Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

karta pamięci Panasonic RP-SDQ32GE SDHC Class 6 32GB

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
karta pamięci Panasonic RP-SDQ32GE SDHC Class 6 32GB
Panasonic RP-SDQ32GE SDHC Class 6 32GB
60 zł
Opis i dane
Dzięki dużej pojemności 32 GB karta ta spełnia rosnące zapotrzebowanie na nośnik umożliwiający wygodną i łatwą obsługę zapisu materiałów w wysokiej rozdzielczości HD. Jest ona absolutnie idealna do nagrywania filmów HD oraz cyfrowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości oraz służy jako doskonały pomost umożliwiający przenoszenie materiałów między różnymi urządzeniami HD.

Ta karta umożliwia nagranie do 480 minut filmu w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli (9Mbps). Umożliwia nagrywanie z szybkością odpowiadającą specyfikacji Class 6.

Karta jest wysoce niezawodna nawet w skrajnych warunkach temperaturowych. Ponieważ wykorzystane w niej zostały pamięci flash klasy przemysłowej, może ona pracować w temperaturach z zakresu od -25°C do 85°C.

Jednocześnie, karta jest dostarczana w nowym ekologicznym opakowaniu, w którym znacznie ograniczono wykorzystanie tworzywa sztucznego w porównaniu do wcześniej stosowanych metod pakowania.
Karta SDHC (Secure Digital High Capacity)
Karta SDHC (Secure Digital High Capacity)
Przeznaczona jest do aparatów i kamer cyfrowych obsługujących format SDHC. W związku z małymi wymiarami karta charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii.
Klasa 6
Klasa kart pamięci określają minimalną predkość zapisu danego modelu. Class 6: prędkość minimalna 6 MB/s.
Klasa 6
Im więcej, tym lepiej
Im więcej, tym lepiej
Pojemność karty pamięci to jeden z najważniejszych parametrów, im więcej pamięci tym więcej danych (zdjęć, filmów czy aplikacji) na nośniku możemy zapisać.

Dane techniczne

karta pamięci Panasonic RP-SDQ32GE SDHC Class 6 32GB

Typ karty SDHC
Pojemność 32 GB
Klasa prędkości klasa 6
Prędkość zapisu  6 MB/s
Prędkość odczytu do 20 MB/s
Producent   
Nazwa producenta / importera  Panasonic Marketing Europe GmbH Oddzial w Polsce
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 50 do 99
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Panasonic RP-SDQ32GE SDHC Class 6 32GB, wpisz 507222 w wyszukiwarce euro.com.pl.