Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Baterie kuchenne - Promowane (285)

Bateria Deante Luno BOC_N74M Nero Stal szlachetna
  • Typ:  stojąca
  • Zasięg wylewki:  130 mm
  • Wykonanie korpusu:  stal szlachetna
  • Wylewka:  elastyczna

Warianty produktu

Kolor:  Nero
Biały/stal,  Czarny mat/stal szlachetna
Bateria Deante BBM_N72M Czarny Stal szlachetna
  • Typ:  stojąca
  • Wysokość wylewki:  186 mm
  • Zasięg wylewki:  229 mm
  • Wykonanie korpusu:  stal szlachetna

Warianty produktu

Outlet od

219 zł

Zobaczyłeś 20 z 285 produktów

Baterie kuchenne – dopełnienie strefy zlewozmywakowej

Większość czynności wykonywanych w kuchni – czy to zmywanie, czy gotowanie – wymaga dostępu do bieżącej wody. Aby korzystanie z niej było wygodne, konieczne jest stworzenie strefy zlewozmywakowej wraz z funkcjonalną baterią kuchenną. Szeroki wybór baterii znajdziesz właśnie w tym dziale – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dobierz baterię kuchenną do wystroju kuchni

Ważnym aspektem podczas wyboru baterii zlewozmywakowej jest jej stylistyka. Powinna ona korespondować zarówno z samym zlewem, jak i z kafelkami, meblami i całościowym wystrojem otoczenia. Dlatego też w tej kategorii znajdziesz najróżniejsze modele baterii kuchennych – od tych w uniwersalnej metalicznej barwie, po czarne, wszystkie w różnych rozmiarach i kształtach do wyboru. Dzięki temu wybór modelu do wnętrza nowoczesnego lub klasycznego nie będzie trudny.

Jakie funkcje powinna mieć bateria kuchenna?

Przede wszystkim postaw na chromowaną lub granitową baterię zlewozmywakową oraz posiadającą ceramiczną głowicę – zyskasz pewność jej doskonałej trwałości. Dodatkowo bateria kuchenna może posiadać wyciąganą wylewkę, co znacznie ułatwia zmywanie oraz nalewanie wody do garnków, które nie mieszczą się w zlewozmywaku. Warto też wyposażyć kuchnię w model z perlatorem, który pomoże ograniczyć codzienne zużycie bieżącej wody. Jeśli już wiesz, jakie parametry techniczne powinna posiadać Twoja bateria zlewozmywakowa, koniecznie zajrzyj do naszej oferty i dokonaj zakupu!
Więcej
Ostatnia strona