Przejdź do opisu produktu

Lodówka Samsung Twin RR39M7565B1

lodówka

Samsung
nr kat.
1186269

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Wybrane cechy

Pojemność chłodziarki 387 l

Pojemność chłodziarki 387 l

Jeszcze większa powierzchnia przechowywania przy tej samej wielkości zewnętrznej.

All Around Cooling

All Around Cooling

Jednakowa temperatura w każdym zakątku Twojej lodówki.

Metal Cooling

Metal Cooling

Dzięki zastosowaniu metalowego panelu umieszczonego na tylnej ściance lodówki utrzymywana jest niska temperatura, a w razie otwarcia drzwi urządzenia, optymalna temperatura jest błyskawicznie odzyskiwana.

Pełny No Frost

Pełny No Frost

Koniec z osadzającym się szronem i lodem na produktach w Twojej lodówce, wszystko dzięki wykorzystaniu rozwiązania No Frost.

Funkcja Power Cool

Funkcja Power Cool

 Funkcja Power Cool zapewnia błyskawiczne schłodzenie Twoich produktów.

Kompresor Digital Inverter

Kompresor Digital Inverter

Energooszczędny kompresor, który zapewnia wydajną pracę Twojej lodówki.

Razem lub osobno - seria TWIN

Jednodrzwiowy model RR39M7565B1 to część serii TWIN. Urządzenie może pomieścić nawet 387 l w chłodziarce oraz 313 l w osobnej zamrażarce. Razem te dwa elementy tworzą niezastąpiony zestaw, który możesz postawić razem lub osobno w zależności od aranżacji swojej kuchni*.

* Chłodziarka i zamrażarka są sprzedawane oddzielnie.

Produkty przechowywane w optymalnych warunkach

Lodówka została wyposażona w szereg funkcji, które zapewniają niskie zużycie energii elektrycznej i idealne warunki do przechowywania żywności nawet przez dłuższy czas. Pełny No Frost to funkcja, która usuwa wilgoć z wnętrza urządzenia, abyś dłużej cieszył się świeżością swoich produktów. System All Around Cooling odpowiada za cyrkulację zimnego powietrza i sprawia, że każdy produkt w chłodziarce jest odpowiednio zmrożony. Dedykowana szuflada pozwala kontrolować poziom wilgotności dbając o przechowywane warzywa i owoce, a funkcja Power Cool pozwala na błyskawiczne schłodzenie produktów.

All Around Cooling. Chłodne powietrze w każdym zakamarku chłodziarki

All Around Cooling. Chłodne powietrze w każdym zakamarku chłodziarki

Dzięki otworom na poziomie każdej półki, system All Around Cooling zapewnia równomierną cyrkulację zimnego powietrza, a co za tym idzie odpowiednie warunki dla przechowywanej żywności.

Pełny No Frost. Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu

Nie lubisz rozmrażania lodówki? To już nigdy więcej nie będzie problem dzięki technologii No Frost, która zapobiega osadzaniu się szronu oraz lodu na ścianach urządzenia poprzez usuwanie nadmiaru wilgoci. Dzięki temu, owoce, warzywa i wszystkie pozostałe produkty pozostają dłużej świeże i nie tracą składników odżywczych.

Pełny No Frost. Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu
Metal Cooling. Stabilne warunki przechowywania

Metal Cooling. Stabilne warunki przechowywania

Metalowy panel odpowiada za izolację temperatury w lodówce, tak aby w razie jej otwarcia szybko przywrócić optymalną temperaturę, a produkty nie były narażone na jej wahania.

Power Cool. Szybkie chłodzenie produktów

Błyskawiczne chłodzenie deserów i zimnych napojów - funkcja Power Cool to rozwiązanie, które przyniesie ochłodę Tobie i Twoim gościom w gorące dni.

Power Cool. Szybkie chłodzenie produktów

Doskonała organizacja

Większa funkcjonalność lodówki, dzięki zwiększonej pojemności, regulowanym półkom oraz pojemnikom i specjalnym szufladom. Wyższy komfort korzystania zapewniony.

Przekładane pojemniki. Łatwa, samodzielna regulacja

Przekładane pojemniki. Łatwa, samodzielna regulacja

Dowolnie reguluj swoje pojemniki drzwiowe w lodówce. Zmieniaj położenie aż 7 półek i ustaw je tak, jak Ci się podoba. Zwolnij miejsce w komorze wykorzystując przestrzeń na drzwiach.

Półka na napoje butelkowane. Funkcjonalne rozwiązania

Półka na napoje butelkowane. Funkcjonalne rozwiązania

Nie marnuj przestrzeni w komorze na chłodzenie napojów. Lodówka RR39M7565B1 posiada na nie specjalną półkę, która mieści nawet dwulitrowe butelki. 

Szuflada z regulacją wilgotności. Świeże produkty

Szuflada z regulacją wilgotności. Świeże produkty

Przechowuj warzywa i owoce w optymalnych warunkach, dzięki szufladzie z kontrolą wilgotności powietrza.

