Powerbank do smartfona i tabletu – sprawdzone propozycje

Autor: Joanna

Bateria w telefonie, tablecie czy innym urządzeniu elektronicznym potrafi wyczerpać się w najmniej odpowiednim momencie. Zobacz, jaki powerbank kupić, aby naładować smartfon w każdej chwili – i to bez dostępu do gniazdka elektrycznego. Przedstawiamy kilka modeli dobrych powerbanków, które wyróżniają się bardzo pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów.

Zastanawiasz się, jaki powerbank kupić? Zobacz, który model pasuje do Twoich oczekiwań!

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jaki powerbank będzie odpowiadał Twoim potrzebom,

- jaki powerbank kupić, kierując się pojemnością.

Jaki powerbank będzie odpowiadał Twoim potrzebom?

Jeśli rozważasz, jaki powerbank kupić, zastanów się, do jakich celów będziesz wykorzystywać to urządzenie. Zewnętrzny akumulator umożliwia przedłużenie pracy urządzenia mobilnego bez dostępu do ładowarki. A więc gdy poziom naładowania baterii w telefonie alarmująco spada a Ty czekasz na ważny telefon, wystarczy podłączyć powerbank i korzystać z działającego urządzenia.
Jaki powerbank będzie praktyczny podczas wyjazdu? Taki, który umożliwia ładowanie kilku urządzeń równocześniePrzed odpowiedzią na pytanie o to, jaki powerbank kupić, zastanów się, jakie typy urządzeń ładujesz na co dzień. Najpopularniejsze są modele kompatybilne ze smartfonami i telefonami oraz tabletami. Nie oznacza to jednak, że jedno urządzenie przeznaczone jest tylko do ładowania określonego typu urządzenia. Jakie urzadzenia można naładowac powerbankiem? Zastanów się nad swoimi wymaganiami, ponieważ masz do wyboru m.in. powerbanki kompatybilne z odtwarzaczami MP3/MP4, przenośnymi czytnikami e-booków, aparatami cyfrowymi czy przenośnymi konsolami do gier. Kierowcy mogą potrzebować także sprzętu umożliwiającego nawigację GPS.
Jeśli zastanawiasz się, jaki powerbank kupić, bo posiadasz większość z wymienionych urządzeń przenośnych, to postaw na urządzenie o dużej uniwersalności. Model TP-LINK TL-PB10400 wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem z urządzeniami smart z systemami iOS, Android, Windows oraz z większością sprzętów zasilanych poprzez USB . Dodatkowo, konstrukcja urządzenia umożliwia także ładowanie poprzez obydwa porty w tym samym czasie. Co ważne, model ten posiada bardzo dużo ocen oraz pozytywnych komentarzy klientów. Podkreślają oni m.in. pojemność, wytrzymałość oraz szybkość ładowania samego powerbanku. Dobrze oceniane przez użytkowników są także uniwersalne modele baterii mobilnych VARTA Powerpack 16000 mAhIntenso Q10000 oraz TP-LINK TL-PB20100.

Polecane powerbanki
  • 169 zł
  • 169 zł
  • 169 zł
  • 169 zł
  • 69,99 zł

Pojemność powerbanka - jaka powinna być??

Jednym z ważniejszych wyznaczników sprzętu jest kompatybilność z innymi urządzeniami. Posiadacze sprzętów przenośnych firmy Apple powinni pamiętać o dokładnym sprawdzeniu, czy dany typ mobilnej baterii współpracuje także w urządzeniami marki. Ładowarka powerbank iPhone stanowić będzie osobną kategorię sprzętów. Choć wybór powerbanków ładujących także telefony marki iPhone nie jest duży, to także w tej kategorii znajdziesz kilka propozycji wartych polecenia. Bardzo dobre opinie posiada np. model NavRoad NEXO powerBOX Style, z licznymi, pełnymi superlatyw komentarzami użytkowników. Klienci podkreślają głównie pojemność urządzenia (aż 10 000 mAh), co pozwala nawet kilkukrotnie doładować telefon.
Opinie innych użytkowników mają kluczowe znaczenie. Sprawdź, co o danym modelu napisali klienciJaką pojemność powerbanku wybrać? Jest ona najważniejszym parametrem urządzenia. Na rynku znajdziesz akumulatory od 2 000 do około 20 000 mAh. Dla większości użytkowników minimalna wartość, która zapewnia wygodne używanie, wynosi 5 000–6 000 mAh. Jeśli chcesz, aby dany powerbank miał bardzo dobre opinie i jednocześnie wyróżniał się dużą pojemnością, to zwróć uwagę na model Reinston 20 000 mAh EPB010. Jak podkreślają liczni zadowoleni użytkownicy – dzięki pojemności 20 000 mAh powerbank jest w stanie kilkukrotnie naładować telefon. Wysoka pojemność połączoną z bardzo dobrą oceną użytkowników znajdziesz np. w modelach Huawei AP007 13 000 mAh, Samsung EB-PN915BL oraz Huawei AP08Q 10 000 mAh.
Wyższa pojemność łączy się także z ceną urządzenia. Na rynku znajdziesz także wiele modeli, których cena nie przekracza 20 złotych. Ekonomiczny model Panasonic QE-QL102EEW o najwyższej ocenie użytkowników ceniony jest z uwagi na dobrą jakość, adekwatną do oczekiwań. Również w cenie przyjaznej dla portfela znajdziesz dobrze oceniane modele Platinet PMPB26LB 2600 mAh czy Trust Primo 2 200 mAh.
W zakupie odpowiedniego sprzętu pomoże Ci również artykuł Pojemność powerbanku - jak wybrać odpowiednie urządzenie, który przybliży Ci parametry przenośnych akumulatorów.

PAMIĘTAJ

Przed zakupem powerbanku sprawdź, z jakimi typami urządzeń jest on kompatybilny i jakie porty posiada. Najczęściej znajdziesz złącza wyjściowe USB i micro-USB, choć na rynku dostępne są także urządzenia z portami m.in. USB typu C, mini-USB czy ze złączami przeznaczonymi do produktów Apple.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link