Przejdź do opisu produktu

Pralko-suszarka Samsung WD80T554DBE AddWash AI Control

pralko-suszarka

Samsung
nr kat.
1223362

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Wymiary (GxSxW)  60 x 60 x 85 cm
Pojemność (pranie/suszenie)  8 kg / 5 kg
Poziom hałasu (pranie/suszenie)  54 dB / 59 dB
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Pralko-suszarka 2w1

Pralko-suszarka 2w1

Wygodne użytkowanie i oszczędność miejsca.

EcoBubble

EcoBubble™

Skuteczne usuwanie zabrudzeń już w niskich temperaturach.

Panel AI Control

Panel AI Control

Automatycznie dostosowuje ustawienia do użytkownika.

Add wash ikona

AddWash™

Możliwość dodania zapomnianej odzieży po rozpoczęciu prania przez dodatkowe drzwi.

AirWash ikona

AirWash

Ciepłe powietrze odświeża ubrania, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy.

Higieniczna para ikona

Higieniczna para

Tkaniny zostaną zdezynfekowane, by były higienicznie czyste.

Zalety pralko-suszarki

Pralko-suszarka Samsung to dwie funkcje zamknięte w jednym urządzeniu. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim oszczędzasz miejsce, ale także czas i pieniądze. Urządzenie 2w1 sprawia, że pranie i suszenie ubrań. staje się prostsze. Musisz tylko wybrać potrzebny Ci program, a po niedługim czasie możesz cieszyć się czystymi i suchymi ubraniami, gotowymi do zawieszenia w szafie.

oszczednosc miejsca ikona

Oszczędność miejsca

Gdy brakuje Ci miejsca na dwa urządzenia, pralko-suszarka sprawdzi się idealnie.

oszczednosc pieniedzy ikona

Oszczędność pieniędzy

Płacisz raz, a możesz zarówno prać jak i suszyć odzież.

komfort uzytkowania ikona

Komfort użytkowania

Koniec z rozwieszaniem ubrań na tradycyjnej suszarce i kaloryferach.

bezpieczne ubrania ikona

Bezpieczne ubrania

Technologia jest delikatna nawet dla wymagających tkanin.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Możesz skutecznie prać ubrania już w niskich temperaturach*. To zasługa technologii EcoBubble™, która na początku prania wytwarza aktywną pianę poprzez połączenie detergentu, wody i powietrza. Łatwo wnika w tkaniny i usuwa z nich zabrudzenia. Pranie w niższych temperaturach jest bezpieczniejsze dla Twoich ubrań i oszczędza energię elektryczną**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła aktywnej piany EcoBubble

niskie temperatury ikona

Pranie w niskiej temperaturze

Aktywna piana przenikając przez tkaniny, z łatwością rozpuszcza plamy.

ochrona tkanin ikona

Dodatkowa ochrona tkanin

Włókna tkanin nie naciągają się, a kolory nie bledną.

tryb eco ikona

Zwiększona energooszczędność

Piorąc w niskiej temperaturze, zużywa mniej prądu.

Inteligentny panel AI Control

Dzięki inteligentnemu panelowi AI Control pranie i suszenie będzie dla Ciebie jeszcze łatwiejsze. Zapamiętuje Twoje wybory i na ich podstawie personalizuje ustawienia. Podpowie Ci wybór najlepszego cyklu suszenia, bazując na zakończonym cyklu prania. Możesz także obsługiwać pralko-suszarkę zdalnie, uruchamiając aplikację SmartThings*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Personalizacja prania i parametrów

Personalizacja ustawień i parametrów

W pamięci urządzenia zapisywane są wybierane przez Ciebie opcje. Analizuje je sztuczna inteligencja i dobiera ustawienia dopasowane do Twojego stylu życia czy sezonu.

Możliwość sterowania urządzeniem na odległość

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Za pomocą aplikacji SmartThings włączysz urządzenie zdalnie, wybierzesz najlepszy program dla danego rodzaju tkanin i sprawdzisz rozwiązania problemów.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwiają dodanie ubrań w trakcie prania. Takie rozwiązanie przyda się np. jeśli zapomniałeś o ulubionej koszuli. Możesz również uzupełnić detergent albo włożyć wyprane ręcznie ubrania tylko na czas płukania i wirowania*. Przydadzą się również po zakończeniu prania do wywietrzenia wnętrza urządzenia.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Praktyczne programy prania i suszenia

Higienicznie czyste pranie

Mocno zabrudzone ubrania możesz wyprać, korzystając z Prania wstępnego lub z programu Higieniczna para. Za pomocą tego drugiego usuniesz nie tylko brud, ale także do 99,9% bakterii* oraz alergenów**. Pomoże w tym para uwalniana z dołu bębna.

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

phph5bLuS Miej zagniecen kafelek WD80T554DBE

AirWash

Odświeżaj ubrania bez konieczności ich prania i bez używania środków chemicznych. Technologia AirWash wykorzystuje jedynie ciepłe powietrze, by usunąć z tkanin nieprzyjemne zapachy dymu tytoniowego, smażonych potraw czy prania chemicznego.

Co jeszcze oferuje pralko-suszarka Samsung?

Zastosowane w pralko-suszarce Samsung WD80T554DBE rozwiązania oznaczają dla Ciebie wygodę użytkowania. Jej wnętrze nie wymaga czyszczenia ręcznego – otrzymała specjalne systemy dbające o czystość bębna czy szuflady na detergent. Dzięki funkcji Aktywnej piany nie będziesz mieć problemów nawet z trudnymi plamami. Silnik Digital Inverter to pewność cichej* i wydajnej pracy urządzenia**.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym. ** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czyszczenie bębna za pomocą intensywnego wirowania

Czyszczenie bębna+

O czystość bębna, membrany oraz drzwi pralko-suszarki zatroszczy się Czyszczenie bębna+. Wykorzysta silny strumień wody i wysokie obroty bębna, by usunąć zanieczyszczenia oraz do 99,9% bakterii wywołujących nieprzyjemne zapachy we wnętrzu*. Otrzymasz powiadomienie, gdy trzeba będzie aktywować program**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Szuflada StayClean pozostaje czysta

Szuflada StayClean

Nie musisz już myć ręcznie szuflady StayClean. Urządzenie wyposażono w specjalny system myjący ją wodą, który skutecznie usuwa resztki po detergentach i nieestetyczne osady po płynie zmiękczającym. Nie używa do tego środków chemicznych.

Aktywna piana pozwala pozbyć się uporczywych plam

Aktywna piana

Jeśli na Twoich ubraniach lub obrusie zauważysz plamę z herbaty, sosów czy owoców, wypierz tkaniny, aktywując funkcję Aktywnej piany. Jeszcze przed właściwym cyklem zostaną namoczone w aktywnej pianie, co sprawi, że zabrudzenia rozmiękną i zostaną skutecznie usunięte*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Duża pojemność pralko - suszarki

 Duża pojemność

Urządzenie dysponuje bębnem o dużej pojemności. Pozwala za jednym razem wyprać do 8 kg tkanin lub wysuszyć ładunek o wadze do 5 kg.

Cicha praca i dłuższa żywotność silnika

Digital Inverter

Bezszczotkowa konstrukcja silnika Digital Inverter przekłada się na cichą pracę i jego dłuższą żywotność. Za niezawodność otrzymał 10-letnią gwarancję.

Wnętrze bębna zapobiega uszkodzeniu tkanin

Bęben Diamond

Bęben posiada otwory w kształcie diamentów. Taka konstrukcja lepiej chroni tkaniny przed zaciąganiem się ich włókien i mechaceniem.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Przód pralko-suszarki Samsung

Porównaj produkty

 
Przód pralko-suszarki Samsung
Przód pralko-suszarki Samsung
Przód pralko-suszarki Samsung
 

WD80T554DBE

WD90T754ABH

WD80TA046BE

QDrive™

-

-

AddWash™

-

EcoBubble™

AI control

-

Pranie parowe

Super Speed

-

39 min.

-

AirWash

Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

-

Łączność Wi-Fi

-

Załadunek prania

8 kg

9 kg

8 kg

Załadunek suszenia

5 kg

6 kg

5 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

14

Kolor

Biały

Biały

Biały

Kolor drzwi

Czarny

Czarny

Czarny

Wyświetlacz

Basic

Better

LED

Poziom głośności prania

54 dB(A)

54 dB(A)

54 dB(A)

Poziom głośności suszenia

59 dB(A)

59 dB(A)

59 dB(A)

Klasa energetyczna prania

C

B

C

Klasa energetyczna prania i suszenia

E

E

E

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x600

Waga netto

71 kg

71 kg

71 kg

Warto wiedzieć

Czy warto kupować pralko-suszarkę?

To świetne rozwiązanie, gdy masz ograniczoną przestrzeń. W jednym urządzeniu zyskujesz dwie funkcjonalności. Pomoże Ci wyprać i wysuszyć odzież. Kupując urządzenie 2w1 zyskujesz więcej miejsca, które możesz wykorzystać na kabinę prysznicową albo szafkę na ręczniki. Dodatkowo nie będziesz już potrzebować tradycyjnej suszarki. To wygoda oraz oszczędność czasu, gdy nie trzeba już rozwieszać prania ani przekładać odzieży z pralki do suszarki. Wybierając urządzenie Samsung możesz liczyć na jego intuicyjną, prostą obsługę.

Do czego służy technologia AirWash?

Technologia AirWash wykorzystuje podgrzane powietrze, by usunąć z odzieży nieprzyjemne zapachy dymu tytoniowego, środków chemicznych, smażonych potraw czy potu. Taka dezodoryzacja przeznaczona jest do ubrań, które założyłeś i nie chcesz ich jeszcze prać albo do odzieży zewnętrznej: kurtek, wełnianych płaszczy, marynarek.

Czy na wypranych w pralce Samsung ubraniach pozostają resztki detergentu?

W technologii EcoBubble™ detergent łączy się z wodą i powietrzem na początku prania, tworząc aktywną pianę. Wypłukanie z tkanin rozpuszczonego proszku jest więc łatwiejsze, nie pozostają także zacieki na ciemnych ubraniach.

Do czego służy funkcja Aktywnej piany?

To najlepszy sposób, by usunąć uporczywe plamy z ubrań czy obrusu. Tkaniny przed właściwym praniem zostają namoczone w aktywnej pianie, która tworzy się z detergentu, wody i powietrza przez poruszający się bęben. Bąbelki równomiernie wnikają w ubrania i rozpuszczają zanieczyszczenia. Nie musisz już kupować drogich odplamiaczy.

Jakie programy ma pralko-suszarka Samsung?

Pralko-suszarka Samsung WD80T554DBE otrzymała aż 22 automatyczne programy. Pomogą Ci uzyskać perfekcyjne rezultaty prania i suszenia. Są przeznaczone dla różnych ubrań np.: dla odzieży wierzchniej, sportowej czy dla koszul. W zależności od rodzaju tkanin możesz wybrać program dla bawełny, tkanin delikatnych, syntetycznych lub wełnianych. Posiada program Pranie Szybkie 15’, który możesz użyć gdy Ci się spieszy. Do odświeżenia tkanin skorzystaj z programu AirWash, a gdy chcesz mieć higienicznie czyste ubrania użyj programu Higieniczna para. Nie musisz ręcznie myć bębna – także do tego masz specjalny program Czyszczenie bębna+.

Dane techniczne

pralko-suszarka Samsung WD80T554DBE AddWash AI Control

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 60 x 60 x 85 cm
Kolor  biało-czarny
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Pojemność - pranie 8 kg
Pojemność - pranie z suszeniem 5 kg
Dobór wody do wielkości załadunku automatyczny
Klasa energetyczna prania z suszeniem E
Klasa energetyczna prania C
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Czas trwania cyklu prania  03:26
Czas trwania cyklu prania z suszeniem  07:44
Zużycie prądu pranie (100 cykli)  63 kWh
Zużycie prądu pranie z suszeniem (100 cykli)  326 kWh
Zużycie wody pranie 48 litrów
Zużycie wody pranie z suszeniem 80 litrów
Poziom hałasu (pranie/suszenie)  54 dB / 59 dB
Poziom hałasu wirowania  72 dB
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Opóźnienie startu pracy  skokowe
Wyświetlacz elektroniczny tak
Programy prania bawełna, cichy, dziecięcy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Funkcje dodatkowe AddWash, Air Wash - odświeżanie podgrzanym powietrzem, bęben Diamond - konstrukcja bębna o specjalnym profilu, funkcja "Eco Bubble", silnik Digital Inverter, wyświetlacz LCD
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  70 x 67 x 89 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność - pranie: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 54 ocen
5
(51)
4
(3)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • ustawienia
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Pralka
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
25-05-2021,
wituch
Potwierdzony zakup

Produkt godny polecenia

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ocena
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
03-09-2021,
Arapacho
Potwierdzony zakup

Wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Wszystko ok
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
30-09-2021,
Szp
Potwierdzony zakup

To już moja druga pralkosuszarka. Poprzednia, od konkurencji, niestety ale ze względu na ciągłą potrzebę serwisu musiała zakończyć swój żywot. Zmiana zdecydowanie na plus, Samsung jest cichszy i wyraźnie bardziej intuicyjny w obsłudze. Polecam #AkcjaŁączProduktyDlaWygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Wszystko ok
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
02-10-2021,
Szp
Potwierdzony zakup

Bardzo przyjemny sprzęt. W porównaniu do poprzedniej dużo łatwiejsza obsługa, przejrzysty wyświetlacz, fajna opcja połączenia z telefonem. Póki co jest również ciszej niż przy poprzedniej, szczególnie podczas suszenia. Natomiast jak będzie z awaryjnością, okaże się po czasie. Instrukcja mogłaby być bardziej obszerna. Przed zakupem dobrze sprawdzić realne wymiary, gdyż te róznią się nieco od podanych przez producenta (tak chyba jest z pralkami kazdej firmy). Polecam. #AkcjaŁączProduktyDlaWygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka od razu się zepsuła
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
14-10-2021,
Jerry
Potwierdzony zakup

W pierwszym dniu prania okazało się że nie odpompowywuje wody, cena znacznie wygórowana do jakości.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super Pralka dla Rodziny 2+2
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
06-10-2021,
Kamil
Potwierdzony zakup

Pralka spełnia oczekiwania Żony. Zdecydowaliśmy się pierwszy raz na pralko - suszarkę decyzja padła na Samsunga i to był strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim Smart Control świetna opcja, informacja o zakończeniu prania, na telefonie - telewizorze teraz na pewno nie przegapi się zakończonego cyklu prania. Pojemność pralki 8kg z naszą poprzednią 6kg to niebo a ziemia. Mnogość programów prania, można dostosować pranie do własnych potrzeb, przy 2 letnim dziecku pranie + suszenie to świetna opcja . Czyszczenie bębna, szuflady do detergentów nie trzeba się martwić o brzydkie zapachy z pralki. Wirowanie przy 1400 obrotach prawie że nieodczuwalne. Polecam wszystkim rodzinom z dziećmi najlepszy wybór ! #AkcjaLaczProduktyDlaWygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Udany zakup
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
17-10-2021,
Janisia
Potwierdzony zakup

Bardzo udany zakup, duży wybór programów prania i suszenia.Fajna możliwość dodawania prania w trakcie programu i fajny program do odświeżania. Pralka jest cicha i dodatkowy plus za możliwość obsługi telefonem.Szczerze polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralko-suszarka
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
18-10-2021,
Puszeka
Potwierdzony zakup

Pralko-suszarka spełnia moje oczekiwania. Wygląd ma nowoczesny, a drzwiczki AddWash dają możliwość dodania zapomnianych ubrań w trakcie prania. Łatwa obsługa, panel czytelny, programy można dobrać do swoich upodobań. Pralka posiada przydatną funkcję AirWash, która pozwala odświeżyć swoje ubranie. Niedawno kupiłam tą pralko-suszarkę ale pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Po dłuższym użytkowaniu będzie można ocenić jak się sprawuje. Ogólnie polecam. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralko-suszarka Samsung
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
11-10-2021,
Anka
Potwierdzony zakup

Kupiłam pralko-suszarkę SAMSUNG za namową koleżanki która jest bardzo zadowolona z tego produktu. Dla mnie pralko-suszarka to oszczędność czasu, a także max wykorzystanie urządzenia (2 w 1), gdyż na dwa osobne nie mam miejsca w pomieszczeniu gospodarczym. Pralko-suszarka prezentuje się pięknie i mam nadzieję na długie lata "współpracy".

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung 2 w 1
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
11-10-2021,
Andzia
Potwierdzony zakup

Super sprawa takie 2 w 1. Oszczędność miejsca. Oszczędność czasu. Szczerze polecam - na razie jeszcze testuję programy ale już czuję, że będzie dobrze służyć. #AkcjaŁączProduktyDlaWygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (6)

Powiadom o pytaniach
Czy dostępne są wymiary drzwiczek ? Pytanie istotne bo obecna pralka wchodzi na styk, a drzwiczki otwierają się na milimetry od szafki.?
Czy można ustawić samo pranie bez opcji suszenia?
Ksawier33 zapytał 2 miesiące temu
Pytanie dotyczy wariantu:
inox-czarny
Przejdź do produktu
Jaka jest długość załączonego węża zasilającego w wodę?
Lukasz Krol zapytał 3 miesiące temu
Pytanie dotyczy wariantu:
inox-czarny
Przejdź do produktu
Dołączam się do pytania poniżej "Jakie są jej wymiary całkowite? chodzi mi o głębokości pralki wraz z zaworem jaki wystaje."
aja2 zapytał 8 miesięcy temu
Pytanie dotyczy wariantu:
inox-czarny
Przejdź do produktu
Jakie sąjej wymiary całkowite? chodzi mi o głębości pralki wraz z zaworem jaki wystaje.
Sysa zapytał 8 miesięcy temu
Pytanie dotyczy wariantu:
inox-czarny
Przejdź do produktu
Czy pralkę można wstawiać pod blatem w kuchni?
Olimpia99 zapytał 11 miesięcy temu
Pytanie dotyczy wariantu:
inox-czarny
Przejdź do produktu
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WD80T554DBE AddWash AI Control, wpisz 1223362 w wyszukiwarce euro.com.pl.