Przejdź do opisu produktu

Samsung The Sero QE43LS05TAU

telewizor QLED

Samsung
nr kat.
1235074

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Ekran  43 cale, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Technologia obrazu  LED
Złącza  CI+, 3x HDMI, 2x USB
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

To, co najlepsze w Twoim telefonie, 

jeszcze lepsze na telewizorze

phpDio4HB kv2

* Zdjęcia i filmy stanowią symulację i służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Specyfikacje dotyczące wyglądu, projektu oraz graficznego interfejsu użytkownika (GUI) nie wpływają na działanie telewizora i mogą się zmienić bez powiadomienia.

Najważniejsze cechy

Ekran Współgrający z Telefonem

Ekran Współgrający z Telefonem

Potężny dźwięk w formacie 4.1.Ch

Potężny dźwięk 

w formacie 4.1.Ch 

Technologia QLED

Technologia QLED

phpn0WaFA 15latnaswiecie

Samsung

Lider sprzedaży telewizorów od 15 lat

* Źródło – Omdia. Ranking przeprowadzony przez firmę zewnętrzną na podstawie własnych danych sprzedażowych ze stycznia 2021 r. Badanie nie zostało zlecone przez Samsung, a poleganie na jego wynikach odbywa się na odpowiedzialność podmiotów trzecich.

Telewizor, który dostosowuje się do Twoich treści

Oglądanie ulubionych programów z najlepszej perspektywy jeszcze nigdy nie było takie proste! The Sero dostosuje się do oglądanych przez Ciebie treści. Filmy możesz wyświetlać w tradycyjnej poziomej orientacji, natomiast treści z aplikacji i Twojego smartfona możesz oglądać w dopasowanej do nich orientacji pionowej. Dzięki temu The Sero zapewni Ci zawsze perfekcyjny kąt widzenia niezależnie od wyświetlanych treści. 

dostosowuje się do treści

* Zdjęcia i filmy stanowią symulację i służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Specyfikacje dotyczące wyglądu, projektu oraz graficznego interfejsu użytkownika (GUI) nie wpływają na działanie telewizora i mogą się zmienić bez powiadomienia.

Obrotowy Ekran

obrotowy ekran

Najlepszy telewizor do treści z Twojego smartfona

Najlepszy do treści ze smartfona

Łatwa zmiana widoku dzięki Dotknij i Wyświetl

Wyświetlanie treści z Twojego smartfona na ekranie telewizora w mgnieniu oka? Z The Sero jest to możliwe! Pozwoli Ci na to funkcja Dotknij i Wyświetl, która momentalnie przeniesie treści mobilne na ekran telewizora The Sero bez względu na to, czy oglądasz film, czy słuchasz muzyki. 

Dotknij i Wyświetl
widok z telefonu na dużym ekranie

Widok z Twojego telefonu na dużym ekranie

Wyświetlanie filmów kręconych smartfonem bez czarnych pasków na ekranie telewizora? Z The Sero jest to możliwe! Nowoczesny telewizor zadba o to, aby wyświetlane przez Ciebie treści były perfekcyjnie dopasowane do ekranu bez względu na to, czy pochodzą z aplikacji mobilnej, czy serwisów społecznościowych. 

* The Sero jest kompatybilny z wybranymi urządzeniami mobilnymi, posiadającymi system operacyjny Android lub iOS. * Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna dla urządzeń Samsung Galaxy w wersji Android 8.1 i nowszej. Usługa działa tylko wtedy, gdy urządzenie mobilne jest odblokowane. * Funkcja Automatycznego Obracania jest dostępna dla urządzeń Samsung Galaxy z wersją Android 10 i wyższą. * Funkcja Airplay 2 aktualnie obsługuje tylko poziome odzwierciedlanie ekranu.

Inteligentne rozwiązania na wyciągnięcie ręki

SmartThings

Zacząłeś oglądać film wracając z pracy i chciałbyś kontynuować oglądanie od razu po wejściu do domu? Nic prostszego! Z aplikacją SmartThings, która ułatwia podłączanie urządzeń z systemem Android oraz iOS, możesz szybko i łatwo przełączyć się na ekran telewizora. 

phpcZsMNX inteligentne rozwiazania

* Każde urządzenie musi był podłączone do Wi-Fi lub innej sieci bezprzewodowej. * Konieczne jest pobranie i zainstalowanie applikacji SmartThings. * W celu umożliwienia współpracy urządzeń poprzez SmartThings, każde z urządzeń powinno być zarejestrowane na jednym koncie Samsung.