Podwieszany pojemnik. Wygodne przechowywanie

Podwieszany pojemnik. Wygodne przechowywanie

Ułóż najczęściej używane produkty w podwieszanym pojemniku, aby nie marnować czasu na przeszukiwanie lodówki.

Nowy design

Odświeżony design w modelu RR39M7565B1 to kwintesencja stylu i elegancji - detale w grafitowej stali, płaskie drzwi, uchwyt Easy Open Handle oraz nowatorski, czarny panel sterowania. Lodówka idealnie wpasuje się we wnętrze każdej kuchni.

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Energooszczędne oświetlenie LED sprawi, że cała lodówka jest dobrze oświetlona, a Ty płacisz mniej za rachunki.

Składana półka

Składana półka

Półkę możesz składać i rozkładać, dzięki czemu nawet produkty o niestandardowych rozmiarach bez problemu pomieszczą się w lodówce.

Większy zakres otwarcia

Większy zakres otwarcia

Teraz masz jeszcze wygodniejszy dostęp do wnętrza lodówki, a to za sprawą jej budowy, która umożliwia otwarcie drzwi do pełnej szerokości.

Kompresor Digital Inverter

Praca kompresora jest zależna od zapotrzebowania lodówki na zimno, dzięki czemu jest on energooszczędny i cichy. Dodatkowo, przysługuje na niego 10 lat gwarancji.

Klasa energetyczna E. Zużywa mniej prądu

Klasa energetyczna E. Zużywa mniej prądu

Kompresor Digital Inverter, w który jest wyposażony ten model, odpowiada za dobranie optymalnych parametrów pracy lodówki, tak aby urządzenie pracowało energooszczędnie, a jednocześnie wydajnie.

W opakowaniu

Rysunek techniczny

Rysunek techniczny

A

Szerokość:  

595 mm

B

Głębokość:  

694 mm

C

Wysokość:

1853 mm

Warto wiedzieć

Co oznaczają i dlaczego wprowadzone zostały nowe etykiety energetyczne?

Etykiety energetyczne informują ile dany produkt zużywa prądu. Mają duży wpływ na decyzje zakupowe konsumentów. Ponieważ w ostatnich latach producenci wprowadzają na rynek coraz więcej sprzętów energooszczędnych, spełniających normy klasy A, A+, A++ czy A+++, różnice między urządzeniami stały się mniej widoczne. Dlatego od 1 marca 2021 roku w Unii Europejskiej dotychczasowe etykiety zostaną zastąpione nowymi. Zaplanowano bardzo krótki okres przejściowy, trwający 2 tygodnie, w którym w sklepach dostępne będą zarówno stare, jak i nowe oznaczenia. Po nim, sprzęty oznaczone będą literami od A do F, gdzie A będzie należał do urządzeń najbardziej energooszczędnych. Przy czym w nowej skali obecne A+++ będzie odpowiadało klasie C, urządzenia o słabszych parametrach otrzymają kolejne litery już bez plusów. W momencie startu programu w sklepach nie będzie żadnych urządzeń spełniających najwyższą normę A – miejsce to zostanie zarezerwowane na przyszłość, gdy powstaną jeszcze bardziej energooszczędne urządzenia. Nowe etykiety posiadać będą szereg informacji dodatkowych, takich jak głośność urządzenia (w dB), ale wzbogacone o 4-stopniową, bardziej czytelną skalę hałasu (A, B, C, D).

Moja chłodziarka oszrania się - czy to znaczy, że No Frost nie działa? 

Na pożądaną pracę chłodziarki w systemie No Frost mają wpływ inne czynniki, np. należy upewnić się, że drzwi są szczelnie zamykane, na co ma wpływ wypoziomowanie chłodziarki. Żywność i płyny (najlepiej zamknięte w pojemnikach lub zawinięte w folię) wkładane do chłodziarki powinny być w temperaturze pokojowej. Wkładane produkty powinny być też suche. Należy uważać, aby oleje i tłuszcze nie wchodziły w kontakt z z plastikowymi zamocowaniami np. półek lub uszczelkami drzwi, gdyż materiały te łatwo stają się porowate i kruche. Wówczas uszczelki będą przepuszczać powietrze, a w środku będzie tworzył się szron.

Chłodziarka czasem wydaje niezwykłe dźwięki. Czy to jest normalne? 

Chłodziarki No Frost mogą wydawać odgłosy, które jednak są prawidłowymi oznakami pracy chłodziarki i nie przekraczają podanego na etykiecie poziomu hałasu (np. 41 dB). Jest to związane z technologią No Frost oraz z elementami dodatkowego wyposażenia, jeśli chłodziarka takie posiada, jak np. wsypywanie lodu do pojemnika w kostkarce. Normalne odgłosy pracy chłodziarki to np. odgłosy pracy wentylatora, regulującego temperaturę po dłuższym otwarciu drzwi; obieg czynnika chłodzącego (bulgotanie); odszranianie (syczenie); włączanie i wyłączanie się kompresora (brzęczenie, kilkanaście sekund do ustabilizowania pracy); po przerwie w dostawie prądu (klikanie, gdy kompresor próbuje się uruchomić).

Dane techniczne

lodówka Samsung Twin RR39M7565B1

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 185,3 x 59,5 x 69,4 cm
Kolor  grafitowa stal
Kolor / wykończenie frontu  grafitowa stal
Położenie zamrażarki brak
Bezszronowa (No Frost) chłodziarka
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz  tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Liczba termostatów 1
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna E
Roczne zużycie energii 120 kWh = 74,40 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 387 litrów
Poziom hałasu 39 dB
Klasa poziomu hałasu  C
Funkcje   
Dodatkowe informacje  składana półka w chłodziarce, oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Szybkie chłodzenie tak
Wyposażenie  6 półek szklanych, 7 półek w drzwiach, pojemnik na nabiał, 1 półka na butelki, pojemnik na jajka, 1 szuflada z niezależną kontrolą wilgotności, 1 szuflada na warzywa i owoce, składana półka
Zastosowane technologie - chłodziarka  równomierne chłodzenie Samsung All Around Cooling, stabilna temperatura Samsung Metal Cooling
Zamrażarka   
Klasa zamrażarki nie dotyczy
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  76 x 66 x 196 cm
Waga z opakowaniem  79 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  rączki/uchwyty zewnętrzne, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 500 zł - 2 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Kolor: srebrny/szary

Ocena klientów

5 na podstawie 22 ocen
5
(20)
4
(2)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • utrzymanie temperatury
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
estetyczna
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
26-07-2021,
Adam
Potwierdzony zakup

zadbano o szczegóły i solidność wykonania

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Chlodziarka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
26-05-2021,
Roman
Potwierdzony zakup

Bardzo dobra spełniła moje oczekiwania

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
lodówka Samsung Twin
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
17-07-2021,
ciocia
Potwierdzony zakup

Lodówka super .Idealnie pasuje do zamrażarki . Super kolor, cicha. Temperatura przystosowana do wszystkich produktów.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzodobra
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
24-07-2019,
j
Potwierdzony zakup

Lodówka super używam jako samodzielnej bez zamrażarki i jak na razie sprawuje sie świetnie. Przede wszystkim dużo miejsca i dobrze chlodzi

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Czy można w niej zmienić kierunek otwierania drzwi? Niby pisze że tak, ale w sklepie powiedziano nam że nie.
Lil zapytał 17-01-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Rewelacyjna
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
26-12-2019,
Agnieszka
Potwierdzony zakup

Lodówka rewelacyjna. Mam ją od dwóch tygodni, jest cicha, pięknie wygląda i mam nadzieję, że będzie bezawaryjna. Pojemność super.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung Twin RR39M7565B1
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
01-04-2020,
xxx
Potwierdzony zakup

Fantastyczna. Cicha, pojemna. Idealna z zamrazarka.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung Twin RR39M7565B1
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
22-04-2020,
Janusz
Potwierdzony zakup

Rewelacyjna. Majstersztyk sztuki inżynierskiej.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka Samsung Twin
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
01-01-2020,
Agik
Potwierdzony zakup

Bardzo dobra lodówka. Cicha, bardzo dobrze chłodzi. Miejsca wewnątrz bardzo dużo. Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Piękna i bardzo pojemna
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
30-05-2020,
Paulina
Potwierdzony zakup

Nowoczesny wygląd zarówno na zewnątrz jak i w środku. Bardzo pojemna i wygodna w użytkowaniu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung Twin RR39M7565B1
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
15-05-2020,
Doris
Potwierdzony zakup

Bardzo pojemna i funkcjonalna. Dwie duże szuflady na warzywa i owoce , które utrzymują długo świeżość produktów. Wiele półeczek na drzwiach.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (3)

Powiadom o pytaniach
Witam, Czy lodówka nadaje się do częściowej zabudowy? Czy można zabudować w pełni boki i górę lodówki pozostawiając jako część widoczna jedynie drzwi lodówki? Czy można zlicowac szafki z frontem lodówki? Czy przeszkadza to w jej otwieraniu? W opisie znajduje się informacja, że lodówka może stać przy ścianie i w pełni się otwierać.
Witam, Czy lodówka i zamrażarką Samsung twin mogą mieć zabudowane boki bezpośrednio przy ścianie bocznej lodówki, czy należy zostawić kilku cm szczelinę? Czy można zlicowac szafki z głębokością lodówki? W opisie znajduje się informacja, że lodówka może stać przy ścianie, a mimo to drzwi otwierają się pełnowymiarowo.
Witam. Jakie jest wykończenie / kolor boków lodówki?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung Twin RR39M7565B1, wpisz 1186269 w wyszukiwarce euro.com.pl.