kot wyleguje się opierając o soundbar zostawiając masę sierści na nim, ale odkurzacz radzi sobie bez żadnego problemu z usunięciem jej. Tak samo jest z kurzem.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (13) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam. Czy ten bass z suba jest wystarczająco mocny w muzyce?. Miałem kiedyś Samsunga Hw n 650 i zaraz oddałem ze względu na słaby sub. Ja ogólnie lubię Samsunga za świetną belkę ale suby robili słabe więc muszę wiedzieć czy w tym modelu jest zapas mocy w basie i czy bas potrzęsie na subie ustawionym na +1 czy trzeba kręcić na maxa by cokolwiek grzmotnęło?
Andrzej 88 zapytał 18-02-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (5)

Powiadom o pytaniach
czy usb można odtwarzać mp3 ?
Czy jest możliwość zakupu do tego modelu głośników tylnych?
Czy jest instrukcja w jezyku polskim?
Witam czy ten soundbar będzie dobrze współpracował z telewizorem też samsung UE40H7000SLXXH tylko troszkę starszym. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Czy istnieje możliwość połaczenia tego soundbara z telewizorem Toshiba? Czy istnieje możliwość połaczenia tego soundbara odtwarzacem CD Philips?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung HW-Q900T, wpisz 1221191 w wyszukiwarce euro.com.pl.