Przejdź do opisu produktu

Samsung The Frame QE50LS03TAU

telewizor LED

Samsung
nr kat.
1214174

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Opis produktu

Sztuka do podziwiania. TV do oglądania.

Wymienna ramka widoczna na zdjęciach nie znajduje się w zestawie.
Jest sprzedawana osobno.

phpvnBOuO kv pl frame

* Rzeczywiste urządzenie może się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.
* Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43", 50", 55", 65".

phpnnBioA icon1

Design ramy obrazu

phpKK01Pt icon2

Wymienna rama

phpcK2je6 icon3

Tryb Sztuka

phpBSKne6 icon4

Technologia QLED

 

GALERIA SZTUKI

 

Zaprojektowany, by wyglądem przypominał ramę obrazu

Design ramy obrazu

Nowoczesna rama The Frame doskonale wtapia się w wystrój wnętrza oraz podkreśla unikatowy charakter pomieszczenia. Możesz cieszyć się nie tylko telewizorem, który upiększa przestrzeń, ale również dziełem sztuki, które będzie elementem Twojej własnej galerii. 

phpLTWqjP section1new

Wyłączony telewizor zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki

Tryb Sztuka

Doświadczaj sztuki na co dzień - od znanych arcydzieł po Twoje własne fotografie. Włączony telewizor idealnie współgra z pomieszczeniem, zaś kiedy jest wyłączony - przechodzi w Tryb Sztuki i zamienia się w prawdziwe dzieło.  

* Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”.

php642Eey section2
phpkeUnwK section3

Kolekcje światowej klasy galerii w Twoim salonie

Art Store

Kupując The Frame masz dostęp do niesamowitych galerii znanych twórców, dostępnych w Art Store. Rozpocznij bezpłatny okres próbny, a kiedy zdecydujesz się na subskrypcję, uzyskasz nieograniczony dostęp do kolekcji dzieł sztuki i fotografii – od klasycznych po współczesne.

* Art Store może nie być dostępny w niektórych krajach.* Ceny poszczególnych dzieł w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Największa na świecie kolekcja dzieł sztuki – na Twoim telewizorze

phpX1uTVR section4
phpHpYifB section5

Ciesz się dziełami wybranymi dla Ciebie

Automatyczny wybór dzieł

The Frame zapamiętuje co lubisz, i automatycznie rekomenduje prace, które z przyjemnością zobaczyłbyś na swojej ścianie. Bądź na bieżąco również jeśli chodzi o trendy w designie, a także popularne i nowe dzieła. 

* Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić.

Kolekcjonuj swoje ulubione dzieła

Twoja kolekcja

Możesz tworzyć swoje własne personalizowane kolekcje, a następnie prezentować je jak na wystawie -
w swoim salonie. Wybierz dzieła i pogrupuj je poprzez dodanie do ulubionych, by wszystkie znalazły się w jednym miejscu.

* Obrazy zaprezentowano wyłącznie w celach ilustracyjnych oraz by umożliwić lepsze zrozumienie omawianych zagadnień.

phpVo3fgm section6

Opraw w ramy ulubione chwile

Moja kolekcja

Przesyłaj na telewizor swoje fotografie z wycieczki czy rodzinne portrety. Po prostu prześlij zdjęcia na The Frame za pośrednictwem telefonu lub zgraj używając USB. 

phpRMNpES section7

* Osobiste zdjęcia przesłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. Rekomenduje się prezentację obrazów mających rozdzielczość 4K (3840x2160 pikseli) lub wyższą. * Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych.

php8QLUsT section8

Dodaj do swoich zdjęć artystyczne filtry

Filtry

Zmieniaj swoje fotografie w prawdziwe dzieła sztuki. Do wyboru masz sześć filtrów, które nadadzą Twoim zdjęciom niepowtarzalnego charateru, by jeszcze lepiej prezentowały się na ścianie.

* Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić.

Twoja sztuka – tak, jak chcesz

Możliwości prezentacji

The Frame udoskonalony został o jeszcze większą liczbę opcji prezentacji. Dla lepszej personalizacji Tryb Sztuka posiada 7 różnych układów oraz paletę 10 kolorów do wyboru. Skonfiguruj galerię tak, by pasowała do Twojego nastroju oraz wnętrza. 

php8cAv2k section9
phpLAjKFp section10

Ciesz się sztuką o każdej porze

Czujnik jasności

To właśnie czujnik jasności sprawia, że dzieła na telewizorze wyglądają jak prawdziwe obrazy. Wykrywa on natężenie światła otoczenia i automatycznie optymalizuje jasność ekranu i tonację barw, gwarantując naturalność obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. 

* Czujnik jasności działa po włączeniu go w Tryb Sztuka. Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych. * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”.

Wykrywa Twoją obecność

Czujnik ruchu

Obraz może wyświetlać się tylko wtedy gdy jesteś w pobliżu. Czujnik ruchu wykrywa Twoją obecność i wyświetla na ekranie telewizora dzieła sztuki, byś mógł się nimi cieszyć, kiedy jesteś w pokoju. A gdy go opuścisz, wyłączy urządzenie, by oszczędzać prąd.

* Czujnik ruchu działa po włączeniu go w Tryb Sztuka. Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.
* Funkcja Czujnik Ruchu nie jest dostępna dla The Frame 32”.

phprzDUnS section11
 

TWOJA PRZESTRZEŃ

 

Dostosuj do swojego stylu

Wymienna rama

Z The Frame masz możliwość personalizowania swoich wymiennych ram. W ofercie występują one w różnych kolorach. Dobierz tę, która najlepiej współgra z Twoim wnętrzem, stylem lub prezentowanym dziełem sztuki – za sprawą magnetycznego mocowania, bez problemu nałożysz bądź zdejmiesz ją i wymienisz na inną.

php24bvFD section12

* Wymienne ramy sprzedawane osobno. Dostępne kolory mogą się różnić w zależności od kraju.

phpfLBFgK section13

Wygląda jak prawdziwa rama obrazu

Uchwyt Przylegający

Instalacja The Frame jest łatwa i szybka, odchylaj ekran na boki, do tyłu lub do przodu, by optymalnie go ustawić. To urządzenie pięknie prezentuje się z każdej strony.

* Szerokość mierzonej od tyłu telewizora przerwy może się różnić w zależności od rodzaju instalacji i typu ściany. * Pomiędzy ścianą a telewizorem może pozostać niewielka przerwa, jeżeli ściana nie jest całkowicie płaska, jeśli nie stoi pod kątem prostym do podłogi lub jeśli urządzenie nie zostało poprawnie zainstalowane.* Rzeczywisty kąt przy odchylaniu może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.

Ład i porządek

Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem

Zachowaj porządek wokół The Frame tak, aby nic nie odwracało od niego uwagi. Połączenie jedym prawie niewidocznym przewodem pozwala schować kable, zaś za pośrednictwem Modułu One Connect możesz podłączyć wszystkie swoje urządzenia bez plątaniny przewodów.

* Urządzenia muszą być połączone z Modułem One Connect. * Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych. * Szczegóły na stronie Samsung.com. * Funkcja Połączenia Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem nie jest dostępna dla The Frame 32”.

phpaihC8g section14
phpobzWuJ section15

Czarne lustro ekranu to już przeszłość

Tryb Ambient +

Nowością w The Frame jest Tryb Ambient+. Pozwala on zmienić ekran w tło, które jest poza nim - może dopasować się do koloru ścian lub wzoru tapety tak aby praktycznie całkiem stopić się z nimi w jedną całość. Możesz także skonfigurować go tak, aby pokazywał pogodę, godzinę lub najświeższe informacje. 

* Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany. *Tryb Ambient + nie jest dostępny dla The Frame 32”.

 

TECHNOLOGIA QLED

 

Zobacz świat w technologii QLED

100% Natężenie Kolorów dzięki technologii Quantum Dot

100% natężenia kolorów z technologią Quantum Dot firmy Samsung oraz zwiększony kontrast na podstawie temperatury podświetlenia dzięki Dual LED, nadają barwom optymalną tonację. Rozwiązania te sprawiają, że możesz podziwiać niezwykle realistyczny obraz o bogatych detalach i fakturze – nawet przy szerokim kącie widzenia.

phppprhN8 section16

* Technologia QLED została pozytywnie zweryfikowana przez światowej klasy stowarzyszenie testowo-certyfikacyjne Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE) w odniesieniu do możliwości generowania 100% natężenia koloru.* 100% natężenia koloru mierzone zgodnie ze standardem DCI-P3; certyfikacja VDE.

Optymalny obraz w każdym oświetleniu

Funkcja Adaptacji Obrazu

The Frame inteligentnie dopasowuje obraz do oświetlenia w pokoju, automatycznie optymalizując jasność i kontrast. W efekcie obraz prezentuje się naturalnie nawet, gdy zmienia się oświetlenie wokół. Usiądź wygodnie i zachwycaj się obrazem, a The Frame zajmie się resztą.

* Funkcja Adaptacji Obrazu nie jest dostępna dla The Frame 32”.

phpN5nbJ9 section17
phpk54FOC section18

Nie przegap dialogów

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

Nie musisz już martwić się tym, że umknęła Ci część rozmowy odbywającej się na ekranie. Aktywny Wzmacniacz Głosu w czasie rzeczywistym identyfikuje wszelkie hałasy z otoczenia, by wyizolować, podgłośnić i wyostrzyć dialogi prezentowane na telewizorze. Nie musisz już sam zwiększać głośności, Aktywny Wzmacniacz Głosu zrobi to za Ciebie, a Tobie nie umknie żaden szczegół. 

* Funkcja Aktywnego Wzmacniacza Głosu nie jest dostępna dla The Frame 32”.

 
USŁUGI
 

Ciesz się telewizorem na więcej sposobów

Inteligentny telewizor napędzany przez TIZEN

Inteligentny i prosty w obsłudze jak nigdy dotąd. Wyświetlaj na telewizorze treści z urządzenia mobilnego i odkryj świat rozrywki za pomocą jednego kliknięcia. The Frame oferuje mnóstwo sposobów na prostsze i przyjemniejsze oglądanie.

phpV36JT4 section19

* Inteligentne usługi i GUI (graficzny interfejs użytkownika) mogą się różnić w zależności od modelu, kraju, języka, urządzenia mobilnego lub telewizora.* Do konfiguracji telewizora konieczne jest konto Samsung.* Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić. * Niektóre funkcje i usługi oferowane przez połączone urządzenia mogą być ograniczone lub nie być obsługiwane. * Obsługa możliwości włączania telewizora może się różnić w zależności od modelu.

Od oglądania do doświadczania

Przełączanie ekranu

Zmień sposób oglądania na taki, który pokochasz. Przenieś swoje ulubione seriale z ekranu smartfona na duży ekran The Frame. Dzięki funkcji SmartThings możesz nie tylko duplikować ulubione treści na ekran telewizora, ale również parować go z urządzeniami Apple za pomocą AirPlay 2.

php3kgxkC section20
phpgVrbvZ section21

Uruchom jednym dotknięciem

Dotknij i wyświetl

To proste! Wystarczy jedno dotknięcie, by powielić film czy muzykę ze smartfona na The Frame. Gdy telefonem dotkniesz telewizora, odbiornik wykryje to działanie i automatycznie rozpocznie przełączenie. Bez trudu zatem możesz przerzucić się na The Frame i kontynuować na nim oglądanie ulubionych treści.

* Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych.* Usługa działa tylko, gdy urządzenie mobilne jest włączone.

Multitasking mile widziany

Multi View

Teraz możesz podzielić ekran telewizora i oglądać zarówno ulubiony film, a także mieć pod kontrolą to, co dzieje się na Twoim smartfonie – bez potrzeby odwracania wzroku. Po prostu połącz urządzenie mobilne z The Frame i realizuj wiele zadań jednocześnie dzięki Multi View. W pełni wykorzystuj swój czas i możliwości jakie oferuje The Frame. 

* Dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia mobilnego. * Funkcja Multi View nie jest dostępna dla The Frame 32”.

phpvdBjaY section22
phpxPXIZL section23

Zacznij żyć mądrze z telewizorem QLED

Panel SmartThings

Dzięki aplikacji SmartThings, Twoje życie stanie się łatwiejsze. Możesz mieć kontrolę nad całym swoim inteligentnym domem. Telewizor łączy się z urządzeniami i czujnikami IoT, dzięki czemu siedząc wygodnie na kanapie, możesz włączyć światło, sprawdzić zawartość lodówki czy uruchomić robota sprzątającego.

* Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych.* Każde urządzenie musi być połączone z Wi-Fi lub inną siecią bezprzewodową.* Konieczne jest pobranie i zainstalowanie aplikacji SmartThings.* Rzeczywiste urządzenia, w tym pilot, mogą się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.* Aby urządzenia współdziałały ze sobą za pośrednictwem SmartThings, wszystkie powinny być zarejestrowane w ramach jednego konta Samsung.* Dostępne technologie, usługi, GUI (graficzny interfejs użytkownika) i inteligentne funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy usług, środowiska sieciowego, urządzeń mobilnych i telewizora i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 
phprxKEjS tvspeckaa

The Frame LS03T

 
   

Rozdzielczość

3,840 x 2,160

Procesor obrazu

Procesor Quantum 4K

HDR (High Dynamic Range)

Quantum HDR

Kontrast

Mega Kontrast

Kolor

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Dual LED

Tak

Kąt widzenia

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

Funkcja Adaptacji Obrazu

Inteligentne Skalowanie

Tryb Ambient

Czujnik ruchu

Uchwyt Przylegający

Szeroki Kąt Widzenia*

Tak

Tak

Tak

Tryb Ambient+

Tak

W zestawie

* Funkcja dostępna dla przekątnych 55" i większych.
** Specyfikacja obowiązuje w modelach 43" i większych.

Dane techniczne

telewizor LED Samsung The Frame QE50LS03TAU

Obraz   
Ekran  50 cali / 125 cm, 16:9
Zgodność z HD 4K UHD, 3840 x 2160
HDR (High Dynamic Range) / Formaty HDR tak / HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Optymalizacja ruchu / Częstotliwość odświeżania Picture Quality Index 3000 / 50 Hz
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Tuner DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Kontrast dynamiczny Mega
Funkcje poprawy obrazu  Supreme UHD Dimming, Quantum HDR, Procesor Quantum 4K, Dual LED, 100% Color Volume with Quantum Dot
Tryb gra / sport - / -
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego tak
Moc głośników  2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  Audio Pre-selection Descriptor, Dialog Enhancement, Dolby Digital Plus
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Bluetooth, Wi-Fi Direct, AirPlay
System Smart  Samsung Tizen 5.5
Funkcje Smart TV  Smart Hub, Apps, 360 Video Player, SmartThings, Galeria, Dotknij i wyświetl, Remote Access
Aplikacje Smart TV  Netflix, YouTube
Kompatybilny z asystentem głosowym  Asystent Google, Amazon Alexa, Bixby
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, One Connect - Invisible Connection, Tryb Ambient+
Informacje dodatkowe  USB HID, Bluetooth HID, HDMI eARC
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Liczba złączy USB 2
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe nie
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Samsung The Frame / 2020
Wzornictwo  Frame Edge
Kolor obudowy  czarny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  112,1 x 68,9 x 21,4 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  112,1 x 64,2 x 4,6 cm
Szerokość podstawy  93,1 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  13,6 kg / 13,3 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 200x200 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna B
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 128 W
Roczne zużycie energii 178 kWh = 108,58 zł rocznie
Przekątna ekranu  50 cali / 125 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, One Connect, uchwyt przylegający, pilot Smart Control TM2050A
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Kod producenta  QE50LS03TAUXXH
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 3 500 zł - 3 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Przekątna ekranu: od 50 do 59 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 2 ocen
5
(1)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • jakość dźwięku
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Samsung the frame
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
16-11-2020,
Aga
Potwierdzony zakup

jest super....ramek nie ma w zestawie...należy dokupić...

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung the frame
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
22-08-2020,
Akita

UWAGA - do telewizora nie dołączają ramek, tak jak do poprzedniej wersji. Promocja daje tyle że trzeba do opcji SZTUKA za 500 zł kuoic rakę.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Dzień dobry, czy ten moduł one connect do tego tv jest niezbędny do prawidłowego działania tv, czy bez niego normalnie działa tv, tylko on poszerza funkcje o możliwość dołączenia zewnętrznych urządzeń? Jakie wyjścia i porty ma tv bez one connect? Pozdrawiam
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung The Frame QE50LS03TAU, wpisz 1214174 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów