Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

zestaw KitchenAid 5KPDRCL

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
zestaw KitchenAid 5KPDRCL
KitchenAid 5KPDRCL
Opis i dane

KitchenAid 5KPDR

Rozkładana suszarka do makaronu, wyposażona w 16 ramion, nóżki z antypoślizgowym silikonowym zakończeniem oraz pałeczkę do przenoszenia pociętych nitek.

Poznaj KitchenAid 5KPDR

ROZKŁADANA KONSTRUKCJA
ROZKŁADANA KONSTRUKCJA

Zadbaj o porządek i dodatkową przestrzeń w kuchni – system ruchomych elementów pozwala na błyskawiczne złożenie stojaka po skończonej pracy, by zajmował mniej miejsca w szafce. Nóżki zakończone antypoślizgowym silikonem zabezpieczają przez przemieszczaniem się urządzenia na blacie.

WYGODNE SUSZENIE
WYGODNE SUSZENIE

KitchenAid 5KPDR został wyposażony w aż 16 przezroczystych ramion zapewniających przestrzeń do komfortowego i szybkiego suszenia. Jednorazowo pomieścisz na nim makaron wykonany z 0,5 kg mąki! Korpus suszarki został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu element można szybko oczyścić przy pomocy wilgotnej szmatki.

FUNKCJONALNE AKCESORIA
FUNKCJONALNE AKCESORIA

Zyskaj maksymalną wygodę przyrządzania domowego makaronu – w zestawie z suszarką KitchenAid 5KPDR znajdziesz ergonomiczną pałeczkę służącą do przenoszenia nitek bez ryzyka ich splątania. Jest to też doskonałe narzędzie do przycinania rozwałkowanego ciasta, ułatwiające uzyskanie pasm o równej długości.

W opakowaniu KitchenAid 5KPDR

1Suszarka do makaronu

KitchenAid – marka godna zaufania

Urządzenia AGD klasy premium

Ultrawytrzymałe produkty ze stylowym wzornictwem

100 lat doświadczenia w produkcji akcesoriów kuchennych

Dane techniczne

zestaw KitchenAid 5KPDRCL

Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  KitchenAid Europa Inc.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących KitchenAid 5KPDRCL, wpisz 1181768 w wyszukiwarce euro.com.pl.