Przejdź do opisu produktu

Szafa parowa Samsung AirDresser DF60R8600CG

szafa parowa

Samsung
nr kat.
1216861

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Akcesoria

Opis produktu

Zalety szafy AirDresser

Odświeżenie ubrań

Odświeżanie

Odświeżanie i dezynfekcja ubrań przy użyciu powietrza i pary.

Wygładzanie zgnieceń za pomocą pary

Wygładzanie zagnieceń

Włókna tkanin rozluźnia działanie pary i powietrza, co powoduje likwidację zagnieceń.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Deodoryzacja

Likwiduje do 99% nieprzyjemnych zapachów dymu tytoniowego, grillowanego mięsa, potu czy prania chemicznego.

Aromatyzacja ubrań

Aromatyzacja

Twoje ubrania mogą w prosty sposób pachnieć tak, jak lubisz.

Dezynfekcja ubrań

Dezynfekcja

Usuwa aż do 99,9% wirusów, bakterii oraz alergenów z tkanin.

Bezpieczne suszenie

Bezpieczne suszenie

Dzięki suszeniu w niskiej temperaturze nadaje się nawet dla delikatnych tkanin.

Efekty na ubraniach po użyciu AirDresser

Świeże, pachnące ubrania

Odświeżenie garderoby

Z szafą AirDresser odświeżysz ubrania tylko za pomocą pary JetSteam i powietrza JetAir. Bez wizyty w pralni po jednorazowym założeniu płaszcza czy marynarki, nawet jeśli pojawi się na nich nieprzyjemny zapach. Po włożeniu do szafy będą odświeżone, usunięty zostanie z nich kurz oraz odzyskają perfekcyjny wygląd. Dodatkowo urządzenie pracuje cicho bez generowania mechanicznych ruchów1.

Mniej zagnieceń na ubraniach

Technologia JetSteam generuje parę, która głęboko wnika w tkaniny, rozluźniając jej włókna, co powoduje wygładzanie zagnieceń z tkanin wełnianych nawet w 100%, a z ubrań z wiskozy w 80%2. Dzięki temu można szybciej i łatwiej wyprasować ubrania.

Para i silne podmuchy powietrza wygładzają ubrania

Pachnąca odzież

Filtr dezodoryzujący usuwa z odzieży oraz wnętrza szafy nieprzyjemne zapachy. W ten sposób pozbędziesz się do 99% zapachów dymu tytoniowego, smażonych potraw, potu czy prania chemicznego3. Jeśli skropisz perfumami bawełnianą chusteczkę i umieścisz ją w pojemniku znajdującym się na dole szafy, ubrania będą pachniały Twoim ulubionym zapachem.

Dezynfekcja ubrań

Dezynfekcja ubrań za pomocą pary i powietrza

Para i powietrze odświeżają i dezynfekują ubrania z zewnątrz oraz wewnątrz. Usuwane jest aż do 99,9% wirusów4, bakterii5, 99% nieprzyjemnych zapachów6 i szkodliwych substancji7 oraz 100% roztoczy8.

Bezpieczne suszenie tkanin

Bezpieczne suszenie tkanin w niskiej temperaturze

Pompa ciepła umożliwia delikatne suszenie ubrań w niskiej temperaturze. Tkaniny odzyskują swoją naturalną strukturę oraz nabierają miękkości i puszystości.

4-stopniowy proces odświeżania

Odświeżanie działa wielostopniowo, dlatego jest bardzo efektywne. Za pomocą silnego strumienia powietrza na początku usuwane są z ubrań pyłki i kurz. Następnie para dezynfekuje odzież i wygładza zagniecenia. Nieprzyjemne zapachy eliminowane są za pomocą filtra UV, a na koniec suszenie w niskiej temperaturze przywraca tkaninom ich naturalną strukturę.

Minimalistyczny design

Elegancki design AirDresser, czyli gładki front Crystal Mirror został doceniony przez światowych ekspertów przyznaniem mu nagrody IF Design Award 2020.

Bezpieczna dla wymagających materiałów

AirDresser nadaje się do odświeżania także wymagających tkanin: jedwabiu, kaszmiru, wełny, puchu czy skóry. Możesz jej użyć do pluszowych zabawek, kołder, poduszek, pledów oraz bielizny. Dzięki parze i niskiej temperaturze przywrócisz naturalną strukturę ich włókien.

Zawsze świeże i doskonale wyglądające ubrania

Zakładaj odświeżoną odzież każdego ranka! Bez prania i wizyty w pralni możesz odświeżać garnitury, sukienki czy płaszcze po każdorazowym użyciu. W prosty sposób zachwycisz idealnym wyglądem, brakiem zagnieceń oraz pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów i innych zanieczyszczeń.

Marynarki i garnitury

Marynarki, garnitury

Płaszcze

Płaszcze

Sukienki

Sukienki

Dżinsy

Dżinsy

Kurtki

Kurtki

koszule

Koszule

W trosce o higieniczną czystość

AirDresser odświeża i dezynfekuje ubrania, likwidując aż do 99,9% wirusów, bakterii oraz alergenów. Para usuwa zarazki z tkanin, a filtr UV oczyszcza wnętrze szafy. Skuteczne działanie AirDresser potwierdziły międzynarodowe instytucje, takie jak British Allergy Foundation, Intertek czy Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego4,5,8.

Prosta obsługa, doskonałe rezultaty

4 kroki do idealnej świeżości

Cztery kroki do idealnej świeżości

Krok 1. Powieś ubrania na wieszakach Air Hangers.

Krok 2. Upewnij się, że prawy zbiornik „Refil” jest napełniony wodą.

Krok 3. Zamknij drzwi szafy i wybierz odpowiedni program.

Krok 4. Wyjmij odświeżone i pachnące ubrania.

Instalacja w dowolnym miejscu

AirDresser nie wymaga podłączenia do instalacji wodnej i odpływu. Możesz ją ustawić w dowolnym pomieszczeniu w domu albo w biurze. Sprawdzi się jako wolnostojący mebel w Twojej sypialni lub w zabudowie garderoby czy przedpokoju. Będzie świetnym rozwiązaniem w hotelu, na siłowni, klubie fitness czy innych przestrzeniach publicznych, gdzie podniesie standard obsługi Twoich klientów.

Dodatkowe udogodnienia

Funkcja Self Clean

Wnętrze szafy utrzymane w czystości

Z technologią Self Clean również wnętrze szafy będzie higienicznie czyste: zdezynfekowane, odświeżone oraz osuszone. Nie trzeba do tego żadnych detergentów. Po 40 cyklach odświeżania otrzymasz powiadomienie o konieczności włączenia programu.

Funkcja SmartThings

Funkcja SmartThings ułatwia sterowanie urządzeniem

Z aplikacją SmartThings korzystanie z AirDresser jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. Intuicyjnie przeprowadzi Cię przez wybór najlepszego programu odświeżania do konkretnego rodzaju tkanin. Na ekranie smartfona otrzymasz powiadomienie, gdy zakończy się proces odświeżania. Możesz dodać swoje ubrania do aplikacji i zapamiętać ustawienia odświeżania, by następnym razem uruchomić proces jednym kliknięciem10,11.

Akcesoria

Air Hanger

Oczyszczanie ubrań z zewnątrz i od środka

Specjalna konstrukcja sprawia, że silny strumień powietrza oczyszcza Twoje ubrania z zewnątrz i od środka.

Obciążnik

Specjalny obciążnik

Stosując specjalny obciążnik, uzyskasz efekt wyprasowanych spodni w kant bez używania do tego żelazka.

Półka

Specjalna półka do odświeżania ubrań

To specjalna półka do odświeżania ubrań z dzianiny, a także pledów czy poduszek. Po skończonej pracy łatwo przymocujesz ją do drzwi szafy AirDresser.

Uchwyt na wieszaki

Specjalne uchwyty na wieszaki

Specjalne mocowanie do zawieszenia dodatkowych wieszaków, by za jednym razem odświeżyć 5 sztuk odzieży.

Specyfikacja

Specyfikacja techniczna

Wymiary (SxWxG):

445 x 1850 x 615 mm

Pojemność:

3 kurtki + 3 pary spodni

Wzornictwo:

Crystal Mirror

Wyświetlacz:

Dotykowy + LCD

Kolor:

Satynowy grafit

Funkcje dodatkowe:

Fresh Finish, wygładzanie zagnieceń, utrzymywanie świeżości,łagodne domykanie drzwi, blokada rodzicielska, opóźnione zakończenie, tryb cichy

Programy:

Normalny, Szybki, Suszenia, Programy specjalne, Delikatne, Dezynfekcja

Akcesoria:

3x wieszak Air Hanger, 1x uchwyt na wieszaki, 1x obciążnik

Waga netto:

89 kg

Wydajność:

Kompresor Digital Inverter

Czynnik chłodniczy (typ):

R134a

Warto wiedzieć

Skąd pobrać aplikację SmartThings?

Wyszukaj ją w sklepach Google Play Store, Apple App Store lub Samsung Galaxy Apps, w zależności od systemu operacyjnego zainstalowanego w urządzeniu. Następnie pobierz ją i zainstaluj. Już możesz dodać szafę AirDresser do ekosystemu urządzeń Samsung.

Czy mogę używać dowolnych wieszaków w AirDresser?

Tak, zwykłe wieszaki mogą być używane w szafie odświeżającej. Jednak najlepsze rezultaty osiągniesz, używając wieszaki Air Hanger o specjalnej konstrukcji, które są w zestawie.

Jak uzupełnić zbiornik na wodę?

Zawsze przed uruchomieniem urządzenia sprawdzaj, czy w zbiorniku znajduje się woda. Najlepsza do tego celu jest woda przefiltrowana. Używanie innych płynów: detergentów, płynów do płukania może spowodować problemy. Gdy uruchamiasz szafę po raz pierwszy może ona zużyć więcej wody niż zazwyczaj. Jeśli np. wyjeżdżasz i nie będziesz korzystać z urządzenia opróżnij zbiornik z wodą. Jego pojemność starcza na około 4 cykle odświeżania. Nie należy ponownie używać wody ze zbiornika spustowego do odświeżania odzieży.

1 Na podstawie testów wewnętrznych poziom generowanego hałasu podczas programu Normalnego wynosi 42,8 dB oraz 37,8 dB podczas programu Cichego. Podane wyniki to max. poziom hałasu LEQ mierzony z przodu, z tyłu i z boku urządzenia. Testy przeprowadzono w komorze bezechowej w odległości 1 m od urządzenia. Wyniki mogą się różnić w zależności od zastosowania.

Na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek (zgodnie z normą KS K 0891 i ISO 9867), program Normalny. Efektywność AirDresser w zakresie usuwania zagnieceń z tkanin wełnianych wyniosła 100%, a wiskozy – 80%.

Eliminuje do: 

99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal; 

99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize; 

99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize; 

6  99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal; 

7 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal;

8 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize;

9 Dostępne na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS. Wymagane połączenie z Wi-Fi oraz aktywne konto Samsung. 

10 Przechowuje dane użytkownika, jego preferencje i wzorce użytkowania w celu sugerowania najprzydatniejszych opcji. 

11 Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za wszelkie konsekwencje, w tym między innymi wszelkie uszkodzenia lub szkody, spowodowane podaniem nieprawidłowych informacji.Dane techniczne

szafa parowa Samsung AirDresser DF60R8600CG

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 61,5 x 44,5 x 185 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  srebrny-przyciemniona szyba
Programator (sterowanie) elektroniczny
Wyświetlacz elektroniczny  LCD, dotykowy
Możliwość zabudowy pod blatem nie
Możliwość montażu na pralce nie
Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi nie
Silnik inverter  tak
Menu w języku polskim  tak
Efektywność energetyczna   
Suszarka automatyczna tak
Programy i funkcje   
Programy suszenia delikatny, kurtki, odświeżanie, odzież biznesowa, puch, szybki
Opóźnienie startu pracy  tak
Wskaźnik przebiegu programu  tak
Wyświetlanie pozostałego czasu   tak
Mniej zagnieceń tak
Funkcje dodatkowe  zdalne sterowanie
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  76 x 52,50 x 193 cm
Waga z opakowaniem  97 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  3 wieszak Air Hanger, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Programy suszenia: delikatny

Ocena klientów

3,5 na podstawie 4 ocen
5
(3)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(1)
Najwyżej ocenione zalety:
  • ustawienia temperatury
  • energooszczędność
75% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Nie warto
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
01-10-2020,
Jst
Potwierdzony zakup

Używam Ok 1 miesiąc. Niestety efekt prostowania zagniecen na marynarkach lnianych i bawełnianych właściwie niezauważalny. Wydaje się, że jest jakiś efekt odświerzenia. Nie radzi sobie z suszeniem i prostowaniem koszul. Efekt taki sam jak z suszarki bębnowej. W miarę efekty prostowania spodni, ale ze względu na tylko 1 szt. obciążnika można jednorazowo efektywnie suszyć tylko 1 parę. Dodatkowo problem ze zmieszczeniem spodni na długoŚć. Na pewno nie warte swojej ceny

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (89) (17) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super do plaszczy i delikatnych tkanin
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
14-04-2021,
ML
Klient Euro

Uzywam Air dresser od kilku miesięcy I jestem bardzo zadowolona. Super do odświeżania płaszczy czy kurtek, ale też do ich suszenia. Poza tym używam do welnianych marynarek i odświeżalam sezonowe ubrania po długim pobycie w szafie przez zimę. Super efekt. Polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (14) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacyjny zakup
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
05-03-2021,
Marcin

Stylowa, skuteczna, faktycznie moje ubrania - te których nie piorę tak często - jak marynarki, eleganckie spodnie czy swetry są jak po odświeżeniu w pralni. Polecam 100%

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (18) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
U mnie działa!
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
02-03-2021,
Tomek

Jestem zaskoczony jak fantastycznie funkcjonalny jest AirDresser. Oszczędza mi bardzo dużo czasu, ale co ważniejsze oszczędza same tkaniny. Nie muszę tak często prać rzeczy, które tego nie lubią. Efekt odświeżenia i usuwania zagnieceń jest baaardzo zauważalny. Sama szafa jest dość pojemna i wygląda bardzo stylowo! zresztą jak większość produktów Samsunga w AGD.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (11) (32) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung AirDresser DF60R8600CG

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung AirDresser DF60R8600CG, wpisz 1216861 w wyszukiwarce euro.com.pl.