Pendrive o dużej pojemności – co polecają nasi klienci?

Autor: Karolina

Nie da się ukryć, że pendrive’y to dziś zdecydowanie najczęściej wykorzystywane nośniki danych. Szukasz takiego, na którym zmieścisz ich szczególnie dużo? Oto zestawienie tych o największej pojemności – sprawdź, które docenili nasi klienci!

pamięć USB

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. jaki pendrive do 64 GB warto wybrać
 2. która pamięć USB do 128 GB będzie najlepsza
 3. jaki pendrive o pojemności 256 GB kupić

Pendrive’y o pojemności 64 GB – nasze propozycjependrive

Wydaje Ci się, że pendrive o pojemności 64 GB wcale nie jest duży? Wyobraź sobie zatem, że zmieścisz na nim ok. 32 700 zdjęć lub ponad 16 000 plików muzycznych – oczywiście o średnich rozmiarach. Te liczby zdecydowanie robią wrażenie!

Szukając dobrego pendrive’a o takiej pojemności, warto skierować uwagę na model GoodRam UTS3 64GB. Do jego zalet można zaliczyć przede wszystkim:

 • niewielkie wymiary;
 • złącze USB 3.0, które zapewnia wyjątkowo szybki transfer danych. Prędkość odczytu może tu sięgać nawet 60 MB/s;
 • małą, metalową osłonkę, przy której użyciu ochronisz złącze przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.


   

Na Twoje zainteresowanie zasługuje również pendrive Kingston HyperX Savage 64GB USB 3.1, którego największą zaletą jest bez wątpienia prędkość zapisu, wynosząca aż 180 MB/s. Nasz klient Jacek wypowiada się o nim w samych superlatywach:

Szukałem szybkiego pendrive’a. Czytałem opinie. Sprawdzałem rankingi. Trafiłem na Savage i jestem bardzo zadowolony. Naprawdę przyjemnie wgrać 4 GB filmu w 3 minuty. Polecam wszystkim niecierpliwym.

Najciekawsze pendrive’y o takiej pojemności zebraliśmy też w tym artykule.

Najlepsze pendrive’y – pojemność do 128 GB

Potrzebujesz nieco więcej dostępnego miejsca? Na pendrivie o pojemności 128 GB zapiszesz dwa razy więcej danych niż na wcześniej wymienionych modelach. Wybierając najlepszą pamięć USB z tej kategorii, nie sposób nie wspomnieć o SanDisk Ultra USB 3.0 128GB. Jak sama nazwa wskazuje, akcesorium wykorzystuje technologię USB 3.0, a co za tym idzie – oferuje wyjątkowo wysoką prędkość odczytu, równą 100 MB/s. Wyposażono go również w przycisk umożliwiający całkowite schowanie złącza wtedy, gdy nie jest używane – zapobiegnie to jego zabrudzeniu.

Rozważając jego zalety, warto też spojrzeć na opinię Dominika:

Pendrive ma dużą pojemność, a do tego jest szybki. Używam go głównie jako dodatkową pamięć do przechowywania filmów, zdjęć, muzyki, które nie pomieściły się na moim tablecie. Pendrive ma również program do ochrony danych – oczywiście możemy korzystać z dostępnej pamięci poprzez program lub też bezpośrednio wgrywać na niego. Przydatna jest ochrona portu USB poprzez schowanie go za pomocą suwaka. Jeśli szukasz szybkiego pendrive’a o dużej pojemności, to naprawdę polecam.

Zobacz wszystkie pendrive’y o takiej pojemności dostępne w asortymencie RTV EURO AGD.

 • 39,99 zł
 • 64,99 zł
 • 539 zł
 • 59,79 zł
 • 24,99 zł

Pamięć USB o pojemności 256 GB – którą wybrać?

Czy wiesz, że na 256-gigabajtowym pendrivie zapiszesz nawet do 130 000 zdjęć? Jeśli chcesz cieszyć się niemalże nieograniczonym miejscem na przechowywanie cennych plików, powinieneś zdecydować się na to rozwiązanie. Polecamy Ci trzy najlepsze modele, które mogą Cię zainteresować:

WARTO WIEDZIEĆ

Czym jest technologia USB OTG? To sprytne rozwiązanie umożliwia podłączenie do tabletu lub smartfona peryferyjnych akcesoriów, takich jak klawiatura lub myszka. Potrzebujesz do tego jedynie pasującego adaptera.

 • SanDisk Ultra Dual M3.0 256GB USB 3.0 – wykorzystuje standard OTG.pendrive Patriot Supersonic Boost XT 256GB USB 3.0 Do Twojej dyspozycji jest również prędkość odczytu równa 150 MB/s i obecność aplikacji SanDisk Memory Zone, ułatwiającej zarządzanie pamięcią.

Wahając się między pojemnością równą 128 a 256 GB, warto zajrzeć do naszego poradnika. Znajdziesz w nim porównanie obu tych opcji, dzięki czemu wybór najlepszego dla Ciebie przyjdzie Ci łatwiej.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów