Przejdź do opisu produktu

Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01

odkurzacz pionowy

Philips
nr kat.
1125790

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Promocja
odkurzacz pionowy Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01
Napięcie akumulatora  25,2 V
Odkurzacz ręczny/Funkcja mycia  tak / tak
Waga  4,7 kg
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Philips Fc6408 Kv 1120px
 

POZNAJ CECHY ODKURZACZA 3 W 1

 
 
 
 


Bezprzewodowe sprzątanie

Z bezprzewodowym odkurzaczem dotrzesz do każdego zakamarka, bez względu na typ podłogi. Niewielka waga urządzenia oraz duża swoboda manewrowania sprawią, że obsługa będzie wygodna i szybka.

Philips 25v Ico


Akumulator litowo-jonowy 25.2 V

Nieprzerwana praca nawet przez 60 minut, zapewnia wyjątkowy akumulator litowo-jonowy 25.2 V. Dodatkowo, może być ładowany w dowolnym momencie.


Innowacyjny system czyszczenia na mokro

Bez problemu usuwa zaschnięte plamy po winie, herbacie, kawie czy błocie, dzięki innowacyjnemu systemowi do mycia podłóg twardych. Dzięki zbiornikowi wody o dużej pojemności, umyjesz nawet 50m2.

 
 


Odłączany odkurzacz ręczny

Odkurzacz ręczny możesz łatwo odłączyć i użyć w dowolnym momencie. Z jego pomocą możesz odkurzyć meble oraz inne, trudno dostępne miejsca. Jest również bardzo przydatny przy małych dzieciach.


Nasadka TriActive Turbo

Zoptymalizowany przepływ powietrza i zmechanizowana szczotka zapewniają skuteczne odkurzanie różnych typów podłóg, takich jak płytki lub panele, oraz dywanów. Nasadka TriActive Turbo pozwala na pozbycie się kurzu i wszelkich innych zabrudzeń.


Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchem


Zamontowany w odkurzaczu bezworkowym PowerPro Aqua pojemnik na kurz możesz opróżnić bezdotykowo. Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane, aby zwiększyć higienę pracy.

 
 
 

BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3 w 1

 
 

PowerPro Aqua 3 w 1, jest wszechstronnym i wyjątkowo skutecznym odkurzaczem, wyposażonym w wydajny akumulator litowo-jonowy. Pozwala to na bezprzewodowe odkurzanie i nawet do 60 minut nieprzerwanej pracy. PowerPro Aqua sprawia, że codzienne porządki stają się o wiele łatwiejsze. Ergonomiczny bezworkowy odkurzacz pionowy jest przystosowany do wszystkich rodzajów podłóg. Dodatkowo, w skład urządzenia wchodzi system czyszczenia na mokro, umożliwiający pozbycie się wilgotnych zabrudzeń, a także odkurzacz ręczny, który ułatwi sprzątanie trudno dostępnych miejsc oraz mebli.

 
 

KOMPAKTOWE ROZMIARY I NIEZWYKŁA WYDAJNOŚĆ

 
Philips Fc6408 Opis 3w1
 
 
Philips Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręcznyPhilips Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręcznyPhilips Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręczny

Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręczny

Zbieranie okruchów z zakamarków, sprzątanie po zwierzaku, czy czyszczenie tapicerki przyprawiają Cię o ból głowy? Właśnie do takich zadań stworzyliśmy odłączany odkurzacz ręczny. Mała waga i łatwy sposób manewrowania sprawiają, że sprzątanie zamienia się w czystą przyjemność.

 
Philips Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclonePhilips Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclonePhilips Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclone

Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclone

Dzięki innowacyjnej technologii PowerCyclone siła ciągu odkurzacza jest dużo większa. Odpowiednia konstrukcja pozwala powietrzu przedostać się do komory z zawrotną prędkością. Dzięki temu powietrze jest skutecznie oddzielone od kurzu, co czyni sprzątanie bardziej efektywnym.

 
Philips Filtracja 90% drobinek kurzu. Trójwarstwowy filtrPhilips Filtracja 90% drobinek kurzu. Trójwarstwowy filtrPhilips Filtracja 90% drobinek kurzu. Trójwarstwowy filtr

Filtracja 90% drobinek kurzu. Trójwarstwowy filtr

Zastosowany w odkurzaczu trójwarstwowy filtr*, zaprojektowany z użyciem niemieckiej technologii, pozwala na zatrzymanie ponad 90% ultradrobnych cząsteczek. Dzięki temu w filtrze pozostają nawet najmniejsze drobnoustroje, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze.

* Wymiana jest zalecana co 6 miesięcy. 

 
Philips Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodęPhilips Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodęPhilips Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę

Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę

Zmiana trybu pomiędzy odkurzaniem a czyszczeniem na mokro jest wyjątkowo szybka dzięki magnesom przymocowanym do pojemnika. W tym innowacyjnym systemie czyszczenia na mokro masz możliwość kontroli ilości uwalnianej wody. To pozwala zachować optymalną wilgotność, niezależnie od typu czyszczonej podłogi. Pojemnik można napełnić zimną bądź ciepłą wodą. Możliwe jest również dodanie detergentu, aczkolwiek nie jest to konieczne. Dołączone nakładki z mikrofibry* wielokrotnego użytku można prać ręcznie bądź w pralce.

* Dla najlepszych efektów, nakładki z mikrofibry należy regularnie myć, pamiętając, żeby je wymienić raz na 3 miesiące. W zestawie znajdują się 2 wkładki. Aby zamówić dodatkowy zestaw wkładek z mikrofibry, należy podać numer katalogowy FC8063.

 
Philips Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokroPhilips Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokroPhilips Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro

Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro

Przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro, oraz jej odpięcie, jest łatwe i szybkie. Umożliwiają to specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody.

 
Philips Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active TurboPhilips Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active TurboPhilips Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo

Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo

Zastosowanie w odkurzaczu nasadki TriActive Turbo pozwala zbierać brud z podłogi już przy pierwszym pociągnięciu. Mechaniczna szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza zapewniają wydajne zbieranie kurzu z różnych typów podłóg, jak parkiety, panele lub płytki. Dodatkowo, nakładka TriActive Turbo sprawdza się przy czyszczeniu dywanów i wykładzin. Przydaje się również przy zbieraniu sierści z kanap, poduszek oraz innych tkanin, co jest szczególnie przydatne dla właścicieli zwierząt domowych.

 
Philips Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardychPhilips Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardychPhilips Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardych

Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardych

Bezprzewodowy odkurzacz ułatwia codzienne odkurzanie podłóg i dywanów. Dodatkowo, specjalny przyłączany zbiornik na wodę pozwala na dokładne umycie takich typów podłóg, jak panele czy płytki.

 
 
Philips Fc6408 Lifstyle
 
 
 


Odkurza

Wyjątkowo lekki, bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści różnego typu podłogi, oraz wykładziny i dywany.


Myje

System czyszczenia na mokro idealnie sprawdza się przy czyszczeniu zaschniętych plam z różnego rodzaju podłóg, przykładowo płytek, bądź paneli.


Odkurzacz ręczny


Odkurzacz ręczny pozwoli Ci łatwo usunąć okruszki ze stołu, kanapy lub fotela. Z jego pomocą pozbędziesz się kurzu zalegającego w ciasnych zakamarkach, a także oczyścisz tapicerkę w samochodzie.

 


Prostsze i sprawniejsze odkurzanie

Niektóre modele tradycyjnych odkurzaczy są stosunkowo ciężkie. W porównaniu do takich urządzeń, pionowy odkurzacz Philips waży nawet 50% mniej. Odkurzanie z PowerPro Aqua 3 w 1 staje się mniej wyczerpujące i dużo prostsze.


Do wszystkich rodzajów powierzchni

Duża moc ssania sprawia, że usuniesz 97% kurzu z czyszczonej powierzchni, już za jednym pociągnięciem, niezależnie od czyszczonej powierzchni.

Philips 25v Ico


Do 60 minut pracy na pełnym akumulatorze


Całkowicie naładowany akumulator litowo-jonowy pozwala na pracę przez 60 minut. Jednocześnie nie ma potrzeby czekania aż urządzenie się rozładuje, ponieważ może być ładowane w dowolnym momencie. Do pełnego naładowania wystarczy tylko 5 godzin.

