Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
RTV - Sonos - SB taniej - 0524 - belka mobi 396x116
Raty - Apple - do 24 rat 0% i do września nie płacisz - 052024 - belka 1024x85

Soundbary Dali (1)

Soundbar Dali KATCH ONE 4.0 Bluetooth Biały

Dostępne kolory

 • Liczba kanałów:  4.0
 • Subwoofer w zestawie:  brak
 • Moc:  200 W
 • Łączność bezprzewodowa:  Bluetooth

Warianty produktu

Kolor: 
Srebrny/szary
 • 174,95
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  174,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Zobaczyłeś 1 z 1 produktów
Soundbar Dali to seria urządzeń tworzonych przez uznanego duńskiego producenta sprzętu grającego. Cechą charakterystyczną jest duża liczba przetworników, dzięki którym generują one wysokiej jakości dźwięk przestrzenny. Niejeden model oferowany przez Dali to soundbar 4.0. Urządzenia tego typu wyposażone są w cztery przetworniki o mocy kilkudziesięciu watów każdy. Oznacza to, że mogą grać niezwykle donośnie.

Duża moc i wysoka jakość ścieżek audio sprawiają, że soundbar Dali to sprzęt, który może służyć zarówno jako głośnik podłączony do telewizora, jak i jako osobne urządzenie grające. Jest to zasługa głębokiej i szerokiej sceny, czyli generowania dźwięku dającego poczucie dużej przestrzeni, po której rozchodzą się dźwięki.

Poszczególne instrumenty w soundbarze Dali są ponadto wyraźnie odseparowane. Pozwala to usłyszeć perkusję, instrumenty klawiszowe i gitary. W zależności od preferencji muzycznych można wybrać soundbar bez subwoofera lub z nim. Urządzenia z subwooferem są dodatkowo wyposażone w głośnik generujący niskie częstotliwości, czyli basy.

Technologia soundbarów Dali

W soundbarach Dali zastosowano szereg technologii ułatwiających ich obsługę. Klawisze służące do sterowania umieszczone są na górnej części obudowy. Przy ich pomocy można m.in. zmieniać aktualnie grany utwór muzyczny, włączyć moduł komunikacji bezprzewodowej lub podłączyć urządzenie do telewizora.

Wiele modeli soundbarów Dali wyposażonych jest również w diody LED sygnalizujące sposób komunikacji z innymi sprzętami. Dzięki temu użytkownik może szybko sprawdzić, czy podpięty przewód został wykryty przez soundbar Dali. Z poziomu górnego panelu kontrolować można także działanie modułu Bluetooth.

Soundbary Dali łączą się z innymi urządzeniami przy pomocy różnych rodzajów portów. Poszczególne modele do komunikacji wykorzystują złącza optyczne, USB i HDMI. Wśród nich są też urządzenia działające jako soundbar ARC. Są to sprzęty obsługujące zwrotne przesyłanie dźwięku. Oznacza to, że po podpięciu głośnika do kompatybilnego telewizora kablem HDMI, audio jest przesyłane do połączonych z nim urządzeń.

Soundbar Dali – sposób montażu

Soundbar Dali może zostać postawiony w pomieszczeniu na kilka sposobów. W wielu swoich modelach duński producent umożliwia umieszczanie ich na ścianie. Służą do tego skórzane paski, dzięki którym urządzenie może wisieć na pionowej powierzchni. Mocowania te składają się z dwóch części. Dolna jest przykręcana przy pomocy śruby. Górne uchwyty są mocnymi przyssawkami przytwierdzanymi do ściany.

Innym sposobem montażu może być przykręcenie głośnika do pionowej powierzchni śrubami. Umożliwia to otwierana obudowa soundbara Dali. W tym celu należy włożyć śruby w wywiercone fabrycznie otwory w tylnej pokrywie i przymocować urządzenie do ściany.

Tak jak inne tego typu urządzenia soundbar Dali może zostać postawiony pod telewizorem. Najprostszym sposobem jest położenie go na samej pokrywie. Innym rozwiązaniem stosowanym w różnych modelach są dodatkowe nóżki. Oprócz waloru praktycznego soundbar Dali zyskuje też na estetyce.

Estetyka soundbarów Dali

Soundbary Dali to urządzenia odznaczające się wyjątkowym wzornictwem. Są to sprzęty, których wygląd pozwala na umieszczenie ich na półce lub komodzie w roli ozdoby pomieszczenia. Elegancja idzie w parze z minimalizmem. Wybrać można m.in. klasyczny soundbar czarny. Głośnik taki będzie się dobrze komponował z każdym innym sprzętem.

Zwolennicy innych kolorów mogą wybrać np. soundbar srebrny. Paleta barw do wyboru obejmuje nie tylko sprzęty w kolorach stonowanych i eleganckich, takich jak czerń, srebro czy granat. Dostępna jest także biel. Dla zwolenników oryginalnych urządzeń producent przygotował także urządzenie w odcieniach czerwieni.

Na estetykę soundbarów Dali wpływają też dołączane do wielu modeli nóżki. Są one wykonane z drewna. Wygląd, dostępne kolory i dodatkowe nóżki sprawiają, że soundbary Dali pasują i do nowoczesnych pomieszczeń, i do mieszkań urządzonych klasycznie.
Więcej