Data publikacji: 5 marca 2013
ARTYKUŁ - AKTUALNOŚCI
polecamy

Telewizory Panasonic

Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Poleć znajomemu Drukuj

Telewizory LED/LCD i plazma Smart VIERA oferowane przez firmę Panasonic łączą w sobie największe zalety telewizji internetowej i konwencjonalnej, zawartości internetowej, serwisów społecznościowych i aplikacji, zapewniając użytkownikom szybki i łatwy dostęp do wszystkich ulubionych materiałów. Nowe modele Smart VIERA umożliwiają łatwe dostosowywanie ekranu głównego do własnych upodobań i umieszczanie na nim do jedenastu ulubionych aplikacji, funkcji i usług.


Pięć kluczowych filarów Panasonic Viera to:

1. Jakość obrazu

Telewizory Panasonic VIERA znane są z doskonałej jakości obrazu 2D i 3D o naturalnych barwach, wysokim kontraście oraz wyraźnym odtwarzaniu ruchu. Najnowsze modele telewizorów VIERA NeoPlasma pracują z niezwykłą częstotliwością 2500 Hz, znakomicie sprawdzającą się podczas wyświetlania dynamicznych filmów akcji lub zawodów sportowych. Natomiast nowe telewizory VIERA LCD IPS LED są znakomite jeśli chodzi o wyświetlanie ultra płynnego ruchu oraz rozpiętość kąta widzenia, gwarantującą widzom znakomite barwy i kontrast obrazu, niezależnie od miejsca, z którego go oglądają.
Dowiedz się więcej2. Łatwa obsługa

Panasonic wielką wagę przykłada do zapewnienia łatwości użytkowania telewizorów Viera. Interfejs użytkownika usługi VIERA Connect jest niezwykle intuicyjny, zapewniając łatwy dostęp do internetowych aplikacji i umożliwiając przeglądanie zasobów sieci, dzięki wykorzystaniu ergonomicznego pilota z touchpadem*. Możesz również pobrać aplikację VIERA Remote. Pozwala ona wygodnie używać swojego smartfona lub tabletu do sterowania grami, strumieniowego przesyłania danych do i z telewizora lub jako sterującego panelu dotykowego.
Dowiedz się więcej►
*dołączony tylko do telewizorów z serii WT50 oraz VT50

3. Komunikacja sieciowa

Pełniąc rolę potężnego centrum multimedialnego dla Twojego domu, telewizor Smart VIERA zapewnia pełny, łatwy dostęp do Twoich zdjęć, filmów i wielu innych multimediów. Viera połączy Cię ze światem. Wbudowane gniazda USB umożliwiają natomiast podłączenie zewnętrznego twardego dysku. Ale telewizory VIERA potrafią jeszcze więcej. Dzięki zintegrowanej obsłudze sieci WiFi oraz kompatybilności z DLNA, mogą komunikować się z innymi urządzeniami znajdującymi się w Twoim domu – dzięki czemu możesz bezprzewodowo przesyłać materiały multimedialne przechowywane w pamięci kompatybilnego komputera lub nagrywarki z twardym dyskiem, albo logować się do Internetu za pośrednictwem swojego routera.
Dowiedz się więcej►


4. Wzornictwo

Koncepcja wzornicza telewizorów VIERA oparta jest na dwóch najistotniejszych elementach: pojedynczej tafli szkła ekranu oraz cienkiej, wyróżniającej się metalowej lub krystalicznej ramce. Są one charakterystycznymi elementami stylu nowych telewizorów plazmowych oraz LCD VIERA. Wszystkie modele są w ponadczasowy sposób stylowe i eleganckie, a wyselekcjonowane materiały oraz najwyższa jakość wykonania w widoczny sposób podkreślają bezkompromisowość jakości urządzeń VIERA.
Dowiedz się więcej►5. Ekologiczne rozwiązania


Telewizory plazmowe i LCD VIERA wyposażone są w liczne funkcje, obniżające zużycie energii. Co więcej, w telewizorach plazmowych VIERA całkowicie wyeliminowano stosowanie niebezpiecznych substancji, takich jak ołów. Stosowane przez Panasonic „eko idee” formułują odpowiedzialne środowiskowo zasady postępowania w całej firmie. Są one przestrzegane na wszystkich etapach, od projektowania po finalny produkt. Możesz mieć zatem pewność, że Twój nowy telewizor VIERA będzie nie tylko doskonały technologicznie, ale również przyjazny dla środowiska.
Dowiedz się więcej► 
Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?
0 0
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Zgłoś błąd na stronie
Prześlij uwagi
Zobacz inne porady dotyczące wyboru sprzętu
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij

Ostatnio

dodane artykuły

Mierzymy lodówkę. 7 sposobów na dopasowanie lodówki do kuchni

Jak zmierzyć lodówkę? Na co zwracać uwagę? Poznaj nasz przewodnik po tym, jak dopasować nową lodówkę do swojej kuchni.
Zobacz więcej   

Dlaczego warto kupić odkurzacz pionowy?

Odkurzacze pionowe stają się coraz popularniejsze ze względu na poręczność i łatwość przechowywania. Co jeszcze wpływa na to, że tak wiele osób decyduje się na ten rodzaj odkurzacza? Co warto wiedzieć przed zakupem? Przeczytaj nasz poradnik.
Zobacz więcej   

Ranking TOP 5 odkurzaczy pionowych

Zastanawiasz się nad kupnem odkurzacza pionowego? Poznaj modele, które są najlepiej oceniane przez klientów i wybierz najlepszy odkurzacz.
Zobacz więcej   

Znajdź nas