 
 

PORÓWNAJ PRODUKTY

 
  Philips Power Pro Duo Tabela Fc6408 FC6408/01 Philips Xc8149 01 Tabelka XC8149/01 Philips Philips Tabelka Fc 6729 01 FC6729/01 Philips Xc8049 01 Tabelka XC8049/01 Philips Philips Tabelka Fc 6727 01 FC6727/01
  PowerPro Aqua
SpeedPro Max Aqua 8000 SpeedPro Aqua
SpeedPro Max 8000 SpeedPro
Funkcja mycia podłogi Tak Tak Tak Nie Nie
System AquaBoost Nie Tak Tak Nie Nie
Napięcie akumulatora 25.2 V 25.2 V 21.6 V 25.2 V 21.6 V
Czas działania do 60 min* do 80 min / do 70 min** do 50 min / 40 min*** do 70 min**** do 40 min******
Rodzaj nasadki Nasadka TriActive Turbo Nasadka 360° z podświetleniem LED Nasadka 180° z podświetleniem LED Nasadka 360° z podświetleniem LED Nasadka 180° z podświetleniem LED
Cyfrowy wyświetlacz Nie Tak Nie Tak Nie
Rodzaj silnika Elektryczny z PowerCyclone 4 Cyfrowy z PowerCyclone 10 Elektryczny z PowerCyclone 7 Cyfrowy z PowerCyclone 10 Elektryczny z PowerCyclone 7
Odkurzacz ręczny Tak Tak Tak Tak Tak
Akcesoria Szczelinówka, szczotka Mini elektroszczotka,
car kit (elastyczne przedłużenie, miękka szczotka, długa szczelinówka)
Mini elektroszczotka, zintegrowana szczotka i szczelinówka Mini elektroszczotka,
car kit (elastyczne przedłużenie, miękka szczotka, długa szczelinówka)
Mini elektroszczotka, zintegrowana szczotka i szczelinówka
Filtr antyalergiczny Nie Tak Nie Tak Nie
Ilość ustawień prędkości 2 (Standard, turbo) 3 (Eko, standard, turbo) 2 (Standard, turbo) 3 (Eko, standard, turbo) 2 (Standard, turbo)
Pojemność zbiornika czystej wody 0.2 L 0.28 L 0.28 L Nie Nie
Pojemnik na kurz 0.6 L 0.6 L 0.4 L 0.6 L 0.4 L
Nakładki z mikrofibry 2 sztuki 2 sztuki 2 sztuki Nie Nie
Dodatkowy filtr Nie Tak Nie Tak Tak
Rodzaj baterii Litowo-jonowa Litowo-jonowa Litowo-jonowa Litowo-jonowa Litowo-jonowa
Czas do pełnego naładowania 5 h 5 h 5 h 5 h 5 h
Poziom hałasu 83 dB 84 dB 80 dB 84 dB 80 dB
 

* 60 minut z nasadką TriActive Turbo w trybie Standard.
** 80 minut z nasadką myjącą w trybie Eco oraz 70 minut z nasadką zasysającą 360° w trybie Eco.
*** 50 minut z nasadką myjącą w trybie Standard oraz 40 minut z nasadką zasysającą 180° w trybie Standard.**** 70 minut z nasadką zasysającą 360° w trybie Eco.
***** 65 minut z nasadką zasysającą 360° w trybie Standard.
****** 40 minut z nasadką zasysającą 180° w trybie Standard.
 

W OPAKOWANIU

 
 
Philips Fc6408 W Opakowaniu
 
 
 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 
 

Jak uruchomić odkurzacz bezprzewodowy?
Aby zobaczyć pełną instrukcję, obejrzyj filmik: https://www.youtube.com/watch?v=2d-aCvs87Sc

 

Jak i kiedy należy czyścić trójwarstwowy filtr?
1. Częstość czyszczenia filtra należy uzależnić od tego, jak intensywnie używany jest odkurzacz. Zalecane jest czyszczenie filtra co 2 do 4 tygodni.
2. Pierwszym krokiem jest zdjęcie komory filtra. Aby wyjąć filtr, postępuj zgodnie z instrukcją w filmie: https://www.youtube.com/watch?v=ov_om_oAy-M
3. Oczyść filtr piany pod bieżącą zimną lub letnią wodą. Następnie pozwól mu całkowicie wyschnąć przez 24 godziny.
4. Nie wkładaj mokrego filtra do urządzenia, ponieważ może to doprowadzić do awarii odkurzacza.
Uwaga! Aby dokładnie wyczyścić odkurzacz, możesz opłukać pojemnik na kurz oraz części filtra pod bieżącą zimną lub letnią wodą.

 

Czy mycie podłogi powoduje, że akumulator się szybciej rozładowuje?
Nie. Podłączenie pojemnika na wodę nie powoduje szybszego rozładowania baterii.

 

Jak często należy czyścić i/lub wymieniać wkładki z mikrofibry?
Dla uzyskania najlepszych efektów, wkładki należy systematycznie myć, jak również wymieniać średnio raz na 3 miesiące. Do mycia wkładki możesz użyć bieżącej wody, bądź też wyprać ją w pralce. W drugim przypadku, wybierz program do tkanin delikatnych, o maksymalnej temperaturze 60°C. Jeśli chcesz wysuszyć wkładkę w suszarce, stosuj wyłącznie niską temperaturę. Odradza się stosowanie wybielacza, pranie chemiczne oraz prasowanie wkładki. Wkładka nie jest przeznaczona do mycia w zmywarce.
Aby zamówić nowy zestaw wkładek, podaj numer katalogowy FC8063.

 

Czy model PowerPro Aqua FC6408 i FC6409 ma różne wkładki z mikrofibry?
Tak, do tych modeli dołączone są dwa typy pasków uwalniających wodę, jak również 2 rodzaje wkładek używanych do różnego rodzaju powierzchni:
1. Do regularnego czyszczenia na mokro polecana jest uniwersalna wkładka z mikrofibry - świetnie sprawdzająca się do czyszczenia płytek.
2. Z kolei do powierzchni delikatnych, przykładowo drewnianych, najlepiej jest stosować drugą, miękką wkładkę z mikrofibry.

 

Jak należy czyścić i przechowywać zbiornik wody po użyciu?
Zbiornik wody powinien być oczyszczony i osuszony po każdym użytkowaniu. Zbiornik wody nie jest przeznaczony do mycia w zmywarce. Aby oczyścić pasek zwilżający:
1. Ściągnij wkładkę z mikrofibry ze zbiornika.
2. Wylej zawartość zbiornika wody.
3. Do zbiornika nalej wodę, a następnie zamknij nasadkę.
4. W celu lepszego oczyszczenia zbiornika potrząśnij nim, a później wylej z niego wodę.
5. Aby zbiornik mógł wyschnąć, przechowuj go na boku, pozostawiając nasadkę otwartą.
6. Wskazane jest raz w miesiącu oczyścić zbiornik mieszanką octu i wody w proporcjach 1:3. Po zamknięciu zbiornika wstrząśnij nim i pozostaw do rana. Po opróżnieniu zbiornika należy go dokładnie wypłukać świeżą wodą. Po wyschnięciu jest on ponownie gotowy do normalnego użytku.

 

Dane techniczne

odkurzacz pionowy Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01

Napięcie akumulatora  25,2 V
Poziom hałasu 83 dB
Zasilanie akumulatorowe
Maksymalny czas pracy 60 minut
Czas ładowania  5 godzin
Odkurzacz ręczny tak
Kolor  srebrno-czarny
Bateria  litowo-jonowa
Odkurzaczenie i filtracja   
Pojemność pojemnika  0,6 litra
Typ filtra  antyalergiczny
Funkcje   
Funkcja mycia tak
Informacje dodatkowe   
Sterowanie w rączce  tak
Inne  łatwe opróżnianie pojemnika
Zastosowane technologie  technologia cyklonowa Philips PowerCyclone
Parametry fizyczne   
Waga  4,7 kg
Wymiary opakowania  77 x 21 x 28 cm
Waga z opakowaniem  4,70 kg
Wyposażenie   
Szczotki, ssawki  ssawka 2w1, ssawka szczelinowa
Pozostałe  2 x nakładka z mikrofibry, zasilacz
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Philips
Znak zgodności    
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Philips
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Funkcja mycia: tak

Ocena klientów

4,5 na podstawie 189 ocen
5
(122)
4
(35)
3
(4)
2
(10)
1
(18)
85% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
SUPER. POLECAM!!
12-11-2020,
asiek
Potwierdzony zakup

Odkurzacz świetnie się sprawdza.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ujdzie
27-11-2020,
Czaro1987
Potwierdzony zakup

Odkurzacz zakupiony w 2018 roku w euro. Myślę że po takim czasie można coś napisać, ogólnie nie ma tragedii jeśli chodzi o odkurzanie, czasem czegoś nie wciągnie, problem z odkurzanie przy meblach, największa bolączką jest bateria, od początku była słaba ale po takim czasie użytkowania na Maks obrotach odkurzacz chodzi max 20 minut. Cóż taki urok urządzeń zasilanych bateriami/akumulatorami Ogólnie mogę polecić my byliśmy zadowoleni przez cały ten czas.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry
21-06-2020,
Gocha
Potwierdzony zakup

Odkurzacz bardzo dobrze zbiera nawet drobne mikropyłki i kurz, spelnia swoją rolę nawet na 100 m2. Bardzo dobrze sprzwdza się nakładka myjąca na powirzchniach podłogi z kafli ceramicznych np. łazienka , kuchnia itp. trochę gorzej na panelach... ale z tym to co kto lubi. Dosyć głosno działa na pozycji turbo.Po użyciu czas pełnego ładowania to ok 3 h-względnie dobry. Zdecydowanie godny polecenia.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie polecam
08-08-2020,
Ewa
Potwierdzony zakup

Dzień dobry. Odkurzacza nie polecam ,szczotka bardzo często się zapycha przy moich długich wlosach, trzeba ciągle wyjmować i rozcinać nożyczkami ,funkcja mopa również się nie sprawdza, odkurzacz słabo zbiera przez co ściereczka zbiera resztę, żeby dobrze umyć podłogę trzeba albo zanieść ręcznie lub kilkakrotnie zdjąć ścierkę i przeprać ręcznie a nie o to mi chodziło że kupując sprzęt, produkt słaby, odradzam zakup.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super odkurzacz
21-06-2020,
Adzio
Potwierdzony zakup

Bardzo dobrze się sprawdza jest podręczny. SUPER

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Strata dużych pieniędzy.
20-08-2020,
Patrycja
Potwierdzony zakup

Tragedia! Odkurzacz trzeba czyścić przed i po każdym odkurzaniu, czasem i w trakcie. Wyrzuca okruchy podczas odkurzania z powrotem na podłogę. Turbo szczotka cały czas się zacina. Jednym słowem - nie odkurza! Jestem po drugiej próbie reklamacji i Rtvagd niestety odmawia jej uznania, a ja bym chciała zaznaczyć, że odkurzacz ma przede wszystkim odkurzać, a tu uznajemy za sukces fakt, że się włącza. Tragedia. Nie kupujcie tego sprzętu, straszna strata pieniędzy, nie do odzyskania, pomimo tego, iż sprzęt jest zupełnie niezgodny z opisem i reklamą. Ps. Funkcja mopa nie przydatna, bo ścieżka tylko rozmazuje to, czego nie zebrał odkurzacz.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
godny polecenia
13-07-2020,
Zuza
Potwierdzony zakup

Sprawdza się przy codziennym sprzątaniu. Sprzątam dom dwa razy szybciej i bez wysiłku. Funkcja 2 w 1, odkurzania i mycia u mnie się sprawdza pod warunkiem , że podłogi nie są mocno zabrudzone. Bardziej odświeżam niż myję. Moc mogłaby być nieco większa. Ogólnie jestem zadowolona z zakupu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Odkurzacz
27-08-2020,
ja
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolona

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
ok
15-07-2020,
nokrom
Potwierdzony zakup

polecam poręczny wszystko działa jak w opisie produkt ok 

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01
26-07-2020,
Leonora
Potwierdzony zakup

Super.Poleciłam koleżance i też kupiła i jest zadowolona. Nie jest tani ale warto. Wcześniej kupiłam w markecie za 300 zł i porazka.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (7)

Powiadom o pytaniach
Jak odkurzacz radzi sobie z myciem dywanów?
Czy można używać do mycia tylko wody,czy można dolać do niej jakiegoś płynu do podłóg?
Jak ten typ odkurzacza radzi sobie z odkurzaniem i myciem podłóg przy listwach przypodlogowych, w katach czy przy nogach mebli np.stolow, szaf itp. Opinie prezentowane w sklepach internetowych pełne są zachwytu nad tym typem odkurzacza, Ale całkowicie pomijają ocenę problemu jak na wstępie!
Czy można u was dokupić turboszczotkę do tego modelu?
Czy ten model ma w zestawie tą dołączana turboszczotke?
Pytanie do tych z Państwa, którzy używają sprzęt już dłuższy czas - jak się sprawdza akumulator (czy skrócił się możliwy czas pracy albo obniżyła siła ssania), jak w praktyce wygląda czyszczenie, konieczność wymiany filtrów, a także czy coś się psuje lub łamie?
żywotność baterii
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01, wpisz 1125790 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów