Opcje przeglądania
Cena:
Pokaż
Status:
Ocena Klientów:
(50)
(7)
(2)
(1)
(1)
Technologia druku: 
Funkcje podstawowe: 
skaner (120)
faks (17)
Wbudowany faks: 
nie (60)
tak (59)
Inne złącza: 
brak (17)
nie (21)
Wi-Fi (78)
Złącze Ethernet: 
nie (52)
tak (64)
Druk dwustronny: 
nie (14)
tak (67)
Wasze rekomendacje     
Najlepiej oceniane produkty w ostatnim czasie! Przeczytaj opinie Klientów EURO.com.pl i kupuj świadomie!
 • "Przystępna jak na urządzenie wielofunkcyjne. Proste bardzo uruchomienie. Właściwie instaluje się sama przy minimalnej decyzji użytkownika."
 • "co do wydruku, glosnosci, latwosci obsługi...nie można się doczepić, jednak...ciężko laczy się z WIFI i bardzo brak instrukcji obsługi w jezyku polskim"
 • "Długo się nagrzewa, także lepiej wcześniej przewidzieć potrzebę wydruku. Nie jest może bardzo cicha, ale nie jest również uciążliwie głośna. Tyle w kwestii wad. Co do zalet - instalacja przebiegła bezproblemowo, dłuższą chwilę czekałem na skonfigurowanie WiFi, ale ostatecznie przebiegło bez przeszkód i zabawy z jakimikolwiek kablami. Jakość i szybkość wydruku oraz skanowania, jak na typowo domowe..." Zobacz więcej
  "Długo się nagrzewa, także lepiej wcześniej przewidzieć potrzebę wydruku. Nie jest może bardzo cicha, ale nie jest również uciążliwie głośna. Tyle w kwestii wad. Co do zalet - instalacja przebiegła bezproblemowo, dłuższą chwilę czekałem na skonfigurowanie WiFi, ale ostatecznie przebiegło bez przeszkód i zabawy z jakimikolwiek kablami. Jakość i szybkość wydruku oraz skanowania, jak na typowo domowe potrzeby jest więcej niż zadowalająca, uzupełnianie tuszu jest bezproblemowe. Ogólnie, drukarka godna polecenia."
 • "Właśnie takiej szukałam. Idealna do drukowania zarówno dokumentów jak i zdjęć. Jakość wydruku jest ok, czasem, zwłaszcza przy drukowaniu obrazków widać paski, a czasem tuszem brudzi róg kartki, ale można to przeboleć. Bardzo łatwa w obsłudze, największym problemem było dla mnie wypełnienie jej tuszem. Nie ma takiej opcji żeby się NIE pobrudzić. Lateksowe rękawiczki i fartuch wskazane :) Najbardziej..." Zobacz więcej
  "Właśnie takiej szukałam. Idealna do drukowania zarówno dokumentów jak i zdjęć. Jakość wydruku jest ok, czasem, zwłaszcza przy drukowaniu obrazków widać paski, a czasem tuszem brudzi róg kartki, ale można to przeboleć. Bardzo łatwa w obsłudze, największym problemem było dla mnie wypełnienie jej tuszem. Nie ma takiej opcji żeby się NIE pobrudzić. Lateksowe rękawiczki i fartuch wskazane :) Najbardziej w drukarce podoba mi się to jak łączy się przez wifi z innymi urządzeniami, np. w iphonie odbieram info kiedy skończy się papier :) Bardzo udany zakup."
 • "Drukarka drukuje pięknie zdjęcia jaki dokumenty niestety po wykorzystaniu orginalnych tuszy skończyło się piękne drukowanie.Zakupiłem tusze Ink-.... zamiast czerwonego różowy słaba jakość kolorów,słaba dostępność tuszu nie polecam.spróbuje kupić tusze innej firmy i zobacze.Wrazie co pisać na PW."
Ostatnio oglądane

Urządzenia wielofunkcyjne
Najedź na zdjęcie i dowiedz się więcej

Atramentowe

urzadzenia_atramentowe

Urządzenia atramentowe

 • Najlepiej sprawdzają się przy wydrukach na potrzeby domowe.
 • Zobacz wszystkie dostępne urządzenia atramentowe.
 • Zobacz więcej

Laserowe

urzadzenia_laserowe

Urządzenia laserowe

 • Najlepsze rozwiązanie przy dużej liczbie wydruków.
 • Zobacz wszystkie dostępne urządzenia laserowe.
Zobacz więcej

Pełna oferta urządzeń

urzadzenia_wielfunkcyjne

Pełna oferta urządzeń

 • Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe i laserowe.
 • Zobacz wszystkie dostępne produkty.
Zobacz więcej
Co wybrać?
 
 
 
 

RTV EURO AGD © 2009 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.

Właściciel serwisu: Euro-net sp. z o.o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa