Maszyny do szycia - zestawienie modeli

Autor: Piotr

Posiadanie maszyny do szycia często staje się urzeczywistnieniem marzeń z dzieciństwa lub zapoczątkowaniem wykreowania własnego stylu. Sprzęt ten dedykowany jest zarówno do młodych, jak i starszych kobiet, dla których szycie jest pasją, hobby lub sposobem na życie. Jeśli właśnie rozpoczynasz przygodę z krawiectwem i stoisz przed wyborem swojej pierwszej maszyny, zapoznaj się z poniższym zestawieniem, które pomoże Ci dobrać najwłaściwszy model.


Łucznik Zofia 2015

Maszyna do szycia Łucznik Zofia 2015

Maszyna Łucznik Zofia 2015 to stylowy produkt o dekoracyjnym wzornictwie. Sprzęt wyposażony jest w chwytacz wahadłowy i może pracować w jednym spośród 24 programów. Maszyna posiada wolne ramię pozwalające na obszycie nogawek i mankietów. Za sprawą maszyny bez problemu przyszyjemy również urwany guzik do bluzki czy koszuli, wymienimy zamek błyskawiczny czy, za sprawą wysięgu, możliwe będzie swobodne szycie np. kapeluszy. Dzięki wysokiemu podnoszeniu stopki, urządzenie umożliwi także szycie na kilku warstwach materiału. Istotne jest to, że ze sprzętem można pracować zarówno przy delikatnych, jak i przy średnio ciężkich materiałach. Według naszego uznania możemy eksperymentować chociażby z haftowaniem czy z przyszywaniem przeróżnych aplikacji. Maszyna to także doskonałe urządzenie do szycia dekoracyjnego. Na koniec warto zaznaczyć, że dokładną prace zapewni wbudowane oświetlenie.

Arka 888

Maszyna do szycia Toyota ECO 15 CG

Maszyna do szycia Arka 888 o białym kolorze z czerwonymi elementami dekoracyjnymi z pewnością przypadnie do gustu młodszym kobietom. Ale nie tylko. Maszyna posiada duże pokrętła, dźwignie i szerokie pole szycia co zdecydowanie ułatwi pracę starszym użytkowniczkom. Urządzenie posiada 18 ściegów, w tym ścieg gałązkowy, rozciągliwy ścieg prosty, ścieg półksiężycowy czy ścieg rozciągliwy Zig Zag. Arka 888 posiada m.in. funkcje haftowania, obszywania dziurek guzika, przyszywania aplikacji i guzika. Co więcej, umożliwia szycie bielizny, materiałów elastycznych, a także wszycie zamka błyskawicznego. Na dodatek, za jej pomocą wykończymy brzegi, wzmocnimy tkaniny i je zszyjemy


Singer 4411

Maszyna do szycia Singer 4411

Singer 4411 to niewielka i poręczna maszyna o dość dużej mocy i sile uderzenia. Pracuje szybko i jest dość intuicyjna w obsłudze. Sprzęt wyposażony jest w rotacyjny chwytacz nitki, który jest nie tylko wygodny, ale też sprawia, że maszyna pracuje w miarę cicho. Jej wolne ramię pozwala na bezproblemowe obszycie nogawki czy mankietu. Wśród jej funkcji znajdziemy m.in. haftowanie, obszywanie dziurki guzika, pikowanie, przyszywanie aplikacji czy wszywanie zamka błyskawicznego. Z kolei wśród funkcji dodatkowych należy wyróżnić nawijanie nici na dolną szpulkę oraz czteroetapowe obrzucanie dziurki. Sprzęt dobrze pracuje zarówno przy cienkich, jak i przy grubszych materiałach.


Zobacz pełną ofertę maszyn do szycia już teraz!


Husqvarna Viking E 10

Maszyna do szycia Husqvarna Viking E 10

Husqvarna Viking E 10 to designerski produkt przeznaczony na miarę domowych potrzeb. Jej standardowe funkcje to obszywanie dziurki guzika i szycie materiałów elastycznych. W jej towarzystwie obszyjemy także nogawki, mankiety i kapelusze. Co istotne, za sprawą wysokiego podnoszenia stopki, możliwe jest szycie kilku warstw. Maszyna poradzi sobie zarówno z materiałami lekkimi, takimi jak cienka bawełna czy jedwab oraz z grubą bawełną czy skórą. Wśród 20 ściegów wyróżnia się ścieg elastyczny, kryty, owerlokowy (zszywanie i obrębianie tkanin), prosty, satynowy i zygzak. Ze sprzętem wykonalne jest również szycie wsteczne służące do rozpoczynania i zakańczania ściegów. Przedstawiając Husqvarna Viking E 10 warto podkreślić ściegi dekoracyjne doskonale współgrające z nieograniczoną wyobraźnią użytkownika. Co więcej, dodatkowe 5 akcesoriów uatrakcyjni całość pracy ze sprzętem.
 

Praca z maszyną do szycia to doskonała forma spędzania wolnego czasu. Dzięki niej nie tylko można rozwijać swoją pasję, ale też znaleźć w niej sposób na życie.
Polecane maszyny do szycia
  • 429 zł
  • 439 zł
  • 239 zł
  • 349 zł
  • 499 zł
 
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link