Przejdź do opisu produktu

Samsung RB41J7734B1

lodówka

Samsung
nr kat.
1101855

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zakres od A+++ do D Karta produktu

Akcesoria

Opis produktu

 

wybrane cechy

 

Metal Cooling

Metalowy panel umieszczony na tylnej ściance lodówki izoluje i zatrzymuje w niej zimno, polepszając warunki przechowywania żywności.

Pełny No Frost™

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

Space Max

Cieńsze niż w tradycyjnej lodówce ścianki. Zwiększona pojemność wewnętrzna, przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych.

Power Freeze i Power Cool

Funkcja Power Freeze aktywuje szybkie zamrażanie, a Power Cool jest odpowiedzialna za intensywne chłodzenie.

Silnik Digital Inverter

Silnik jest cichy i oszczędny. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

Szuflada Fresh Zone

Zapewnia optymalne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Produkty zachowują świeżość i smak.

 
 

Nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo

 
 

Lodówka Samsung Space Max to nowoczesna, a zarazem prosta i minimalistyczna konstrukcja pasująca niemal do każdego wnętrza. Trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości, sprawia, że jest ona nie tylko pięknym dodatkiem do Twojej kuchni, ale także funkcjonalnym i bardzo dobrze zaprojektowanym urządzeniem. Jej użytkowanie jest jeszcze bardziej komfortowe dzięki delikatnemu oświetleniu, które także podkreśla charakter lodówki i nadaje jej niepowtarzalnego stylu.

 

Podchwyty. Wygodne otwieranie

Otwieranie drzwi za pomocą podchwytów jest bardziej praktyczne niż przy standardowych rączkach. Uchwyty tego rodzaju są „ukryte” w drzwiach co sprawia, że lodówka wygląda estetycznie i nie ma obaw, że mogą się one poluzować lub złamać jak uchwyty standardowe.

Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą.

Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

Grafitowa Stal. Nowa linia kolorystyczna

Stwórz stylową, grafitową kolekcję urządzeń AGD! Lodówka idealnie komponuje się z innymi modelami, w tym niepowtarzalnym kolorze, takimi jak: piekarnik NV75K5541RG/EO, piekarnik kompaktowy NQ50K3530BG/EO, kuchenka mikrofalowa NQ50K3130BG/EO czy okap NK24M5070BG/UR.

 
 

Większa pojemność, dzięki cieńszym ściankom lodówki

 
 

Technologia Space Max, umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki. Wyjątkowy i wysoce wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze i wewnątrz do dyspozycji mamy większą pojemność. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więcej mimo tego, że parametry zewnętrzne się nie zmieniły.

 

Pojemniki na drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacja

Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść sześć pojemników w drzwiach lodówki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywania

Specjalnie zaprojektowana szuflada Fresh Zone, zapewnia idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Gwarantuje zachowanie optymalnej temperatury, która utrzymuje dłużej świeżość i smak produktów oraz ich wartości odżywcze.

Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

Półka na butelki.Wszystko na swoim miejscu

System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napojów. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowych.

 
 

Technologie Samsung

 
 

Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around Cooling

System All-Around Cooling równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po całej powierzchni lodówki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszystkich półek. Dzięki temu utrzymywana jest stała temperatura, a żywność dłużej zachowuje świeżość i smak.

Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

Technologia pełnego No Frost zapewnia stały obieg chłodnego i suchego powietrza wewnątrz lodówki i systematycznie usuwa z niej wilgoć. Pozbawione wilgoci powietrze sprawia, że na ściankach i na produktach nie osadza się szron oraz lód. W lodówce łatwiej utrzymać czystość, żywność zachowuje dłużej świeżość i wartości odżywcze, a w zamrażalniku produkty nie przywierają do siebie. Wewnątrz lodówki nie gromadzi się lód, dlatego nie trzeba jej rozmrażać.

Multi Flow. Wyrównany obieg powietrza

System Multi Flow zapewnia równomierną cyrkulację powietrza wewnątrz lodówki. Jest ona możliwa za sprawą niewielkich otworów umieszczonych nad każdą półką. Dzięki temu w całej komorze chłodzenia panuje wyrównana temperatura.

Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktów

Wciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go przez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażarce będzie się utrzymywać minimalna temperatura.

Power Cool. Szybkie chłodzenie produktów

Niespodziewani goście, a Ty nie masz schłodzonego Waszego ulubionego wina? Żaden problem. Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów w chłodziarce. Sposób jego aktywacji jest tak samo prosty, jak w przypadku Power Freeze. 3 sekundy i gotowe!

Metal Cooling. Zimna jak stal i jeszcze bardziej oszczędna

Metal jest świetnym materiałem izolującym i zatrzymującym zimno. Pozwala utrzymywać właściwą temperaturę w każdym zakątku lodówki. Stabilna wewnętrzna temperatura oraz wyeliminowanie jej nagłych zmian (np. w wyniku otwarcia drzwi), zapewniają jeszcze lepsze warunki do przechowywania żywności. Metal Cooling to metalowy panel umieszczony na tylnej ściance lodówki.

 
 

Niezawodna i ekonomiczna lodówka na lata

 

Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancji

Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" lodówki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 39dB) i wydajnie. Częste otwieranie drzwi lodówki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter pozwala obniżyć zużycie energii, wynikającą ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej prędkości pracy (7 stopni).

Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędności

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w lodówce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w lodówce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

 
 

RZUT technicznY

 

A

 Szerokość:

595 mm

B

 Głębokość:

650 mm

C

 Wysokość:

2017 mm

 
 

w opakowaniu

 
 
 

podsumowanie

 

POZNAJ CECHY LODÓWKI RB41J7734B1

Technologia

Pełny No Frost

Tak

All Around Cooling

Tak

Multi Flow

Tak

 

Metal Cooling

Tak

 
 

Cechy chłodziarki

Półki z hartowanego szkła

Tak

Pojemnik na warzywa

1

Oświetlenie LED

Tak

 

Pojemnik na jajka

Tak

Półka na drzwiach na butelki

6

Szuflada Fresh Zone

Tak
 

Ilość półek

3

Półka na nabiał

Tak

Półka na wino

Tak

Cechy zamrażalnika

Szuflady

3

Kostkarka

Taca na lód

 

Cechy zewnętrzne

Wyświetlacz

Wewnętrzny

Alarm otwartych drzwi

Tak

Rączka

Podchwyt

 

Kolor

Grafitowa Stal

Możliwość przekładania drzwi

Tak

 

dodatkowe funkcje

Power Freeze

Tak

Power Cool

Tak

Tryb wakacyjny

Tak

parametry

Klasa energetyczna

A++

Zużycie energii (roczne)

288 kWh

Poziom hałasu

39 dBA

 

Waga

81 kg

Pojemność chłodziarki

280 l

Pojemność zamrażalnika

130 l

 
 

Warto wiedzieć

 

Czy chłodziarko-zamrażarkę można położyć na jej tylną ścianę podczas zmiany kierunku otwarcia drzwi?

Chłodziarko-zamrażarki nie wolno kłaść na jej tylną ścianę. Podczas zmiany kierunku otwierania drzwi konieczne jest podniesienie przedniej części lodówki w celu wykręcenia dolnego zawiasu z mocowaniem przedniej nóżki. Maksymalny kąt o jaki można podnieść przednią część obudowy (odchylić urządzenie do tyłu) wynosi 45 stopni.

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?

Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

Tryb wakacyjny - przydatna funkcja

Tryb wakacyjny jest funkcją, która pozwoli zaoszczędzić energię w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy korzystali z części chłodzącej. W przypadku gdy nie chcemy korzystać z chłodziarki a jedynie z zamrażarki (np. podczas dłuższych wyjazdów), możemy urządzenie przełączyć właśnie w tryb wakacyjny.

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?

Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

 

Dane techniczne

lodówka Samsung RB41J7734B1

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 201 x 59,5 x 65 cm
Kolor  grafitowa stal
Kolor / wykończenie frontu  grafitowa stal
Kolor / wykończenie boków  szary
Położenie zamrażarki na dole
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Licowane drzwi tak
Liczba termostatów 2
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna SN, T
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 17 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie energii 288 kWh = 178,56 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 280 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 130 litrów
Poziom hałasu 39 dB
Funkcje   
Dodatkowe informacje  podświetlane uchwyty, oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter, zwiększona pojemność Samsung Space Max
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Komora świeżości tak
Szybkie chłodzenie tak
Wyposażenie  3 półki szklane, 1 półka na butelki, 4 półki w drzwiach, 1 szuflada świeżości, 1 szuflada na warzywa i owoce
Zastosowane technologie - chłodziarka  równomierne chłodzenie Samsung All Around Cooling, stabilna temperatura Samsung Metal Cooling
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki No Frost
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 14 kg/24h
Klasa zamrażarki ****
Wyposażenie  3 szuflady
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania powłoka antybakteryjna, półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  73 x 65 x 205 cm
Waga z opakowaniem  80 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 3 000 zł - 3 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Kolor: srebrny/szary

Ocena klientów

5 na podstawie 15 ocen
5
(14)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • utrzymanie temperatury
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Subiektywnie...
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
31-05-2017,
kapuszek
Potwierdzony zakup

Lodówkę użytkuję od tygodnia więc nie wypowiem się w kwestii awaryjności, czy energoosczędności. Lodówka prezentuje się bardzo stylowo, pasuje do nowoczesnej jak i klasycznek kuchni. Jes bardzo pojemna, wykonana z dużą starannością. Jej obsługa nie sprawia trudności. Zewnętrzna powłoka jest łatwa do czyszczenia. Pracuje dość cicho.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Oglądałem tą lodówkę w sklepie. Moją uwagę zwróciło to, że blacha przy dolnej krawędzi drzwi strasznie się ugina. Czy inni użytkownicy też tak mają? Sprzedawca twierdzi że to model ekspozycyjny i już długo stoi i takie tam. Proszę o odpowiedź użytkowników.
robix zapytał 20-07-2018
Odpowiedz
Mam tę lodówkę od stycznia 2018 roku. U mnie blacha przy dolnej krawędzi drzwi chłodziarki i zamrażarki jeszcze nie ugina się. Lodówka ma swoje wady, ale są to w mojej opinii wady konstrukcyjne. Nie będę odbierał pracy projektantom Samsunga i nie będą opisywał wad które w mojej ocenie są uciążliwe. Digital Inventer też się nie obawiaj - mimo swoich kilku biegów nie hałasuje. Nic nie będziesz musiał wyciszać styropianem, jak mówili mi moi znajomi. Czasami lodówka zastuka, groźnie zawarczy (jak legendarny Polar) ale chłodzi dużą ilość produktów. Zobaczę jak będzie za rok i wtedy wystawię jej opinie.
marek odpowiedział29-07-2018
Zwiń pytania
ok
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
12-10-2017,
M.
Potwierdzony zakup

Może się podobać albo nie - gusta są różne. Podświetlenie można wyłączyć (całe szczęście) i wtedy na zewnątrz nie ma żadnych diod od temperatury ani podświetlenia a o to mi chodziło. Dobrze mrozi, cicho działa, pojemność ok. Zamrażalnik bardzo duży. Na pobór energii nie zwracam uwagi. Gwarancję pewnikiem przyjdzie sprawdzić dopiero po tym jak upłynie :) Półki są bardzo wysokie, wg. mnie przydała by się jeszcze jedna kosztem wysokości tych istniejących. Instrukcja dot. przekładania drzwi zawiera sporo luk, a otwory montażowe trzeba wwiercać samemu - dla mniej wprawnych osób może to być problematyczne i zająć dużo czasu. Jak ktoś ma dzieci albo jest niskiego wzrostu to odradzam - będzie problem z dosięgnięciem do górnych półek.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Godna polecenia
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
05-10-2017,
madzialena
Potwierdzony zakup

Lodówkę użytkuję od tygodnia więc nie mogę wypowiedzieć się na temat bezawaryjności. Na pewno jest bardzo stylowa, cicho pracuje i jest w niej wystarczająco dużo miejsca. Dużym plusem jest podświetlany uchwyt i duże szuflady w zamrażalniku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
polecam
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
15-05-2017,
ela70
Potwierdzony zakup

Lodówka bardzo ładnie się prezentuje, swoim wyglądem odróżnia się od pozostałych lodówek. Nie pozostają ślady palców!!! Dobrze wkomponowała się w zabudowę kuchenną. Spełnia moje oczekiwania. Polecam

Pokaż całość
Pytania (3) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jak sprawuje się lodówka przez te 8 miesięcy użytkowania? Warta zakupu? Planuję zakupić taką, ale nigdzie jej nie mogę obejrzeć (albo już nie produkują bo nieudany model albo udany model i szybko się sprzedaje).
marek zapytał 18-01-2018
Odpowiedz
Witam. Czy ta lodówka ma boki w kolorze drzwi? Czy boki mają inny odcień?
Sfafomir zapytał 03-10-2017
Odpowiedz
Boki są w kolorze drzwi.
Jakub odpowiedział01-12-2017
Witam. Czy lodówke można obudować meblami kuchennymi? Pytam bo chciałbym ja z dwóch boków zlicować z meblami, a w Saturnie i Media Markcie dostałem sprzeczne informacje. Pozdrawiam
olo zapytał 19-08-2017
Odpowiedz
Można obudować meblami, ale należy pamiętać o zachowaniu miejsca z tyłu tak, żeby lodówka złapała "oddech". Ścianki są idealnie proste.
Jakub odpowiedział01-12-2017
Zwiń pytania
polecam
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
19-08-2019,
mk
Potwierdzony zakup

bardzo dobra lodówka, duża przestrzeń wewnątrz, pozwala na długie przechowywanie produktów, jestem zadowolona z zakupu. Dwa małe minusy to głośność i podstawka do jajek rozm. M maks.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodowka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
19-10-2018,
Kir
Potwierdzony zakup

Lodowka dosc glosna przez pierwszy tydzien - potem zaczyna pracowac dosx cicho. Dodatkowo zglaszalem dwukrotnie glosna prace wiatraka (za drugim razem usterka zostala usunketa) Mimo wszystko polecam glownie z uwagi na bardzo duza ilosc miejsca w srodku.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka o największej pojemności przy szerokosci 60 cm
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
10-01-2019,
juspla
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry sprzęt. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, mam ją ponad miesiąc i nie mam żadnych uwag. Bardzo dobrze trzyma temperaturę.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Żona zachwycona ....
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
27-08-2018,
Mclusky
Potwierdzony zakup

…. w końcu sama wybierała ;-) Po tygodniu efektywnego używania trudno ocenić takie parametry jak bezawaryjność czy energooszczędność, co do reszty: 1. Głośność pracy - na początku byłem przerażony bo lodówka przez prawie dobę hałasowała jak sprzęt przemysłowy. Jak osiągnęła wymagane parametry pracy i weszła w swoją strefę komfortu zachowuje się już grzecznie (agregat jest stosunkowo głośny ale włącza się b. rzadko). 2. Temperaturę trzyma dobrze. Agregat nie włącza się zbyt często. 3. Wygląd super (te irytujące podświetlenie uchwytu - zamieniające nocą kuchnię w scenerię rodem z filmów S/F - można wyłączyć). 4. Rozplanowanie półek - za wyjątkiem pojemnika na jajka (kto to projektował - na jajeczka chyba) reszta jest w porządku. W sumie lodóweczka niczego sobie. Ciekaw jestem jak będzie się zachowywać po roku, dwóch użytkowania.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
06-02-2019,
Iza
Potwierdzony zakup

Lodówka super, ilość miejsca, wykorzystanie powierzchni, jedyny minus to pułka do przechowywania jaj, w której nie mieszczą się jajka 🙄

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
lodówka Samsung RB41J7734B1
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
14-01-2019,
miro
Potwierdzony zakup

Lodówka cicha, bardzo pojemna,bez zapachów jak w poprzedniczce Amice.Półki rozmieszczone wygodnie.Z zewnątrz bardzo dobrze się prezentuje.Cena może zbyt wygórowana.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
W jakiej odległości od ścian ma stać lodówka?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung RB41J7734B1, wpisz 1101855 w wyszukiwarce euro.com.pl.