GNET GF 500

rejestrator jazdy

GNET
nr kat.
1124399

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Rozdzielczość filmu  Full HD 1920 x 1080p
Czytnik kart pamięci  microSD
Zobacz pełny opis
Opcje zakupowe
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Również do punktów odbioru:
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

rejestrator jazdy GNET GF 500
GNET GF 500
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Również do punktów odbioru:
Niedostępny
Akcesoria
Opis i dane
Opis kamery GF500

Rejestrator trasy produkcji koreańskiej firmy GNET System Co., Ltd. jest wysokiej jakości produktem, który powinien zadowolić każdego użytkownika. Produkt ten stanowi alternatywę dla kamer samochodowych chińskich i tajwańskich przewyższając je jakością wykonania, przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi oraz
dopracowanym oprogramowaniem zapewniającym stabilną rejestrację.

GF500 to kamera z dwoma obiektywami.
Obiektyw tylny dołączany kablem. Uchwyty kamer mocowane są przy użyciu taśmy przylepnej co gwarantuje bardzo stabilne połączenie. Oderwanie przyklejonych uchwytów jest trudne , dlatego przed montażem należy dokładnie zapoznać się z instrukcja obsługi a w szczególności i rozdziałem dotyczącym funkcji ADAS, pełnionych przez kamerę – prawidłowe wykonywanie tych funkcji uzależnione jest między innymi od prawidłowego umocowania kamery przedniej.

Przetworniki Sony Exmor (obie kamery).
Kamera zbudowana jest w oparciu o przetworniki firmy Sony, stosowane przez producentów sprzętu klasy Premium. Producent kamery GF500 znakomicie oprogramował swój produkt dzięki czemu wykorzystane są mozliwości przetworników – kamera nagrywa znakomicie zarówno w dzień jak i w nocy.

Rozdzielczość FullHD – obie kamery.
Nagrywanie z jakościa FullHD jest nieomal standardem, ale wielu producentów nie oferuje takiej rozdzielczości również dla kamery tylne. Kamera nagrywa zawsze w najwyższej rozdzielczości, natomiast możemy ustawić ilość klatek na sekundę (fps) – maksymalnie 30fps.

Nagrywanie w formacie .jdr.
Większość producentów oferuje sprzęt nagrywający w formacie .mov lub .avi.. Korzystając z kamer zapisujących w tych formatach powinniśmy okresowo (co 3-4 tygodnie) formatować kartę pamięci, co nie jest wymagane przy zapisie w formacie .jdr. Filmy nagrane we wspomnianym formacie moga być odtwarzane przez
program z zestawu lub przez dowolny program multimedialny, po przekonwertowaniu na plik .avi.
Konwersję taka umożliwia program do odtwarzania nagrań, a należy wspomnieć, że  przed wykonanie tej czynności możemy określić czy nagranie finalne ma być z głosem czy bez głosu.

System zasilania.
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie gniazda zasilającego miniJack a nie miniUSB (lub microUSB). Takie rozwiązanie gwarantuje poprawne
zainstalowanie wtyku zasilającego oraz umożliwia zastosowanie specjalnego układu zasilania 3-żyłowego.
Do zasilania możemy użyć jednego z dwóch układów:
- zasilacz 2-żyłowy, zakończony wtykiem „do gniazdka zapalniczki”,
- zasilacz 3-żyłowy zakończony kabelkami, do podłączenia bezpośrednio do instalacji elektrycznej samochodu.
To rozwiązanie pozwala na zasilanie kamery w czasie postoju i pełne wykorzystanie funkcji pracy w trybie parkingowym. Przykładem może być wysyłanie powiadomienia o wstrząsie pojazdu. Informacja taka wysyłana jest do smartfonu, po jego synchronizacji z kamerą, gdy kierowca wraca do samochodu po kilku minutach od czasu oddalenia się od niego.

Automatyczny start nagrywania po włączeniu zasilania.
Kamera nagrywa w sekwencjach 1 minutowych i czasu tego nie można zmienić. W czasie odtwarzania, po zakończeniu jednego nagrania następne uruchamia się automatycznie.Po zapełnieniu karty pamięci starsze nagrania zastępowane są nowszymi.

Ekran dotykowy IPS 3,5cala.
Wysokiej jakości ekran dotykowy sprawia, że wybór funkcji/parametrów jest bardziej „przyjazny” niż przyciskanie klawiszy. Sposób pracy ekranu (np. widok sprzed obiektywu lub wygaszanie) ustawiany jest w menu. Istnieje możliwość jednoczesnego wyświetlania obrazu z obu kamer (tzw. funkcja PIP – obraz w obrazie).

Dołączany układ WiFi .
Po dołączeniu układu WiFi kamera może być obsługiwana przez darmową aplikację APP , którą można pobrać z Internetu. Aplikacja dostępna dla smartfonów z systemem iOS oraz Android (wg. wymagań określonych w specyfikacji). Aplikacja umożliwia śledzenie trasy na ekranie smartfonu (na odległość zasięgu
sygnału WiFi), ustawianie parametrów (ekwiwalent ustawień w kamerze), pobieranie nagrań do smartfonu, odbiór wiadomości wysłanej z kamery o zaistniałym wstrząsie (gdy kamera pracowała w trybie parkingowym).

Dołączany układ GPS.
Dzięki układowi GPS rejestrowana jest trasa pojazdu, do odtworzenia na mapie Google (wraz z uwidocznieniem położenia geograficznego i prędkości pojazdu) oraz realizowane są funkcje ADAS. Należy pamiętać, że synchronizacja odbiornika GPS kamery do nadajnika sygnału z satelity, .może trwać do do ok. 30 minut. W typowych warunkach każda kolejna synchronizacja trwa ok. od kilku sekund do kilku minut . Praca odbiornika GPS uzależniona jest od poziomu sygnały satelitarnego emitowanego w danej lokalizacji oraz od warunków pogodowych i zakłóceń zewnętrznych. Jako wzorcowy (do ewentualnego rozpatrywania reklamacji) przyjmuje się lokalizację siedziby importera.

Funkcje ADAS.
Kamera może wykonywać funkcje ADAS, należy jednak pamiętać, że funkcje te nie są powiązane z jakimkolwiek systemem pojazdu a ich aktywacja nie
zwalnia kierowcy od stosowania zasad bezpiecznej jazdy.Na działanie funkcji ADAS wpływ mają czynniki wymienione poniżej oraz inne
poniżej nie uwzględnione:
- poprawność montażu kamery przedniej,
- poziom sygnału satelitarnego,
- widoczność (kamera przetwarza obraz „dostarczany” przez jej obiekty),
- widoczność znaków poziomych na jezdni.
Realizowane funkcje ADAS
- informacja o zmianie pasa ruchu (LDWS – Lane Departure Warning System), Do realizacji tej funkcji muszą być widoczne 2 linie pasa ruchu.
- informacja o zbyt szybkim zbliżaniu się do pojazdu poprzedzającego (FCWS – Forward Collision Warning System),
- informacja o braku ruszenia pojazdem, gdy inny pojazd stojący przed nami oddalił się (FVSA – Front Vehicle Start Alarm),

Zaawansowany tryb rejestracji w trybie parkingowym.
W trybie parkingowym kamera rejestruje cały czas ograniczając ilość klatek na sekundędo 10fps. Po detekcji wstrząsu kamera zaczyna nagrywać z ilościa klatek/sekundę tj. zostanie ustawione to w menu. Kamera działa w trybie parkingowym zarówno przy zasilaniu dwoma jak i trzema przewodami.

Zaawansowany program do odtwarzania nagrań.
Między innymi możliwość  odtwarzania „w pętli”, odtwarzania poklatkowego. Program odtwarza wyłącznie pliki nagrane przez kamerę GF500 i nie przekonwertowane na inny format.  Odtwarzanie nagrań przy użyciu typowego programu multimedialnego, możliwe jest po przekonwertowaniu (funkcja „back-up) do formatu .avi. Konwersja może odbywać się z nagranym dźwiękiem lub bez niego. Program obsługiwany jest przez następujące systemy operacyjne: Windows 7, Windows 8 / 8.1, Windows 10. W przypadku dysponowania komputerem ze starszymi wersjami systemu systemu Windows zaleca się pobranie plików najpierw do pamięci smartfona, a następnie przekopiowanie ich do pamięci komputera. Pliki zapisywane w smartfonie mają format .avi

Uchwyt kamer mocowany przy użyciu mocnej taśmy przylepnej, w związku z tym kamera dedykowana jest do Klientów, którzy nie demontują kamery co jakiś czas.

Ochrona akumulatora samochodowego przed rozładowaniem.
Kamera pracująca w trybie parkingowym pobiera prą bezpośrednio z akumulatora samochodu. Kamera GF500 posiada możliwość ustawienia warunków jej pracy w  zależności od napięcia akumulatora. Kamera pracująca w trybie parkingowym możebyć zasilana ze specjalizowanego Power Banku firmy GNET System Co., Ltd, model GB1000. PoerBank GB1000 zbudowany jest z ogniw najnowszej generacji (litowo- żelazowo – fosforanowe) i posiada układ Bluetooth do programowania parametrów pracy i nadzoru nad stanem pracy, przy pomocy aplikacji APP instalowanej w smartfonie.

Informacje głosowe (w języku angielskim).

Wyposażenie:
- kamera przednia z uchwytem – 1 szt.
- kamera tylna z uchwytem – 1 szt.
- kabel łączący kamerę przednią i tylną – 1 szt.
- kabel zasilający z wtykiem do gniazdka zapalniczki – 1 szt.
- kabel zasilania do podłączenia bezpośrednio do instalacji pojazdu – 1 szt.
- układ WiFi (WiFi dongle) dołączany do kamery – 1 szt.
- zewnętrzny odbiornik GPS – 1 szt.
- czytnik USB, kart microSD – 1 szt.
- karta pamięci 32GB – 1 szt,
- program do odtwarzania nagrań* – 1 szt.

* Program znajduje się w pamięci wewnętrznej kamery i zostaje przekopiowany
na kartę microSD rozpoczęciu pracy kamery.. Program należy zainstalować w
komputerze.


Specyfikacja:
1. Przetwornik obrazu kamery przedniej – Sony Exmor
2. Przetwornik obrazu kamery tylnej – Sony Exmor
3. Rozdzielczość / Ilość klatek na sekundę kamera przednia: 1920x1080P / 30fps
4. Rozdzielczość / Ilość klatek na sekundę kamera tylna: 1920x1080P / 30fps
5. Kompresja wideo/audio: H.264/ADPCM,
6. Format zapisu wideo: .jdr (możliwa konwersja na .avi)
7. WiFi – Tak (dołączany do gniazda USB kamery),
8. GPS – Tak (dołączany),
9. Czujnik wstrząsu (G-sensor) – 3 Axis Acceleration (3D, x, y, z)
10. Ekran LCD – dotykowy, przekatna 3,5 cala
11. Karta pamięci microSD o pojemności 4GB – 128GB, class minimum 6,
12. Informacje głosowe – Tak, w języku angielskim,
13. System obsługujący aplikacje APP – iOS, Android. Aplikacja do pobrania z Internetu.
14. Nagrywanie dźwięku – Tak,
15. Zasilanie – 12-24VDC,
16. Temperatura pracy- -25ºC - +80ºC,
17. Wymiary / waga kamery przedniej – 103 x 64 36 mm /96 gramów
18. Wymiary i waga kamery tylnej – 53 x 40 x 29 mm / 30 gramów.
19. Wymiary pudełka: 240 x 168 x 57 mm.
20. Waga kompletu: 744 gramów
 
Nie przegap żadnej chwili!
Nie przegap żadnej chwili!
Zapis filmów na kartach pamięci, co pozwala Ci na dobranie pojemności w zależności od Twoich potrzeb. Dodatkowym plusem jest fakt, iż karty nie posiadają żadnych ruchomych elementów, dzięki czemu nie są narażone na uszkodzenie
 
Czuły mikrofon na dźwięki
Kamera została wyposażona w mikrofon, który rejestruję dźwięki dochodzące do wnętrza samochodu.
Czuły mikrofon na dźwięki
G-SENSOR
G-SENSOR
Dzięki wbudowanemu g-sensorowi w przypadku wykrycia przez urządzenie kolizji zarejestrowany obraz będzie automatycznie chroniony przed nadpisaniem.
Dodawaj dane o lokalizacji!
Wbudowany moduł GPS ustala pozycję użytkownika i dodaje do każdego pliku geoznacznik z tą informacją. Dzięki funkcji geotagowania możesz wyświetlić na mapie miejsce wykonania filmu i wiernie odtworzyć trasę podróży.
Dodawaj dane o lokalizacji!
Nagrywanie w pętli
Nagrywanie w pętli
W przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym.
Filmy w rozdzielczości FullHD
Kamera umożliwia rejestrowanie filmów w rozdzielczości FullHD(1080) o wyjątkowej ostrości, niezrównanym poziomie szczegółów i żywych kolorach pozwoli na urzeczwistnienie swoich wizji.
Filmy w rozdzielczości FullHD

Dane techniczne

rejestrator jazdy GNET GF 500

Nagrywanie   
Rozdzielczość filmu Full HD 1920 x 1080p
Matryca  CMOS
Format zapisu plików  H.264
Nagrywanie dźwięku  tak
Pamięć   
Maksymalna pojemność kart pamięci  microSD do 64 GB
Złącza   
HDMI nie
Informacje dodatkowe   
Wyświetlacz  tak 3,5 "
Montaż do szyby  Uchwyt
Tryb nocny  nie
Tylna kamera  nie
Alert zmęczenia kierowcy  nie
Nagrywanie w pętli i nadpisywanie nagrań  tak
Wyposażenie   
Wyposażenie  karta gwarancyjna, instrukcja obsługi, uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa, karta pamięci 32GB, dodatkowy uchwyt, odbiornik GPS, kabel zasilający, przewód kamery tylnej
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę: Przedłuż Gwarancję® do 3 lat! 
Producent   
Nazwa producenta / importera  TELSOFT Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: GNET
  • Typ: rejestrator jazdy
  • HDMI: nie

Ocena klientów

5 na podstawie 1 ocen
5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • solidność konstrukcji
  • jakość nagrania
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
POLECAM
solidność konstrukcji:
jakość nagrania:
wygoda użycia:
12-04-2018,
Nena
Potwierdzony zakup

Kamerka w 100 % spełnia moje oczekiwania 😄

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi

Wybrana usługa nie jest dostępna dla wybranej wersji zakupowej.
Przedłuż Gwarancję ®

Dla tego produktu nie jest dostępna oferta ubezpieczenia Przedłuż Gwarancję ®
Raty
Wybrana opcja ratalna nie jest dostępna dla wybranej wersji zakupowej.
Pytania i odpowiedzi (1)
Powiadom o pytaniach
Czy kamerka posiadaj wgrane polskie menu ?
Promocje dla tego produktu
Piąty produkt za 1 zł! Piąty produkt za 1 zł!
Promocja na wybrane produkty.
Promocja obowiązuje do: 30.09.2020
Opcje zakupowe
Nowy produkt
Fabrycznie nowy
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Również do punktów odbioru:
Niedostępny

OUTLET INTERNETOWY

Produkt z outletu stan dobry
Może posiadać opakowanie zastępcze lub ślady wynikające z ekspozycji lub rozpakowania w domu klienta.
  • Towar w pełni funkcjonalny ze śladami wynikającymi z ekspozycji lub rozpakowania w domu Klienta
  • Opakowanie oryginalne uszkodzone lub zastępcze
  • Kompletne oryginalne wyposażenie
  • Gwarancja producenta
  • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
Brak możliwości odbioru w sklepie
Do domu: już na pojutrze!
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących GNET GF 500, wpisz 1124399 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów