Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

pralko-suszarka Amica AWDG7512CL

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
pralko-suszarka Amica AWDG7512CL
Amica AWDG7512CL
1 599 zł
1 749 zł
oszczędzasz 150 zł
Cena obowiązuje: 04.06.2017 - 31.07.2017
Opis i dane

Pralko-suszarka Amica ładowana od frontu z systemem Aqua Ball
AWDG7512CL

Ekologia

Auto sensor

Automatyczny dobór wody do rodzaju i ilości pranej odzieży!

Bawełna eco

Skuteczne pranie i oszczędność energii elektrycznej!

Funkcjonalność

Program antyalergiczny

Idealnie sprawdzają się w przypadku odzieży dziecięcej oraz garderoby osób o wrażliwej skórze.

Skróć czas

Minimalne zużycie wody oraz energii elektrycznej bez utraty jakości prania!

Komfort

Child Lock

Ochrona przed przypadkową zmianą ustawień programów prania przez dzieci.

Opóźnienie startu 24h

Uruchom pralkę w najodpowiedniejszym momencie dnia – nawet 24 godziny później!

Technologia

Aqua Ball

Nawet do 100% wykorzystania detergentu, który nie przedostaje się do węża lub pompy odpływowej.

Elektromagnetyczna blokada drzwi

Otwarcie drzwi pralki możliwe tuż po zakończeniu cyklu prania.

Aqua ball

Efektywne wykorzystanie detergentu!

Czy masz pewność, że detergent w Twojej pralce jest efektywnie wykorzystywany przez urządzenie? Zastosowany w pralkach Amica zawór kulkowy Aqua Ball, zamyka odpływ w wannie zaraz po pobraniu wody do prania, dzięki czemu nawet do 100% detergentu zostaje w wannie i nie przedostaje się do węża odpływowego i pompy odpływowej. Większa ilość wykorzystanego detergentu to zwiększona skuteczność i efektywność urządzenia!

Auto sensor

Pobór wody dopasowany do ilości i rodzaju odzieży!

Wypróbuj zastosowaną w pralkach Amica funkcję Auto Sensor, powodującą, że urządzenie w automatyczny i możliwie najbardziej optymalny sposób dobierze poziom wody do ilości oraz rodzaju pranej odzieży! Jest to możliwe dzięki specjalnemu czujnikowi poziomu wody, który sprawia, że cały proces prania jest w pełni zoptymalizowany, a Ty możesz podziwiać najlepsze efekty prania!

Pranie krótkie 15 min

Świeżość Twoich ubrań już w 15 minut!

Jeśli chciałbyś jedynie odświeżyć swoją odzież, oszczędzając przy tym czas i energię - w pralkach Amica jest to możliwe! Twoje lekko zabrudzone ubrania, odzyskają świeżość w zaledwie 15 minut, w temperaturze zaledwie 30°C! Gwarancja szybkich efektów i największego komfortu noszenia odzieży!

System Navigator

Intuicyjne sterowanie urządzeniem.

Ilość funkcji Twojego urządzenia jest dla Ciebie przytłaczająca? Dla Twojego komfortu w pralkach Amica zastosowano specjalny System navigator, który polega na intuicyjnym sterowaniu od lewej do prawej. Napisy na panelach sterowania są w języku polskim - dzięki temu możesz zapomnieć o ciągłym wracaniu do instrukcji obsługi!

Szybki dostęp

Możliwość otwarcia drzwi tuż po zakończeniu prania.

W dzisiejszych czasach oszczędność czasu jest dla wielu z nas zasadniczą kwestią! Poprzez zastosowanie w pralkach Amica elektromagnetycznej blokady okna, zyskujesz możliwość natychmiastowego otwarcia drzwi pralki tuż po zakończeniu procesu prania! Nie będziesz musiał czekać, aż urządzenie zostanie otwarte - tak jak w wypadku blokady termicznej.

Zobacz filmy

Suszenie dopasowane do Twoich potrzeb w każdej sytuacji!

Kilkukrotnie powtarzany cykl- dla dbałości o najbardziej wrażliwą skórę!

Krótszy czas- niezmiennie wysoka jakość prania!

 

Poznaj dodatkowe cechy pralki

01

Szerokie okno 33cm

Dzięki szerokiemu na 33 cm oknu pralki możesz z łatwością wkładać i wyciągać pranie nawet dużych rozmiarów!

02

Wyświetlacz LED

Wyraźny i czytelny wyświetlacz zwiększa komfort użytkowania urządzenia.

 
03

Pauza

Włącz pauzę w dowolnym momencie prania lub suszenia i wróć do niego w odpowiedniej chwili. Pralka nie zresetuje ustawień!

04

3 poziomy suszenia

3 wygodne funkcje suszenia: ustaw je z przeznaczeniem do szafy, na wieszak lub do prasowania.

 
Dzięki 3 poziomom suszenia zyskujesz pełne spektrum możliwości! Program pozostawi pranie lekko wilgotne, jeśli planujesz prasowanie lub suszenie na wieszaku. Jeśli natomiast po zakończeniu prania chcesz włożyć ubrania wprost do szafy – będą one całkowicie suche!
Pralka w automatyczny sposób dobierze wodę do rodzaju i ilości pranej odzieży, dzięki zastosowaniu czujnika poziomu wody. Proces prania zyskuje pełną optymalizację, a Ty możesz cieszyć się jego efektywnością!
Wypierz bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane, dzięki zastosowaniu najbardziej popularnego i dodatkowo energooszczędnego programu do prania tkanin białych i kolorowych.
Dzięki unikalnemu programowi codziennemu, możesz w zaledwie 60 minut wyprać do czysta nawet mocno zabrudzoną odzież, w gwarantującej higienę temperaturze 60°.
Efektywne pranie to cecha, która charakteryzuje wszystkie pralki Amica. Dzięki wyspecjalizowanym programom dostosowanym do różnych typów tkanin, Twoje ubrania wyjęte z pralki zawsze będą czyste!
Obudowa pralek poddawana jest procesowi kataforezy – to nowoczesny i przyjazny dla środowiska proces, który skutecznie chroni pralkę przed korozją i zniszczeniami. Dodatkowo blacha, z której wykonana jest obudowa przechodzi testy wytrzymałościowe w komorze solnej przez 1000 godzin!
Pralki Amica zostały wyposażone w specjalny zespół zbieraków, zapewniających intensywne pranie deszczowe. Dzięki niemu woda oraz detergenty są miarowo rozprowadzane wewnątrz bębna, zapewniając Ci doskonałe efekty prania i płukania.
Program idealnie sprawdzający się przy praniu ubranek dziecięcych i odzieży osób o wrażliwej skórze. Woda do każdego cyklu płukania jest specjalnie podgrzewana do temperatury 30°C, a cały cykl powtarzany jest aż 4 krotnie!
Dzięki możliwości zredukowania lub całkowitego wyłączenia wirowania, Twoje delikatne i łatwe do uszkodzenia tkaniny pozostaną bezpieczne!
Dzięki specjalnemu programowi do tkanin syntetycznych z maksymalną temperaturą 60°C, możesz wyprać nawet dużą ilość lekko zabrudzonej odzieży syntetycznej.
Teraz możesz z łatwością wkładać i wyciągać pranie – niezależnie od jego rozmiarów! Szerokie na 33 cm okno jest umieszczone wyżej niż w standardowych pralkach i otwiera się pod kątem 180 stopni, co umożliwia Ci naprawdę komfortowy dostęp do bębna. Firanki, pościel lub koce – bezproblemowo poradzisz sobie z dużym praniem!
Zyskaj pełne bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu dodatkowej osłony okna, wykonanej z poliwęglanu, która gwarantuje, że będzie ono zawsze chłodne.
Dzięki temu, że łożyska w pralkach Amica nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, możesz wymienić je samodzielnie lub skorzystać z usług serwisanta.
Dzięki zaworowi Aqua Ball, który zamyka odpływ w wannie zaraz po pobraniu wody do prania, nawet do 100% detergentu pozostaje w wannie i nie przedostaje się do węża odpływowego oraz do pompy odpływowej!
Wypierz bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane, dzięki zastosowaniu najbardziej popularnego programu do prania tkanin białych i kolorowych.
Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów prania przez najmłodszych, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Jak uruchomić blokadę? To proste – wystarczy, ze wciśniesz i przytrzymasz jednocześnie dwa przyciski pralki.
Odkryj duży i czytelny wyświetlacz pralki, stworzony z myślą o Twojej wygodzie, który w klarowny sposób poinformuje Cię o odpowiednich parametrach prania.
Z obudową Boomerang możesz zapomnieć o drganiach lub hałasie podczas pracy urządzenia. Nowy design ścian obudowy pralek doskonale tłumi drgania – w szczególności podczas wirowania, a Ty zyskujesz stabilną i cichą pracę swojej pralki.
Funkcja opóźnienia startu daje Ci możliwość zaprogramowania pralki tak, aby uruchomiła się w wybranym przez Ciebie momencie – nawet do 24 h później! Teraz bez problemu będziesz mógł wykorzystać najkorzystniejszą taryfę opłat za energię elektryczną.
Zyskaj prawdziwą oszczędność czasu i energii dzięki nowemu programowi przeznaczonemu do odświeżania odzieży. Twoje lekko zabrudzone ubrania odzyskają świeżość w temperaturze 30°C zaledwie w 15 minut!
Zapisz ustawienia pralki, których używasz najczęściej, aby później w każdej chwili móc szybko do nich wrócić! Dzięki jeszcze prostszej obsłudze ustawisz program przytrzymując wybrane klawisze przez jedynie 3 sekundy.
Poprzez zminimalizowanie zużycia energii elektrycznej i wody, pralki Amica maksymalnie skracają czas prania, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.
Dzięki intuicyjnemu sterowaniu od lewej do prawej i napisach na panelach sterowania w języku polskim, możesz zapomnieć o używaniu instrukcji obsługi podczas nastawiania każdego cyklu prania!
Dzięki elektromagnetycznej blokadzie okna, zyskujesz możliwość otwarcia drzwi pralki tuż po zakończeniu cyklu prania – nie musisz czekać, tak jak w przypadku blokady termicznej.
Specjalne wymagania dotyczące prania swetrów nie będą stanowiły dłużej Twojego problemu! Program wełna zapewnia delikatne ruchy bębna i automatycznie redukuje prędkość wirowania, zapobiegając jednocześnie niszczeniu wełnianej odzieży.

Dlaczego pralki Amica są idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach pralek Amica.

Wysoka klasa energetyczna

Nowoczesna technologia nierozerwalnie idzie w parze z odpowiedzialnością za środowisko naturalne. Z myślą o Twoich potrzebach, Amica robi wszystko, co tylko może, aby jak największa ilość urządzeń była proekologiczna. Zastosowanie szeregu inteligentnych rozwiązań powoduje, że zmywarki posiadają jedne z najwyższych klas energetycznych – A, A+, A++ oraz A+++!

Niezauważalna praca

Głośna praca urządzenia, szczególnie podczas wirowania to Twoja zmora? Dzięki obudowie Boomerang możesz zapomnieć o drganiach lub hałasie podczas pracy urządzenia, raz na zawsze! Nowy design ścian obudowy pralek Amica doskonale tłumi drgania, a stabilna i cicha praca Twojego sprzętu jest niezauważalna!

Unikalny design

Jeśli zwracasz uwagę na najwyższą estetykę wykonania, pralki Amica, podobnie jak pozostałe sprzęty, powstały z myślą właśnie o Tobie. Nowoczesny i harmonijny wygląd pralek oraz suszarek zagwarantuje Tobie spójny i przemyślany design, a duże okno i czytelny wyświetlacz sprawiają, że korzystanie z nich będzie jeszcze wygodniejsze!

Wymienne części

Serwis pralek Amica został tak stworzony, aby był możliwie jak najprostszy! Dzięki specjalnemu systemowi mocowania grzałki w pralkach Amica, możesz w łatwy i szybki sposób dokonać jej wymiany w przypadku uszkodzenia. Podobnie w przypadku łożysk, które nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, a ich ewentualna wymiana może odbyć się samodzielnie lub z pomocą serwisanta.

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Dane techniczne

pralko-suszarka Amica AWDG7512CL

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 58,2 x 59,7 x 84,5 cm
Kolor  biały
Prędkość wirowania 1200 obr/min
Regulacja prędkości wirowania  skokowa
Pojemność - pranie 7 kg
Pojemność - suszenie 5 kg
Dobór wody do wielkości załadunku  automatyczny
Klasa energetyczna B
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Opóźnienie startu pracy  płynne
Wyświetlacz elektroniczny tak
Programy prania antyalergiczny, bawełna, codzienny, eco, ręczniki, syntetyki, szybki 15 min, wełna, zasłony
Programy suszenia bawełna, delikatny
Funkcje dodatkowe kontrola piany, mniej zagnieceń, wyświetlacz LED
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  wbudowane zabezpieczenie przed zalaniem, blokada panelu sterowania, blokada przedwczesnego otwarcia drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  70 x 70 x 95 cm
Waga z opakowaniem  30 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Amica Wronki S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: do 1 999
  • Klasa energetyczna: B
  • Głębokość: od 56 do 59 cm
Ocena klientów
4,5 na podstawie 11 ocen
5
(6)
4
(2)
3
(2)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • jakość suszenia
90% osób oceniło ten produkt wysoko
Masz pytanie dotyczące sprzętu?
Zadaj je w zakładce pytania
i odpowiedzi na karcie produktu!
Wczytywanie...
domyślne
oceny malejąco
oceny rosnąco
daty dodania malejąco
daty dodania rosnąco
przydatności malejąco
przydatności rosnąco
wszystkie
wszystkie
dobra p-s
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
25-11-2015,
kaczorek137
Potwierdzony zakup

Ogólnie ok,pierze dobrze, ogromny plus za program 15min. i 60min. w których jest tylko po jednym płukaniu niestety. Przy pozostałych programach pranie trwa zbyt długo od 2 godz. w zwyż... Osobiście brakuje mi czegoś w stylu "płukanie extra" co można by zastosować przy tych krórszych programach.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
cudowna
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
18-11-2016,
mama
Potwierdzony zakup

2,5 godz temu mialam brudna bielizne i dzieciece ubranka, teraz wszystko czysciutkie i cieplutkie ukladam w szafie. Jestem zadowolona w 100 %. Ustawilam pranie 60 min plus 100 min suszenie dla tkanin delikatnychn na wieszak i to co wyjelam nie jest nawet zmiete :))) Owszem brakuje mi kilku opcji, np pelnej ingerencji w programy. Ustawienia czasu oraz temperatury i wirowania sa przypisane do programow i daja sie regulowac tylko w ograniczonym stopniu.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo dobra pralko-suszarka
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
25-03-2015,
r2r
Potwierdzony zakup

U siebie w domu mam pralkę i suszarkę. Tę Amicę kupiłem dla rodziców. Są zachwyceni. Starsze osoby z łatwością nauczyły się czytelnego i prostego panelu do obsługi. Na dodatek w języku polskim. Olbrzymie możliwości ustawień programów. Bardo ładnie pierze. Świetnie suszy, gdy się wie jak co suszyć. Niestety programy z suszeniem są długie i drogie (u wszystkich producentów). Wybrałem Amicę bo podobno do niej są jeszcze części, gdy zacznie się psuć. Ponadto miała czytelny programator.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Brak regulacji temperatury suszenia
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
06-11-2016,
Misiek
Potwierdzony zakup

Jest to najtańsza pralkosuszarka nie włoska/turecka/francuska/hiszpańska. I niestety - możliwości odzwierciedlają koszt. Minusy: 1. regulacja temperatury nie działa na suszenie - możesz sobie ustawić na 40C a wysuszy Ci w dużo wyższej i ubrania się pokurczą/poniszczą - to jest najpoważniejsza wada tego produktu 2. dobór programów jest dość słaby i malo elastyczny - ani jeden program mi nie pasuje - za każdym razem muszę coś zmieniać i niestety tych zmian nie mogę sobie zapisywać. OCzekiwałbym że mam możliwość ustawienie własnego programu - tyle a tyle czasu, tyle płukań, taka temperatura prania, taka prędkość wirowania a tu nic 3. instrukcja jest słabo napisana - jak na produkt za taką cenę to bardzo słabo, moje żelazko czy odkurzacz za znacznie mniejsze pieniądze mają znacznie lepsze 4. niezbyt widać na jakim etapie prania jest pralka 5. brak miejsca na przechowywanie przegródki do płynów do prania - już raz mi się zgubiła 6. nieco za głośna Plusy: 1. nie mam zastrzeżeń do prania 2. nie wędruje po łazience jak Samsung siostry 3. Dobra regulacja wirowania - co 200 obrotów - Samsung siostry ma co 400. 4. Zmiana ustawień jest dość łatwa 5. najtańsza nie włoska/turecka/francuska/hiszpańska

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
rewelacja
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
13-05-2016,
patgla
Potwierdzony zakup

Bardzo fajna pralko-suszarka. polecam

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
pralko suszarka
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
07-11-2016,
Gośka
Potwierdzony zakup

Wygląda bardzo ładnie. Jest bardzo prosta w obsłudze. Ogólnie polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dobra
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
24-11-2016,
wg
Potwierdzony zakup

pierze suszy czasem nie do końca odwiruje

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
pralko-suszarka
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
25-05-2017,
mama1
Potwierdzony zakup

pralka spelnia moje oczekiwania, suszarka rowniez. polecam

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Awaryjna!!!
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
20-10-2016,
Ania
Klient Euro

Moja pralka ma obecnie rok i 2 miesiące, przeszła pięć!!! wizyt gwarancyjnych, pierwszym ich powodem były wycieki spod drzwi. Okazało się że pralka podczas wirowania rozszczelnia się w tym miejscu. Wymieniono 1raz kołnierz, a dwa razy drzwiczki. Dwa razy panowie przyjechali, kilka dni po kolejnym potopie i akurat w tym momencie nic nie ciekło, wiec tylko pokiwali ze współczuciem głową. Jutro czeka mnie kolejna !!! wizyta gwarancyjna, najprawdopodobniej tym razem zepsuł się silnik pompy, pralka nie pobiera wody. Ta pralka to jest jeden wielki bubel!!! I jest mi ogromnie przykro gdyż wcześniej przez kilkanaście lat cieszyłam się innym modelem pralki tej samej firmy. Jedyną pozytywną rzecz jaką mogę powiedzieć, że serwis gwarancyjny Amica działa w porządku, wszyscy są mili i uprzejmi, ale co z tego, skoro mam regularnie potopy w domu???

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pierze OK ale suszenie to problem
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
24-10-2016,
Maniek
Klient Euro

1. instrukcja obsługi jest dość słaba i nie najlepiej napisana 2. infolinia jest bardzo niepomocna - chciałem się zapytac o instrukcję obsługi to chcę numeru pralki i wysyłać serwis - bardzo słabe 3. Nijak nie mogę dojść jak ustawić temperaturę suszenia - a jest to kliczowe - co z tego że wypiorę na 40C jak mi wysuszy na 90C i wszystko się skurczy 4. Wybór podstawowych programów jest słaby - mi żaden nie pasuje - brak możliwości zaprogramowania własnego programu - za każdym razem muszę pamiętać by zmieniać ustawienia.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Amica AWDG7512CL, wpisz 1027897 w wyszukiwarce euro.com.pl.