Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny)

ekspres ciśnieniowy

Melitta
nr kat.
1162101

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 21:00
niedz. 10:00 - 20:00
Dziś do 22:00!
20.04.2019 (sobota) 9:00 - 15:00
21.04.2019 (niedziela) infolinia jest nieczynna
22.04.2019 (poniedziałek) infolinia jest nieczynna

Typ ekspresu  automatyczny
Ciśnienie  15 barów
Moc  1450 W
Stosowanie kawy  ziarnista, mielona
Kolor  czarny
Płyta podgrzewająca filiżanki  nie
Zobacz pełny opis
Opcje zakupowe
Nowy
Outlet - Stan dobry
ekspres ciśnieniowy Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny)
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny)
Polecane zestawy
4 828,99 zł
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny) + Vaspiatta Classic Roma 1kg + Saeco Entkalker 250 ml
- 5 zł
4 873,98 zł
4 878,98 zł
oszczędzasz 5zł
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny) + Lavazza Crema Aroma
- 5 zł
4 863,99 zł
4 868,99 zł
oszczędzasz 5zł
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny) + Mokador kawa Florita
- 10 zł
4 863,99 zł
4 873,99 zł
oszczędzasz 10zł
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny) + Mokador kawa arabika ziarno
- 13 zł
4 880,99 zł
4 893,99 zł
oszczędzasz 13zł
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny) + Vaspiatta Africana 1kg
- 5 zł
4 873,99 zł
4 878,99 zł
oszczędzasz 5zł
4 848,99 zł
4 858,99 zł
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny) + Vaspiatta Espresso Arabica 1kg
- 5 zł
4 863,99 zł
4 868,99 zł
oszczędzasz 5zł
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny) + Lavazza Super Crema 1 kg
- 5 zł
4 873,99 zł
4 878,99 zł
oszczędzasz 5zł
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny) + Mokador kawa GMM
- 10 zł
4 873,99 zł
4 883,99 zł
oszczędzasz 10zł
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny) + Mokador Kawa Mokador Brio ziarno 1kg
- 10 zł
4 853,99 zł
4 863,99 zł
oszczędzasz 10zł
Akcesoria
Opis i dane

Melitta® Barista TS Smart® może naprawdę wiele - na przykład, może przygotować 21 różnych kawowych specjałów, z odpowiednimi ziarnami kawy, zgodnie z oryginalną recepturą lub Twoim kreatywnym pomysłem. Ale to zdecydowanie nie wszystko... Co by było, gdybyś na pytanie "Czy Twój smartfon może zrobić kawę?" mógł zrelaksowanym tonem odpowiedzieć "Jasne, oczywiście."? Teraz możesz! Dzięki aplikacji Melitta® Connect możesz sterować przygotowaniem kawy i zarządzać wieloma innymi funkcjami za pomocą smartfona.
Czy to nie jest mądre?

Najważniejsze cechyAplikacja Melitta® Connect

Teraz wszystko zależy od Ciebie, ponieważ dzięki aplikacji Melitta® Connect, możesz zarządzać wieloma funkcjami Twojego w pełni automatycznego ekspresu do kawy za pomocą smartfona. Szczególna cecha: dzięki tej aplikacji możesz tworzyć własne specjały kawowe. Ile wody, spienionego mleka lub kawy należy wlać do filiżanki i w jakiej kolejności? To wszystko zależy od Ciebie. Jaką temperaturę powinna mieć Twoja kawa? Twoja decyzja! Możesz także ustawić ilość i moc Twojej kawy. Wolisz więcej smaku? W takim razie wybierz funkcję IntenseAroma. A to, czy nazwiesz swoje dzieło "Marzenie Niedzielnego Poranka", czy po prostu "Halo pobudka", zależy wyłącznie od Ciebie. A aplikacja może zrobić jeszcze więcej. Twoje urządzenie wymaga czyszczenia lub odkamieniania? Nie panikuj, aplikacja posiada samouczki, które pokazują, jak to zrobić.Młynek cichy jak szept

W urządzeniach Melitta® nawet w trybie turbo nie słyszysz (prawie) nic, ponieważ Twój w pełni automatyczny ekspres wyposażony jest w superszybki, a jednocześnie cichy jak szept młynek. Przerwane rozmowy, ponieważ ktoś "chce zrobić szybką kawę" to historia. Nie musisz też obawiać się gniewu sąsiadów, obudzonych Twoim pragnieniem wypicia kawy o 3 nad ranem.

