Przejdź do opisu produktu

Samsung AirDresser DF60R8600CG

szafa parowa

Samsung
nr kat.
1216861

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Opis produktu

Zalety szafy AirDresser

phpX4ue3m phpJzjzNb JetSteam ikona biale-ver2

Odświeżanie

Silny podmuch powietrza i para odświeżają oraz dezynfekują ubrania zarówno z zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony.

phpuFhyyZ phpmVZ1fm Wygladzanie zagniecen ikona biale-ver2

Wygładzanie zagnieceń

Para i powietrze rozluźniają włókna tkanin i usuwają zagniecenia, dzięki temu ubrania łatwiej się prasuje.

phpxlvlm0 phpJAWuh7 Pompa-ciepla ikona bialever2

Deodoryzacja

Usuwa aż 99% nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym tytoniowy, grillowane mięso, pot czy pranie chemiczne.

php0HU33U php9C497v Filtr ikona biale-ver2

Aromatyzacja

Nadaje ubraniom wyjątkowy zapach. Wystarczy skropić bawełnianą chusteczkę perfumami i umieścić ją w specjalnej strefie.

phpx8qL4M phpfJDWd6 Samoczyszczenie ikona biale-ver2

Dezynfekcja

Eliminuje aż do 99,9% wirusów, bakterii i alergenów. Skuteczność potwierdzona certyfikatami.

php7uveBL brak zniszczen ikona kopia

Bezpieczne suszenie

Bezpieczne i delikatne dla tkanin suszenie w niskiej temperaturze chroni je przed zniszczeniem i kurczeniem się.

Efekty na ubraniach po użyciu AirDresser

phpR0YeKu Odswiezenie garderoby jet air kafelek

Odświeżenie garderoby

Dzięki AirDresser możesz cieszyć się świeżymi i pachnącymi ubraniami każdego dnia , bez potrzeby zanoszenia ich do pralni. Technologia JetAir, czyli silny podmuch powietrza oraz JetSteam, silny strumień pary, pomagają utrzymać Twoje ubrania w czystości. Dodatkowo podczas procesu w szafie nie są generowane mechaniczne ruchy, dzięki czemu urządzenie pracuje bardzo cicho1.

Mniej zagnieceń na ubraniach

Para i silny podmuch powietrza sprawiają, że włókna tkanin ulegają rozluźnieniu, a zagniecenia zostają wygładzone. W ten sposób,część odzieży nie będzie nawet wymagała prasowania. Zagniecenia usuwane są w 100% z tkanin wełnianych oraz w 80% z ubrań z wiskozy2.

phpacONDl Mniej zagniecen kafelek

Pachnąca odzież

Twoje ubrania będą zawsze świeże! Filtr deodoryzujący wychwytuje i usuwa aż 99% nieprzyjemnych zapachów z ubrań3. Łatwo usuniesz z odzieży zapach dymu tytoniowego, grillowanego mięsa, potu czy prania chemicznego. Nie będą się one również gromadziły wewnątrz urządzenia. Dodatkowo możesz w prosty sposób sprawić, by ubrania pachniały Twoimi ulubionymi perfumami. Spryskaj chusteczkę i umieść ją w specjalnej strefie na dole szafy.

Dezynfekcja ubrań

phpd8lcNd Eliminuje bakterie wirusy alergeny 960

Tkaniny są dezynfekowane i odświeżane za pomocą pary i powietrza. Technologia JetSteam generuje parę, która następnie, dzięki silnemu podmuchowi powietrza Jet Air, jest rozprowadzana wewnątrz i na zewnątrz ubrań, głęboko wnikając w tkaniny. W ten sposób eliminowanych jest aż do 99,9% wirusów4 i bakterii5, 99% nieprzyjemnych zapachów6 oraz 99% szkodliwych substancji7,100% roztoczy8.

Bezpieczne suszenie tkanin

phpAbQNIG Bezpieczne suszenie ubran 960 kafelek

Suszenie ubrań odbywa się w niskiej temperaturze, co chroni je przed zniszczeniem lub kurczeniem się. Jest to możliwe dzięki zainstalowanej pompie ciepła, uwalniającej powietrze z dołu szafy. Dla równomiernego suszenia, z góry szafy rozprowadzany jest strumień powietrza JetAir.

4 - stopniowy proces odświeżania

By odświeżanie było jak najbardziej efektywne, przebiega wielostopniowo. Na początku silny strumień powietrza usuwa pyłki i kurz z zewnętrznej oraz wewnętrznej strony ubrań. Następnie para eliminuje wirusy, bakterie, alergeny i inne zarazki oraz wygładza zagniecenia. Dodatkowo filtr UV skutecznie likwiduje nieprzyjemne zapachy. Delikatne suszenie w niskiej temperaturze sprawia, że tkaniny zachowują swą naturalną strukturę.

Minimalistyczny design

Przemyślany w każdym szczególe, z dbałością o najdrobniejszy detal projekt szafy AirDresser z gładkim frontem Crystal Mirror został doceniony przez ekspertów oraz wyróżniony nagrodą IF Design Award 2020.

Bezpieczna dla wymagających materiałów

Możesz spokojnie odświeżać nawet najdelikatniejsze tkaniny, takie jak jedwab, kaszmir, wełna, puch czy skóra. Świetnie sprawdzi się do zabawek pluszowych, bielizny, kołder, poduszek czy pledów. Para oraz niska temperatura suszenia pomogą przywrócić włóknom ich naturalną strukturę.

phpDSR80g Bezpieczna dla wymagajacych materialow kolaz 1400

Zawsze świeże i doskonale wyglądające ubrania

Dzięki AirDresser świeżą odzież możesz zakładać każdego ranka! Z łatwością odświeżysz garnitury, sukienki czy płaszcze, które do tej pory wymagały czyszczenia w pralni. Używaj jej codziennie do ubrań, których nie pierzesz po każdorazowym użyciu. Zachwycaj idealnym wyglądem i nie martw się już nieprzyjemnymi zapachami, zagnieceniami i innymi zanieczyszczeniami.

phpYUXDFH garnitury ikona

Marynarki, garnitury

phpHwPFi5 phpvx8eZr Samoczyszczenie ikona-ver22

Płaszcze

phpgbXW9s Sukienki ikona

Sukienki

php0cV9pF Spodnie ikona

Dżinsy

phpnPNkwn Kurtki ikona

Kurtki

phpdQy3Si Koszule ikona

Koszule

W trosce o higieniczną czystość

Ciesz się higieniczną czystością ubrań na co dzień, bez konieczności częstych wizyt w pralni. Nowa szafa odświeżająca AirDresser dezynfekuje ubrania usuwając z nich aż do 99,9% wirusów, bakterii i alergenów. W trakcie procesu odświeżania technologia JetSteam generuje parę, która głęboko wnika w tkaniny eliminując zarazki, dodatkowo filtr UV skutecznie pozbywa się ich również z wnętrza szafy. Skuteczność AirDresser została potwierdzona przez międzynarodowe instytucje British Allergy Foundation, Intertek oraz Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego4, 5, 8.

Prosta obsługa, doskonałe rezultaty

phpGpOZOI kroki do idealnej swiezosci kafelek v1

Cztery kroki do idealnej świeżości

Krok 1. Powieś ubrania na wieszakach Air Hangers.

Krok 2. Upewnij się, że prawy zbiornik „Refil” jest napełniony wodą.

Krok 3. Zamknij drzwi szafy i wybierz odpowiedni program.

Krok 4. Wyjmij odświeżone i pachnące ubrania.

Instalacja w dowolnym miejscu

AirDresser Samsung nie wymaga podłączenia do wody i odpływu, dlatego może stanąć w dowolnym miejscu w domu lub w biurze. Urządzenie może stać w pomieszczeniu jako wolnostojący mebel lub można je umieścić w zabudowie. Umieść szafę odświeżającą AirDresser, gdzie Ci wygodnie: w garderobie, salonie, biurze, łazience czy przedpokoju. AirDresser sprawdzi się doskonale w hotelu, siłowni, klubie fitness i w innych przestrzeniach publicznych, podnosząc znacznie standard obsługi Twoich klientów.

Dodatkowe udogodnienia

Funkcja Self Clean

phpVwXShH Funckja selfClean kafelek

Za pomocą pary i ciepłego powietrza technologia Self Clean pomoże Ci utrzymać wnętrze szafy w higienicznej czystości, dezynfekując, odświeżając oraz osuszając ją. Nie ma potrzeby używania detergentów. Dla Twojej wygody, co 40 cykli otrzymasz powiadomienie o konieczności włączenia programu.

Funkcja SmartThings

phpUrCGDv Funkcja smart kafelek

Z aplikacją SmartThings sterowanie pracą AirDresser jest łatwe i przyjemne9. Użyj funkcji Care Recipe, by dobrać najlepszy program odświeżania do rodzaju tkaniny. Możesz dodać do aplikacji ulubione ubrania i określić dedykowane im ustawienia,  by następnym razem uruchomić odświeżanie jednym kliknięciem10,11. Z poziomu smartfona, zdiagnozujesz błędy w działaniu urządzenia i uzyskasz szybkie rozwiązanie problemów.

Akcesoria

Air Hanger

phpkNgYZZ Akcesorium AirHanger

Specjalna konstrukcja sprawia, że silny strumień powietrza oczyszcza Twoje ubrania z zewnątrz i od środka.

Obciążnik

php0YdOi0 Akcesorium obciaznik

Stosując specjalny obciążnik, uzyskasz efekt wyprasowanych spodni w kant bez używania do tego żelazka.

Półka

phpwMUDLS Akcesorium polka

To specjalna półka do odświeżania ubrań z dzianiny, a także pledów czy poduszek. Po skończonej pracy łatwo przymocujesz ją do drzwi szafy AirDresser.

Uchwyt na wieszaki

phpPrKiS8 kcesorium uchwyt na wieszaki v2

Specjalne mocowanie do zawieszenia dodatkowych wieszaków, by za jednym razem odświeżyć 5 sztuk odzieży.

