Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor LED 3D Sony KDL-55W805A

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor LED 3D Sony KDL-55W805A
Sony KDL-55W805A
Opis i dane
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią 3D firmy Sony
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią 3D firmy Sony
Odkryj świat trójwymiarowego obrazu i przekonaj się, jak barwnie, szczegółowo i realistycznie wyglądają filmy oraz programy telewizyjne. Pasywne 3D to idealny obraz bez rozmyć, migotania i jakichkolwiek zakłóceń, lekkie i tanie okulary, możliwość oglądania trójwymiarowych efektów z prawie każdego miejsca w pokoju.
Wejdź do świata rozrywki
Sony Entertainment Network - to więcej niż myślisz. Otrzymujesz dostęp do filmów i muzyki na żądanie, telewizji typu catch-up, ulubionych portali społecznościowych i najlepszych materiałów z sieci. Dodatkowo wszystkie Twoje ulubione piosenki, zdjęcia i filmy będą odtąd dostępne w dowolnym miejscu i czasie dzięk połączonym usługą dostępnym na urządzeniach Sony, od aparatu cyfrowego po telewizor w salonie.

*Dostępność aplikacji, treści oraz niektórych funkcji może zależeć od kraju, jak również od zaplanowanych aktualizacji.
Wejdź do świata rozrywki
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Wyraźny i ostry obraz z każdego źródła
Innowacyjna technologia Motionflow™ XR 400 zapewnia płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach. Dzięki temu wzrok mniej się męczy a na ekranie nie powstają smugi podczas oglądania. Im wyższa wartość Motionflow XR tym lepsza jakość obrazu w najbardziej dynamicznych scenach.
Wyraźny i ostry obraz z każdego źródła
Doskonała rozrywka bez przewodów
Doskonała rozrywka bez przewodów
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Twoja domowa sieć multimediów
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
Multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Multimedialny teletext kolejnej generacji
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. W połączeniu ze sprzedawaną osobno kamerą Skype możesz prowadzić wysokiej jakości wideorozmowy na ekranie panoramicznym z rozmówcami na całym świecie. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
Każdy szczegół jak na dłoni
Zachwyć się najwyższą jakością obrazu – większym kontrastem, idealną jasnością oraz wyraźniejszymi szczegółami we wszystkim, co oglądasz, bez względu na źródło. Technologia X-Reality PRO dzięki unikalnemu procesorowi przetwarzania obrazu ożywia każdy materiał w naturalny sposób poprawiając szczegóły. Analizuje, oczyszcza i udoskonala obraz, zmniejszając szumy i uzyskując prawdziwą jakość Full HD każdego materiału. Zobacz zachwycającą jakość obrazu - od płyt Blu-ray™ i zwykłych programów TV po wideo z sieci i klipy ze smartfona.
Każdy szczegół jak na dłoni
Technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie
Technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie
Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji. Technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i odpowiednio modyfikuje poziomy głośności, opóźnienia oraz widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego gwarantuje bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie.
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję nagrań. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S umożliwia odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Przekaz satelitarny odbieranie znacznie większą liczbę kanałów niż telewizja kablowa lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Cztery pary okularów 3D w zestawie
W zestawie z telewizorem otrzymasz cztery pary okularów 3D, dzięki którym będziesz mógł oglądać film i programy trójwymiarowe z całą rodziną bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Cztery pary okularów 3D w zestawie
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Udoskonalona technologia LCD używa, emitujących własne światło, diod LED do podświetlania ekranu (zbudowanego z ciekłego kryształu). Dzięki temu są cieńsze, a także lżejsze. Ponadto diody LED nie potrzebują dużo energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odwzorowywanie kolorów w wyświetlaczach tego typu jest bliskie doskonałości. 

Dane techniczne

telewizor LED 3D Sony KDL-55W805A

Obraz   
Ekran  55 cali / 139 cm, 16:9
Zgodność z HD Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D pasywna (polaryzacyjna)
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu Motionflow XR 400 Hz
Kontrast dynamiczny powyżej 1 miliona
Funkcje poprawy obrazu  X-Reality PRO, Deep Colour, Live Colour Creation, Advanced Contrast Enhancer, 24p True Cinema, czujnik oświetlenia zewnętrznego
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego S-Force Front Surround 3D
Moc głośników  2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, S-Master, Sound Enhancer
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Direct, Miracast, MHL - Mobile HD Link, NFC - Near Field Communication
System Smart  Sony Entertainment Network
Funkcje Smart TV  Sony Entertainment Network, Skype ready - opcjonalna kamera, TV SideView, NFC One-touch Mirroring
Aplikacje Smart TV  AXN, Dailymotion, Euronews, Facebook, ipla, TVN Player, Twitter, VOD. TVP. pl, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  zgodność z technologią 3D Sony pasywne, automatyczna korekta głębi 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, PIP - obraz w obrazie (1 tuner), Bravia Sync, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) nie
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Sony BRAVIA Seria W8 / 2013
Wzornictwo  Sense of Quartz
Kolor obudowy  czarno-srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  125,3 x 76,8 x 29,8 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  125,3 x 73,5 x 6,4 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  20,7 kg / 18,4 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 300x300 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 79 W
Roczne zużycie energii 110 kWh = 60,50 zł rocznie
Przekątna ekranu  55 cali / 139 cm
Rozdzielczość   1920 x 1080
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,25 W
Pobór mocy (max)  157 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x4, pilot One-touch RMF-ED003, pilot, 2 baterie AAA do pilota, obrotowa podstawa, instrukcja w wersji elektronicznej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Model okularów na wyposażeniu  TDG-500P
Akcesoria opcjonalne okulary 3D TDG-500P, TDG-SV5P, kamera Skype CMU-BR200
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Sony Europe Limited Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Koszt gospodarowania odpadami
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Sony
  • Cena: od 2 500 do 2 999

Ocena klientów

5 na podstawie 32 ocen
5
(30)
4
(2)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • liczba złączy
  • jakość użytkowania
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
telewizor LED 3D Sony KDL-55W805A
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
01-09-2013,
bello
Potwierdzony zakup

Super TV o takim marzyłem. Polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Elegancki wygląd.
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
21-08-2013,
Marek
Potwierdzony zakup

Elegancki wygląd robi swoje, TV prezentuje się naprawdę znakomicie.

Bardzo dobrze dopracowane menu w porównaniu do poprzedników, chociaż trzeba się przyzwyczaić i trochę pokombinować. Internet w tym modelu, to również bajka i obsługa nie jest tak uciążliwa jak w starszych modelach.

Jakość odbioru cyfrowych kanałów w tym TV naziemnej bardzo dobry. Gorzej jest z sygnałem analogowej kablówki, ale taki jest już rzadko spotykany.

Sprzęt odtwarza formaty Avi, Blu ray z pamięci flash i zewnętrznego dysku, można również nagrywać na nie audycje, filmy z TV cyfrowej programując dosłownie jednym dotknięciem przycisku. Kąty widzenia są gorsze niż moim starszym Z5500, ale taka już chyba uroda ekranów 3D.

Obraz 3D przez lekkie i nie zasilane okulary wygląda bardzo dobrze, osobiście nie widzę różnicy w stosunku do obrazu z modelu HX850, gdzie zastosowany był innego typu panel.

Dwa piloty, ten mniejszy wymaga przyzwyczajenia, ale jest w pełni użyteczny.

Jego poprzednik kosztował o 1,5 tys więcej, dobrze, że poczekałem na następcę, jest ładniejszy i tańszy

Produkt godny polecenia..

Pokaż całość
Pytania (4)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Czy przy kupnie wykupiliście dodatkową gwarancje??
MK zapytał 27-11-2013
Odpowiedz
Jak włączasz pliki z napisami do filmu? Mam pare filmów z napisami w pliku txt ale ich nie czyta. Moze poradzisz?
lukasleot zapytał 19-11-2013
Odpowiedz
Witam jaki jest czas reakcji matrycy ???
MK zapytał 27-10-2013
Odpowiedz
czas reakcji matrycy to ok 25 msec
mateusz odpowiedział09-12-2013
Witam. Ładnie opisałeś ten telewizor. Mam pytanie, czy w tym modelu występuje efekt CLOUDING i czy jest on wyraźny czy też nie ma z tym problemu.
tomek zapytał 05-09-2013
Odpowiedz
Co do równomierności podswietlenia matrycy można ją ocenić na 8/10. Jeśli ktos jest bardzo na to uczulony jest w stanie to zauważyć, ale w bardzo niewielkim stopniu.
mateusz odpowiedział09-12-2013
Zwiń pytania Pokaż wszystkie
POLECAM
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
22-09-2013,
MAJOR
Potwierdzony zakup

Jestem zadowolony, mogę w pełni polecić to cacko, obraz i jego płynność niesamowita. Internet przez wifi super. Powiem szczerze może doszukuje się na siłę ale póki co rozczarowałem się jakością podświetlenia krawędziowego edge led. W dolnym lewym rogu telewizora jest jaśniejsze podświetlenie. Normalnie nie zwracałem na to uwagi ale w jednej z opinii wyczytałem, że gość miał to samo ale w innym miejscu.

Mały pilot to super dodatek.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
super
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
17-09-2013,
ruda
Potwierdzony zakup

Zamiast rodzinnego typowego dużego pokoju mamy teraz ekskluzywny salon dostosowany do kina domowego i innych multimedialnych uciech. Mąż przeszczęśliwy, bo w końcu obejrzy snookera w HD, a ja cóż... szczęście męża - bezcenne ;-DDD

Sprzęt super jakościowo. Jako wierni użytkownicy telewizorów Sony mamy skalę porównawczą tychże na przestrzeni ponad 20 lat. Jeśli telewizor dobrej klasy - tylko Sony.

W kwestii tzw. fajerwerków - wpisywanie tekstów jest kłopotliwe, osobny mniej cierpliwe niech nie oczekują cudów, to nie klasyczna klawiatura. Poza tym, polecam.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jak i czy można porównać jakość Sony KDL-55W805A do LG55LA740S
HIPEK zapytał 30-01-2014
Odpowiedz
Zwiń pytania
TV - REWELKA
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
17-10-2013,
kuligb
Potwierdzony zakup

TV spełnił moje oczekiwania.

- jakość obrazu super czy to przez satelitę NC+ czy to przez bluray

- 3D - okulary i jak samo oglądanie rewelacja

- dźwięk - co do TV to ciężko mi powiedzieć ponieważ używam amplitunera Sony STR-1030 i wszystko oglądam przez niego.

- czytanie plików z dysku czy pendrive bez zarzutów - napisy czyta bez problemu (jest możliwość zmiany kodowania w samym TV)

- strumieniowanie filmów, mp3 czy też fotek przez serwer domowy również bez problemu

Jedynie do czego mogę się przyczepić (lub to jest brak mojej wiedzy) nie mogę odtwarzać dźwięku przez system audio w przypadku oglądania właśnie filmów z dysku, strumieniowo czy też z aplikacji internetowych bezpośrednio przez TV. Dlatego puszczam je właśnie przez odtwarzacz blueray i dalej amplituner do TV.

Produkt w 100% polecam.

Pokaż całość
Pytania (2)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
co do dzwieku z filmow ogladanych z dysku wystarczy w ustawieniach telewizorka zaznaczyc opcje dzwiek z zewnetrznego zrodla. Podlaczasz tv poprzez swiatlowod do ampli i masz piekny dzwiek 5.1 ( np w filmach 3D SBS ) Pozdrawiam
meloox zapytał 05-11-2013
Odpowiedz
Witam mam pytanko jaki jest czas matrycy dzięki
suhar zapytał 27-10-2013
Odpowiedz
ponizej 20ms - najlepszy czas reakcji narynku... przebija nawet flagowca w905
dominos odpowiedział17-12-2013
Philips 58PFL9956H ma czas reakcji 0,5 ms. 20 ms to chyba nie jest rekord.
adam  odpowiedział18-01-2014
Zwiń pytania
użytkownik
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
24-11-2013,
zgierzak
Potwierdzony zakup

zdecydowanie polecam !!! nie trzeba dopłacać do modelu 905

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sony 55W805A
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
02-12-2013,
m42
Potwierdzony zakup

+wyskoki poziom wykonania

+bardzo dobre odwzorowanie kolorów

+bardzo sprawne usługi internetowe i DLNA

+duuuży, bardzo fajne wrażenia przy oglądaniu filmów (odległość ok 3m od TV)

minusów jeszcze nie wychwyciłem. Po ponad miesiącu użytkowania w dalszym ciągu jestem zachwycony zakupionym sprzętem. Z funkcji 3D nie korzystam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
rewelacja
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
05-12-2013,
Janusz_su3
Potwierdzony zakup

Jak i do grania tak i do filmów, funkcje sieciowe wypas(film z kompa na tv bez kabli, fajna rzecz)

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
rewelacja
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
09-12-2013,
rudy102
Potwierdzony zakup

prawdziwa multimedialna maszyna,fantastyczna jakość obrazu i wykonania,POLECAM!!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sony KDL-55W805A
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
10-12-2013,
frank
Potwierdzony zakup

Bardzo fajny telewizor. Wystarczająca w zupełności ilość aplikacji i funkcji. Jedyne czego można się przyczepić to jakość dźwięku ale i tak większość z nas posiada kina domowe.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Sony KDL-55W805A, wpisz 352711 w wyszukiwarce euro.com.pl.