Najlepsza ładowarka sieciowa – sprawdź opinie klientów

Autor: Ola

Rozważasz zakup ładowarki sieciowej? Zanim zdecydujesz się na konkretny model, dowiedz się, co sądzą o nim nasi klienci. Poznaj akcesoria do ładowania smartfonów i tabletów polecane przez użytkowników i wybierz właściwe dla siebie!

ładowarka sieciowa – zbliżenie na złącze

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- które modele ładowarek sieciowych z microUSB polecają klienci,

- które ładowarki sieciowe do telefonu z USB warto poznać,

- które modele ładowarek z podwójnym złączem znajdziesz w naszej ofercie.

Polecane ładowarki microUSB

ładowarka sieciowa w telefonieNie sposób nie zgodzić się z tym, że złącze microUSB to standard, po który najczęściej sięgają twórcy telefonów – dlatego też większość dostępnych na rynku ładowarek sieciowych korzysta z tego rozwiązania. Przyglądając się naszemu asortymentowi, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na model Samsung EP-TA12EBEUGWW. Co można o nim powiedzieć? Marta podsumowuje go w następujący sposób: Działa w porządku + ma długi kabel. Użytkownik Łukasz zwraca jeszcze uwagę na to, jak szybko przebiega proces ładowania: Bardzo szybko ładuje. Polecam wszystkim, którzy chcą naprawdę dobrą i przede wszystkim 100% oryginalną ładowarkę. Na inne „oryginalne” bądź chińskie zamienniki o połowę tańsze szkoda kasy. Są to podróbki bądź ładowarki kiepskiej jakości, niespełniające specyfikacji technicznej...

Ładowarki sieciowe USB-C – które modele są warte zainteresowania?

Złącze USB-C to standard, który funkcjonuje co prawda od niedawna, jednak już zyskuje zastosowanie w coraz większej liczbie telefonów trafiających na rynek. A to dlatego, że:

  • ten standard złącza zapewnia znacznie wyższą prędkość przesyłu danych niż starsze rodzaje wtyków,
  • ładowarki sieciowe z USB typu C pozwalają na znacznie szybsze ładowanie telefonów. Dlaczego? Wykorzystują bowiem prąd o napięciu 5A zamiast 0,5A, co jest normą w przypadku ładowarek z innymi złączami. Takim akcesorium możesz zatem naładować urządzenie pobierające nawet do 100 W,
  • złącze USB-C jest znacznie wygodniejsze niż starsze warianty, gdyż jest symetryczne – pasuje więc do portu niezależnie od tego, którą stroną je włożysz.

WARTO WIEDZIEĆ

Specjalna konstrukcja kabli USB-C pozwala także na jednoczesne przesyłanie danych i ładowanie telefonu, co również jest swoistą nowością na rynku.

Jakie ładowarki sieciowe do telefonu ze złączem USB typu C polecają nasi klienci? Zobacz chociażby ten model Huawei Smart Charger. Użytkownik Szpilus wypowiada się na temat jego zalet w następujący sposób: Kupiłem jako alternatywną ładowarkę do Asus Zenfone 3. Chodziło głównie o moc 2A i końcówkę kabla USB typu C (bez sensu zastosowaną w tym smartfonie). Ładowarka działa dobrze (smartfon pokazuje taki sam czas ładowania jak przy oryginalnej ładowarce). Wcześniej kupiłem „chińczyka” i niestety, mimo takich samych parametrów, nie ładował odpowiednio szybko, Huawei Smart Charger spełnił moje oczekiwania. Nie wiem, jak się sprawdza przy telefonach, które potrzebują napięcia 9V (ładowarka ma zmienne, automatycznie ustawiane napięcie wyjściowe 5V / 9V – nie ma tego w opisie). Tak czy inaczej polecam!

Jak widać, największą zaletą ładowarki jest moc równa 2000 mA, dzięki której akcesorium ładuje szybko i efektywnie. Można ją też stosować z telefonami różnych marek – z pewnością docenią to osoby posiadające kilka urządzeń i szukające uniwersalnego rozwiązania.

  • 44,99 zł
  • 146,99 zł
  • 99,99 zł
  • 59,99 zł
  • 219 zł

ładowarka sieciowa Samsung EP-TA20EWŁadowarki sieciowe z podwójnym złączem – na które warto zwrócić uwagę?

Posiadasz kilka urządzeń mobilnych z różnymi wtykami? Wcale nie musisz posiadać kilku osobnych ładowarek – wystarczy jedna z dwoma najpopularniejszymi złączami, czyli microUSB i USB-C. Zobacz chociażby ten produkt. Użytkownik Otf wypowiada się o nim w samych superlatywach: Ładowarka jest świetna, bardzo szybko ładuje telefon, ładowanie bez niej to naprawdę udręka (posiadam Samsunga Galaxy S7). Nie sposób nie wspomnieć też o jego uniwersalnym charakterze, który umożliwia podłączenie różnych urządzeń – tak tabletów, jak smartfonów.

Sprawdź również, jak działa taka ładowarka oraz w jakich sytuacjach warto ją mieć: Ładowarka sieciowa – jak działa i kiedy się przydaje. Zobacz też wszystkie ładowarki sieciowe z naszej oferty.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów