Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor LED 3D Philips 55PFS7509/12

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor LED 3D Philips 55PFS7509/12
Philips 55PFS7509/12
Opis i dane

Opis produktu


Philips 7000 series Niezwykle smukły telewizor LED Full HD Smart z 3-stronnym systemem Ambilight i technologią Smart TV

Telewizor LED Full HD Smart z serii 7500 firmy Philips oferuje wyjątkowo potężny dźwięk dzięki bezprzewodowemu subwooferowi. To jednak nie wszystko — konstrukcja bez ramy i 3-stronny system Ambilight zapewniają jeszcze większą intensywność wrażeń podczas oglądania.

Zalety


Ambilight 3

Ambilight 3

Unikalna technologia firmy Philips Ambilight tworzy na ścianie za telewizorem aureolę światła, w kolorze jaki wyświetlany jest na ekranie Tv. Ciesz się doskonałymi wrażeniami wizualnymi z technologią Ambilight firmy Philips, jest to doskonałe uzupełnienie technologii ULTRA HD TV. Ambilight 3 oznacza że poświata widoczna jest po bokach oraz nad telewizorem.

 
Pixel Precise HD

Pixel Precise HD

Telewizor Philips z procesorem Pixel Precise HD zapewnia 4 biliony kolorów, super dynamiczny kontrast 500.000:1 oraz technologię Digital Natural Motion. Wszystkie te technologie razem potrafią zaoferować najlepszą jakość obrazu.

 
Smart TV

Smart TV

Odkryj świat Smart TV firmy Philips. Facebook, Twitter i podgląd treści na YouTube wszystko to czeka na CIebie za pomocą jednego kliknięcia na pilocie. A ponieważ Smart TV to nie tylko aplikacje, aby uzyskać najlepsze wrażenia multimedialne, do telewizora można podłaczyć urządzenia mobilne

 
Dual Core

Dual Core

Dwurdzeniowy procesor o mocy przetwarzania miliarda pikseli na sekundę gwarantuje wyraźny i płynny obraz.

 
800Hz PERFECT MOTION RATE

800Hz PERFECT MOTION RATE

Perfect Motion Rate (PMR) 800 Hz zapewnia wyjątkowo wyraźny i ostry obraz. Nowy standard Philips PMR idealnie łączy technologię Natural Motion z niezwykłym sposobem przetwarzania obrazu, zapewniając niezrównaną wyrazistość dla szybko poruszających się obiektów.

 
Ultra Slim

Ultra Slim

Super smukły profil jest połączeniem harmonii z otaczającym pomieszczeniem. Odkryj "okno" na świat rozrywki tylko z telewizorem Philips.

 

Porównaj serie TV


Tabelka porównawcza

FAQ - często zadawane pytania


Dlaczego jakość obrazu nie jest tak dobra jak ta, która jest prezentowana w sklepie?

Odpowiedź: Jakość obrazu, który oglądasz jest związana z jakością sygnału docierającego do Twojego telewizora. W sklepie mogłeś widzieć sygnał wysokiej rozdzielczości (HD). W domu prawdopodobnie oglądasz treści video ze źródła o standardowej rozdzielczości (SD). Sygnał video SD ma gorszą jakość od sygnału HD. Typowymi przykładami źródeł HD są: • Odtwarzacz Blu-ray z filmem HD • Cyfrowy dekoder HD (set-top box) z subskrypcją kanałów HD od dostawcy telewizji kablowej lub satelitarnej • Bezprzewodowy nadajnik HD (sygnały otrzymywane przez antenę zewnętrzną) • Kanał HD otrzymywany przez Twoją sieć kablową (sygnały otrzymywane przez połączenie kablowe). Typowymi przykładami źródeł SD są: • Odtwarzacz DVD • Nagrywarka video • Odtwarzacz cyfrowy (set-top-box) z subskrypcją kanałów innych niż HD (kanałów SD) od dostawcy telewizji kablowej lub satelitarnej • Bezprzewodowy nadajnik analogowy lub cyfrowy SD (sygnały otrzymywane przez antenę zewnętrzną) • Kanał SD otrzymywany przez Twoją sieć kablową (sygnały otrzymywane przez połączenie kablowe). Zapytaj swego dostawcę o szczegóły otrzymywania obrazów HD w Twoim domu.

Jak mogę zorientować się, czy widzę obraz 3D?

Aby zobaczyć obraz 3D, Twój mózg musi wykorzystać informacje wizualne z obojga oczu. Jeżeli obrazy z obojga oczu zbytnio różnią się od siebie i nie pasują do siebie, mózg będzie musiał dokonać wyboru. Wówczas odrzuci część lub całość informacji z jednego oka. Mózg potrafi stłumić lub wyłączyć informację wizualną, której nie może wykorzystać. Gra poniżej może podpowiedzieć Ci, czy oboje Twoich oczu jest UŻYWANYCH w tym samym czasie. Ilustracja poniżej pokazuje, co powinno się wydarzyć: 1. Ustaw czubek nosa nad brązowym okiem na rysunku. 2. Skup oboje oczu na pojedynczym brązowym oku. 3. Wysuń kciuk przed nos. 4. Nadal skupiaj wzrok na oku. Jeżeli masz włączony przekaz z obojga oczu, zobaczysz dwa kciuki z obu stron oka. 5. Teraz przenieś wzrok na kciuk. Powinieneś zobaczyć dwoje oczu po obu stronach kciuka. UDAŁO SIĘ? Twój mózg używa obojga oczu, a Ty masz wszelkie szanse cieszyć się obrazem 3D. Postępuj według wskazówek i baw się dobrze!

Jak należy czyścić ekran telewizora?

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami: 1. Odłącz telewizor i kabel głównego zasilacza z gniazdka w ścianie. 2. Nie używaj mokrych ściereczek ani żadnych chemikaliów, takich jak aceton, toluen czy alkohol. 3. Używaj miękkiej, suchej ściereczki – zalecamy ściereczkę z mikrofibry (nie jest załączona) i wytrzyj ekran kolistymi ruchami. 4. Nie przyciskaj zbyt mocno ekranu! Przyciskając za mocno możesz poważnie uszkodzić ekran.

Czy oglądanie telewizji 3D ma działania uboczne, które mogą okazać się szkodliwe dla mojego zdrowia?

Według aktualnych badań, brak dowodów na szkodliwe działanie telewizji 3D na zdrowie konsumentów. W rzadkich przypadkach można odczuwać lekki dyskomfort, taki jak dezorientacja wizualna lub lekki ból głowy. Należy jednak podkreślić, że bardzo ważne jest, aby materiały oglądane w 3D były wysokiej jakości. Niektóre materiały nie zostały wyprodukowane w celu ich wyświetlania w 3D i zostały następnie zaadaptowane, aby dawać podobny efekt. Nawet, jeżeli takie (często tańsze) materiały nie spowodują dyskomfortu wizualnego ani innych rodzajów dyskomfortu, ich obraz 3D będzie znacznie gorszej jakości.

Co to jest HDMI?

HDMI to skrót od High-Definition Multimedia Interface (interfejs multimedialny wysokiej rozdzielczości). HDMI łączy cyfrowa źródła audio/video, takie, jak set-top box, odtwarzacz DVD HD, odtwarzacz Blu-ray, komputer osobisty, konsola gier wideo lub dekoder AV z kompatybilnym urządzeniem cyfrowym audio i/lub monitorem video, takim, jak telewizja cyfrowa (DTV). HDMI wykonuje nieskompresowane połączenie cyfrowe RGB (Red, Green, Blue) ze źródła do ekranu. Eliminując konwersję do sygnału analogowego, może przekazywać obraz bez wad. Niezdegradowany sygnał redukuje migotanie i pozwala uzyskać czystszy obraz. HDMI inteligentnie przekazuje obraz o najwyższej rozdzielczości z urządzenia źródłowego. Obraz HDMI jest w pełni kompatybilny wstecz ze źródłami DVI (Digital Video Interface) lecz zawiera cyfrowy dźwięk. HDMI stosuje system ochrony sygnału cyfrowego HDCP. Na obrazku poniżej pokazany jest kabel HDMI:

Czy muszę wymieniać mój kabel HDMI 1.3 na HDMI 1.4 jeżeli chcę uzyskać obraz 3D?

Obraz 3D wymaga przekazania znacznej ilości danych, dlatego musisz użyć kabla HDMI High Speed (wysokiej prędkości). Jeżeli Twój kabel HDMI 1.3 jest kablem wysokiej prędkości, nie musisz go wymieniać.

