Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor OLED 3D LG 55EA970V Curved

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor OLED 3D LG 55EA970V Curved
LG 55EA970V Curved
Opis i dane
Odkryj magię telewizorów OLED
Odkryj magię telewizorów OLED
Ciesz się nowoczesnymi rozwiązaniami stworzonymi specjalnie dla Ciebie. Dzięki zastosowaniu technologii diod organicznych ekran jest niezwykle cienki, a wyświetlany na nim obraz cechuje się najwyższą jakością. Na głębokiej czerni OLED wszystkie kolory wyglądają bardziej intensywnie. a obraz zachowuje jakość z każdego punktu widzenia. Telewizory OLED to bardzo wysoki kontrast, żywe kolory, znakomita czerń oraz świetna szybkość odświeżania obrazu.
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią LG Cinema 3D
LG Cinema 3D to idealny obraz 3D bez rozmyć, migotania i jakichkolwiek zakłóceń, lekkie i tanie okulary, możliwość oglądania trójwymiarowych efektów z prawie każdego miejsca w pokoju.
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią LG Cinema 3D
Curved - poczuj głębię zakrzywionego obrazu
Rewolucyjnie zakrzywiony telewizor zabierzę Cię w świat niesamowitych przeżyć i sprawi, że poczujesz się częścią tego, co oglądasz. Ekran zakrzywiony jest pod odpowiednim kątem, by zapewnić w Twoim salonie jak najlepsze warunki do oglądania. Telewizor eliminuje dodatkowo wady tradycyjnych wyświetlaczy – dzięki zakrzywieniu każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od Ciebie, co sprawia, że obraz nie jest zniekształcony. Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz tego na własne oczy.
Curved - poczuj głębię zakrzywionego obrazu
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Doskonała rozrywka bez przewodów
Doskonała rozrywka bez przewodów
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Twoja domowa sieć multimediów
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
Udostępniaj ekran z laptopa do telewizora bez użycia przewodów
Technologia Intel® Wireless Display pozwala na łatwiejsze niż kiedykolwiek bezprzewodowe przesyłanie zawartości ekranu z urządzeń przenośnych na duży ekran telewizora HD. Oglądaj filmy. Wyświetlaj zdjęcia. Korzystaj z drugiego ekranu, aby móc wykonywać wiele zadań jednocześnie. WiDi jest technologią opracowaną przez firmę Intel i działa wyłącznie z laptopami wyposażonymi w procesor, kartę graficzną i układ WiFi tej firmy.
Udostępniaj ekran z laptopa do telewizora bez użycia przewodów
Multimedialny teletext kolejnej generacji
Multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Niezwykła dokładności wyświetlania, z zachowaniem wysokiego wskaźnika kontrastu
Technologia Micro Pixel Control umożliwia sterowanie każdą diodą LED podświetlającą matrycę telewizora, co pozwala na uzyskanie niezwykle wysokich wartości kontrastu dynamicznego i rozpiętości tonalnych. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi kontrastu, można uzyskać obraz o wysokim nasyceniu czerni i naturalnych kolorach przy jednoczesnym niewielkim zużyciu energii.
Niezwykła dokładności wyświetlania, z zachowaniem wysokiego wskaźnika kontrastu
Procesor Triple XD Engine - ciesz się obrazem o idealnych barwach, kontraście i ostrości
Procesor Triple XD Engine - ciesz się obrazem o idealnych barwach, kontraście i ostrości
Wysokowydajny procesor obrazu Triple XD Engine pozwala cieszyć się obrazem o idealnych barwach, kontraście i ostrości. Najbardziej zaawansowany procesor zapewni najwyższy poziom doskonałości pod względem głębi kolorów, kontrastu i ostrości, co przełoży się na perfekcyjną jakość obrazu.
Funkcja integrująca przestrzenny dźwięk i trójwymiarowy obraz
3D Sound Zooming to unikalna funkcja łącząca w sobie trójwymiarowy obraz i dźwięk tworząc jeszcze bardziej realistyczne wrażenia 3D
Funkcja integrująca przestrzenny dźwięk i trójwymiarowy obraz
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję nagrań. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S umożliwia odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Przekaz satelitarny odbieranie znacznie większą liczbę kanałów niż telewizja kablowa lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Cztery pary okularów 3D w zestawie
Cztery pary okularów 3D w zestawie
W zestawie z telewizorem otrzymasz cztery pary okularów 3D, dzięki którym będziesz mógł oglądać film i programy trójwymiarowe z całą rodziną bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dane techniczne

telewizor OLED 3D LG 55EA970V Curved

Obraz   
Ekran  55 cali / 139 cm, 16:9
Zgodność z HD Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D pasywna (polaryzacyjna)
Zakrzywiony ekran Curved tak
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Podświetlenie matrycy  OLED
Technologia HDR (High Dynamic Range) nie,
Optymalizacja ruchu  Absolute Motion Clarity
Kontrast dynamiczny Infinite
Funkcje poprawy obrazu  24p Real Cinema, Picture Wizard II, Micro Pixel Control, Triple XD Engine, Resolution Upscaler Plus, 4 Color Pixel
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego Virtual Surround Plus
Moc głośników  2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  3D Sound Zooming, Dolby Digital Plus, Dolby MS10, dts 2.0 + Digial out, Smart Sound Mode
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Direct, Miracast, WiDi - Intel Wireless Display, MHL - Mobile HD Link, NFC - Near Field Communication
Funkcje Smart TV  Skype - kamera w zestawie, 3D World, SmartShare, Social Center - Serwisy Społecznościowe, Premium Content - Treści Premium, Game World, Smart Home - panel sterowania, LG Cloud, Application Store
Aplikacje Smart TV  Dailymotion, Facebook, Filmbox, ipla, Orange, Twitter, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  sterowanie głosem, sterowanie gestami, zgodność z technologią LG 3D Cinema, konwersja obrazu 2D na 3D, konwersja obrazu 3D na 2D, regulacja głębi efektu 3D, regulacja kąta widzenia 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, Dual Play, certyfikat DiviX HD, zakrzywiony ekran
Informacje dodatkowe  1 x złącze USB 3.0
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) nie
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  LG Seria 9 / 2013
Wzornictwo  Curved Screen
Kolor obudowy  czarny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  122,7 x 79,8 x 19,2 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  122,7 x 79,8 x 19,2 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  17,2 kg / 17,2 kg
Możliwość montażu na ścianie nie / VESA brak danych
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 100 W
Roczne zużycie energii 146 kWh = 80,30 zł rocznie
Przekątna ekranu  55 cali / 139 cm
Rozdzielczość   1920 x 1080
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,4 W
Pobór mocy (max)  270 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x4, kamera Skype, pilot Magic AN-MR400, 2 baterie AAA do pilota, 2 baterie AA do pilota, podstawa, instrukcja w wersji elektronicznej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Akcesoria opcjonalne okulary 3D AG-F270, AG-F310, AG-F320, AG-F330, AG-F340, AG-F350, AG-F360, okulary 3D Dual Play AG-F310DP, nakładki na okulary 3D AG-F220
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  LG Electronics Polska Sp. Z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: LG
  • Cena: od 2 500 do 2 999
Ocena klientów
5 na podstawie 11 ocen
5
(10)
4
(0)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • kąt widzenia
  • wygląd
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
ocena tel,3-d curvet
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
31-05-2015,
joktaba3
Potwierdzony zakup

telewizor jest rewelacyjny ,minimalne zastrzeżenia są co do dzwięku, powinien byc bardziej wyrazisty to się da zauważyć. poza tym w książce obsługi napisane że powinny być dwa piloty, był jeden, dziękuje polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jenen z najlepszych TV
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
19-07-2015,
uchman
Potwierdzony zakup

Super telewizor pomimo rozdzielczość HD /1920x1080/ jest o niebo lepszy od 4K i Ultra.Rozbudowany Smart choć dla mnie jest nie potrzebny.Wygląd super nowoczesny zakrzywiony, stopa jednolita z ekranem ekran cieńszy od nowoczesnego Smartfona.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pod jakim względem ten model "jest o niebo lepszy od 4K"? (Ultra to 4K, czyli rozdzielczość 3840 x 2160, nieporównywalnie lepszy przecież od 1920x1080)
dawid zapytał 28-12-2015
Odpowiedz
a skąd to przekonanie?
romeo odpowiedział18-04-2016
Potwierdzam, obraz na OLED w Full HD jest bez porównania lepszy niż na zwykłym LCD w 4K. Z 3 metrów różnica w rozdzielczości jest niedostrzegalna, a różnica w kontraście, kolorach i jakości czerni po prostu POWALA! OLED nie ma konkurencji, chyba że OLED 4K.
faX odpowiedział27-04-2016
Zwiń pytania
Widziałem
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
14-07-2014,
pabloldini
Klient Euro

Miałem okazję na żywo pobawić się tym telewizorem i powiem jedno, takiego obrazu nie widziałem jeszcze nigdy, coś wspaniałego i nie do opisania, robi ogromne wrażenie. Nie chodzi tu o minimalne różnice i porównywanie z konkurencją, z odległości 15 metrów widziałem, że stoi coś innego....

Piękny obraz, obym kiedyś mógł go przetestować u siebie w domu :-)

On po prostu miażdży konkurencję....

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
OLED LG
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
13-07-2015,
TV maniak

SONY jeżeli chodzi o telewizory dawno przeszło do drugiej ligi. Tylko w Polsce są jeszcze maniacy tej marki. Użytkuję telewizor LG OLED od kilku miesięcy i jestem zachwycony obrazem jaki oferuje ta technologia. Czerń, kolory i szybkość matrycy są bezkonkurencyjne. Do tej pory nie pojawił się żaden martwy pixel, a sprawdzam to co jakiś czas dokładnie na teście. Panu który wypisuje tu jakieś bajki o wypalonych pixelach, radzę aby firma przez którą jest opłacany zainwestowała w OLED. Straszenie nic już nie zmieni...a telewizory z matrycami LCD które osiągnęły kres swoich możliwości muszą odejść do lamusa. Jeżeli tylko kogoś stać na zakup tego TV, to szczerze polecam,,,

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zobaczysz za jakiś czas co się będzie działo z kolorami. Twój zachwyt szybko zamieni się w przerażenie i rozpacz. Tak to już jest z OLED'ami niestety. Miłego dnia
elektronik zapytał 24-07-2015
Odpowiedz
Może rozwiniesz i wytłumaczysz co sië stanie z kolorami? Inaczej twoja opinia niewiele wnosi.
Jarosław odpowiedział18-08-2015
OLED ma słabą trwałość, niestety doświadczyłem tego na ekranie telefonu Galaxy Note. Po 2,5 - 3 latach wyświetlacz zaczyna miejscami przekłamywać kolory (stają się jakby sprane, zdecydowanie mniej żywe), widać,że wyświetlacz się starzeje. Mowa tu oczywiście o ekranie telefonu, który zazwyczaj włączany jest kilkadziesiąt razy dziennie i pracuje zdecydowanie dłużej w ciągu dnia niż telewizor, chyba, że ktoś jest maniakiem oglądania TV. Jestem zdecydowanym zwolennikiem wyświetlaczy OLED/AMOLED ze względu na ich nieskończony współczynnik kontrastu i najgłębszą czerń jaką można sobie wyobrazić lecz zdaje sobie sprawę, że w miarę szybko przestaną w pełni satysfakcjonować. OLED, do okazjonalnego oglądania dobrych filmów - rewelacja; do całodobowych wiadomości i głupot o gotowaniu lepiej inwestować w LED.
Seba odpowiedział03-11-2015
Gdybyś wiedział Seba jaki myk zastosowano w tym LG, aby wydłużyć trwałość, nie wypisywał byś bzdur. Trwałość diód w OLEDach od LG to 30tys godzin. Nic z kolorami nie będzie się działo. Samsung stosuje diody RGB (w tym niebieskie) które mają bardzo słaba żywotność. LG ominęło problem stosując diody TYLKO koloru białego z odpowiednimi filtrami.
mataman odpowiedział17-11-2015
Tak sądzisz mataman? to masz "Model, który testowałem (nowy) nie miał czerwonej poświaty, ale inny egzemplarz (2000+ godzin pracy), który kalibrowałem na potrzeby porównania, już ją miał" Wygląda więc na to, że spadek jakości bieli, może wiązać się z żywotnością technologii. Co jest niepokojące, bo rozwiązanie LG miało zapobiegać takim problemom. Miało!!! ale njiestety jak to z LG nie jest to pewne.
Max odpowiedział19-11-2015
U mnie po wygrzaniu się diody mają jeszcze soczystsze kolory a wygrzewałem je bardzo długo. Z kolorami nic się nie dzieje a pracuję w fabryce LG dość długo i zapewniam , że tego rodzaju opinie wygłaszane są często w maglu więc powiedziałem żonie żeby ich w domu nie powtarzała.
monter w LG odpowiedział07-06-2016
Pokaż wszystkie Zwiń odpowiedzi
Zwiń pytania
lg oled 55'
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
08-01-2015,
MEGA ZADOWOLONY

