Mio Spirit 6970 FEU TRUCK LTU

nawigacja samochodowa

Mio
nr kat.
1021583

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 9:00 - 21:00
sob.-niedz. 9:00 - 19:00

Wyświetlacz  5 cali, 480 x 272 px
Zainstalowane mapy  Polski i Europy
Zobacz pełny opis
Wydawca:
TeleAtlas
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
nawigacja samochodowa Mio Spirit 6970 FEU TRUCK LTU
Mio Spirit 6970 FEU TRUCK LTU
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
Akcesoria
Opis i dane

Spirit 6970 Truck LM oferuje bezterminową aktualizację map, tak abyś nigdy więcej nie musiał martwić się o nowe drogi i mapy. Nowe ulice, nowe adresy? Spirit 6970 LM poprowadzi Cię do celu. Mio Spirit 6970 LM to najnowocześniejszy system nawigacji samochodowej dostępny na rynku. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję SmartRoutes™, mechanizm wyszukiwania Google Local Search i obsługę multimediów. Dodatkowo, funckja Komendy Głosowe umożliwi głosowe wprowadzenie adresów bez dotykania wyświetlacza.

Model Spiit 6970 Truck LM posiada tryb ciężarowy - nawigacja wytyczy trasy, które pozwola uniknac zbyt waskich mostów, tuneli, dróg z ograniczonym dostepem itp.


Mio Spirit 6970 FEU TRUCK LTU

Mio Spirit 6970 FEU TRUCK LTU oferuje bezterminową aktualizację map, tak abyś nigdy więcej nie musiał martwić się o nowe drogi i mapy. Urządzenie bez przeszkód poprowadzi Cię do celu. Tryb ciężarowy pozwoli natomiast uniknąć zbyt wąskich mostów, tuneli i dróg z ograniczonym dostępem. Mio Spirit 6970 FEU TRUCK LTU to najnowocześniejszy system nawigacji samochodowej dostępny na rynku. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję SmartRoutes™, mechanizm wyszukiwania Google Local Search i obsługę multimediów. Dodatkowo dzięki Komendom głosowych możesz wyznaczać trasę bez dotykania wyświetlacza.

Bezterminowa aktualizacja map

Przez cały okres eksploatacji urządzenia Mio, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy.

Bezterminowa aktualizacja fotoradarów

Oprogramowanie Mio Spirit posiada usługę bezterminowej aktualizacji bazy fotoradarów, abyś zawsze wiedział, gdzie zachować dodatkową ostrożność na drodze. Aktualizacje możesz pobrać za pomocą programu MioMore™ Desktop.

Technologia TMC

Odbiornik Traffic Message Channel (TMC) otrzymuje informacje o robotach drogowych, wypadkach i korkach. Jeśli na Twojej trasie znajduje się jakaś przeszkoda, twój Mio wytyczy nową drogę.

Bluetooth® - telefonowanie bez użycia rąk

Technologia Bluetooth® umożliwia bezprzewodową synchronizację z telefonem i wykorzystanie Mio jako zestawu głośnomówiącego. Teraz możesz dzwonić bez użycia rąk.

Komendy głosowe

Głosowe wprowadzanie adresów do nawigacji. Nie musisz dotykać wyświetlacza aby wyznaczyc trasę.

SmartRoutes™ z LearnMe Pro™

Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje styl jazdy i proponuje trasy dostosowane do Twoich preferencji, a SmartRoutes™ optymalizuje je dzięki informacjom o natężeniu ruchu zebranym od milionów kierowców.

Asystent Parkowania

Funkcja Asystent Parkowania automatycznie wyświetla listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.

Tryb pieszy

Z Mio nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę.

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań
w 3D

Nawigacja w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu. Oprogramowanie Mio Spirit wyświetli także realistyczny widok skrzyżowań w 3D.

Planowanie podróży

Oprogramowanie Mio Spirit posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Mio. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej optymalne.

Znajdź mój samochód

Zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania.

W pobliżu

Szybki dostęp do najbliższych POI lub zapis ulubionych miejsc.

Symulacja trasy w tunelu

Oblicza położenie Twojego samochodu w tunelu w momencie słabego lub całkowitego braku sygnału GPS.

Wejście AV i Odtwarzacz multimediów

Oglądaj filmy i odtwarzaj muzykę w nawigacji dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimediów i wejściu AV.

Spoken Street Names

Urządzenie wypowiada nazwy ulic.

Wypożyczalnia map

Dzięki tej funkcji mapę można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Oprócz Europy w wypożyczalni dostępne są również mapy USA, Kanady i Australii.

Tryb ciężarowy

Mio Spirit 6970 FEU TRUCK LTU posiada wbudowany tryb ciężarowy, dostępny zaraz po rozpakowaniu i przez cały okres eksploatacji urządzenia. Dzięki kompleksowym danym o drogach, Mio Spirit 6970 FEU TRUCK LTU pomoże Ci uniknąć zbyt wąskich mostów, tuneli i dróg z ograniczonym dostępem.

Przemierzaj Europę bez przeszkód
Przemierzaj Europę bez przeszkód
Fabrycznie zainstalowane mapy Polski i Europy zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort podróży. Dokładne mapy nie pozwolą się zgubić, a dodatkowe funkcje poinformują o ciekawych lub przydatnych miejscach, takich jak muzea czy hotele.
Korzystaj z ekranu 5 cali
Duży ekran o przekątnej 5 cali zapewnia komfort obsługi urządzenia. Czytelny wyświetlacz pozwala skupić się na prowadzeniu pojazdu, co ma duży wpływ na bezpieczeństwo.
Korzystaj z ekranu 5 cali
Aktualizuj mapy na zawsze
Aktualizuj mapy na zawsze
Dożywotnia aktualizacja map gwarantuje zawsze bieżące pokrycie i informacje, które są niezbędne do szybkiego poruszania się po drogach. Z aktualnymi mapami nawigacja zawsze dobierze idealną trasę.
Omijaj korki i utrudnienia ruchu
Funkcja Komunikatów TMC dostarcza użytkownikowi bieżących informacji o natężeniu ruchu na trasie. Pozwala ona omijać takie utrudnienia jak korki czy roboty drogowe. Dokładny zakres usługi uzależniony jest od urządzenia i kraju, w ktorym jesteśmy.
Omijaj korki i utrudnienia ruchu
Wykorzystuj technologię Bluetooth
Wykorzystuj technologię Bluetooth
Bluetooth w nawigacji GPS pozwala, w zależności od urządzenia*, na pełniejszą integrację nawigacji z radiem samochodowym, a także na wykorzystanie jej w roli zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu unikniesz mandatów za rozmowę przez telefon podczas jazdy.

*Dokładne funkcje Bluetooth opisane są w specyfikacji urządzenia.
Wbudowana baza fotoradarów
Zainstalowana fabrycznie baza fotoradarów pozwoli Ci bezpiecznie poruszać się zgodnie z przepisami po drogach, dzięki wiedzy, w których miejscach zachować dodatkową ostrożność.
Wbudowana baza fotoradarów
Trzymaj się właściwego pasa
Trzymaj się właściwego pasa
Asystent pasa ruchu wyraźnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, aby nie ominąć skrętu. Bardzo przydatna funkcja, która pomaga zwłaszcza na nieznanym terenie.
Parkuj z głową
Asystent parkowania w nawigacji GPS pozwoli na szybkie parkowanie, bez zbędnej straty czasu. Asystent automatycznie wyświetla listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się niedaleko celu.
Parkuj z głową
Używaj inteligentnej nawigacji
Używaj inteligentnej nawigacji
IQ Routes to inteligentna technologia wyznaczania trasy w nawigacjach TomTom. System opiera się na rzeczywistych pomiarach wykonanych na drogach, dzięki czemu urządzenie planując trasę uwzględnia dodatkowe czynniki i ostatecznie wybiera najszybszą drogę, a Ty oszczędzasz czas i paliwo.

Dane techniczne

nawigacja samochodowa Mio Spirit 6970 FEU TRUCK LTU

Wyświetlacz 5 cali, 480 x 272 pikseli
Sterowanie  dotykowe poprzez wyświetlacz
Procesor  CSR SiRFatlasV 664 Mhz
Rodzaj pamięci  flash, karta pamięci
Wbudowana pamięć 4 GB
Funkcje GPS   
Wydawca mapy TeleAtlas
Zainstalowane mapy  Albanii, Andory, Austrii, Belgii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Gibraltaru, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Lichtensteinu, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Macedonii, Mołdawii, Monaco, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, San Marino, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, Watykanu, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch, Malta
Profile tras dla pieszych, dla samochodów ciężarowych, dla samochodów osobowych
Wizualizacja mapy dwuwymiarowa, trójwymiarowa
Nawigacja głosowa tak
Dostępne języki nawigacji głosowej  angielski, inne, polski
Planowanie trasy łatwa, najkrótsza, najszybsza, z pominięciem dróg płatnych, przepraw promowych, miejsc niebezpiecznych, z pominięciem wybranych lokalizacji, z ręcznym określeniem punktów przelotowych
Komunikaty TMC/RDS Tak (premium)
Dożywotnia aktualizacja map tak
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Odtwarzacz multimedialny muzyka, film, zdjęcia
Czytnik kart pamięci microSD
Bluetooth tak
Transmiter FM nie
Złącze USB tak
Wyjście słuchawkowe nie
Sterowanie głosowe (komendy) tak
Dostępne języki sterowania głosowego  inne, polski
Funkcje dodatkowe  asystent parkowania, asystent pasa ruchu, Bluetooth - telefon, funkcja LearnMe Pro, graficzne przedstawienie 4 alternatywnych tras, komunikaty głosowe TMC, symulacja trasy w tunelu, technologia IQ Routes, wbudowana baza fotoradarów, wejście sygnału video np. dla kamery cofania, wypożyczalnia map
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy  czarny
Wymiary (szer. x wys. x głęb.)  142 x 86 x 14 mm
Waga  172 g
Zasilanie  akumulator litowo-jonowy, samochodowe 12 V
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, ładowarka samochodowa, uchwyt montażowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  MiTAC International Corp.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Mio
  • Cena: od 700 do 999
  • Typ nawigacji: nawigacja samochodowa
Ocena klientów
4 na podstawie 5 ocen
5
(2)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(2)
Najwyżej ocenione zalety:
  • Łatwość użycia/nawigacji
  • Szybkość łączenia z satelitami
60% osób oceniło ten produkt wysoko
Masz pytanie dotyczące sprzętu?
Zadaj je w zakładce pytania
i odpowiedzi na karcie produktu!
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
100% zadowolenia
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
26-01-2015,
Smakosz26
Potwierdzony zakup

Nawigacja w pełni funkcjonalna. Dożywotnia darmowa aktualizacja map. Duży i łatwy w użyciu wyświetlacz. Wszystko zgodne z opisem produktu. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nawigacja
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
14-05-2015,
pawel520114
Potwierdzony zakup

W zasadzie jest ok, mogłaby być bardziej dopracowana jeśli idzie o szatę zewnętrzną. Mocowanie w uchwycie - słabe, co będzie jak się " wyrobi". No i jak znajdę kątowy kabel usb do zasilania, to będzie estetyczniej to wyglądało. Cena zbyt wysoka. Wybrana świadomie - czuję, że będzie dobrze, bo nie jest moją pierwszą nawigacją.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
zupełnie nie złe mapy
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
11-06-2014,
tirek

urzadzenie ma niezły zestaw głośnomówiacy i przyzwoite mapy na polske dla duzych mobilów, prawie jak na EU

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
lipa
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
28-11-2014,
lis

Totalna beznadzieja, gubi sie w miescie zmienia trase stojac na skrzyzowaniu zaczyna zmieniac miejsce, glos w zestawie bluetooth praktycznie nie slyszacy nie mozna nic zrozumiec...nie polecam za ta cene..

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
BUBEL Mio
Łatwość użycia/nawigacji:
Dokładność mapy:
Szybkość łączenia z satelitami:
Jakość dźwięku:
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Łatwość montażu:
24-01-2016,
Oszukany

JAK można sprzedawać coś takiego jak Mio ,,,Pozytywne opinie są od osób które nie posiadali innej Prawdziwej nawigacji która działa i prowadzi jak należy np. Auto Mapa Ja zakupiłem ,dałem się namówić na beznadziejne Mio które szuka sygnału GPS przez około 2,3 komunikaty także jedzie się po omacku.Później jako tako działało ciche błędne komunikaty kiepska grafika . Wróciłem do domu po znakach bo nawigacja /jechała osobno/ chciałem po tygodniu oddać do sklepu ale ten NIE Przyjmuje nawigacji od pakowanej ,polecili się skontaktować z serwisem. który dał do zrozumienia że moje zastrzeżenia są Cechami a nie wadami urządzenia.Użytkowałem przez SIEDEM 7dni a potem wgrałem Auto Mapę i skończyłem zabawę z bublem MIO .

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Mio Spirit 6970 FEU TRUCK LTU

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Mio Spirit 6970 FEU TRUCK LTU, wpisz 1021583 w wyszukiwarce euro.com.pl.