W pudełku


Podstawa stołowa, Subwoofer bezprzewodowy, Bezprzewodowy adapter audio PTA209, 4 pary okularów pasywnych 3D, Pilot zdalnego sterowania, 2 baterie AAA, Przewód zasilający, Skrócona instrukcja obsługi, Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa, Broszura gwarancyjna

 
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią 3D firmy Philips
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią 3D firmy Philips
Odkryj świat trójwymiarowego obrazu i przekonaj się, jak barwnie, szczegółowo i realistycznie wyglądają filmy oraz programy telewizyjne. Pasywne 3D to idealny obraz bez rozmyć, migotania i jakichkolwiek zakłóceń, lekkie i tanie okulary, możliwość oglądania trójwymiarowych efektów z prawie każdego miejsca w pokoju.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Doskonała płynność ruchomych obrazów
Doskonała płynność ruchomych obrazów
Nic nie może się równać z dawką adrenaliny serwowaną podczas grania albo oglądania dynamicznych wydarzeń sportowych czy filmów akcji. Perfect Motion Rate 800 Hz zapewnia niesamowicie płynny i rzeczywisty ruch, bez względu na to, jak szybko rozgrywa się akcja. Zatem bez względu na to, czy lubisz gry, dynamiczne wydarzenia sportowe czy filmy akcji, możesz rozkoszować się doskonałą ostrością i płynnością ruchomych obrazów. Im większy współczynik PMR, tym ostrzejszy i płynniejszy jest dynamicznie przesuwający się obraz.
Rozświetl swój świat dzięki funkcji Ambilight
Funkcja Ambilight firmy Philips zapewnia nieznane wcześniej, realistyczne wrażenia. Funkcja emituje światło z 3 stron ekranu, co pozwala przenieść akcję z telewizora w całkiem nowy, ekscytujący wymiar. Dzięki temu ekran wydaje się szerszy, wrażenia z oglądania są spotęgowane, a telewizor zdaje się unosić w powietrzu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran - wprost do pomieszczenia - i sprawiają, że oglądanie telewizji staje się niesamowitym przeżyciem.
Rozświetl swój świat dzięki funkcji Ambilight
Doskonała rozrywka bez przewodów
Doskonała rozrywka bez przewodów
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Twoja domowa sieć multimediów
Multimedialny teletext kolejnej generacji
Multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. W połączeniu ze sprzedawaną osobno kamerą Skype możesz prowadzić wysokiej jakości wideorozmowy na ekranie panoramicznym z rozmówcami na całym świecie. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję nagrań. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S umożliwia odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Przekaz satelitarny odbieranie znacznie większą liczbę kanałów niż telewizja kablowa lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Udoskonalona technologia LCD używa, emitujących własne światło, diod LED do podświetlania ekranu (zbudowanego z ciekłego kryształu). Dzięki temu są cieńsze, a także lżejsze. Ponadto diody LED nie potrzebują dużo energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odwzorowywanie kolorów w wyświetlaczach tego typu jest bliskie doskonałości. 
Cztery pary okularów 3D w zestawie
W zestawie z telewizorem otrzymasz cztery pary okularów 3D, dzięki którym będziesz mógł oglądać film i programy trójwymiarowe z całą rodziną bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Cztery pary okularów 3D w zestawie

Dane techniczne

telewizor LED 3D Philips 55PFS7509/12

Obraz   
Ekran  55 cali / 140 cm, 16:9
Zgodność z HD Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D pasywna (polaryzacyjna)
Zakrzywiony ekran Curved nie
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu Perfect Motion Rate 800 Hz
Jasność ekranu  400 cd/m2
Funkcje poprawy obrazu  Micro Dimming Pro, Pixel Precise HD, Digital Natural Motion, Perfect Natural Motion, czujnik oświetlenia zewnętrznego, Ambilight: Trójstronny
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego Incredible Surround 3D
Moc głośników  2 x 10 W + 50 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  AmbiwOOx, AVL, Bass Enhancement, bezprzewodowy subwoofer, Clear Sound, Dolby Digital Plus, dts 2.0 + Digial out, Smart Sound, Smart Stereo
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Miracast
Funkcje Smart TV  Skype ready - opcjonalna kamera, Simply Share, Catch-up TV, Wi-Fi Smart Screen, Cloud TV, Cloud Explorer
Aplikacje Smart TV  Facebook, Filmbox, Gazeta. TV, ipla, kinoplex, Picasa, Spotify, Tuba FM, TVN Player, Twitter, VOD. Onet. pl, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  zgodność z technologią 3D Easy Philips, konwersja obrazu 2D na 3D, regulacja głębi efektu 3D, Full Screen Gaming, USB - zdjęcia, muzyka, film, EasyLink, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, tryb ECO, Klient i serwer Multiroom, procesor 2-rdzeniowy
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 2
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Philips Seria 7500 / 2014
Kolor obudowy  srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  123,1 x 77,2 x 28 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  123,1 x 71,2 x 3,6 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  21 kg / 19,5 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 400x400 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A++
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 46 W
Roczne zużycie energii 67 kWh = 36,85 zł rocznie
Przekątna ekranu  55 cali / 140 cm
Rozdzielczość   1920 x 1080
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,3 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x4, pilot, 2 baterie AAA do pilota, podstawa, bezprzewodowy subwoofer, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Akcesoria opcjonalne okulary 3D PTA416, PTA417, PTA426, PTA436, kamera PTA317
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Philips
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Philips
  • Cena: od 2 000 do 2 499

Ocena klientów

5 na podstawie 9 ocen
5
(7)
4
(2)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • wygląd
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
jest ok
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
14-06-2015,
yach
Potwierdzony zakup

TV po przeczytaniu wszystkich opinii na forach zaskoczył mnie pozytywnie, nie zawiesza się, obraz pomimo średniego sygnału ( tv kablowa Vectra) daje radę.TV oglądam z odległości około 3,5 m. Nie wiem jak to jet zrobione, ale obraz daje wrażenie głębi jest niemal jak w 3d. Dźwięk w porównaniu do innych tv rewelacja nie potrzeba podłączać do soundbara czy kina domowego. Jedyny minus za spasowanie obudowy , po odklejeniu naklejki ekrany okazało się że pod naklejką była większa szczelina pomiędzy ekranem a obudową niż z lewej strony ( tak około 1,5 mm ale widać).Barwy naturalne. 3D jeszcze nie testowane na porządnych materiałach, ogólnie TV polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
przyzwoity sprzęt.
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
09-07-2015,
Jarek
Potwierdzony zakup

Przyzwoita jakość za w miarę przyzwoitą cenę. Pojawiające się w opiniach problemy z wolno działającym oprogramowanie zniknęły po aktualizacji zaznaczyć należy, że tv nie widzi w internecie aktualizacji należy wykonać ręcznie. Dodatkowy głośnik działa rewelacyjnie. Filmy w 3D piękna sprawa. Ambilight to całkiem inne wrażenia z oglądania tv :) Miałem problem z podłączeniem tv przez WiFi i więc tv podłączony kabelkiem do internetu. Jedynie co marnie widzę to kwestia oprogramowania dostępnego w smartTV i jego rozwoju. Ogólnie godny polecenia sprzęt.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
nędza
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
27-06-2015,
sad
Klient Euro

Nie wiem kto wpisuje tu opinie - polecam forum HDTV - jest tam temat poświęcony temu modelowi - ostatnie 100 stron tego tematu dotyczy problemów związanych z tym tv. Ale po kolei - odstająca obudowa to najmniejsza wada. Gorsza sprawa dotyczy samoczynnego włączania/wyłączania TV (bez żadnego powodu, automatyczne włączanie/wyłączanie wyłączone) - 2, 3 razy dziennie. Powolne oprogramowanie, problemy z łącznością z internetem. Notoryczne przerywanie łączności między bezprzewodowym głośnikiem a odbiornikiem USB. Tak się dzieje u sporej ilości użytkowników tego TV. U mnie dochodzi jeszcze problem z matrycą (zakłócenia w postaci pionowych pasków). Niektórzy jeszcze narzekają na przerywanie łączności na linii pilot - tv. Ja sam skusiłem się funkcją amibilight - która szczerze mówiąc wygląda rewelacyjnie, dobrym dźwiękiem z dodatkowego głośnika (jak tylko działa) oraz przede wszystkim ceną. Ocena wysoka, ale to ze względu na to że rozdzielczość jest FullHD i filmy na nim super wyglądają, kąty widzenia są ok, jakość dźwięku ok (ale tylko jak działa głośnik dodatkowy), ilość złączy 4/5 - są tylko 2 USB, w tym jedno zajęte przez odbiornik do głośnika.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Czyli jak na tyle problemów 4 gwiazdki to chyba przesada??!!
matka zapytał 02-08-2015
Odpowiedz
muszę napisać sprostowanie. otóż wyszło na to, że dostałem tv z uszkodzoną płytą główną. od tego czasu minęło ok 3 tygodnie - teraz powyższych problemów nie ma. Serwisant wymienił płytę główną na miejscu - 1,5 godziny to zajęło - w chwili obecnej na nowym sofcie TV śmiga aż miło. 4 gwiazdki wzięły się ze średniej ocen wyszczególnionych po prawej stronie - rozdzielczość, jakość dźwięku - ogólnie każdy z tych elementów działał/wyglądał świetnie. Jedynie jakość użytkowaniab była słaba. Aczkolwiek teraz po wymianie płyty głównej tak jak pisałem - jest ok.
sad odpowiedział03-08-2015
Zwiń pytania
zła
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
08-08-2015,
ozzi
Klient Euro

Kupiłem ten TV parę dni temu w Gdańsku - Matarnia w Euro. U mnie jest taki problem, przy dłuższym oglądaniu, dźwięk przerywa ( zacina ), mam podłączone tv do nc+ , na początku myślałem ze problem ma dany kanał ale na innych kanałach to samo było, przy telewizji naziemnej cyfrowej to samo, ten sam problem. Pilot nie reaguje później i trzeba tv z prądu wyłączyć. Jeśli chodzi o net to katastrofa np. wejście na wp.pl. Odłączyłem teraz dodatkowy głośnik i czekam aż znowu będzie problem z dźwiękiem. Jak się powtórzy będę czekał na sprzedawce przed sklepem... :-) Menu wolne

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Tak go widzą, jak o nim piszą!
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
13-08-2015,
koczis
Klient Euro

Może ma to jakieś znaczenie dla jakości wyrobu - uważam że jest ona wysoka - że model ten jest produkowany i składany w Polsce. Starają się nasi rodacy jak mogą, co widać i widać, bo... telewizor prezentuje się wyśmienicie. Cienka ramka i trójstronny Ambilight robią spore wrażenie. Zresztą funkcja Ambilight zdecydowanie poprawia komfort oglądania, zwłaszcza (jak w moim przypadku) w pokoju o pow. 25 m2, w którym ten 55-calowy kolos oświetla go niczym 100-watowa żarówka. I nie chodzi o zużycie prądu, bo ono jest jednym z najniższym wśród telewizorów tej wielkości, ale o ilość światła jaka niewątpliwie wypływa z tak dużego ekranu. Jednak przy zrównoważonym świetle Ambilight oczy nie męczą się tak jak przy "zwykłym" TV. Obraz jest o wysokim kontraście i rzadko spotykanej - nawet wśród innych droższych marek - jasności 400(!) cd/m2, co pozwala bezproblemowo oglądać telewizje nawet w słoneczne dni. Dźwięk jest wzbogacony o ”basowe efekty surround”, wydobywające się z bezprzewodowego subwoofera. Przyznam, że są… miłe dla ucha, ma się wrażenie takiego małego kina domowego :) Dość oryginalnym rozwiązaniem wprowadzonym i w tym modelu Philipsa jest radiowy pilot do TV – nie trzeba go kierować w stronę ekranu, dodatkowo wyposażony w klawiaturę. Jego obsługa nie jest absolutnie uciążliwa, ale na początku wymaga przyzwyczajenia. Teraz ”dla równowagi” trochę o mankamentach... Potwierdzam problem z przesyłaniem i utrzymaniem sygnału pomiędzy TV a subwooferem. Ale... można go rozwiązać w prosty i sprawdzony :) sposób: albo odsuwając nieco TV od ściany, na odległość określoną w instrukcji albo wyprowadzając nadajnik - na jakiejś przedłużce USB - bliżej subwoofera, ukrywając go jednocześnie za TV :) W moim ta druga opcja sprawdziła się doskonale. A’propos złączy USB… Nie nagrywałem jeszcze na pamięć przenośną przy pomocy USB, ale telewizor bezbłędnie wykrył dysk HDD zewnętrzny Samsung 250 GB i odtwarzał z niego filmy. Te w jakości HD bez zacięcia! Jednak nie w każdym przypadku udało się odtworzyć napisy. Nie wiem czy to jest problem z filmami czy też wina TV. Jeszcze słowo na temat instrukcji. Wielu z nas wydaje się (też tak myślałem), że wiedzy i doświadczenia w temacie obsługi TV mamy na tyle dużo, że bez problemu (czyt. bez instrukcji) podłączymy TV do źródła sygnału i skonfigurujemy, aby potem naciskać już tylko guziki w pilocie. Nic z tego Szanowni ”Specjaliści". Czytajcie instrukcje(!) a zapewniam Was, że nie będziecie musieli potem pisać, że TV po jakimś czasie wyłącza się automatycznie, albo że aby dostać się do opcji dźwięku, obrazu czy funkcji Ambilight trzeba za każdym razem wejść do menu głównego, a potem stopniowo i mozolnie przechodzić na kolejne poziomy. Otóż nie! Zapewniam Was, że nie! Niedowiarków i ciekawych prawdy odsyłam do instrukcji :) Na temat obsługi i korzystania z internetu oraz Smart TV nie będę się wypowiadał, bo uważam, że telewizor to nie "all in one" :) To nie jest bigos! Główną funkcją każdego telewizora jest odbiór i wyświetlanie obrazu przekazywanego na odległość w jak najlepszej postaci, (z def. tele visio). A ta w jakości zaproponowanej przez Philipsa 55pfs7509 nie pozostawia wg mnie żadnych wątpliwości. Model ten polecam z czystym sumieniem. ps Telewizor w bocznej części obudowy posiada wyjście słuchawkowe, dla mnie osobiście fajna sprawa :)

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
5/5
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
02-06-2015,
Horke
Klient Euro

Po prostu genialny. Przyznam że nieco wahałem się co do zakupu tv philipsa ponieważ firma ta była notorycznie dyskryminowana przez sprzedawców w rożnych sklepach. Mówili ze wolny że ledy się przegrzewają, że słaba jakość obrazu. Nie żałuje ani trochę kto raz w domu podczas wieczornego oglądania przetestuje ten tv z 3 stronnym ambilightem oraz dostępnym w zestawie subwooferem nie będzie już chciał innego tv. Tv działa płynnie, ambilight rewelacyjne wrażenie, czysty obraz rewelacyjne kolory, 4 pary okularków do oglądania z rodzinka filmów 3D, do tego dźwięk podbijany basem z subwoofera czego chcieć wiecej za 4 tys. W sklepowych warunkach nie sposób przedstawić wszystkie zalety tego tv i to jest problem philipsa moim zdaniem. Nie rozumiem także niechęci sprzedawców do tej moim zdaniem bardzo dobrej marki.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
euper
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
12-06-2015,
kosmal01
Klient Euro

Tv super wraźenie wizualne jak i techniczne bardzo dobre jakość obrazu w 3d wyśmienita , efekt dzwiękowy przes subwofer bardzo fajny wf bardzo dobre nie zacina sie filmy z youtube bardzo płynne efekt podświetlenia ambiliht wspaniały w casie oglądania filmów w 3d polecam ten tv

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
rewelacja
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
27-07-2015,
Karol
Klient Euro

Bardzo dobry sprzęt w bardzo dobrej cenie. Szczególnie fajne wrażenie robi trójstronny ambilight, oglądany wieczorami. Obraz jest wysokiej klasy, podobnie jak dźwięk, Sam telewizor mimo wysokiej klasy technologicznej, jest bardzo prosty w obsłudze. Z internetem również nie ma problemu - szybko i płynnie.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Daję mu piątkę
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
24-05-2015,
riverside

Philips zrobił wcale nie nudny telewizorek, od dwóch lat polowałem na jakiś młody sprzęt, stary rzęch poszedł na śmieci no i tutaj Philips mnie zaskoczył. Na forum hdtv ten model jest mega często polecanym telewizorem typowemu Kowalskiemu. Sam go postanowiłem kupić. Nie zawiodłem się: jakość obrazu to rewelacja, gołym okiem widać, że tutaj ta firma nie odpuszcza i nie liczyło się dla niej wyłącznie pierwsze wrażanie. Szybki internecik, dobrze skrojone aplikacje pod ten model, dla mnie miód malina. :)

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips 55PFS7509/12, wpisz 1051420 w wyszukiwarce euro.com.pl.