To jest moj kolejny TV w domu, posiadam Samsunga LED, LG plazme ale to co prezentuje sobą OLED technologia to mistrzostwo świata. Głebia kolorow, ostrość obrazu na najwyższym poziomie. Tyle oczekiwałem od TV klasy premium i tyle dostałem. Zastanawiałem sie nad 4K ale po co mi coś czego na co dzień nie wykorzystam. Poza tym nie ma TV o lepszym designie na rynku a to było bardzo ważne przy zakupie. Polecam wszystkim.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jaka jakość dźwięku w tym Tv?Jak z obrazem bo podobno bardzo gubi szczegóły przy ciemnych scenach
Janusz zapytał 10-01-2015
Odpowiedz
Wg. mnie ,troche laika ,dźwięk jest zadowalający ,dla mnie bez znaczenia gdyż mam TV podpięty pod kino domowe. Dla mnie szczególy obrazu tak w ciemnych jak i mocno jasnych scenach sa zachowane, powiem więcej szczególy obrazu to moim zdaniem największa zaleta tej technologii.
maciej76 odpowiedział13-01-2015
Będąc nie dawno w jednym ze sklepów euro oglądałem ten TV i miałem też okazję przetestować jakość obrazu z platformy nc+. Powiem tak czerń zabójcza, temperatura barwowa i kontrast także, pozostałe parametry również ale porównując swoją plazmę 42PY800 niestety ostrość jest trochę gorsza w LG. I następny szok . telewizor jest w sklepie od trzech tygodni i już wyskoczyła wada w postaci wypalonych pikseli coś niesamowitego płacić taką kasę a tu taka bardzo nie miła niespodzianka i w tak krótkim czasie. A już tak mnie wabił ten telewizor Ta okropna wada niestety wybiła mi z głowy zakup. Dlatego taka ocena. Pocieszam się, że LG coś z tym fantem zrobi i następne egzemplarze będą bez tej potwornej wady
endrju odpowiedział02-02-2015
Zwiń pytania
Coś dla koneserów filmowych
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
23-01-2015,
TadzioM

Po zakupie zacząłem oglądać moje ulubione filmy od nowa. Ciężko opisać go, przesiadłem się z LED średniej klasy i stwierdzę że przeskok jakości obrazu jest zauważalny na tyle że ciężko oglądać później u kogoś zwykły LEDowy obraz. Mogę to porównać jak dawniej przechodziło się z CRT na pierwsze LEDy LED nowoczesny był ale obraz zostawiał dużo do życzenia. Mimo poprawy obrazu LED przez lata widac po zakupie OLED jak duża różnica jest. Tego większośc ludzi nie widzi ponieważ oczy sie przyzwyczaiły.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie złoto co sie swieci
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
26-01-2015,
Oldboy

Obraz jest naprawdę topowy! tutaj do LCD nie ma co równać a le w tej beczce miodu jest garśc dziekciu, wszystko ladnie i pięknie do czasu aż zauważyłem na ekranie zwłaszcza na czarnym tle swiecące na biało pixeli i jest ich już na tyle dużo że zaczyna to drażnić, wygląda to jak niebo w księżycową jasną noc. tak się teraz zastanawiam że takie wielkie tuzy jak Sony , Panasonic i inne zawiesiły prace nad tym projektem bo się zorientowały ze ta technologia nie przejdzie a LG ponosząc koszty stara się odbic je wypuszczając na rynek TV który ma żywotność kilku miesięcy? bo dla mnie wada która powstała nie predysponuje go aby dalej za takie pieniądze go trzymać!

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Najpewniej nic z tym nie zrobią. Tak samo, jak za zupełnie normalne uważali białe krowe placki na w rogach swoich LEDów (widoczne na czarnym obrazie). A żeby nie uznać reklamacji, kazali zrobić zdjęcie telewizora, który wyświetla ich zdjęcie testowe: pełne kolorów zdjęcie jakiejś rośliny. OLED to mimo wszystko przyszłość, ale nie w wykonaniu LG. Panele może robią dobre, ale układy sterowania obrazem to jakiś przedpotopowy archaizm.
christoff zapytał 20-02-2015
Odpowiedz
Musze sprostować! te kropki to nie były wypalone pixele tylko brudny ekran, dopiero po mojej interwencji został wyczyszczony, sorry!
Oldboy odpowiedział12-04-2015
Jeżeżeli szukamy innowacyjnych rozwiązań w telewizorze, oraz stosunku jakość-cena to tylko PHILIPS
olo356 odpowiedział06-06-2015
co jest innowacyjnego w Philipsie ? :D Od OLEDA dzielą go dekady.
faX odpowiedział27-04-2016
Zwiń pytania
LG
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
25-12-2014,
maciej76

Kupujac ten telewizor bylem sceptycznie nastawiony do produktu. Jednak po paru minutach, godzinach ogládania filmu na nim jestem milo zaskoczony, glebia kolorow jest niespotykana. Cieszy kazda chwila spedzona przed TV:)

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sony został w krzakach
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
02-10-2014,
Horacy

mimo wszystko liderem w OLED jest nie wątpliwie LG, żywotność paneli to już 30tys godz. czyli tak ok. 10 lat a to już coś!

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
30 tysięcy ? Wg jakich wyliczen i przy jakich normach ? A ja się z tobą założę że już po 1000 godzin kolory się rozjadą a na jednolitej planszy (kolor szary) będzie widać pixele bardziej wypalone.... Fizyki nie oszukasz
elektronik zapytał 24-07-2015
Odpowiedz
Opisywali taki przypadek o którym mówisz w necie i po zbadaniu sprawy okazało się, że facet widział wypalone piksele ale to nie była wina telewizora tylko facet miał coś z oczami i skierowali do okulisty a tam się okazało, że cierpi na jaskrę.
buba odpowiedział07-06-2016
Zwiń pytania
OLED
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
06-06-2015,
Apollo11

Chyba wciąż Panowie nie rozumiecie konstrukcji panelu OLED. Oczywiście, że RGB to podstawa gdyż z tak wybranych kolorów można stworzyć pełna paletę barw. Konstrukcja WOLED od LG opiera się wyłączenie na BIAŁYCH organicznych diodach. Po czym kolor jest tworzony przez filtr RGB na matrycy. W taki sam sposób jak na telewizorze LED (światło diod LED, jest filtrowane przez filtr RGB). Konstrukcja panelu RGB opracowana przez Auoptronics oraz Samsung jest z goła inna. Sam panel zawiera diody organiczne diody RGB, dzięki temu kontrukcja nie wymaga dodatkowego filtru. Obraz jest jaśniejszy oraz lepszy kolorystycznie.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
A czy by to znaczyło, że te opisywane tutaj białe piksele wynikają z tego, że ten filtr przestaje działać i piksel przez to jest biały?
AJ10 zapytał 20-06-2015
Odpowiedz
Zwiń pytania
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących LG 55EA970V Curved, wpisz 1018772 w wyszukiwarce euro.com.pl.