Przejdź do opisu produktu

Philips Hue Zewnętrzny Czujnik Ruchu

czujnik ruchu

Philips
nr kat.
1215900

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Philips Hue Czujnik ruchu zewnęrzny

Czujnik zewnętrzny Philips Hue automatycznie włączy za Ciebie światła, gdy wykryje ruch. Czujnik Philips Hue jest w pełni bezprzewodowy, zasilany przy pomocy baterii i może być zamontowany niemal w każdym miejscu. Dodatkowo jest on odporny na negatywne warunki atmosferyczne oraz nawet bardzo silny deszcz – posiada stopień ochronności IP54. Zsynchronizuj czujnik z mostkiem Hue i zdalnie kontroluj swoje oświetlenie zewnętrzne.

Produkt odporny na wszystkie warunki pogodowe.

Czujnik zewnętrzny Philips Hue odporny jest na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Posiada stopień ochrony IP54 (z ang. „International Protection Rating") co oznacza, że czujnik odporny jest na działanie nawet bardzo silnego deszczu.

Montaż w ciągu minut.

Wystarczy Ci zaledwie kilka minut, aby zamontować i skonfigurować czujnik zewnętrzny Hue. Czujnik jest w pełni bezprzewodowy i nie wymaga podłączania do instalacji. Łatwa w obsłudze i intuicyjna aplikacja na telefon pozwala szybko ustawić takie parametry, jak czułość na ruch lub czułość na światło dzienne.

Umieść czujnik gdzie chcesz.

Z każdym czujnikiem ruchu Philips Hue otrzymasz niezbędne elementy, które pozwolą Ci na jego montaż niemal w każdym miejscu. Czujnik Hue możesz zamontować na płaskiej i chropowatej ścianie, na narożniku, słupie, a nawet rynnie. Umieść czujnik w pobliżu drzwi frontowych, w ogrodzie, w pobliżu furtki, bramy lub garażu. Zapewnij sobie odpowiednie oświetlenie wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.

Ciepłe powitanie każdego dnia.

Czujnik zewnętrzny zapewnia komfort, wygodę i oszczędność energii. Gdy wrócisz do domu automatycznie zapali światła, dzięki czemu bez trudu rozładujesz samochód lub otworzysz drzwi. Gdy będziesz wychodzić automatycznie je zgasi, aby oszczędzać cenną energię. Automatycznie włączające się oświetlenie odpowiednio również przywita zbliżających się gości.

Odstrasz niepożądanych gości.

Zewnętrzny czujnik ruchu Hue ma szeroki kąt widzenia i bardzo duży zasięg. Dzięki temu wykrywa każdy ruch w pobliżu domu i automatycznie włącza światła zewnętrzne. Dodatkowo możesz ustawić automatyczne włączanie świateł wewnętrznych. Z pewnością przepędzi to niepożądanych gości – rabusiów czy dzikie zwierzęta.

Automatycznie włączaj wybrane światła.

Ustaw automatyczne włączanie oświetlenia Philips Hue. Gdy ktoś będzie chodził po domu lub przechodził obok niego, czujnik zewnętrzny automatycznie włączy oświetlenie. Podłącz czujnik do mostka i za pomocą aplikacji Hue ustaw, które światła powinny się włączyć. Ustaw również barwę i intensywność oświetlenia. Czujnik wyposażony jest w funkcję zmierzchu i świtu, która zapewni, że światła nie będą niepotrzebnie włączane za dnia, a Ty oszczędzisz cenną energię.

Wymaga mostka Philips Hue.

Zsynchronizuj lampy ogrodowe z mostkiem Philips Hue i steruj światłem zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej, głosowo lub za pomocą przenośnych regulatorów.

Philips Hue to system inteligentnego oświetlenia, który pozwoli Ci inaczej spojrzeć na światło w Twoim domu i ogrodzie. Dzięki Philips Hue możesz sterować swoim oświetleniem wewnątrz i na zewnątrz za pomocą telefonu, łącząc się z poszczególnymi jego elementami przez mostek lub przez Bluetooth.

 

Dane techniczne

czujnik ruchu Philips Hue Zewnętrzny Czujnik Ruchu

Typ  czujnik ruchu
Producent   
Nazwa producenta / importera  Philips
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Philips
  • Typ: czujnik ruchu

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Philips Hue Zewnętrzny Czujnik Ruchu

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips Hue Zewnętrzny Czujnik Ruchu, wpisz 1215900 w wyszukiwarce euro.com.pl.