Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

słuchawki przewodowe Canyon CNR-HP1

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
słuchawki przewodowe Canyon CNR-HP1
Canyon CNR-HP1
89 zł
Opis i dane
Wygodne słuchawki z pełnym wyciszeniem zakłóceń zewnętrznych.
Słuchawki CNR-HP1 zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o słuchaniu muzyki w miejscach takich jak pociąg, samolot, czy hałaśliwa ulica. Dzięki pełnemu wyciszeniu szumów i zakłóceń słuchawki pozwalają Ci cieszyć się ulubioną muzyką bez żadnych zakłóceń.
Ciesz się pełnym brzmieniem!
Ciesz się pełnym brzmieniem!
Słuchawki wokółuszne bez problemu wytłumią wszystkie dźwięki otoczenia i pozwolą Ci cieszyć się pełnym i mocnym dźwiękiem. Ich kształt i miękkie poduszki czynią je ponadto bardzo wygodnymi i nieinwazyjnymi dla ucha. To idealne rozwiązanie gdy chcesz odpłynąć w świat muzyki. 
Regulacja głośności
Dzięki wbudowanemu w słuchawki pilotowi będziesz mógł z łatwością kontrolować aktualny poziom głośności, bez potrzeby wyjmowania z kieszeni urządzenia, z którego odsłuchujesz muzykę. 
Regulacja głośności
  • - Słuchawki nauszne - wygodne i dające dużą swobodę w wyborze własnego stylu. Do tego gwarantują przyjemne wrażenia dźwiękowe.
  • - Dynamikę czystego dźwięku na poziomie 102 dB. Zapewnia wysoką jakość odtwarzanej muzyki.
  • - Optymalną długość kabla: 2,1 m. Zapewni Ci swobodny odsłuch muzyki, nawet gdy trzymasz swoją mp3 czy telefon w plecaku.

Dane techniczne

słuchawki przewodowe Canyon CNR-HP1

Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: do 99
  • Rodzaj słuchawek: słuchawki przewodowe
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Canyon CNR-HP1, wpisz 410014 w wyszukiwarce euro.com.pl.