Najlepsza karta pamięci do telefonu – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Anna

Kupując telefon, często nie zwracamy uwagi na to, ile pamięci wbudowanej posiada, lub dopiero w trakcie użytkowania okazuje się, że mamy za mało miejsca na własne pliki. Liczne zdjęcia, seriale i filmy do oglądania w podróży oraz pliki muzyczne potrafią szybko zapełnić pamięć. Jednak z powodzeniem możesz ją rozbudować, korzystając z kart pamięci do telefonów. Jak je wybrać? Zobacz, z których modeli byli najbardziej zadowoleni nasi klienci!

Jak wybrać kartę microSD do telefonu?

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- które karty pamięci microSD 32 GB są najlepsze,

- jakie karty pamięci do telefonu 64 GB mają najlepsze opinie,

- którą kartę pamięci 128 GB warto wybrać.

Karta microSD 32 GB – którą wybrać?

Zwiększ pamięć w smartfonie dzięki karcie microSDHCKarty pamięci do telefonu o pojemności 32 GB są bardzo popularnym wyborem wśród naszych użytkowników – często za ich pomocą można kilkukrotnie rozbudować miejsce do przechowywania na smartfonie, i to za niewielkie pieniądze.

Najlepsze recenzje zebrała karta Sony microSDHC Class 10 32GB. Doceniono ją za rewelacyjną prędkość zapisu oraz obecność adaptera pozwalającego na łatwe przenoszenie plików z komórki na komputer. Zauważona została także jej niska cena, podobnie jak karty pamięci SanDisk Ultra 32GB A1 microSDHC, którą użytkownicy chwalą także za aż 10-letnią gwarancję.

Kolejną kartą microSDHC godną polecenia okazała się Toshiba MicroSDHC M203/EA 32GB, o której możemy przeczytać: Bardzo dobra karta. Sprawdzi się zarówno w telefonie, jak i aparacie fotograficznym, czy też jako powiększenie pamięci tabletu. Marka znana z niezawodności.

Polecane karty pamięci
  • 24,99 zł
  • 32,99 zł
  • 24,99 zł

WSKAZÓWKA

Wybierając kartę pamięci do telefonu, zwróć uwagę na prędkość zapisu i odczytu danych – od tego będzie zależało, jak szybko będziesz mógł przegrywać dane.

Karty microSDXC 64 GB – co polecają nasi klienci?

Samsung microSDXC Evo Class 10 UHS-I U3 128GBWśród kart pamięci do telefonu o pojemności do 64 GB użytkownicy wskazują na co najmniej kilka dobrych modeli. Cztery pierwsze miejsca zajęły bowiem karty microSDXC różnych producentów:

  • Samsung microSDXC EVO Plus 64GB 100 MB/s Class 10 – karta pamięci do telefonu, której nie sposób odmówić funkcjonalności, o czym świadczy ponad 100 pozytywnych opinii. Zwracano w nich przede wszystkim uwagę na korzystny stosunek jakości do ceny.
  • SanDisk Ultra 64GB microSDXC – karta pamięci microSDXC chwalona m.in. za płynną i bezproblemową współpracę ze smartfonami, ale i z kamerkami samochodowymi i tabletami. Jak napisała Alissa: Działa bez zarzutu, szybko i sprawnie.
  • Kingston Canvas Select microSDXC 64GB UHS-I – najczęściej wspominaną zaletą tego modelu jest niska cena, choć klienci często wskazują też na stabilne działanie tej karty pamięci.
  • Sony microSDXC SR-64UYA 64GB – bezawaryjne działanie tej kary microSD przyciągnęło wielu klientów. Niektórzy podpowiadają, aby używać jej z telefonami tej samej marki, czyli Sony.

Najlepsze karty pamięci do telefonu 128 GB

Karty microSDXC 128 GB to modele dla bardzo wymagających osób, które często potrzebują miejsca na duże pliki takie jak filmy w wysokiej rozdzielczości. Najlepszym wyborem może okazać się w takiej sytuacji Samsung microSDXC Evo Class 10 UHS-I U3 128GB, który – jak dowiadujemy się z opinii – ma świetną prędkość odczytu i zapisu, a pojemność karty jest zgodna z założeniami producenta. Warto również polecić inną kartę pamięci do telefonu – SanDisk Ultra 128GB microSDXC I + adapter SD. O jej funkcjonalności najlepiej świadczy opinia Roberta: Bardzo dobra szybkość zapisu, niezawodność i wytrzymałość kart pamięci SanDisk skłoniły mnie ponownie do zakupu karty tej firmy. Spośród produktów w naszym asortymencie dobrymi recenzjami wyróżnia się także karta microSDXC Kingston Canvas Select microSDXC 128GB UHS-I + adapter, która bardzo dobrze współpracuje ze smartfonami różnych marek.

Szukasz karty do aparatu? Zobacz nasz artykuł: Najlepsza karta pamięci do aparatu – poznaj opinie naszych klientów.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link