21 przepisów kawowych

Cenisz sobie różnorodność? Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy spełni wiele Twoich życzeń. Wybierz spośród czterech klasyków - espresso, café crème, cappuccino lub latte macchiato – za pomocą lekkiego dotknięcia. Użyj menu, aby przygotować 17 innych kawowych specjałów, takich jak flat white, ristretto, americano lub espresso doppio.

Automatic Bean Select – Automatyczny wybór rodzaju ziaren

Nie te ziarna kawy? Spróbujmy innych! Innowacyjny, automatyczny wybór rodzaju ziaren kawy sam wybierze odpowiednie ziarna do Twojej ulubionej kawy z dwukomorowego pojemnika, automatycznie lub zgodnie z Twoją prośbą. A żeby Twoja kawa nie była zbyt słaba, aktywne monitorowanie ilości ziaren kawy zapobiegnie mieleniu młynka na pusto, podczas przygotowania kawy. W pełni automatyczny ekspres poinformuje Cię również, kiedy należy uzupełnić pojemnik na ziarna kawy.
*Uwaga: Pomimo automatycznego dozowania i mielenia aż do opróżnienia młynka, po zmianie typu ziaren w młynku mogą znajdować się jeszcze niewielkie ilości poprzedniego typu ziaren.

Technologia flitra Pro Aqua

Użyj filtra do wody Melitta® Pro Aqua, by jeszcze bardziej poprawić smak kawy. Co więcej - jeżeli go używasz, Twój ekspres musi być odkamieniany tylko raz w roku *. Dlaczego? To logiczne - filtr zapobiega osadzaniu się kamienia w układzie wodnym tak długo, jak to możliwe. To trochę kosztuje, ale naprawdę warto.
*W przypadku filiżanki o pojemności 120 ml, parzenia 6 filiżanek dziennie i wymiany filtra 6 razy zgodnie ze specyfikacją urządzenia.Wyjątkowa przyjemność z kawyMy Coffee Memory (8 profili)

Zmagasz się z zapamiętaniem wszystkich swoich ulubionych przepisów na kawę? Nie martw się - Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy zapamięta Twoje preferencje dotyczące kawy. Dzięki funkcji "My Coffee Memory" możesz ustawić swoje ulubione specjały kawowe bez konieczności studiowania informatyki. I zanim inni w domu lub w biurze będą Ci zazdrościli, możesz się z nimi podzielić - Twój ekspres zapamięta preferencje dla ośmiu osób.

Funkcja IntenseAroma

Życzysz sobie nieco więcej smaku? Wobec tego zamiast standardowego procesu parzenia wybierz opcję IntenseAroma. Daje ona szczególnie intensywny smak kawy - przy użyciu tej samej ilości kawy i wody.


Best Aroma System Plus

Aromat należy do kawy, nie do powietrza, dlatego funkcja "Bean to Cup" zapewnia, że tylko wymagana ilość ziaren jest świeżo mielona i natychmiast zużywana. Mielenie do opróżnienia młynka zapewnia, że mieli on aż do całkowitego opróżnienia, dzięki czemu pozostałości kawy nie mają wpływu na smak następnej kawy. Pokrywka Aromasafe® zapewnia szczelne zamknięcie, dzięki czemu ziarna kawy zachowują swój smak przez długi czas.

Italian Preparation Process – Włoski proces przygotowania

Kawa, mleko czy spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? Dobrze, jeżeli znasz oryginalne włoskie przepisy. Sprytny Włoski proces przygotowania gwarantuje, że składniki dodawane są w odpowiedniej kolejności. W końcu kto jest w stanie zapamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w przypadku cappuccino jest dokładnie odwrotnie…


Intuicyjna obsługaOne Touch – Jedno dotknięcie

Na co masz ochotę - espresso, café crème, cappuccino czy latte macchiato? Nic prostszego! Te specjały kawowe zostały fabrycznie zaprogramowane i można je wybrać jednym dotknięciem. Ciepłe mleko, spienione mleko lub gorąca woda są również łatwo i wygodnie dostępne z One Touch.

Double Cup Mode – tryb dwóch filiżanek

Razem lepiej - dzięki funkcji Double Cup możesz jednocześnie przygotować dwie filiżanki wielu kawowych specjałów z mlekiem lub bez. Oczywiście, to również dobre dla tych, którzy piją dużo kawy.

Kolorowy wyświetlacz TFT

Czytelny i przejrzysty - kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości umożliwia intuicyjne korzystanie z urządzenia. Instrukcje krok po kroku poprowadzą Cię przez menu w zrozumiały sposób.

Touch & Slide – Dotknij i przesuń

Zupełnie tak, jak w przypadku smartfona, dzięki innowacyjnej funkcji Touch & Slide możesz używać w pełni automatycznego ekspresu do kawy, po prostu delikatnie dotykając panelu dotykowego.

Dozownik All-in-One z podświetleniem LED

Podstaw filiżankę, wybierz kawę... i idź po ciasteczka? Nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy pomimo, że ekspres posiada oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody. A żebyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik regulowany jest na wysokość do 140 mm, bez użycia specjalnych narzędzi. Specjalnie udogodnienie dla tych, którym rano przeszkadza silne światło - zintegrowane podświetlenie LED pozwala przygotować kawę korzystając z łagodnego oświetlenia.


Łatwe czyszczenie i konserwacjaWyjmowana jednostka zaparzania

Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® takie właśnie jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo wyczyścić, dzięki temu wnętrze urządzenia jest również łatwo dostępne, więc można je bez problemu wyczyścić.

Easy Steam Cleaning – Łatwe czyszczenie parą

Szybkie i higieniczne - za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni automatyczny ekspres wyczyści wszystkie części mające kontakt z mlekiem. Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają dokładne czyszczenie. Natomiast Ty możesz po prostu cieszyć się kawą.

Elastyczny, dołączany system mleczny

W zepsutym mleku nie ma nic śmiesznego. Dobrą wiadomością jest to, że pojemnik na mleko jest bezpieczny do zmywania w zmywarce i zmieści się w dowolnej lodówce. System mleczny również jest łatwy do utrzymania w czystości, ponieważ jest całkowicie oddzielony od systemu kawowego. Łatwy do odłączenia i wyczyszczenia.


Pozostałe cechy naszych produktów

 • 5 ustawień mocy kawy (w tym „bardzo łagodna – bez wstępnego parzenia”)
 • Funkcja wstępnego parzenia Aroma-Extraction-System (A.E.S.) zapewnia pełny rozwój smaku kawy
 • 3 ustawienia temperatury parzenia (87°C/90°C/93°C)
 • Stalowy młynek w kształcie stożka z 5 stopniami mielenia
 • Automatyczny dobór mielonej ilości gwarantujący za każdym razem znakomitą jakość kawy
 • Wybór pomiędzy spienionym mlekiem i ciepłym mlekiem
 • Możliwe oddzielne przygotowanie ciepłej wody (np. na herbatę)
 • Praktyczne kółka do łatwego przenoszenia ekspresu do kawy
 • Praktyczna tacka do wstępnego podgrzewania kubków (pasywna)
 • Tacka ociekowa ze stali nierdzewnej
 • Oddzielny pojemnik na kawę mieloną
 • Automatyczne programy czyszczenia i usuwania kamienia
 • Wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l i automatyczne monitorowanie poziomu wody
 • Kompatybilny z filtrami do wody Claris
 • Funkcja oszczędzania energii i przycisk zasilania z funkcją „0 Wat”
 • Pompa o ciśnieniu 15 bar
 • Moc 1450 W
 • Wymiary (S x W x G) 259 x 372 x 467 mm
 • Zawiera pakiet startowy składający się z: tabletki do czyszczenia, środka do czyszczenia systemu mlecznego i filtra wody Pro Aqua
 

Dane techniczne

ekspres ciśnieniowy Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny)

Typ ekspresu automatyczny
Ciśnienie 15 barów
Moc 1450 W
Stosowanie kawy ziarnista, mielona
System spieniający mleko dysza spieniająca i pojemnik na mleko
Automatyczne przygotowywanie Caffe Latte, Cappuccino, Espresso
Regulacja mocy kawy tak
Regulacja ilości zaparzanej kawy nie
Wbudowany młynek tak
Pojemność zbiornika na wodę  1,8 litra
Pojemność zbiornika na kawę  270 g
Sterowanie  elektroniczne
Kolor  czarny
Funkcje dodatkowe  aplikacja na smartfony, automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Bluetooth, funkcja "Moja kawa" - pamięć ustawień ulubionej kawy, funkcja gorącego mleka, funkcja gorącej wody, możliwość tworzenia własnych przepisów, parzenie wstępne, regulacja stopnia zmielenia kawy, regulacja temperatury kawy, sterowanie dotykowe, tryb "eco", wyciszony młynek, wyjmowany pojemnik na wodę, zaparzanie dwóch kaw mlecznych jednocześnie, zdalne sterowanie smartfonem lub tabletem
Parametry fizyczne   
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 259 x 372 x 467 mm
Wymiary opakowania  43 x 39 x 55 cm
Waga z opakowaniem  6 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  pojemnik na mleko, odkamieniacz, tabletki do czyszczenia, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wkład Claris
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Melitta Poland Sp. Z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Melitta
 • Cena: od 3 000

Ocena klientów

5 na podstawie 5 ocen
5
(5)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • łatwość użycia
 • szybkość parzenia
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Szczerze polecam
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
17-11-2018,
Michał
Potwierdzony zakup

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to rewelacyjny ekspres, klasa sama w sobie, mam porównanie z ekspresami Nivona i DeLonghi w podobnej lub wyższej półce cenowej. Stanowczo na plus w porównaniu z innymi. Fajny jest podwójny młynek na różne rodzaje kawy no i to co najważniejsze czyli smak espresso, nie do pobicia przez konkurentów. Dużo lepszy system spieniający mleko niż w DeLonghi prosty nie rozpryskuje mleka w bok i można robić dwie kawy jednocześnie (z mlekiem oczywiście) ;)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
28-12-2018,
Arcz
Potwierdzony zakup

Zastanawiałem się czy wybrać te markę. Wcześniej miałem de longhi. Chciałem inne urządzenie. Nie żałuję. Super sprawa podwójny młynek. Kupiłem kawę mocno i średnio paloną. Pianka mleczna super. Dzieci non stop robią kakao i czekoladę. Proszek zalewają pianka z mleka i po wymieszaniu jest. Dużo kaw. Jedyny minus co znalazłem to łączność z telefonem. Po przejściu w stan uśpienia zrywa i trzeba od nowa parkować - za każdym razem. Musi być zachowana odpowiednia kolejność przy parowaniu. Najpierw odpalacie w ekspresie bluetooth potem aplikację w telefonie . Jak znajdzie w tel. urządzenie to znowu w ekspresie odpalacie bluetooth i potem w tel. robicie połącz. Inaczej nie da rady. Choć dla mnie aplikacja to ściema bo i tak trzeba iść do ekspresu postawić szklankę, podpiąć mleko :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo porządny ekspres - uwielbiam go :)
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
07-04-2019,
Patrycja
Potwierdzony zakup

Najpierw odniosę się do którejś opinii na dole - nie muszę za każdym razem w ekspresie włączać bluetooth i wtedy łączyć, wystarczyło raz na samym początku i później tylko wybieram na telefonie połączenie. Świetny podwójny pojemnik na ziarna, łatwe czyszczenie i konserwacja - wszystkie kroki po kolei opisane na wyświetlaczu i w aplikacji. Łatwa modyfikacja swoich własnych przepisów i programowanie żądanej ilości kawy. Wiele profili użytkowników do skonfigurowania. Ekspres jest dużo cichszy niż konkurencyjne, które testowałam. Pianka mleczna jest aksamitna, bez bąbelków powietrza, idealna. Espresso doskonałe.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
05-02-2019,
Harry
Potwierdzony zakup

Jestem zadowolony z zakupu. To jest mój drugi ekspres Melitty i oczywiście nie zawiodłem się. Bardzo cicha praca młynka, mnogość kaw do wyboru no i oczywiście wygląd na pięć z plusem. Intuicyjna obsługa, brak przycisków i wyłączników, wszystko sterowane z dotykowego panela. Duży plus za możliwość sterowania poprzez aplikacje Smart (bluetooth). Kawy robi wyśmienite no bardzo mocne wystarczy ustawić moc kawy na 2 poziom i kawa wychodzi idealna w porównaniu z innymi ekspresami ten model zużywa mniej ziaren kawy. Chociaż cena nie jest mała ale za to ma się ekspres naprawdę z wysokiej półki. POLECAM

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Opinia ekspresu do kawy Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
25-12-2018,
jambob
Potwierdzony zakup

Jeszcze lepszy model od poprzedniego też udanego. Wszystkie cechy należy ocenić pozytywnie. Szczerze polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania nr kat. 489
Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Raty
Raty 50x0%
Raty 40x0%
Raty 30x0%
Raty 20x0%
Raty 10x0%
10x0% odroczone
20x0% odroczone
50
95,98 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
40
119,97 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
30
159,97 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
20
239,95 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
10
479,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
10
479,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
20
239,95 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny)

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Opcje zakupowe
Nowy produkt
Fabrycznie nowy

OUTLET INTERNETOWY

Produkt z outletu stan dobry
Może posiadać opakowanie zastępcze lub ślady wynikające z ekspozycji lub rozpakowania w domu klienta.
 • Towar w pełni funkcjonalny ze śladami wynikającymi z ekspozycji lub rozpakowania w domu Klienta
 • Opakowanie oryginalne uszkodzone lub zastępcze
 • Kompletne oryginalne wyposażenie
 • Gwarancja producenta
 • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
3 600 zł
120 zł x 30 rat 0%
Brak możliwości odbioru w sklepie
Do domu: 23 kwietnia!
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny), wpisz 1162101 w wyszukiwarce euro.com.pl.