Przejdź do opisu produktu

Samsung Family Hub RS68N8941SL

lodówka

Samsung
nr kat.
1161558

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zakres od A+++ do D Karta produktu

Akcesoria

Opis produktu

wybrane cechy

Funkcja View Inside

Aktualną zawartość lodówki możesz zawsze i wszędzie sprawdzić na smartfonie.

Wyjątkowe funkcjonalności

Zintegrowany z lodówką wyświetlacz, łączność Wi-Fi oraz szereg dedykowanych aplikacji w znaczny sposób uatrakcyjnią i ułatwią codzienność.

Wzornictwo

Nowoczesny design współtworzą: wykończenie w kolorze grafitowej stali, wpuszczana rączka i wyświetlacz LCD.

Twin Cooling Plus™

System TWIN Cooling Plus™ - dwa niezależne obiegi chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku - dzięki którym, żywność zachowuje doskonałą jakość i wilgotność, a zapachy nie przenikają się między komorami.

Metal Cooling

Metalowe wykończenie tylnej ścianki zapewnia lepszą izolację wewnętrznych warunków w lodówce. Oznacza to większą stabilność temperatury wewnętrznej oraz szybszy powrót do ustawionej temperatury po otwarciu drzwi.

Precise Chef Cooling™

Funkcja Precise Chef Cooling™  to precyzyjne utrzymywanie temperatury w granicach ±0,5°C dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża.

TO WIĘCEJ NIŻ LODÓWKA, TO FAMILY HUB™!

Przedstawiamy Wam lodówkę Family Hub™ z dotykowym wyświetlaczem LCD 21" i łącznością Wi-Fi, które w połączeniu z aplikacją SmartThings* pozwoliły wprowadzić innowację i nowoczesność do Twojej Kuchni. To pomoc w zarządzaniu domowymi zapasami, centrum domowej rozrywki oraz platforma rodzinnej komunikacji w jednym, umożliwiająca wyświetlanie zdjęć i sporządzanie notatek.

* Zakres działania oraz interfejs aplikacji mogą różnić się w zależności od kraju. Urządzenia kompatybilne z aplikacją SmartThings mogą się różnić w zależności od kraju.

Planer posiłków

Aplikacja Meal Planner, zintegrowana z Twoim kalendarzem i listą zakupów, ułatwi Ci codzienne planowanie posiłków. Umożliwia dostęp do inspirujących przepisów, opartych na Twoich preferencjach z uwzględnieniem produktów znajdujących się w lodówce. Pozwala także tworzyć cotygodniową listę zakupów - dzięki czemu oszczędzasz czas i marnujesz mniej żywności.

FOOD MANAGEMENT

Trzy wbudowane kamery umieszczone na wysokości trzech półek robią zdjęcia przy każdym zamknięciu lodówki, a Ty po kilku sekundach widzisz wszystko na swoim smartfonie. Dzięki temu na bieżąco wiesz, co znajduje się w Twojej lodówce.

LISTA ZAKUPÓW

Dodawaj potrzebne produkty spożywcze do swojej listy na ekranie, a dzięki aplikacji SmartThings* będzie ona widoczna dla wszystkich domowników. Zarządzanie domowymi zapasami, nigdy nie było tak proste.

ZAGLĄDAJ DO ŚRODKA LODÓWKI

Jesteś na zakupach i nie pamiętasz, czy jest jeszcze mleko, wędlina, czy wystarczy Ci jajek? Dzięki funkcji View Inside możesz zdalnie zajrzeć do lodówki i tym samym dokupić wszystkie brakujące na obecną chwilę produkty.

Wszystko świeże! Zapomnij o problemie przeterminowanego jedzenia

Przypisz daty ważności dla swoich produktów. Ustaw przypomnienia, które pojawią się na ekranie lodówki, dzięki czemu możesz cieszyć się jedzeniem w najlepszym wydaniu.

Brak pomysłów na obiad? Skorzystaj z podręcznej bazy niezliczonych przepisów kulinarnych!

Gotuj z tego co masz. Family Hub™ wyświetli przepisy na dania korzystając z produktów, które masz na swojej liście zakupów. Jeśli szukasz bardziej oryginalnych przepisów, w aplikacji Club des Chefs™ znajdziesz te przygotowane przez szefów restauracji z gwiazdkami Michelin.

NOWA, INNOWACYJNA ORGANIZACJA ŻYCIA RODZINNEGO

Dotykowy ekran Family Hub™ 21" to multimedialna tablica, za pomocą której zaplanujesz dokładnie harmonogram dnia domowników.

KALENDARZ WSZYSTKICH DOMOWNIKÓW

Synchronizuj plany dnia, aby nikomu nie umknęło żadne spotkanie, wizyta u lekarza czy imieniny babci.

ZDJĘCIA I ALBUMY

Wyświetlaj najlepsze wspomnienia z rodzinnych wakacji i udostępniaj zdjęcia z dowolnego miejsca.

NOTATKI I WIADOMOŚCI  -  NAWET Z KOŃCA ŚWIATA*

Zaskakuj swoich bliskich, zostawiając im na ekranie miłe wiadomości i odręczne rysunki, nawet z końca świata.

* Z aplikacją Smart Things. Zakres działania oraz interfejs aplikacji mogą różnić się w zależności od kraju.

TWOJA KUCHNIA - ULUBIONE MIEJSCE SPOTKAŃ

Family Hub™ może stać się w każdej chwili telewizorem lub odtwarzaczem multimedialnym, dzięki szeregowi wbudowanych modułów rozrywki oraz zainstalowanym aplikacjom i dostępem do internetu. Od tej pory, kuchnia stanie się ulubionym miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich. Dodatkowo, dzięki funkcji Screen Mirroring, możesz odzwierciedlić ekran swojego smartfona Galaxy na ekranie lodówki.  

FILMY, SERIALE, TV

Nigdy więcej nie przegap meczu ani serialu. Dzięki Family Hub™ możesz oglądać swoje ulubione programy, tam gdzie jesz i gotujesz.

MUZYKA I RADIO

Gotuj w rytm swojej ulubionej playlisty, słuchając audiobooka lub muzyki. Idealną jakość dźwięku zapewnią wbudowane głośniki stereo.

PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA

Chcesz coś szybko sprawdzić, np. ile gramów ma szklanka ryżu? Skorzystaj z wygodnego dostępu do przeglądarki internetowej, jaki daje Ci Family Hub™.

ROZRYWKA, E-ZAKUPY I STEROWANIE DOMEM
Dotknij ekranu Family Hub™ i korzystaj z ulubionych aplikacji:

ZAKUPY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Pomyśl ile czasu można zaoszczędzić, gdy nie trzeba jechać do sklepu i chodzić między regałami w poszukiwaniu wszystkich potrzebnych Ci produktów. Teraz zakupy przyjadą do Ciebie same. Zamów je, używając aplikacji Frisco.pl, zainstalowanej na Twojej Family Hub*.

* Aplikacja Frisco.pl dostępna jest w najnowszej wersji oprogramowania lodówki. W przypadku braku dostępności aplikacji, niezbędna jest aktualizacja oprogramowania. Szczegóły na stronie producenta.

wygodne-zakupy-2

WYGODNE ZAKUPY

W supermarkecie online Frisco.pl zrobisz kompleksowe zakupy szybko i przyjemnie. Wystarczy kilka kliknięć w ekran lodówki Family Hub, by potrzebne Ci produkty trafiły wprost do Twojej kuchni*.

*Dostępny asortyment może się różnić w zależności od wskazanej lokalizacji realizacji zamówienia. Szczegółowe informacje na temat dostawy zamówień znajdują się na stronie supermarketu online Frisco.pl.

oszczedzanie-2

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Nie musisz wychodzić z domu. I co ważniejsze, nie wydasz fortuny. Korzystaj z cen jak w hipermarketach i wielu atrakcyjnych promocji. A produkty otrzymasz na wyznaczoną godzinę.

najlepsze-produkty-2

TYLKO NAJLEPSZE PRODUKTY

Świeży chleb, mięso, warzywa czy owoce są starannie wybierane, porcjowane i pakowane na Twoje indywidualne zamówienie.

bez-niespodzianek-2

BEZ NIESPODZIANEK

Zawsze dostajesz to, co zamówiłeś i w najwyższej jakości. Nie musisz obawiać się, że otrzymasz zamienniki lub produkty, które nie spełniają Twoich wysokich wymagań. 

SmartThings - NIC PROSTSZEGO

Dzięki aplikacji SmartThings* zainstalowanej w lodówce Family Hub™ możesz kontrolować pozostałe urządzenia w domu: zaprogramować sprzątanie i zmywanie, nastawić pieczenie ciasta, zwiększyć temperaturę w domu czy sprawdzić, ile czasu pozostało do końca prania.

* Zakres działania oraz interfejs aplikacji mogą różnić się w zależności od kraju. Urządzenia kompatybilne z aplikacją SmartThings mogą się różnić w zależności od kraju.

DESIGNERSKA, FUNKCJONALNA I EKONOMICZNA

Płaskie drzwi z dużym ekranem, wbudowanymi uchwytami oraz dystrybutorem wody i lodu sprawiają, że lodówka wygląda nowocześnie i stylowo. Dzięki SpaceMax™ urządzenie ma cieńsze ścianki zewnętrzne, co pozwoliło zwiększyć pojemnośćwewnętrzną nawet do 593 litrów. Zastosowane technologie Twin Cooling Plus™, Precise Chef Cooling™ czy No Frost, zapewniają stabilne utrzymywanie temperatury i odpowiedni poziom wilgotności wewnątrz urządzenia.

W zasięgu ręki. Dystrybutor wody i automatyczna kostkarka

Świeża, schłodzona woda jest teraz w zasięgu ręki. Nie trzeba otwierać drzwi chłodziarki, aby po nią sięgnąć. Kostkarka od wewnątrz urządzenia jest przezroczysta, dlatego zawsze widać, ile jest lodu.

TAK DUŻO MIEJSCA, ŻE STARCZY NA WSZYSTKO

W nowych lodówkach Samsung zastosowano innowacyjną technologię Space Max™.  Przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych, cieńsze niż w tradycyjnej lodówce ścianki pozwoliły zwiększyć pojemność wewnętrzną, nawet do 593 litrów*. 

Rewolucja w chłodzeniu

Dla utrzymania świeżości przechowywanych produktów w lodówce zastosowano technologie Twin Cooling Plus™, Precise Chef Cooling™ czy No Frost, które odpowiadają za stabilne utrzymywanie temperatury i odpowiedni poziom wilgotności powietrza wewnątrz urządzenia.

Przechowuj więcej i dłużej

Dłuższa świeżość produktów. Twin Cooling Plus™

To dwa niezależne obiegi chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku. Dzięki czemu żywność zachowuje doskonałą jakość i wilgotność, a zapachy nie przenikają się między komorami*.

* Test modeli Samsung RS68/67/66 w porównaniu z modelem Samsung RSA1UHMG1. Poziom świeżości mierzony w oparciu o wyniki testów SLG.

Stabilna temperatura wewnątrz. Metal Cooling

Metalowy panel działa jak akumulator zimna. Pozwala szybko wyrównać temperaturę wewnątrz urządzenia po otwarciu drzwi i dostaniu się ciepłego powietrza do środka. Dzięki temujedzenie zachowuje świeżość i przechowywane jest w odpowiedniej temperaturze.

Precyzyjne chłodzenie. Precise Chef Cooling™

Minimalizuje wahania temperatury do ±0,5°C co sprawia, że jedzenie zachowuje swoją oryginalną teksturę, zapach i smak. Stabilna praca lodówki i brak skoków temperatury wpływa też na mniejszy pobór energii, a tym samym na niższe rachunki*.

* Test modeli Samsung RS68/67/66 w porównaniu z modelem Samsung RSA1UHMG1.

Bez konieczności rozmrażania. Pełny No Frost

Przechowywane produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze,pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni. Technologia No Frost pozwala raz na zawsze pożegnać się z nieprzyjemnym obowiązkiem rozmrażania lodówki!*

* Urządzenie nie wymaga ręcznego odszraniania. Odbywa się ono automatycznie. Aby urządzenie działało prawidłowo, należy postępować zgodnie z dodatkowymi wskazówkami eksploatacyjnymi zawartymi w instrukcji obsługi.

DLA WIĘKSZEJ WYGODY

Szybkie zamrażanie produktów. Funkcja Power Freeze

Naciśnięcie przycisku Power Freeze i przytrzymanie go przez 3 sekundy aktywuje intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażalniku będzie utrzymywana minimalna temperatura.

Szybkie chłodzenie produktów. Funkcja Power Cool

Funkcja Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów w chłodziarce. Sposób jego aktywacji jest tak samo prosty, jak w przypadku Power Freeze - 3 sekundy i gotowe.

Łatwe organizowanie. Pojemniki w drzwiach

Lodówka jest wyposażona w głębokie pojemniki drzwiowe, na których zmieszczą się nawet wysokie butelki i kartony. Takie rozwiązanie, pozwala na lepsze wykorzystanie miejsca wewnątrz urządzenia.

Praktyczne rozwiązanie na butelki. Półka na wino

Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino to idealne miejsce do zagospodarowania ulubionych napojów butelkowanych.

Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjny

Tryb ekonomicznego zużycia energii utrzymuje normalną pracę zamrażalnika, by przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. W chłodziarce temperatura osiąga 16°C, eliminując możliwość pojawienia się nieprzyjemnego zapachu.

silnik digital inverter 

Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. A optymalna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając relatywnie cichą pracę* urządzenia – 39 dB(A). Wysoka jakość i niezawodność pracy została potwierdzona 10-letnią gwarancją**.

*  Informacje o poziomie hałasu urządzenia, który jest mierzony w decybelach (dB), znajdują się na etykiecie energetycznej. Urządzenia uznaje się za pracujące cicho, jeżeli poziom emitowanego hałasu nie przekracza 38 dB.  Dane  Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów - UOKiK.
** Gwarancja obejmuje tylko kompresor.

rysunek techniczny

rs68n8941sl rysunek techniczny 960px

A

Szerokość

912 mm

B

Głębokość: 

716 mm

C

Wysokość:

1780 mm

W OPAKOWANIU

PORÓWNAJ PRODUKTY

 
 

RS68N8941SL

RB38M7998S4

RF56M9540SR

Family Hub™

   

 

 

Space Max™

 

 

 

Triple Cooling™

 

 

 

Twin Cooling Plus™

 

 

 

Precise Chef Cooling™

 

 

 

FlexZone

 

 

 

Metal Cooling™

 

 

 

No Frost

 

 

 

Silnik Digital Inverter™

 

 

 

Funkcja Power Freeze

 

 

 

Funkcja Power Cool

 

 

 

Funkcja Vacation

 

 

 

Liczba półek w chłodziarce

4

3

5

Liczba szuflad na warzywa w chłodziarce

2

2

2

Pojemnik na nabiał

 

 

1

Pojemniki w drzwiach w chłodziarce

5

5

6

Liczba półek w zamrażalniku

4

 

2

Liczba szuflad w zamrażalniku

2

3

4

Pojemniki w drzwiach w zamrażalniku

2

 

6

Oświetlenie wewnętrzne

LED

LED

LED

Alarm otwartych drzwi

 

 

 

Łączność Wi-Fi

 

 

 

Otwieranie

Wpuszczona rączka

Zintegrowany uchwyt

Wyprofilowane uchwyty

Automatyczna kostkarka i dystrybutor wody

 

 

 

Pojemność całkowita lodówki

593 l

356 l

550 l

Pojemność chłodziarki

383 l

226 l

351 l

Pojemność zamrażalnika

210 l

130 l

199 l

Kolor

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Klasa energetyczna

A++

A++

A+

Poziom głośności

39 dB(A)

39 dB(A)

40 dB(A)

Wymiary (WxSxG)

1780 x 912 x 716 mm

1927 x 595 x 650 mm

1825 x 908 x 733 mm

Waga netto

127 kg

93 kg

162 kg

warto wiedzieć

Instalacja aplikacji Samsung Family Hub.
Odwiedź sklep Google Play, aplikacje Galaxy lub Apple App Store i wyszukaj hasło "Samsung Family Hub ", a następnie pobierz i zainstaluj dedykowaną aplikację Samsung Family Hub.

Nie możesz znaleźć aplikacji?
Aplikacja Samsung Family Hub jest dostępna dla smartfonów z systemem Android 4.4 (KitKat) lub nowszym oraz iOS 8.0 i nowszym.

Wskazówki, jak dbać o lodówkę:
Przed rozpoczęciem czyszczenia i konserwacją należy odłączyć lodówkę od zasilania.- Nie należy pryskać środkiem czyszczącym bezpośrednio na wyświetlacz. Może to doprowadzić do zgaśnięcia liter wyświetlanych na wyświetlaczu.- Do czyszczenia powierzchni zewnętrznych (drzwi i zabudowy), części plastikowych, drzwi i wewnętrznych wykończeń oraz uszczelek nie używaj środków czyszczących o właściwościach ściernych ani silnie działających, np. płynów do mycia szyb, proszków do szorowania, palnych płynów, preparatów z zawartością kwasu solnego, wosków do czyszczenia, koncentratów detergentów, wybielaczy ani środków zawierających pochodne nafty.- Mogą one spowodować zarysowanie lub uszkodzenie materiałów.

Porady dotyczące oszczędzania energii:
Urządzenie należy instalować w chłodnym, suchym pomieszczeniu o odpowiedniej wentylacji. Urządzenie nie może być wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych ani znajdować się w pobliżu źródeł ciepła (np. grzejników). Nie wolno zasłaniać otworów ani kratek wentylacyjnych urządzenia ze względu na oszczędność energii. Przed włożeniem do urządzenia - ciepłe posiłki powinny ostygnąć.

Dane techniczne

lodówka Samsung Family Hub RS68N8941SL

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 178 x 91,2 x 71,6 cm
Kolor  stal nierdzewna + srebrny-malowany
Kolor / wykończenie frontu  srebrny - stal nierdzewna inox
Kolor / wykończenie boków  srebrny
Położenie zamrażarki side by side
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz  LCD
Zmiana kierunku otwierania drzwi nie dotyczy
Liczba termostatów 2
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 10 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie energii 382 kWh = 236,84 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 383 litry
Pojemność użytkowa zamrażarki 210 litrów
Poziom hałasu 39 dB
Funkcje   
Dystrybutor wody tak (wymaga podłączenia do bieżącej wody)
Kostkarka automatyczna (wymaga podłączenia do bieżącej wody)
Funkcje dodatkowe wyświetlanie zdjęć, baza przepisów kulinarnych, przeglądarka internetowa, tworzenie listy zakupów, tworzenie notatek na wyświetlaczu, kalendarz z organizerem
Dodatkowe informacje  dotykowy wyświetlacz LCD 21", podłączenie do bieżącej wody, filtr wody, oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter, wbudowany moduł Wi-Fi, aplikacja Samsung Family Hub
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Szybkie chłodzenie tak
Wyposażenie  4 półki drewniane w chłodziarce na wino, 2 szuflady z niezależną kontrolą wilgotności, 7 półek w drzwiach, 4 półki szklane, 1 półka na butelki, pojemnik na jajka
Zastosowane technologie - chłodziarka  3 kamery wewnątrz lodówki Samsung Food Management, stabilna temperatura Samsung Metal Cooling
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki No Frost
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 12 kg/24h
Klasa zamrażarki ****
Wyposażenie  4 półki szklane
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  78 x 96 x 191 cm
Waga z opakowaniem  134 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  filtr zewnętrzny, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 6 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Kolor: srebrny/szary

Ocena klientów

5 na podstawie 5 ocen
5
(5)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • głośność pracy
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Fajna lodówka, szkoda że nie działa
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
31-05-2019,
Jacek
Potwierdzony zakup

Kupiłem, na początku WOW, tablet na drzwiach robi wrażenie. Po chwili niestety okazało się, że apka Samsunga nie współpracuje dobrze z lodówką, zamiast pokazywać co jest w środku pokazuje jakieś obrazki z kosmosu, OK nie ma problemu, dział wsparcia naprawił to w jeden dzień, ale na drugi dzień - niespodzianka lodówka nie działa :) Padł kompresor, czyli część na który Samsung daje 10 lat gwarancji, i teraz sobie czekamy na wymianę na nową lodówkę... już 2 tydzień :)

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
co bylo powodem nie dzialajacego ekranu ja mam to samo?
Jacek zapytał 26-09-2019
Odpowiedz
Powodem była apka w telefonie, aktualizacja rozwiązała problem. Ale i tak polecam korzystać z podglądu przez smartthings a nie family hub.
Jacek odpowiedział27-09-2019
Zwiń pytania
Ekstra sprzęt!!!
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
06-11-2020,
depesz
Potwierdzony zakup

Niesamowite rozwiązanie - lodówka bardzo pojemna, świetne funkcje wewnątrz, kamery umożliwiające sprawdzenie wnętrza nawet nie będąc w domu ułatwiają robienie zakupów - a wyświetlacz to już po prostu kosmos! Muzyka, zapisywanie wydarzeń, sterowanie innymi urządzeniami zgodnymi ze Smart Things - po prostu niesamowite! :D

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodowka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
21-09-2018,
Daniel
Potwierdzony zakup

Dokonalem zakupu lodowki w sklepie rtv euro agd, sorzet wyborny podobnie jak mila oraz rzetelna obsluga klienta

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (13) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fajny gadżet
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
23-11-2018,
Marcin
Potwierdzony zakup

Sprawdza się jako telewizor w kuchni poprzez możliwość przesyłania obrazu z telewizora, służy też jako centrum sterowania inteligentnym domem. Jak na razie wszystko zgodnie z oczekiwaniami

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
piękna i mega zaawansowana technicznie!!!
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
21-09-2018,
JacaWiślak
Potwierdzony zakup

Witam kupiłem lodówę Samsung Family Hub RS68N8941SL dwa tygodnie temu dlatego też moja opinia wiąże się z początkowym urzytkowaniem. Powiem tylko tak po podłączeniu i zaintalowaniu lodówki niesamowite wrażenie, panel na dzwiach po podłączeniu do internetu to poprostu magia, szkoda że komendy do lodówki tylko w języku angielskim, ogólnie nieprawdopodobny gadżet na miarę 21 wieku!!!!

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (8) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetnie! Teraz będzie Pani/Pan mogła/mógł w kuchni korzystać ze słownika ortograficznego on-line!
buba zapytał 20-02-2021
Odpowiedz
Pytanie... kupowała Pani lodówkę czy jednak bardziej gadżet i czy jest Pani zadowolona z jednego i drugiego?
rav296 zapytał 28-09-2018
Odpowiedz
Zwiń pytania
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (2)

Powiadom o pytaniach
Gdzie można zakupić?
jacekbuszka zapytał 1 miesiąc temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Witam. Jak mogę zamówić ten produkt ?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung Family Hub RS68N8941SL, wpisz 1161558 w wyszukiwarce euro.com.pl.