AirPlay 2

Odtwarzaj muzykę, filmy, programy i zdjęcia na ekranie The Sero z wbudowaną funkcją AirPlay 2, dostępną na Twoim iPhonie, iPadzie czy Mac'u.

* Funkcja AirPlay 2 jest dostępna na wszystkich telewizorach Samsung z 2020 roku i późniejszych. * Apple i AirPlay 2 to znaki towarowe Apple Inc., zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. * AirPlay wymaga systemu iOS w wersji 12.3 lub wyższej bądź macOS w wersji 10.14.5 lub wyższej.

AirPlay 2

Odmień swoje wnętrze

Odmień swoje wnętrze

Różne tryby portretowe

Nowoczesne tryby wyświetlania na ekranie The Sero takie jak: Plakat, Zegar, Moje Zdjęcie, Ściana Dźwięku lub Kinografika dostosują ekran telewizora do otaczającej go przestrzeni.

phpd1I7Gh rozne tryby portretowe

Tworzy atmosferę dopasowaną do Twojego nastroju

Tryb Ambient+

Wspólne oglądanie zdjęć z weekendowego wyjazdu lub klimatyczne wizualizacje podczas spotkania ze znajomymi, muzyka w tle podczas czytania ulubionej lektury, bieżące informacje ze świata o poranku - z The Sero wszystko to możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Spersonalizuj swój telewizor, a on zadba o to, by wyświetlać to, czego w danym momencie dnia potrzebujesz.

atmosfera dopasowana do Twojego nastroju

* Tryb Ambient+ działa wyłącznie, kiedy telewizor The Sero jest w orientacji poziomej.

The Sero. Tak łatwo go przestawić

Telewizor na kółkach

Dzięki doczepianym kółkom możesz w łatwy sposób przestawić The Sero w dowolne miejsce.

Telewizor na kółkach

* Kółka Sero Wheel sprzedawane oddzielnie.

Wyświetlanie tak wyjątkowe, jak Twój styl

Dynamiczny wygląd, potężne możliwości

Stylowy, elegancki i minimalistyczny, wyposażony w granatowy stojak The Sero to definicja innowacyjnego piękna bez względu na to, z której strony na niego spojrzysz. Dodatkowo odpowiednie wymiary zapewniają Ci oszczędność miejsca.

Dynamiczny wygląd, potężne możliwości

Wyjątkowy wyświetlacz i niedościgniony styl

pionowy design
uniwersalny stojak
głośniki premium

Głęboki, wysokiej jakości dźwięk

Potężny dźwięk w formacie 4.1.Ch

The Sero jest wyposażony w głośniki 4.1 ch 60W z funkcją Dolby Digital Plus. Umieszczone za pionowym stojakiem głośniki można łatwo podłączyć do smartfona, uzyskując dzięki temu wysokiej jakości dźwięk z głębokim basem.

Potężny dźwięk w formacie 4.1.Ch
Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

Usłyszysz to, co ważne

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

Kiedy w otoczeniu The Sero pojawią się zakłócenia, nie musisz zwiększać głośności, aby usłyszeć filmowe dialogi czy muzykę. Funkcja Aktywny Wzmacniacz Głosu wychwyci niepożądany hałas i automatycznie wzmocni dźwięk dialogów w oglądanym materiale.

Zobacz świat w certyfikowanej jakości QLED

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)*

Ciesz się oglądaniem realistycznego obrazu klatka po klatce. Precyzyjna dynamika obrazu dostosuje intensywność koloru zarówno w scenach bardzo ciemnych jak i jasnych. The Sero zawdzięcza 100% natężenia koloru nowoczesnej technologii Quantum Dot firmy Samsung, opierającej się na wykorzystaniu mikroskopijnych kropek kwantowych.

Quantum Dot

* Telewizory QLED posiadają certyfikat światowej organizacji ds. badań i certyfikacji Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE) pod kątem oddania 100% Natężenia Kolorów. * Samsung QLED to telewizor stworzony w oparciu o technologię Quantum Dot. * 100% Natężenie Kolorów zmierzone wg standardu DCI-P3, certyfikat Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE). Kompatybilność ze wszystkimi treściami HDR nie jest gwarantowana. * Informacje na temat obsługi HDR opierają się na międzynarodowych standardach wykonywania badań i podlegają zmianie w zależności od środowiska oglądania i określonych warunków.

Inteligentne Skalowanie

Ciesz się obrazem 4K z różnych źródeł

Inteligentne Skalowanie

The Sero został wyposażony w udoskonalone inteligentne skalowanie, które zapewnia wysokiej jakości rozdzielczość zbliżoną do 4K. Niezwykle precyzyjna optymalizacja i ulepszenie oglądanych treści powoduje, że The Sero dostarcza dużo radości z oglądanych filmów i programów każdego dnia.

* Efekty skalowania mogą się różnić w zależności od jakości, typu i formatu materiału wejściowego. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Gry.

Ciesz się obrazem nawet wtedy, gdy dzień zamieni się w noc

Funkcja Adaptacji Obrazu

Niezależnie od pory dnia i warunków oświetleniowych Funkcja Adaptacji Obrazu na bieżąco reaguje na pojawiające się zmiany i automatycznie reguluje jasność, abyś mógł się cieszyć niezmiennie perfekcyjnym obrazem.

Funkcja Adaptacji Obrazu

Więcej możliwości dzięki łatwym połączeniom

Smart TV od Tizen

Smart TV od Tizen

* Usługi Smart oraz interfejs graficzny użytkownika (GUI) mogą się różnić w zależności od modelu, regionu, języka i urządzenia mobilnego. * W celu ustawienia telewizora konieczne jest posiadanie konta Samsung. * Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą być różne.
* Niektóre funkcje i rozwiązania zapewniane przez podłączone urządzenia mogą nie być obsługiwane lub korzystanie z nich może być ograniczone. * Obsługa włączania telewizora może się różnić w zależności od modelu.

Nowy sposób na biuro w domu

Remote Access

Funkcja Remote Access umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie obrazu z komputera na ekranie The Sero. Możesz również połączyć się zdalnie z komputerem w swoim biurze i dzięki pakietowi Microsoft Office 365 wygodnie pracować z domu.

* Dostępność funkcji może się różnić w zależności od modelu i regionu. * Telewizor i komputer muszą być podłączone do sieci. * Udostępnianie ekranu (duplikowanie) jest obsługiwane tylko w systemie Windows 10. * Zdalne połączenie z komputerem działającym w systemie Windows jest obsługiwane tylko w systemie Windows 7 lub nowszym. System operacyjny w wersji Professional lub wyższej. * Zdalne połączenie z komputerem PC działającym w systemie Mac jest obsługiwane tylko w systemie Mac OS X 10.5 lub nowszym. * Akcesoria do komputera PC, takie jak mysz i klawiatura, są sprzedawane oddzielnie. * Powyższa usługa wymaga ustawień umożliwiających zdalne połączenie z komputerem PC.

Remote Access

* Rzeczywisty produkt może się różnić od tego, który pokazany jest na zdjęciu. Prosimy sprawdzić w naszej galerii produktów.
* Zdjęcia stanowią symulację i służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Specyfikacje dotyczące wyglądu, projektu oraz graficznego interfejsu użytkownika (GUI) nie wpływają na działanie telewizora i mogą się zmienić bez powiadomienia. * W celu ustawienia telewizora konieczne jest posiadanie konta Samsung. * Użytkownicy modeli wcześniejszych niż Galaxy S6 i urządzeń mobilnych innych marek muszą pobrać aplikację SmartThings. * Urządzenia z systemami iOS i Android bez nakładki Galaxy muszą pobrać aplikację SmartThings, aby korzystać z trybu portretowego na urządzeniu mobilnym. * Urządzenia kompatybilne z aplikacją SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu. * Usługi Smart oraz interfejs graficzny użytkownika (GUI) mogą się różnić w zależności od modelu i regionu.

Specyfikacja

packshot LS05T The Sero

The Sero LS05T 

 

Przekątna ekranu

43"

Rozdzielczość

4K (3840 x 2160)

Procesor

Procesor Quantum 4K

HDR

Quantum HDR

Kontrast

Mega Contrast

Kolor

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Głośniki

4.1ch 60W

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Funkcja Adaptacji Dźwięku+

Funkcja Adaptacji Obrazu

Tak

Tryb Ambient

Tryb Ambient+

Czujnik ruchu

Tak

Inteligentne Skalowanie

Tak

Dane techniczne

telewizor QLED Samsung The Sero QE43LS05TAU

Obraz   
Rozmiar ekranu  43 cale / 108 cm
Format HD / Rozdzielczość 4K UHD / 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania ekranu 50 Hz / 60 Hz
Technologia obrazu  LED
Technologia i format HDR tak / HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu Picture Quality Index 2800
Tuner DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Tryb gra / sport tak / nie
Kontrast dynamiczny Mega
Funkcje poprawy obrazu  Supreme UHD Dimming, Quantum HDR, 100% Color Volume with Quantum Dot (100% Natężenie Kolorów), Quantum Processor 4K
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Internet i multimedia   
Smart TV tak
System Smart  Samsung Tizen 5.5
Wi-Fi tak
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, AirPlay 2, DLNA, Wi-Fi Direct
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
HbbTV tak
Funkcje Smart TV  Smart Hub, Apps, 360 Video Player, SmartThings, Galeria, Dotknij i wyświetl, Remote Access
Dźwięk   
System i moc głośników  system 4.1 / 4 x 10 W + 20 W
System dźwięku przestrzennego tak
Regulacja tonów  tak
Korektor dźwięku  tak
Technologie dźwięku  Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA), Audio Pre-selection Descriptor, Dolby Audio, Dolby Digital Plus, HDMI eARC, wbudowany głośnik niskotonowy
Funkcje   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Informacje dodatkowe  USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, Tryb Ambient+
  USB HID, Bluetooth HID
Złącza   
Liczba złączy HDMI 3 (3x HDMI 2.0)
Liczba złączy USB 2
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) nie
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne nie
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe nie
Parametry fizyczne   
Seria (rok premiery)  Samsung The Sero / 2020
Wzornictwo  Design Plakatu
Kolor obudowy  niebieski
Możliwość montażu na ścianie nie / VESA nie dotyczy
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  56,5 x 120 x 32,7 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  56,5 x 122,8 x 8,3 cm
Szerokość podstawy  21,8 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  33,3 kg / 26 kg
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna SDR G
Zużycie energii SDR 115 kWh/1000h = 70,15 zł za 1000h
Klasa energetyczna HDR G
Zużycie energii HDR 135 kWh/1000h = 82,35 zł za 1000h
Rozmiar ekranu  43 cale / 108 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Pobór mocy (max)  135 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot Smart Control TM2050A
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Kod producenta  QE43LS05TAUXXH
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 5 000 zł - 5 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Rozmiar ekranu: od 40 do 49 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 6 ocen
5
(6)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • jakość dźwięku
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Fajny produkt dla fanów nowinek
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
11-05-2021,
Przemek
Klient Euro

W podstawę telewizora wbudowane są głośniki. Są przykryte materiałem dzięki czemu całość wygląda jak designerski, wielki soundbar! Grają na prawdę dobrze, przy odtwarzaniu muzyki słychać mocne basy co jest dla mnie mega istotne. Całość cechuje się świetnym, highednowym wykończeniem i minimalistycznym designem. #AmbasadorSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
super!
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
24-05-2021,
Sero

Bardzo fajny telewizor do małego wnętrza - po złożeniu do trybu pionowego nie zabiera dużo miejsca. Jakość obrazu i dźwięku 10/10 #AmbasadorSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
the sero
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
28-05-2021,
Kamil

Nie widziałem jeszcze takiego telewizora - smartfona. Jego ekran dostosowuje się do tego co chcemy oglądać - jeśli jest to np. Instagram, to można używać go w pionie co uważam, że jest super rozwiązaniem dla ludzi takich jak ja - którzy pracują na Instagramie. Oczy zdecydowanie mniej się męczą. Do tego dźwięk ekstra. #AmbasadorSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
10-06-2021,
Ambasador

Telewizor łączy się i współpracuje elegancko we wszystkimi moimi sprzętami różnych marek (co nie zawsze się zdarza u innych producentów) Aplikacja ma fajny UX, jest bardzo intuicyjna i w pełni zastępuje pilot. #AmbasadorSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
10-06-2021,
Ambasador

To jest prawdziwa gratka dla fanów pięknych i funkcjonalnych urządzeń. Minimalistyczny design, piękna obudowa, cienkie ramy - pasuje do industrialnych wnętrz, i do futurystycznych też :) Dzięki temu, że działa pion/poziom staje się prawdziwą ozdobą wnętrza. Można wyświetlić na nim dowolny obraz/zdjęcie i wtedy wygląda jak sztaluga lub lustro. Piękno! #AmbasadorSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetny
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
15-06-2021,
Ambasador Samsung

Używanie telewizora The Sero jako głośnika bluetooth to totalny sztos! Można wtedy wyświetlać na nim Spoify lub Youtube, a jeśli woli się coś eleganckiego to można puścić wizualkę reagującą na dźwięk. Wtedy wygląda to bardzo profesjonalnie :) #AmbasadorSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung The Sero QE43LS05TAU

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung The Sero QE43LS05TAU, wpisz 1235074 w wyszukiwarce euro.com.pl.