Microsoft Office Professional 2019 (kod) Mac i PC

oprogramowanie

Microsoft
nr kat.
6201241

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zastosowanie  do pracy biurowej
Nośnik  kod cyfrowy
Kompatybilny system  Windows
Zobacz pełny opis
2 199 zł
oprogramowanie Microsoft Office Professional 2019 (kod) Mac i PC
Microsoft Office Professional 2019 (kod) Mac i PC
2 199 zł
Akcesoria
Opis i dane

Narzędzia niezbędne w każdej pracy

Wartość biznesowa

Dla rodzin i małych firm, które potrzebują klasycznych aplikacji pakietu Office i programu do obsługi poczty e-mail na jednym komputerze PC lub Mac do użytku w domu lub w pracy.

KLASYCZNE APLIKACJE

Word

Excel

PowerPoint

Outlook

Access

Publisher

Klasyczne wersje aplikacji Office

Niezbędne narzędzie dla rozwijających się małych firm, które potrzebują klasycznych aplikacji pakietu Office i programów Outlook, Publisher* oraz Access* zainstalowanych na jednym komputerze PC lub Mac do użytku w pracy.

*Publisher i Access są dostęne tylko w wersjach na PC.

Office 2019 Excel

Office 2019 Excel pozwoli tworzyć pełniejsze prezentacje dzięki lepszym funkcjom skalowania, nowym typom wykresów i innym elementom zaprojektowanym z myślą o identyfikowaniu analiz, trendów i możliwości na podstawie Twoich danych. Oprócz tego za pomocą wizualnych wykresów Oś czasu można pokazać serię wydarzeń na osi czasu w porządku chronologicznym.

Office 2019 Outlook

Office 2019 Outlook zapewnia nowe inteligentne funkcje pozwalające np. zaznaczać kluczowe kontakty przez dodanie symbolu @ przy ich nazwach w treści e-mailu i w kalendarzu, łatwo sprawdzać rezerwacje podróżne i dostawy przesyłek; układ skrzynki pocztowej pozwala skupić uwagę na e-mailach, które są najistotniejsze.

Funkcja Powiększenie z podsumowaniem w PowerPoint

Powiększenie z podsumowaniem przypomina stronę początkową, na której są jednocześnie wyświetlane wszystkie fragmenty prezentacji. Gdy prezentujesz, możesz za pomocą funkcji powiększenia przechodzić z jednego miejsca w prezentacji do drugiego w dowolnej preferowanej kolejności. Możesz wykazać się kreatywnością, przejść do przodu lub ponownie wyświetlić fragmenty pokazu slajdów bez przerywania przebiegu prezentacji.

FAQs

Jak zainstalować Office 2019?

Przejdź do strony account.microsoft.com/services na komputerze PC lub Mac, na którym chcesz zainstalować Office 2019. Zaloguj się za pomocą konta Microsoft, którego użyto do zakupu lub które skojarzono z produktem, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować Office. Więcej informacji o tym, jak zainstalować Office.  
 
Jeśli instalujesz Office po raz pierwszy i nie masz zrealizowanego zakupu ani skonfigurowanego konta, przejdź do strony setup.office.com. 
 

Na ilu urządzeniach mogę zainstalować Office 2019?

Office 2019 można zainstalować na jednym komputerze PC z systemem Windows 10 lub na jednym komputerze Mac.

Czy Office 2019 można zainstalować na komputerze Mac?

Tak.

Czy mogę zainstalować Office 2019 na komputerze, na którym znajduje się już starsza wersja Office?

Zalecane jest odinstalowanie starszych wersji przed zainstalowaniem Office 2019. Więcej informacji o odinstalowywaniu Office na stronie Odinstalowywanie Office z komputera PC lub Odinstalowywanie Office dla komputerów Mac. 

Ile trwa pobranie i zainstalowanie Office 2019?

W większości przypadków rzeczywista szybkość pobierania Office zależy od jakości połączenia internetowego. Aby przyspieszyć pobieranie, zalecane jest korzystanie z internetowego połączenia szerokopasmowego.

Jakie aplikacje mobilne są dostępne dla Office?

Podstawowe funkcje Office na ulubione tablety i telefony z ekranem o rozmiarze nie większym niż 10,1 cala możesz uzyskać bezpłatnie. Aby znaleźć i pobrać aplikacje, odwiedź następujące strony: Office dla tabletu iPad, Office dla telefonu iPhone, Office dla tabletu z systemem Android i Office dla telefonu z systemem Android. Funkcje premium w aplikacjach Word, Excel i PowerPoint można uzyskać, korzystając z odpowiednich subskrypcji usługi Office 365. Aby uzyskać informacje o funkcjach premium dla urządzeń mobilnych, które są dostępne w usłudze Office 365, odwiedź stronę Zasoby dotyczące Office. 

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Office Professional 2019 (kod) Mac i PC

Informacje podstawowe   
Zastosowanie do pracy biurowej
Nośnik kod cyfrowy
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Skład pakietu  Access, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher, Word
Wymagania   
Kompatybilny system  Windows
Wymagania systemowe  Windows 10 lub MacOS
Wymagania sprzętowe  Konto Microsoft, dostęp do Internetu, Windows 10 (lub Mac OS), dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz,4 GB, 2 GB (32-bitowy) pamięci RAM, 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym (10 GB na Mac), ekran o rozdzielczości 1280 × 768 pikseli.
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
  UWAGA Ten produkt nie podlega zwrotowi i anulacji
Zgłoś błąd na tej stronie

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

Pasuje do

Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Microsoft Office Professional 2019 (kod) Mac i PC

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Office Professional 2019 (kod) Mac i PC, wpisz 6201241 w wyszukiwarce euro.com.pl.