Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01

odkurzacz pionowy

Philips
nr kat.
1125790

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Dziś do 23:00!

9.06.2019 (niedziela) infolinia jest nieczynna

odkurzacz pionowy Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01
Napięcie akumulatora  25,2 V
Zobacz pełny opis
Opcje zakupowe
odkurzacz pionowy Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01
Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01
Polecane zestawy
Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01 + Philips FC8063/01
- 10 zł
1 268,99 zł
1 278,99 zł
oszczędzasz 10zł
Akcesoria
Opis i dane
Philips Fc6408 Kv 1120px
 

POZNAJ CECHY ODKURZACZA 3 W 1

 
 
 
 


Bezprzewodowe sprzątanie

Z bezprzewodowym odkurzaczem dotrzesz do każdego zakamarka, bez względu na typ podłogi. Niewielka waga urządzenia oraz duża swoboda manewrowania sprawią, że obsługa będzie wygodna i szybka.

Philips 25v Ico


Akumulator litowo-jonowy 25.2 V

Nieprzerwana praca nawet przez 60 minut, zapewnia wyjątkowy akumulator litowo-jonowy 25.2 V. Dodatkowo, może być ładowany w dowolnym momencie.


Innowacyjny system czyszczenia na mokro

Bez problemu usuwa zaschnięte plamy po winie, herbacie, kawie czy błocie, dzięki innowacyjnemu systemowi do mycia podłóg twardych. Dzięki zbiornikowi wody o dużej pojemności, umyjesz nawet 50m2.

 
 


Odłączany odkurzacz ręczny

Odkurzacz ręczny możesz łatwo odłączyć i użyć w dowolnym momencie. Z jego pomocą możesz odkurzyć meble oraz inne, trudno dostępne miejsca. Jest również bardzo przydatny przy małych dzieciach.


Nasadka TriActive Turbo

Zoptymalizowany przepływ powietrza i zmechanizowana szczotka zapewniają skuteczne odkurzanie różnych typów podłóg, takich jak płytki lub panele, oraz dywanów. Nasadka TriActive Turbo pozwala na pozbycie się kurzu i wszelkich innych zabrudzeń.


Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchem


Zamontowany w odkurzaczu bezworkowym PowerPro Aqua pojemnik na kurz możesz opróżnić bezdotykowo. Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane, aby zwiększyć higienę pracy.

 
 
 

BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3 w 1

 
 

PowerPro Aqua 3 w 1, jest wszechstronnym i wyjątkowo skutecznym odkurzaczem, wyposażonym w wydajny akumulator litowo-jonowy. Pozwala to na bezprzewodowe odkurzanie i nawet do 60 minut nieprzerwanej pracy. PowerPro Aqua sprawia, że codzienne porządki stają się o wiele łatwiejsze. Ergonomiczny bezworkowy odkurzacz pionowy jest przystosowany do wszystkich rodzajów podłóg. Dodatkowo, w skład urządzenia wchodzi system czyszczenia na mokro, umożliwiający pozbycie się wilgotnych zabrudzeń, a także odkurzacz ręczny, który ułatwi sprzątanie trudno dostępnych miejsc oraz mebli.

 
 

KOMPAKTOWE ROZMIARY I NIEZWYKŁA WYDAJNOŚĆ

 
Philips Fc6408 Opis 3w1
 
 
Philips Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręcznyPhilips Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręcznyPhilips Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręczny

Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręczny

Zbieranie okruchów z zakamarków, sprzątanie po zwierzaku, czy czyszczenie tapicerki przyprawiają Cię o ból głowy? Właśnie do takich zadań stworzyliśmy odłączany odkurzacz ręczny. Mała waga i łatwy sposób manewrowania sprawiają, że sprzątanie zamienia się w czystą przyjemność.

 
Philips Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclonePhilips Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclonePhilips Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclone

Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclone

Dzięki innowacyjnej technologii PowerCyclone siła ciągu odkurzacza jest dużo większa. Odpowiednia konstrukcja pozwala powietrzu przedostać się do komory z zawrotną prędkością. Dzięki temu powietrze jest skutecznie oddzielone od kurzu, co czyni sprzątanie bardziej efektywnym.

 
Philips Filtracja 90% drobinek kurzu. Trójwarstwowy filtrPhilips Filtracja 90% drobinek kurzu. Trójwarstwowy filtrPhilips Filtracja 90% drobinek kurzu. Trójwarstwowy filtr

Filtracja 90% drobinek kurzu. Trójwarstwowy filtr

Zastosowany w odkurzaczu trójwarstwowy filtr*, zaprojektowany z użyciem niemieckiej technologii, pozwala na zatrzymanie ponad 90% ultradrobnych cząsteczek. Dzięki temu w filtrze pozostają nawet najmniejsze drobnoustroje, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze.

* Wymiana jest zalecana co 6 miesięcy. 

 
Philips Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodęPhilips Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodęPhilips Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę

Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę

Zmiana trybu pomiędzy odkurzaniem a czyszczeniem na mokro jest wyjątkowo szybka dzięki magnesom przymocowanym do pojemnika. W tym innowacyjnym systemie czyszczenia na mokro masz możliwość kontroli ilości uwalnianej wody. To pozwala zachować optymalną wilgotność, niezależnie od typu czyszczonej podłogi. Pojemnik można napełnić zimną bądź ciepłą wodą. Możliwe jest również dodanie detergentu, aczkolwiek nie jest to konieczne. Dołączone nakładki z mikrofibry* wielokrotnego użytku można prać ręcznie bądź w pralce.

* Dla najlepszych efektów, nakładki z mikrofibry należy regularnie myć, pamiętając, żeby je wymienić raz na 3 miesiące. W zestawie znajdują się 2 wkładki. Aby zamówić dodatkowy zestaw wkładek z mikrofibry, należy podać numer katalogowy FC8063.

 
Philips Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokroPhilips Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokroPhilips Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro

Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro

Przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro, oraz jej odpięcie, jest łatwe i szybkie. Umożliwiają to specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody.

 
Philips Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active TurboPhilips Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active TurboPhilips Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo

Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo

Zastosowanie w odkurzaczu nasadki TriActive Turbo pozwala zbierać brud z podłogi już przy pierwszym pociągnięciu. Mechaniczna szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza zapewniają wydajne zbieranie kurzu z różnych typów podłóg, jak parkiety, panele lub płytki. Dodatkowo, nakładka TriActive Turbo sprawdza się przy czyszczeniu dywanów i wykładzin. Przydaje się również przy zbieraniu sierści z kanap, poduszek oraz innych tkanin, co jest szczególnie przydatne dla właścicieli zwierząt domowych.

 
Philips Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardychPhilips Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardychPhilips Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardych

Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardych

Bezprzewodowy odkurzacz ułatwia codzienne odkurzanie podłóg i dywanów. Dodatkowo, specjalny przyłączany zbiornik na wodę pozwala na dokładne umycie takich typów podłóg, jak panele czy płytki.

 
 
Philips Fc6408 Lifstyle
 
 
 


Odkurza

Wyjątkowo lekki, bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści różnego typu podłogi, oraz wykładziny i dywany.


Myje

System czyszczenia na mokro idealnie sprawdza się przy czyszczeniu zaschniętych plam z różnego rodzaju podłóg, przykładowo płytek, bądź paneli.


Odkurzacz ręczny


Odkurzacz ręczny pozwoli Ci łatwo usunąć okruszki ze stołu, kanapy lub fotela. Z jego pomocą pozbędziesz się kurzu zalegającego w ciasnych zakamarkach, a także oczyścisz tapicerkę w samochodzie.

 


Prostsze i sprawniejsze odkurzanie

Niektóre modele tradycyjnych odkurzaczy są stosunkowo ciężkie. W porównaniu do takich urządzeń, pionowy odkurzacz Philips waży nawet 50% mniej. Odkurzanie z PowerPro Aqua 3 w 1 staje się mniej wyczerpujące i dużo prostsze.


Do wszystkich rodzajów powierzchni

Duża moc ssania sprawia, że usuniesz 97% kurzu z czyszczonej powierzchni, już za jednym pociągnięciem, niezależnie od czyszczonej powierzchni.

Philips 25v Ico


Do 60 minut pracy na pełnym akumulatorze


Całkowicie naładowany akumulator litowo-jonowy pozwala na pracę przez 60 minut. Jednocześnie nie ma potrzeby czekania aż urządzenie się rozładuje, ponieważ może być ładowane w dowolnym momencie. Do pełnego naładowania wystarczy tylko 5 godzin.

 
 

PORÓWNAJ PRODUKTY

 
  Philips Power Pro Duo Tabela Fc6408 FC6408/01 Philips Tabelka Fc6904 FC6904/01 Philips Tabelka Fc6901 FC6901/01 Philips Philips Tabelka Fc 6729 01 FC6729/01 Philips Odkurzacz Tabelka Fc682201 FC6822/01 Philips Philips Tabelka Fc 6727 01 FC6727/01
  PowerPro Aqua SpeedPro Max Aqua SpeedPro Aqua SpeedPro Max SpeedPro
Funkcja mycia podłogi Tak Tak Tak Tak Nie Nie
System AquaBoost Nie Tak Tak Tak Nie Nie
Napięcie akumulatora 25.2 V 25.2 V 18 V 21.6 V 25.2 V 21.6 V
Czas działania do 60 min**** do 75 min / do 65 min* do 55min / do 45min* do 50 min / 40 min** do 65 min***** do 40 min***
Rodzaj nasadki Nasadka TriActive Turbo Nasadka 360° z podświetleniem LED Nasadka 360° z podświetleniem LED Nasadka 180° z podświetleniem LED Nasadka 360° z podświetleniem LED Nasadka 180° z podświetleniem LED
Cyfrowy wyświetlacz Nie Tak Tak Nie Tak Nie
Rodzaj silnika Elektryczny z PowerCyclone 4 Cyfrowy z PowerCyclone 8 Cyfrowy z PowerCyclone 8 Elektryczny z PowerCyclone 7 Cyfrowy z PowerCyclone 8 Elektryczny z PowerCyclone 7
Odkurzacz ręczny Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Akcesoria Szczelinówka, szczotka Mini elektroszczotka zintegrowana szczotka i szczelinówka Zintegrowana szczotka i szczelinówka Mini elektroszczotka, zintegrowana szczotka i szczelinówka Zintegrowana szczotka i szczelinówka Mini elektroszczotka, zintegrowana szczotka i szczelinówka
Filtr antyalergiczny Nie Tak Tak Nie Tak Nie
Ilość ustawień prędkości 2 (Standard, turbo) 3 (Eko, standard, turbo) 3 (Eko, standard, turbo) 2 (Standard, turbo) 3 (Eko, standard, turbo) 2 (Standard, turbo)
Pojemność zbiornika czystej wody 0.2 L 0.28 L 0.28 L 0.28 L Nie Nie
Pojemnik na kurz 0.6 L 0.6 L 0.6 L 0.4 L 0.6 L 0.4 L
Nakładki z mikrofibry 2 sztuki 4 sztuki 2 sztuki 2 sztuki Nie Nie
Dodatkowy filtr Nie Tak Nie Nie Nie Tak
Rodzaj baterii Litowo-jonowa Litowo-jonowa Litowo-jonowa Litowo-jonowa Litowo-jonowa Litowo-jonowa
Czas do pełnego naładowania 5 h 5 h 5 h 5 h 5 h 5 h
Poziom hałasu 83 dB 84 dB 84 dB 80 dB 84 dB 80 dB
 
* 75/55 minut z nasadką myjącą w trybie Eco oraz 65/45 minut z nasadką zasysającą 360° w trybie Eco. ** 50 minut z nasadką myjącą w trybie Standard oraz 40 minut z nasadką zasysającą 180° w trybie Standard.*** 40 minut z nasadką zasysającą 180° w trybie Standard.**** 60 minut z nasadką TriActive Turbo w trybie Standard.***** 65 minut z nasadką zasysającą 360° w trybie Standard.
 

W OPAKOWANIU

 
 
Philips Fc6408 W Opakowaniu
 
 
 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 
 

Jak uruchomić odkurzacz bezprzewodowy?
Aby zobaczyć pełną instrukcję, obejrzyj filmik: https://www.youtube.com/watch?v=2d-aCvs87Sc

 

Jak i kiedy należy czyścić trójwarstwowy filtr?
1. Częstość czyszczenia filtra należy uzależnić od tego, jak intensywnie używany jest odkurzacz. Zalecane jest czyszczenie filtra co 2 do 4 tygodni.
2. Pierwszym krokiem jest zdjęcie komory filtra. Aby wyjąć filtr, postępuj zgodnie z instrukcją w filmie: https://www.youtube.com/watch?v=ov_om_oAy-M
3. Oczyść filtr piany pod bieżącą zimną lub letnią wodą. Następnie pozwól mu całkowicie wyschnąć przez 24 godziny.
4. Nie wkładaj mokrego filtra do urządzenia, ponieważ może to doprowadzić do awarii odkurzacza.
Uwaga! Aby dokładnie wyczyścić odkurzacz, możesz opłukać pojemnik na kurz oraz części filtra pod bieżącą zimną lub letnią wodą.

 

Czy mycie podłogi powoduje, że akumulator się szybciej rozładowuje?
Nie. Podłączenie pojemnika na wodę nie powoduje szybszego rozładowania baterii.

 

Jak często należy czyścić i/lub wymieniać wkładki z mikrofibry?
Dla uzyskania najlepszych efektów, wkładki należy systematycznie myć, jak również wymieniać średnio raz na 3 miesiące. Do mycia wkładki możesz użyć bieżącej wody, bądź też wyprać ją w pralce. W drugim przypadku, wybierz program do tkanin delikatnych, o maksymalnej temperaturze 60°C. Jeśli chcesz wysuszyć wkładkę w suszarce, stosuj wyłącznie niską temperaturę. Odradza się stosowanie wybielacza, pranie chemiczne oraz prasowanie wkładki. Wkładka nie jest przeznaczona do mycia w zmywarce.
Aby zamówić nowy zestaw wkładek, podaj numer katalogowy FC8063.

 

Czy model PowerPro Aqua FC6408 i FC6409 ma różne wkładki z mikrofibry?
Tak, do tych modeli dołączone są dwa typy pasków uwalniających wodę, jak również 2 rodzaje wkładek używanych do różnego rodzaju powierzchni:
1. Do regularnego czyszczenia na mokro polecana jest uniwersalna wkładka z mikrofibry - świetnie sprawdzająca się do czyszczenia płytek.
2. Z kolei do powierzchni delikatnych, przykładowo drewnianych, najlepiej jest stosować drugą, miękką wkładkę z mikrofibry.

 

Jak należy czyścić i przechowywać zbiornik wody po użyciu?
Zbiornik wody powinien być oczyszczony i osuszony po każdym użytkowaniu. Zbiornik wody nie jest przeznaczony do mycia w zmywarce. Aby oczyścić pasek zwilżający:
1. Ściągnij wkładkę z mikrofibry ze zbiornika.
2. Wylej zawartość zbiornika wody.
3. Do zbiornika nalej wodę, a następnie zamknij nasadkę.
4. W celu lepszego oczyszczenia zbiornika potrząśnij nim, a później wylej z niego wodę.
5. Aby zbiornik mógł wyschnąć, przechowuj go na boku, pozostawiając nasadkę otwartą.
6. Wskazane jest raz w miesiącu oczyścić zbiornik mieszanką octu i wody w proporcjach 1:3. Po zamknięciu zbiornika wstrząśnij nim i pozostaw do rana. Po opróżnieniu zbiornika należy go dokładnie wypłukać świeżą wodą. Po wyschnięciu jest on ponownie gotowy do normalnego użytku.

 

Dane techniczne

odkurzacz pionowy Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01

Napięcie akumulatora  25,2 V
Poziom hałasu 83 dB
Pojemność pojemnika  0,6 litra
Typ filtra  antyalergiczny
Maksymalny czas pracy 60 minut
Czas ładowania  5 godzin
Funkcja mycia tak
Funkcja prania  nie
Odkurzacz ręczny tak
Zasilanie akumulatorowe
Kolor  srebrno-czarny
Funkcje dodatkowe  bateria litowo-jonowa, higieniczne opróżnienie pojemnika, łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość odkurzania na mokro, możliwość odkurzania na sucho, mycie podłóg, technologia PowerCyclone
Parametry fizyczne   
Wymiary opakowania  77 x 21 x 28 cm
Waga z opakowaniem  3 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  2 x nakładka z mikrofibry, zasilacz, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Philips
Znak zgodności    
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

4,5 na podstawie 85 ocen
5
(60)
4
(14)
3
(4)
2
(1)
1
(6)
91% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
odkurzacz
20-12-2018,
Basia
Potwierdzony zakup

Mam go miesiąc ,ale jestem z niego zadowolona.nadaje się do codziennego okurzania.Łatwy w obsłudze. Jeden mankament to ,że jest zbyt głośny przy turbo.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
OK
10-01-2019,
Mateusz
Potwierdzony zakup

Co prawda zakupiliśmy go na nowe mieszkanie i jeszcze nie był użytkowany regularnie w 100%, jednak przeszedł już bojowe testy i póki co jesteśmy zadowoleni

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Philips 3w1 PowerPro Aqua
12-02-2019,
BOZENA1
Potwierdzony zakup

WSPANIAŁY KUPIŁAM 3 SZTUKI DALA CAŁEJ RODZINY.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
MOŻE BYĆ....
23-02-2019,
wojciech_n2
Potwierdzony zakup

Co powiem o odkurzaczu?....może być ale mogło by być lepiej. Na zwykłym odkurzaniu wciąga kurz ale tak sobie. Na turbo jest już o niebo lepiej ale wtedy szybko wyczerpuje się akumulator. Mopowanie całkiem dobrze. Lepiej niż mój robot sprzątający z funkcję mopowania. Może inne odkurzacze są lepsze ale też i droższe. Już ten Philips nie należy do tanich.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetny odkurzacz
04-02-2019,
antena
Potwierdzony zakup

miałam obawy ale teraz stwierdzam że jest świetny przy piasku wystarczy włączyć turbo i wszystko jest zebrane do ostatniego ziarenka.Minusik to skrzypiące kółeczka. Reszta super

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
PowerPro Aqua
18-03-2019,
Justyna
Potwierdzony zakup

Odkurzacz spełnił moje wszystkie moje oczekiwania, ergonomiczny i poręczny. Funkcja mycia na mokro działa super.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super produkt
10-04-2019,
beata
Potwierdzony zakup

Lekki, poręczny odkurzacz do codziennego użytkowania bez zbędnego wysiłku- fajna sprawa z jednoczesnym odkurzaniem i myciem podłóg, no i bez kabli "pod nogami"!- polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fajny sprzęt
13-04-2019,
Iza
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry odkurzacz, bateria starcza na długo, świetnie radzi sobie z dywanami

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
odkurzacz
03-05-2019,
andrzej
Potwierdzony zakup

łatwy w obsłudze,lekki,proste ładowanie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
06-05-2019,
Marta
Potwierdzony zakup

Odkurzacz spełnia moje oczekiwania. Jestem zadowolona ze względu na zwinność odkurzacza, jego wagę. Jedyny minus to niestabilność.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania nr kat. 489
Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Raty
Raty 50x0%
Raty 40x0%
Raty 30x0%
Raty 20x0%
Raty 10x0%
Raty do 30x0% odroczone
50
24,18 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
40
30,22 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
30
40,30 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
20
60,45 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
10
120,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
3 miesiące
30 miesięcy
3
403 zł
4
302,25 zł
5
241,80 zł
6
201,50 zł
7
172,71 zł
8
151,12 zł
9
134,33 zł
10
120,90 zł
11
109,91 zł
12
100,75 zł
13
93 zł
14
86,36 zł
15
80,60 zł
16
75,56 zł
17
71,12 zł
18
67,17 zł
19
63,63 zł
20
60,45 zł
21
57,57 zł
22
54,95 zł
23
52,57 zł
24
50,37 zł
25
48,36 zł
26
46,50 zł
27
44,78 zł
28
43,18 zł
29
41,69 zł
30
40,30 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet
Pytania i odpowiedzi (4)
Powiadom o pytaniach
Czy można u was dokupić turboszczotkę do tego modelu?
Magda1208 zapytał 5 miesięcy temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Czy ten model ma w zestawie tą dołączana turboszczotke?
Pytanie do tych z Państwa, którzy używają sprzęt już dłuższy czas - jak się sprawdza akumulator (czy skrócił się możliwy czas pracy albo obniżyła siła ssania), jak w praktyce wygląda czyszczenie, konieczność wymiany filtrów, a także czy coś się psuje lub łamie?
żywotność baterii
Promocje dla tego produktu
Filtr za 1 zł! Filtr za 1 zł!
Za zakup wybranego odkurzacza pionowego Philips.
Promocja obowiązuje do: 31.12.2019
Opcje zakupowe
Nowy produkt
Fabrycznie nowy

OUTLET INTERNETOWY

Produkt z outletu stan doskonały
Może posiadać uszkodzone opakowanie fabryczne.
 • Towar bez uszkodzeń
 • Otwarte i uszkodzone opakowanie
 • Kompletne oryginalne wyposażenie
 • Rozpakowany przez Klienta lub pracownika sklepu
 • Gwarancja producenta
 • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
1 149 zł
38,30 zł x 30 rat 0%
Brak możliwości odbioru w sklepie
Do domu: 21 czerwca!
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01, wpisz 1125790 w wyszukiwarce euro.com.pl.