Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny)

ekspres ciśnieniowy

Melitta
nr kat.
1162101

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Typ ekspresu  automatyczny
Dostępne napoje  Caffe Latte, Cappuccino, Espresso, Gorąca woda, Gorące mleko
Ciśnienie / Moc   15 barów / 1450 W
Zobacz pełny opis
Opcje zakupowe
ekspres ciśnieniowy Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny)
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny)
Polecane zestawy
4 846,99 zł
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny) + Vaspiatta Africana 1kg
- 5 zł
4 883,99 zł
4 888,99 zł
oszczędzasz 5zł
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny) + Vaspiatta Santos Brazylia 1 kg
- 5 zł
4 873,99 zł
4 878,99 zł
oszczędzasz 5zł
Akcesoria
Opis i dane

Melitta® Barista TS Smart® może naprawdę wiele - na przykład, może przygotować 21 różnych kawowych specjałów, z odpowiednimi ziarnami kawy, zgodnie z oryginalną recepturą lub Twoim kreatywnym pomysłem. Ale to zdecydowanie nie wszystko... Co by było, gdybyś na pytanie "Czy Twój smartfon może zrobić kawę?" mógł zrelaksowanym tonem odpowiedzieć "Jasne, oczywiście."? Teraz możesz! Dzięki aplikacji Melitta® Connect możesz sterować przygotowaniem kawy i zarządzać wieloma innymi funkcjami za pomocą smartfona.
Czy to nie jest mądre?

Najważniejsze cechyAplikacja Melitta® Connect

Teraz wszystko zależy od Ciebie, ponieważ dzięki aplikacji Melitta® Connect, możesz zarządzać wieloma funkcjami Twojego w pełni automatycznego ekspresu do kawy za pomocą smartfona. Szczególna cecha: dzięki tej aplikacji możesz tworzyć własne specjały kawowe. Ile wody, spienionego mleka lub kawy należy wlać do filiżanki i w jakiej kolejności? To wszystko zależy od Ciebie. Jaką temperaturę powinna mieć Twoja kawa? Twoja decyzja! Możesz także ustawić ilość i moc Twojej kawy. Wolisz więcej smaku? W takim razie wybierz funkcję IntenseAroma. A to, czy nazwiesz swoje dzieło "Marzenie Niedzielnego Poranka", czy po prostu "Halo pobudka", zależy wyłącznie od Ciebie. A aplikacja może zrobić jeszcze więcej. Twoje urządzenie wymaga czyszczenia lub odkamieniania? Nie panikuj, aplikacja posiada samouczki, które pokazują, jak to zrobić.Młynek cichy jak szept

W urządzeniach Melitta® nawet w trybie turbo nie słyszysz (prawie) nic, ponieważ Twój w pełni automatyczny ekspres wyposażony jest w superszybki, a jednocześnie cichy jak szept młynek. Przerwane rozmowy, ponieważ ktoś "chce zrobić szybką kawę" to historia. Nie musisz też obawiać się gniewu sąsiadów, obudzonych Twoim pragnieniem wypicia kawy o 3 nad ranem.

21 przepisów kawowych

Cenisz sobie różnorodność? Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy spełni wiele Twoich życzeń. Wybierz spośród czterech klasyków - espresso, café crème, cappuccino lub latte macchiato – za pomocą lekkiego dotknięcia. Użyj menu, aby przygotować 17 innych kawowych specjałów, takich jak flat white, ristretto, americano lub espresso doppio.

Automatic Bean Select – Automatyczny wybór rodzaju ziaren

Nie te ziarna kawy? Spróbujmy innych! Innowacyjny, automatyczny wybór rodzaju ziaren kawy sam wybierze odpowiednie ziarna do Twojej ulubionej kawy z dwukomorowego pojemnika, automatycznie lub zgodnie z Twoją prośbą. A żeby Twoja kawa nie była zbyt słaba, aktywne monitorowanie ilości ziaren kawy zapobiegnie mieleniu młynka na pusto, podczas przygotowania kawy. W pełni automatyczny ekspres poinformuje Cię również, kiedy należy uzupełnić pojemnik na ziarna kawy.
*Uwaga: Pomimo automatycznego dozowania i mielenia aż do opróżnienia młynka, po zmianie typu ziaren w młynku mogą znajdować się jeszcze niewielkie ilości poprzedniego typu ziaren.

Technologia flitra Pro Aqua

Użyj filtra do wody Melitta® Pro Aqua, by jeszcze bardziej poprawić smak kawy. Co więcej - jeżeli go używasz, Twój ekspres musi być odkamieniany tylko raz w roku *. Dlaczego? To logiczne - filtr zapobiega osadzaniu się kamienia w układzie wodnym tak długo, jak to możliwe. To trochę kosztuje, ale naprawdę warto.
*W przypadku filiżanki o pojemności 120 ml, parzenia 6 filiżanek dziennie i wymiany filtra 6 razy zgodnie ze specyfikacją urządzenia.Wyjątkowa przyjemność z kawyMy Coffee Memory (8 profili)

Zmagasz się z zapamiętaniem wszystkich swoich ulubionych przepisów na kawę? Nie martw się - Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy zapamięta Twoje preferencje dotyczące kawy. Dzięki funkcji "My Coffee Memory" możesz ustawić swoje ulubione specjały kawowe bez konieczności studiowania informatyki. I zanim inni w domu lub w biurze będą Ci zazdrościli, możesz się z nimi podzielić - Twój ekspres zapamięta preferencje dla ośmiu osób.

Funkcja IntenseAroma

Życzysz sobie nieco więcej smaku? Wobec tego zamiast standardowego procesu parzenia wybierz opcję IntenseAroma. Daje ona szczególnie intensywny smak kawy - przy użyciu tej samej ilości kawy i wody.


Best Aroma System Plus

Aromat należy do kawy, nie do powietrza, dlatego funkcja "Bean to Cup" zapewnia, że tylko wymagana ilość ziaren jest świeżo mielona i natychmiast zużywana. Mielenie do opróżnienia młynka zapewnia, że mieli on aż do całkowitego opróżnienia, dzięki czemu pozostałości kawy nie mają wpływu na smak następnej kawy. Pokrywka Aromasafe® zapewnia szczelne zamknięcie, dzięki czemu ziarna kawy zachowują swój smak przez długi czas.

Italian Preparation Process – Włoski proces przygotowania

Kawa, mleko czy spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? Dobrze, jeżeli znasz oryginalne włoskie przepisy. Sprytny Włoski proces przygotowania gwarantuje, że składniki dodawane są w odpowiedniej kolejności. W końcu kto jest w stanie zapamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w przypadku cappuccino jest dokładnie odwrotnie…


Intuicyjna obsługaOne Touch – Jedno dotknięcie

Na co masz ochotę - espresso, café crème, cappuccino czy latte macchiato? Nic prostszego! Te specjały kawowe zostały fabrycznie zaprogramowane i można je wybrać jednym dotknięciem. Ciepłe mleko, spienione mleko lub gorąca woda są również łatwo i wygodnie dostępne z One Touch.

Double Cup Mode – tryb dwóch filiżanek

Razem lepiej - dzięki funkcji Double Cup możesz jednocześnie przygotować dwie filiżanki wielu kawowych specjałów z mlekiem lub bez. Oczywiście, to również dobre dla tych, którzy piją dużo kawy.

Kolorowy wyświetlacz TFT

Czytelny i przejrzysty - kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości umożliwia intuicyjne korzystanie z urządzenia. Instrukcje krok po kroku poprowadzą Cię przez menu w zrozumiały sposób.

Touch & Slide – Dotknij i przesuń

Zupełnie tak, jak w przypadku smartfona, dzięki innowacyjnej funkcji Touch & Slide możesz używać w pełni automatycznego ekspresu do kawy, po prostu delikatnie dotykając panelu dotykowego.

Dozownik All-in-One z podświetleniem LED

Podstaw filiżankę, wybierz kawę... i idź po ciasteczka? Nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy pomimo, że ekspres posiada oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody. A żebyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik regulowany jest na wysokość do 140 mm, bez użycia specjalnych narzędzi. Specjalnie udogodnienie dla tych, którym rano przeszkadza silne światło - zintegrowane podświetlenie LED pozwala przygotować kawę korzystając z łagodnego oświetlenia.


Łatwe czyszczenie i konserwacjaWyjmowana jednostka zaparzania

Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® takie właśnie jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo wyczyścić, dzięki temu wnętrze urządzenia jest również łatwo dostępne, więc można je bez problemu wyczyścić.

Easy Steam Cleaning – Łatwe czyszczenie parą

Szybkie i higieniczne - za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni automatyczny ekspres wyczyści wszystkie części mające kontakt z mlekiem. Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają dokładne czyszczenie. Natomiast Ty możesz po prostu cieszyć się kawą.

Elastyczny, dołączany system mleczny

W zepsutym mleku nie ma nic śmiesznego. Dobrą wiadomością jest to, że pojemnik na mleko jest bezpieczny do zmywania w zmywarce i zmieści się w dowolnej lodówce. System mleczny również jest łatwy do utrzymania w czystości, ponieważ jest całkowicie oddzielony od systemu kawowego. Łatwy do odłączenia i wyczyszczenia.

Charakterystyka modeli


  Barista TS Smart® Barista T Smart® CI Touch®
Moduł Bluetooth -
Dozowanie do 1 lub 2 filiżanek jednocześnie kawy czarne i mleczne kawy czarne i mleczne kawy czarne i mleczne
Regulowana wysokość dozownika 140 mm 140 mm 140 mm
Regulowanie stopnia mielenia 5 stopni 5 stopni 5 stopni
Osobny pojemnik na kawę mieloną
Dwukomorowy pojemnik na ziarna kawy automatyczny wybór ziaren ręczny wybór ziaren ręczny wybór ziaren
Pojemność pojemnika na ziarna kawy 270 g (2 x 135 g) 270 g (2 x 135 g) 270 g (2 x 135 g)
Automatyczne monitorowanie poziomu ziaren kawy w pojemniku - -
Programowana moc kawy 5 stopni 5 stopni 4 stopnie
Pokrętło - -
Podświetlenie LED filiżanek -
Pamięć My Coffee • (8 profili) • (4 profile) • (4 profile)
Liczba fabrycznie zaprogramowanych kaw 21 18 4
Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania
Łatwe czyszczenie parą (Easy Steam Cleaning) - układ mleka
Wyjmowana jednostka zaparzania
Pojemność pojemnika na wodę 1,8 l 1,8 l 1,8 l
Przycisk „O Wat“
Warianty kolorystyczne srebrno-czarny, czarny, stal nierdzewna srebrno-czarny, czarny srebrny, czarny
Moc max. 1450 W max. 1450 W max. 1400 W
Waga urządzenia ok. 10,4 kg ok. 10,3 kg ok. 8,7 kg
Wymiary: (wysokość x szerokość x głębokość w mm) 372 x 259 x 467 372 x 259 x 467 340 x 255 x 470
Nagrody

Pozostałe cechy naszych produktów

 • 5 ustawień mocy kawy (w tym „bardzo łagodna – bez wstępnego parzenia”)
 • Funkcja wstępnego parzenia Aroma-Extraction-System (A.E.S.) zapewnia pełny rozwój smaku kawy
 • 3 ustawienia temperatury parzenia (87°C/90°C/93°C)
 • Stalowy młynek w kształcie stożka z 5 stopniami mielenia
 • Automatyczny dobór mielonej ilości gwarantujący za każdym razem znakomitą jakość kawy
 • Wybór pomiędzy spienionym mlekiem i ciepłym mlekiem
 • Możliwe oddzielne przygotowanie ciepłej wody (np. na herbatę)
 • Praktyczne kółka do łatwego przenoszenia ekspresu do kawy
 • Praktyczna tacka do wstępnego podgrzewania kubków (pasywna)
 • Tacka ociekowa ze stali nierdzewnej
 • Oddzielny pojemnik na kawę mieloną
 • Automatyczne programy czyszczenia i usuwania kamienia
 • Wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l i automatyczne monitorowanie poziomu wody
 • Kompatybilny z filtrami do wody Claris
 • Funkcja oszczędzania energii i przycisk zasilania z funkcją „0 Wat”
 • Pompa o ciśnieniu 15 bar
 • Moc 1450 W
 • Wymiary (S x W x G) 259 x 372 x 467 mm
 • Zestaw zawiera: papierek lakmusowy do pomiaru twardości wody, klucz do montażu filtra Claris, filtr do wody ProAqua, płyn do czyszczenia systemu mlecznego Perfect Clean, tabletkę do czyszczenia obwodu kawy
 

Dane techniczne

ekspres ciśnieniowy Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny)

Typ ekspresu automatyczny
Ciśnienie 15 barów
Moc 1450 W
Rodzaj kawy ziarnista, mielona
System spieniający mleko zintegrowany
Młynek stalowy stożkowy
Pojemność zbiornika na wodę  1,8 litra
Pojemność zbiornika na kawę  270 g
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz  kolorowy wyświetlacz TFT
Filtr Claris Aqua
Kolor  czarny
Informacje dodatkowe   
Regulacja wysokości dyszy nie
Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę nie
Wyciszony młynek tak
Wyjmowany pojemnik na wodę tak
Funkcje   
Dostępne napoje Caffe Latte, Cappuccino, Espresso, Gorąca woda, Gorące mleko
Parzenie dwóch kaw jednocześnie  tak
Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie tak
Funkcja Moja kawa tak
Regulacja stopnia zmielenia kawy tak
Regulacja ilości zaparzanej kawy nie
Regulacja mocy kawy tak
Regulacja temperatury kawy tak
Higiena i czyszczenie ekspresu automatyczny program czyszczenia i odkamieniania
Funkcje dodatkowe  funkcja oszczędzania energii, latte macchiato lub cappuccino za jednym dotknięciem (one touch), możliwość ustawienia 8 profili użytkownika, parzenie wstępne, zdalne sterowanie
Parametry fizyczne   
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 259 x 372 x 467 mm
Wymiary opakowania  43 x 39 x 55 cm
Waga z opakowaniem  6 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  pojemnik na mleko, miarka do kawy mielonej, pasek testowy do badania twardości wody, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wężyk do mleka, klucz do montażu filtra Claris, filtr do wody ProAqua, płyn do czyszczenia systemu mlecznego Perfect Clean, tabletka do czyszczenia obwodu kawy
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Melitta Poland Sp. Z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: od 3 000 zł
 • Marka: Melitta
 • Typ ekspresu: automatyczny

Ocena klientów

4,5 na podstawie 9 ocen
5
(6)
4
(1)
3
(1)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • wygląd
 • funkcjonalność
88% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Super !!!
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
25-12-2019,
rob
Potwierdzony zakup

Używam ekspresu od 3 tygodni. Jestem bardzo zadowolony. Można w nim zrobić wiele kaw o których, do tej pory, nie wiedziałem że takie są. Super aplikacja na telefon. Zamiast stać przy ekspresie i ustawiać kawę, można to robić z pomieszczenia obok albo z sofy. Można ustawić ilość kawy, mleka, intensywność, moc lub temperaturę. Rewelacja !!! Goście sami sobie wybierają kawę jaką chcą ! Podkładamy tylko szklanki :-)Aplikacja (mam telefon Apple iPhona 7) działa rewelacyjnie. Kto się napije raz kawy z takiego ekspresu, to już nie będzie chciał wypić żadnej kawy np. po turecku. Dodatkowo, są 2 komory na kawę - można w jednej mieć kawę z kofeiną a w drugiej bezkofeinową lub inną, np. kawę krem. Można przełączyć komory za pomocą aplikacji ! Młynek jest bardzo cichy, oczyszczanie w 3 prostych krokach. Pojemnik na mleko przeźroczysty i widać czy mleko w nim jest. Ekspres sygnalizuje o braku wody i opróżnianiu skroplin. Polecam !!! Oby działał tak dalej :-)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
nie kupuj
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
02-01-2020,
Mac
Potwierdzony zakup

Po rozpakowaniu urządzenia 24/12 byłem pod wrażeniem w porównaniu do starego urządzenia: Siemens TK58001/01. Niestety czar prysł przy pierwszym uruchomieniu: - urządzenie wyświetlało komunikat brak wody przez około godzinę mimo iż zbiornik napełniony do linii MAX, odpływ drożny, dopiero po kilkukrotnym wyłączeniu/włączeniu, kilkukrotnym napełnieniu zbiornika z wodą urządzenie uruchomiło się. - Niestety po zamontowaniu filtra do wody z zestawu (zgodnie z instrukcją odnośnie montażu filtra) sytuacja z brakiem wody powtarza się. Po godzinie prób uruchomienia demontuje filtr, urządzenie uruchamia się. - za każdym razem gdy "kończy" się woda w zbiorniku (tj. jest na poziomie 30%) sytuacja powtarza się - mimo uzupełnienia wody i potwierdzenia operacji na ekranie - komunikat o braku wody. Dopiero kilkukrotne pełne zamknięcie i uruchomienie urządzenia powoduje "zaskoczenie" iż woda jest jednak w zbiorniku. - najgorsza jest jednak sytuacja gdy woda w zbiorniku skończy się i urządzenie się wyłączy. Uruchomienie w tym wypadku ekspresu jest bardzo trudne. - z uwagi na okres świąteczny nie miałem możliwości odesłania do serwisu zatem nie mogę ocenić jakości - mam tylko nadzieje, iż jakość nie jest taka sama jak urządzenia. Pomimo powyższych problemów kawa z ekspresu super, duża możliwość konfiguracyjna, ogromna liczba dostępnych przepisów. Gdyby nie tak elementarny brak kontroli jakości poleciłbym urządzenie mimo jego ceny a tak szkoda nerwów i czasu....

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dzień dobry, opisany problem kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej. W tym celu prosimy o kontakt z jednym z naszych autoryzowanych serwisów - melitta.pl/pl/Autoryzowane-serwisy-8136,115638.html lub bezpośredni kontakt z nami – zamowieniamelittapoland@melitta.de Pozdrawiamy, Melitta
Melitta Poland Sp. z o.o. zapytał 21-01-2020
Odpowiedz
Zwiń pytania
ok!
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
21-06-2019,
OSio
Potwierdzony zakup

Robi to co potrzeba. Ma dwa minusy: (i) nie pieni mleka na zimno; (ii) zbyt często trzeba czyścić. A tak jest OK!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Szczerze polecam
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
17-11-2018,
Michał
Potwierdzony zakup

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to rewelacyjny ekspres, klasa sama w sobie, mam porównanie z ekspresami Nivona i DeLonghi w podobnej lub wyższej półce cenowej. Stanowczo na plus w porównaniu z innymi. Fajny jest podwójny młynek na różne rodzaje kawy no i to co najważniejsze czyli smak espresso, nie do pobicia przez konkurentów. Dużo lepszy system spieniający mleko niż w DeLonghi prosty nie rozpryskuje mleka w bok i można robić dwie kawy jednocześnie (z mlekiem oczywiście) ;)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
28-12-2018,
Arcz
Potwierdzony zakup

Zastanawiałem się czy wybrać te markę. Wcześniej miałem de longhi. Chciałem inne urządzenie. Nie żałuję. Super sprawa podwójny młynek. Kupiłem kawę mocno i średnio paloną. Pianka mleczna super. Dzieci non stop robią kakao i czekoladę. Proszek zalewają pianka z mleka i po wymieszaniu jest. Dużo kaw. Jedyny minus co znalazłem to łączność z telefonem. Po przejściu w stan uśpienia zrywa i trzeba od nowa parkować - za każdym razem. Musi być zachowana odpowiednia kolejność przy parowaniu. Najpierw odpalacie w ekspresie bluetooth potem aplikację w telefonie . Jak znajdzie w tel. urządzenie to znowu w ekspresie odpalacie bluetooth i potem w tel. robicie połącz. Inaczej nie da rady. Choć dla mnie aplikacja to ściema bo i tak trzeba iść do ekspresu postawić szklankę, podpiąć mleko :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lepiej się zastanowić przed zakupem
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
03-08-2019,
Bb
Potwierdzony zakup

Kawa z ekspresu dobra i na tym koniec plusów. Ekspres przestał działać po pół roku, pojawia się komunikat o braku ziaren a zbiornik jest pełny, młynek mieli lecz nie podaje kawy. Reklamacja żenada oczekiwanie miesiąc czasu na naprawę, wczoraj odebrałem ekspres i okazuje się że ekspres nadal nie działa ta sama usterka co była wcześniej, serwis stwierdził iż naprawił panel sterujący. Poza tym ekspres wrócił z naprawy porysowany. Za te pieniądze to porażka.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym zamowieniamelittapoland@melitta.de – prosimy o informację, który konkretnie serwis prowadził naprawę i o numer seryjny urządzenia. Wyjaśnimy sprawę pilnie! Pozdrawiamy, Melitta
Melitta Poland Sp. z o.o. zapytał 02-12-2019
Odpowiedz
Zwiń pytania
Bardzo porządny ekspres - uwielbiam go :)
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
07-04-2019,
Patrycja
Potwierdzony zakup

Najpierw odniosę się do którejś opinii na dole - nie muszę za każdym razem w ekspresie włączać bluetooth i wtedy łączyć, wystarczyło raz na samym początku i później tylko wybieram na telefonie połączenie. Świetny podwójny pojemnik na ziarna, łatwe czyszczenie i konserwacja - wszystkie kroki po kolei opisane na wyświetlaczu i w aplikacji. Łatwa modyfikacja swoich własnych przepisów i programowanie żądanej ilości kawy. Wiele profili użytkowników do skonfigurowania. Ekspres jest dużo cichszy niż konkurencyjne, które testowałam. Pianka mleczna jest aksamitna, bez bąbelków powietrza, idealna. Espresso doskonałe.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
05-02-2019,
Harry
Potwierdzony zakup

Jestem zadowolony z zakupu. To jest mój drugi ekspres Melitty i oczywiście nie zawiodłem się. Bardzo cicha praca młynka, mnogość kaw do wyboru no i oczywiście wygląd na pięć z plusem. Intuicyjna obsługa, brak przycisków i wyłączników, wszystko sterowane z dotykowego panela. Duży plus za możliwość sterowania poprzez aplikacje Smart (bluetooth). Kawy robi wyśmienite no bardzo mocne wystarczy ustawić moc kawy na 2 poziom i kawa wychodzi idealna w porównaniu z innymi ekspresami ten model zużywa mniej ziaren kawy. Chociaż cena nie jest mała ale za to ma się ekspres naprawdę z wysokiej półki. POLECAM

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Opinia ekspresu do kawy Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
25-12-2018,
jambob
Potwierdzony zakup

Jeszcze lepszy model od poprzedniego też udanego. Wszystkie cechy należy ocenić pozytywnie. Szczerze polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania nr kat. 489
Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
168 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
120 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
96 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
48 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
Raty
Raty do 30x0% odroczone
0% Raty
Do 50 niskich rat
Raty do 50x0% z ochroną sprzętu
3 miesiące
30 miesięcy
3
1 599,67 zł
4
1 199,75 zł
5
959,80 zł
6
799,83 zł
7
685,57 zł
8
599,87 zł
9
533,22 zł
10
479,90 zł
11
436,27 zł
12
399,92 zł
13
369,15 zł
14
342,79 zł
15
319,93 zł
16
299,94 zł
17
282,29 zł
18
266,61 zł
19
252,58 zł
20
239,95 zł
21
228,52 zł
22
218,14 zł
23
208,65 zł
24
199,96 zł
25
191,96 zł
26
184,58 zł
27
177,74 zł
28
171,39 zł
29
165,48 zł
30
159,97 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
3 miesiące
30 miesięcy
3
1 599,67 zł
4
1 199,75 zł
5
959,80 zł
6
799,83 zł
7
685,57 zł
8
599,87 zł
9
533,22 zł
10
479,90 zł
11
436,27 zł
12
399,92 zł
13
369,15 zł
14
342,79 zł
15
319,93 zł
16
299,94 zł
17
282,29 zł
18
266,61 zł
19
252,58 zł
20
239,95 zł
21
228,52 zł
22
218,14 zł
23
208,65 zł
24
199,96 zł
25
191,96 zł
26
184,58 zł
27
177,74 zł
28
171,39 zł
29
165,48 zł
30
159,97 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
3 miesiące
50 miesięcy
3
2 159,67 zł
4
1 619,75 zł
5
1 295,80 zł
6
1 079,83 zł
7
925,57 zł
8
809,87 zł
9
719,89 zł
10
647,90 zł
11
589 zł
12
539,92 zł
13
498,38 zł
14
462,79 zł
15
431,93 zł
16
404,94 zł
17
381,12 zł
18
359,94 zł
19
341 zł
20
323,95 zł
21
308,52 zł
22
294,50 zł
23
281,70 zł
24
269,96 zł
25
259,16 zł
26
249,19 zł
27
239,96 zł
28
231,39 zł
29
223,41 zł
30
215,97 zł
31
209 zł
32
202,47 zł
33
196,33 zł
34
190,56 zł
35
185,11 zł
36
179,97 zł
37
175,11 zł
38
170,50 zł
39
166,13 zł
40
161,97 zł
41
158,02 zł
42
154,26 zł
43
150,67 zł
44
147,25 zł
45
143,98 zł
46
140,85 zł
47
137,85 zł
48
134,98 zł
49
132,22 zł
50
129,58 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 21 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 21 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 21 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet
Pytania i odpowiedzi (1)
Powiadom o pytaniach
Można w tym ekspresie używać kawy mielonej?
Opcje zakupowe

OUTLET INTERNETOWY

Produkt z outletu stan doskonały
Może posiadać uszkodzone opakowanie fabryczne.
 • Towar bez uszkodzeń
 • Otwarte i uszkodzone opakowanie
 • Kompletne oryginalne wyposażenie
 • Rozpakowany przez Klienta lub pracownika sklepu
 • Gwarancja producenta
 • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
4 320 zł
Brak możliwości odbioru w sklepie
Do domu: już na pojutrze!
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 (czarny), wpisz 1162101 w wyszukiwarce euro.com.pl.