Przejdź do opisu produktu

Apple Smart Keyboard MPTL2Z/A iPad Pro 10.5

klawiatura

Apple
nr kat.
1122772

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Smart Keyboard to klawiatura, jakiej jeszcze nie było, pełna innowacyjnych rozwiązań technicznych i materiałów. Pełnowymiarowa, całkowicie mobilna, łączy się z iPadem Pro przez innowacyjny interfejs Smart Connector, który jednocześnie zasila klawiaturę i zapewnia dwukierunkową wymianę danych. Po prostu podłączasz Smart Keyboard i zaczynasz pisać.

  • Innowacje pod każdym klawiszem.
Klawiatura wciąż jest dla wielu narzędziem do efektywnej pracy lub notowania pomysłów. Klawiatura Smart Keyboard to inne wcielenie wynalazku o blisko stupięćdziesięcioletniej historii, obmyślane na nowo dla dodania iPadowi Pro jeszcze większej wszechstronności. Uwolni Cię od przełączników, wtyczek, a nawet konieczności bezprzewodowego łączenia w parę z urządzeniem, dając pełen komfort i mobilność.
  • Łatwo jej używać. Jeszcze łatwiej nosić.
Potrzebujesz klawiatury? Rozłóż Smart Keyboard. A po użyciu złóż ją do postaci smukłej, lekkiej nakładki na iPada Pro. Smart Keyboard jest równie wytrzymała jak elegancka. Doskonale zniesie trudy codziennego użytkowania. I każdą kolejną, choćby dwudziestą trzecią wersję tekstu.
  • Zabezpieczono każdą literę. Słowo.
Litery i cyfry na klawiszach Smart Keyboard są te same, co zwykle, ale poza tym wszystko w niej jest zupełnie nowe. Górna warstwa klawiatury wykonana jest z arkusza wysoce wytrzymałej tkaniny o specjalnym splocie. Poszczególne klawisze są laserowo ukształtowane właśnie z tego arkusza materiału. Tkanina nadaje też klawiszom właściwą sprężystość, co eliminuje konieczność stosowania tradycyjnych mechanizmów. W rezultacie Smart Keyboard ma jedynie 4 mm grubości, a jednocześnie zapewnia dokładność, stabilność i wyczuwalny opór klawiszy, jakiego oczekujesz podczas pisania.
  • Siła komunikacji zasilanej w nowy sposób.
By zbudować urządzenie tak smukłe i wytrzymałe, jak Smart Keyboard, nie można było polegać na tradycyjnych przewodach i podzespołach. Stworzono więc unikalny materiał przewodzący, składający się z cieniutkiego nylonowego arkusza z głęboko wtartym metalowym przewodnikiem, który umożliwia dwukierunkowy przepływ prądu zasilającego i danych. Dzięki niemu Smart Keyboard nie wymaga ładowania. Podłączasz ją do iPada Pro i piszesz. Co więcej, wytrzymałość nowego materiału przewodzącego pozwala mu bez szwanku przetrwać wielokrotne składanie i rozkładanie.
  • Bez wtyczek, bez przełączania, bez podłączania.
Smart Connector to nowy, zaprojektowany przez Apple interfejs, który umożliwia płynną komunikację między klawiaturą Smart Keyboard i iPadem Pro. Znajdziesz go na krawędzi łączącej klawiatury Smart Keyboard oraz na odpowiednim boku iPada Pro. Smart Connector wraz z przewodzącą tkaniną wewnątrz klawiatury Smart Keyboard umożliwia dwukierunkowy przepływ prądu zasilającego i danych. A Ty piszesz wygodnie, tak po prostu, choć stoi za tym wyrafinowana technologia. 

Dane techniczne

klawiatura Apple Smart Keyboard MPTL2Z/A iPad Pro 10.5

Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Apple Poland Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Apple
  • Typ: klawiatura

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Apple Smart Keyboard MPTL2Z/A iPad Pro 10.5

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Apple Smart Keyboard MPTL2Z/A iPad Pro 10.5, wpisz 1122772 w wyszukiwarce euro.com.pl.