Specyfikacja

phpzMwY3v samsung podsumowanie airdresser 1-1

Wymiary (SxWxG):

445 x 1850 x 615 mm

Pojemność:

3 kurtki + 3 pary spodni

Wzornictwo:

Crystal Mirror

Wyświetlacz:

Dotykowy + LCD

Kolor:

Satynowy grafit

Funkcje dodatkowe:

Fresh Finish, wygładzanie zagnieceń, utrzymywanie świeżości,łagodne domykanie drzwi, blokada rodzicielska, opóźnione zakończenie, tryb cichy

Programy:

Normalny, Szybki, Suszenia, Programy specjalne, Delikatne, Dezynfekcja

Akcesoria:

3x wieszak Air Hanger, 1x uchwyt na wieszaki, 1x obciążnik

Waga netto:

89 kg

Wydajność:

Kompresor Digital Inverter

Czynnik chłodniczy (typ):

R134a

Warto wiedzieć

Gdzie pobrać aplikację SmartThings?

Na rynku aplikacji (Google Play Store, Apple App Store, Samsung Galaxy Apps) wyszukaj aplikację SmartThings, a następnie pobierz i zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.

Jakich wieszaków używać?

Możesz użyć zwykłych wieszaków do zawieszenia swoich ubrań w AirDresser. Jednak w celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie wieszaków Air Hanger, dołączonych do zestawu.

Uzupełnianie zbiornika na wodę.

Przed włączeniem urządzenia upewnij się, że w zbiorniku znajduje się woda, najlepsza będzie przefiltrowana. Stosowanie innych płynów, takich jak detergenty czy płyny do płukania może powodować problemy. Przy pierwszym uruchomieniu szafa odświeżająca zużywa więcej wody niż podczas normalnego cyklu. Pełne napełnienie zbiornika wystarczy na około 4 cykle pracy AirDresser. Jeśli nie zamierzasz korzystać z urządzenia przez dłuższy czas, wylej wodę ze zbiornika. Woda ze zbiornika spustowego nie nadaje się do ponownego użycia do odświeżania odzieży.

1 Na podstawie testów wewnętrznych poziom generowanego hałasu podczas programu Normalnego wynosi 42,8 dB oraz 37,8 dB podczas programu Cichego. Podane wyniki to max. poziom hałasu LEQ mierzony z przodu, z tyłu i z boku urządzenia. Testy przeprowadzono w komorze bezechowej w odległości 1 m od urządzenia. Wyniki mogą się różnić w zależności od zastosowania.

Na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek (zgodnie z normą KS K 0891 i ISO 9867), program Normalny. Efektywność AirDresser w zakresie usuwania zagnieceń z tkanin wełnianych wyniosła 100%, a wiskozy – 80%.

Eliminuje do: 

99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal; 

99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize; 

99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize; 

6  99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal; 

7 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal;

8 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize;

9 Dostępne na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS. Wymagane połączenie z Wi-Fi oraz aktywne konto Samsung. 

10 Przechowuje dane użytkownika, jego preferencje i wzorce użytkowania w celu sugerowania najprzydatniejszych opcji. 

11 Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za wszelkie konsekwencje, w tym między innymi wszelkie uszkodzenia lub szkody, spowodowane podaniem nieprawidłowych informacji.

 

 

Dane techniczne

szafa parowa Samsung AirDresser DF60R8600CG

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 61,5 x 44,5 x 185 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  srebrny-przyciemniona szyba
Programator (sterowanie) elektroniczny
Wyświetlacz elektroniczny  LCD, dotykowy
Możliwość zabudowy pod blatem nie
Możliwość montażu na pralce nie
Silnik inverter  tak
Menu w języku polskim  tak
Efektywność energetyczna   
Suszarka automatyczna tak
Programy i funkcje   
Programy suszenia delikatny, kurtki, odświeżanie, odzież biznesowa, puch, szybki
Opóźnienie startu pracy  tak
Wskaźnik przebiegu programu  tak
Wyświetlanie pozostałego czasu   tak
Mniej zagnieceń tak
Funkcje dodatkowe  zdalne sterowanie
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  51 x 76 x 192 cm
Waga z opakowaniem  97 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  3 wieszak Air Hanger, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Programy suszenia: delikatny

Ocena klientów

1 na podstawie 1 ocen
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(1)
0% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Nie warto
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
01-10-2020,
Jst
Potwierdzony zakup

Używam Ok 1 miesiąc. Niestety efekt prostowania zagniecen na marynarkach lnianych i bawełnianych właściwie niezauważalny. Wydaje się, że jest jakiś efekt odświerzenia. Nie radzi sobie z suszeniem i prostowaniem koszul. Efekt taki sam jak z suszarki bębnowej. W miarę efekty prostowania spodni, ale ze względu na tylko 1 szt. obciążnika można jednorazowo efektywnie suszyć tylko 1 parę. Dodatkowo problem ze zmieszczeniem spodni na długoŚć. Na pewno nie warte swojej ceny

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (15) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung AirDresser DF60R8600CG

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung AirDresser DF60R8600CG, wpisz 1216861 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów