Data publikacji: 9 października 2014
ARTYKUŁ - AKTUALNOŚCI

Zawsze świeże produkty we własnej lodówce

Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Poleć znajomemu Drukuj

Nigdy więcej obeschniętych wędlin, pokrytych pleśnią owoców i zarazków we własnej lodówce.


Sobotni poranek, wesoła rodzina zasiada do wspólnego śniadania. Mama bądź tata serwują dzieciom zakupione w czwartek świeże wędliny, soczyste pomidory… Ups. Wędlina obeschnięta lub, co gorsza, pokryta obślizgłym nalotem, pomidor rozklapciały, czasami nawet z zaczątkiem pleśni… Taki obrazek to niestety nie rzadkość. Są jednak wyjątki. Gdzie? W domach, w których o świeżość przechowywanej żywności dba Plasmacluster i chłodziarko-zamrażarki Sharp


 

 

 


Producenci lodówek często zapominają, że samo chłodne powietrze nie wystarczy, by gromadzona w nich żywność była długo świeża, bezpieczna i nie wysychała. Wielokrotnie to także oszczędność. Zaawansowane technologie, wspomagające nas w dbaniu o nasze pożywienie i tym samym zdrowie wymagają wielu nakładów, tak pracy inżynierów, projektujących nowe, zaawansowane technologie, jak i środków na produkcję wysokiej klasy urządzeń. Sharp jest przykładem firmy, która w tym zakresie nie idzie na łatwiznę i nie oszczędza. Komfort użytkowania chłodziarko-zamrażarek to priorytet. Dzięki mnogości funkcji zastosowanych w najnowszych urządzeniach Sharp tego sektora, żywność dłużej zachowuje świeżość i pozostaje soczysta, tak długo jak to możliwe.


Firma Sharp oferuje szeroką gamę chłodziarko-zamrażarek: duże modele czterodrzwiowe, dwudrzwiowe, lodówki średnich i małych rozmiarów, z dolnym, bądź górnym zamrażalnikiem. W zależności od modelu wyposażone są w system Plasmacluster Ion, funkcję No Frost, pochłaniacz zapachów Honeycomb, system Advanced Hybrid Cooling, zaawansowany panel LCD, kostkarki do lodu i przenośny pojemnik. Wszystkie lodówki zaprojektowane są według najnowszych trendów we wzornictwie i są dostępne w różnych kolorach, nawet w obudowie ze stali nierdzewnej oraz ze szklanymi drzwiami o mieniącej się powierzchni. Na szczególne wyróżnienie zasługują technologie:

Plasmacluster


Tak jak w oczyszczaczach powietrza czy klimatyzatorach, zbilansowane jony są uwalniane do powietrza, tak w przypadku lodówek jony te krążą pomiędzy żywnością przechowywaną w lodówce. Stykając się z poszczególnymi produktami, usuwają jony otaczające wirusy, drobnoustroje, zarodniki grzybów pleśniowych, które następnie ulegają rozpadowi. Dzięki tej technologii nasze pożywienie jest dłużej świeże, ale także smaczniejsze – wędliny nie obsychają, a warzywa, czy owoce są chrupkie. Zachowują także walory odżywcze i kolor.

No Frost


F
unkcja, która zapewnia automatyczne odszranianie chłodziarki i zamrażarki. Na zawsze możemy zapomnieć o czasochłonnym i uciążliwym rozmrażaniu. Opowieść o ręczniku wetkniętym pod drzwi lodówki, zabezpieczającym podłogę przed zalaniem, możemy zachować jako mroczną opowieść dla naszych dzieci. Uwaga: mogą nie uwierzyć w tę historię…

Advanced Hybrid Cooling


Czyli system chłodzenia hybrydowego ograniczający wysuszanie przechowywanych produktów dzięki schładzaniu ich wilgotnym i chłodnym powietrzem. Nie uderza ono wprost w pożywienie, a dzięki odpowiedniemu ustawieniu nawiewów i specjalnej płycie zainstalowanej na tylnej ścianie chłodziarki rozchodzi się po komorze równomiernie. To właśnie taki sposób chłodzenia zapewnia ograniczone wysuszanie. Przechowywane produkty nie tylko zachowują świeżość, kolorystykę, ale także wartości smakowe.

HoneycombTo pochłaniacz zapachów efektywnie neutralizujący przykre zapachy. Już nigdy więcej lody nie będą przesiąknięte zapachem ryby przechowywanej w komorze obok.Co istotne, wszystkie chłodziarko-zamrażarki w ofercie Sharp oznaczone są etykietami efektywności elektrycznej: A+ i A++. Są zatem przyjazne środowisku i naszym portfelom.


 

Proponowane Towary:

LG GBB530NSCFE
Amica FK321.4DF
Whirlpool ARC 2353
Samsung Chef Collection RB38J7039SR
Samsung RS7528THCSP

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?
0 0
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Zgłoś błąd na stronie
Prześlij uwagi
Zobacz inne porady dotyczące wyboru sprzętu
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij

Ostatnio

dodane artykuły

Jak oszczędzać energię elektryczną? Poznaj 10 prostych porad

 Zastanawiałeś się w jaki sposób wpłynąć na swoje finanse i zaoszczędzić prąd? Poznaj 10 prostych sposobów na to, by zaoszczędzić energię elektryczną.
Zobacz więcej   

Pralko-suszarka czy suszarka? Która zwycięży w pojedynku?

Suszenie ubrań spędza Ci sen z powiek i zabiera cenny czas? Masz malutkie dzieci, codziennie robisz pranie i chcesz, by ich ubranka były suche w krótkim czasie? Rozwiązanie jest prostsze i wygodniejsze niż myślisz. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać pralko-suszarkę lub suszarkę. Sprawdź, które urządzenie będzie dla Ciebie lepsze.
Zobacz więcej   

Jak zadbać o ekspres do kawy? Czyszczenie ekspresu krok po kroku

Picie kawy – niezależnie od tego, czy robimy to rano, w ciągu dnia, czy wieczorem – jest pewnego rodzaju rytuałem, z którego trudno zrezygnować. Delektowanie się pysznym naparem wymaga jednak regularnego czyszczenia urządzenia, w którym go przyrządzasz. 
Zobacz więcej   

Znajdź nas