Samsung QLED Q60 - telewizor 4K napędzany kropkami kwantowymi

Autor: Ola

Samsung QLED Q60 to telewizor, który spełni oczekiwania wszystkich domowników. Stanowi połączenie świetnej jakości obrazu, szybkiego i intuicyjnego „smarta” i łatwej obsługi z dodatkowymi funkcjami, dzięki którym ten największy w domu ekran stanie się prawdziwą ozdobą każdej przestrzeni.

Telewizor 4K Samsung wyposażony w funkcje Smart TV

Q60 to tegoroczny przedstawiciel serii telewizorów QLED Samsunga. QLED to pojęcie, które odnosi się do ekranów LCD z technologią kropek kwantowych (Quantum Dot). W praktyce oznacza to, że jako widzowie możemy cieszyć się obrazem ze ponad miliardem odcieni barw. Na takim ekranie zobaczymy subtelne różnice w kolorach, obraz będzie wyrazisty, rzeczywisty i bardziej szczegółowy. Dzięki temu ulubione filmy i seriale obejrzymy także w ciągu dnia i to w najwyższej jakości.

Przegląd cech telewizora QLED Q60:
  • Dzięki technologii Quantum Dot (kropek kwantowych) telewizor oferuje 100% Natężenie Kolorów. To gwarancja pięknych i nasyconych barw niezależnie od poziomu jasności sceny.
  • Procesor Quantum 4K odpowiada m.in. za poprawę jakości obrazu w czasie rzeczywistym, zapewniając więcej szczegółów i lepszą wyrazistość.
  • Platforma Smart Hub i system Tizen to łatwa obsługa i dostęp do ulubionych aplikacji, takich jak Netflix, HBO GO, YouTube czy Apple TV z poziomu telewizora.
  • Tryb Ambient, dzięki któremu nawet wyłączony telewizor będzie przyciągał spojrzenia. Na ekranie wyświetlimy informacje, grafiki, animacje czy swoje własne zdjęcia. Tryb Ambient to koniec ery czarnych ekranów.

Zobacz filmy, tak jak widział je reżyser

Jeżeli siadając w sobotni wieczór przed telewizorem chcesz zanurzyć się w świecie stworzonym z miliarda kolorów, telewizor Samsung QLED QE82Q60 będzie dla ciebie idealnym wyborem. Q60, podobnie jak inne modele z linii QLED Samsunga, może pochwalić się świetną jakością obrazu ze 100% Natężeniem Kolorów. Zapierające dech w piersiach barwy podczas oglądania filmów to zasługa m.in. technologii Quantum Dot (kropek kwantowych). Niezwykłe wrażenia zapewni także Procesor Quantum 4K, wykorzystujący technologię sztucznej inteligencji. Optymalizuje on obraz w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nie umknie ci żaden detal na ekranie. Dodatkowo Quantum HDR zadba o odpowiedni poziom odwzorowania szczegółów także w bardzo ciemnych i w bardzo jasnych scenach, co zapewni świetną rozrywkę nawet przy oglądaniu mrocznych, nocnych ujęć.
Telewizor 4K Samsung wyposażony w funkcje Smart TV

Rozrywka na żądanie

Samsung QLED QE75Q60 to telewizor Smart TV, który podłączony do Internetu pozwoli uwolnić się od klasycznej telewizyjnej ramówki. Sami będziemy decydować co i kiedy oglądamy. Dzięki platformie Smart Hub zyskujemy dostęp do najpopularniejszych aplikacji VOD (ang. Video on Demand; wideo na żądanie), takich jak YouTube, HBO GO, Netflix, player.pl, Apple TV, Amazon Prime Video, Rakuten i wielu innych. Z kolei codzienne użytkownie ułatwi Jeden Pilot, który nie tylko pozwoli szybko i łatwo znaleźć pożądane treści i z powodzeniem zastąpi inne piloty. Za jego pośrednictwem będziemy mogli sterować większością podłączonych do telewizora urządzeń, takich jak dekoder, soundbar czy odtwarzacz Blu-ray. Kto raz zaprzyjaźni się z tym minimalistycznym centrum sterowania, już nigdy nie będzie chciał wrócić do klasycznych, naładowanych przyciskami pilotów.
Telewizor 4K Samsung wyposażony w funkcje Smart TV

Koniec z czarnym ekranem

Jeśli jednym z argumentów, który powstrzymuje Cię przed wyborem większego ekranu, jest ogromny czarny prostokąt na ścianie w salonie, to mamy dobrą wiadomość – teraz duży telewizor, nawet wyłączony, może być piękny. Jest to zasługą Trybu Ambient, który uruchomimy zarówno z poziomu podręcznego menu telewizora, jak i wybierając dedykowany przycisk na pilocie. Kiedy akurat nic nie oglądamy, na ekranie będziemy mogli zobaczyć stylowe motywy dekoracyjne, bieżące informacje, prace znanych artystów i fotografów czy też własne zdjęcia. Szykuje się impreza w gronie przyjaciół? Zaskocz swoich gości i wykorzystaj ekran wyłączonego telewizora jako dodatkową atrakcję – do wyboru masz specjalne efekty świetlne oraz filtry, które nadadzą niepowtarzalnego charakteru wspólnym zdjęciom.

Dodatkowym atutem telewizora Samsung QLED QE43Q60 jest smukły design, który sprawi, że nic nie będzie w stanie odwrócić naszej uwagi od ekranu. Dopełnienie stanowi wygodny System Maskowania Kabli, dzięki któremu podłączone do telewizora przewody można ukryć w tylnej części obudowy i stojaku.
Tekst powstał we współpracy z firmą Samsung
20% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
20% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów