Przejdź do opisu produktu

Pralka Samsung AI Control WW80T634DLH

pralka

Samsung
nr kat.
1223357

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Ikona technologii EcoBubble

EcoBubble™

Pierz skutecznie i energooszczędnie nawet w niskich temperaturach.

Ikona inteligentnego panelu AI Control

Panel AI Control

Parametry prania dostosowywane są do Twoich preferencji i potrzeb.

Ikona szuflady na detergent

Autodozowanie

Automatyczne dozowanie detergentów sprawia, że ich zużycie jest ekonomiczne.

php3LPokf icon klasa 2021 151x151px (1)-02

Klasa energetyczna B

Pralka uzyskała klasę efektywności energetycznej B, dzięki czemu możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Ikona koszulki z symbolem pary wodnej

Higieniczna para

Program parowy sprawi, że Twoje ubrania będą higienicznie czyste.

Ikona pędzącego zegara

Program super szybki

 Czyste i pachnące pranie wyjmiesz już po 59 minutach.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Usuń nawet najtrudniejsze plamy już podczas prania w niskich temperaturach* wykorzystując możliwości technologii EcoBubble™. Już na początkowym etapie prania woda łączy się z powietrzem i detergentem tworząc aktywna pianę, która następnie wnika w tkaniny rozpuszczając zabrudzenia. Pranie jest czyste, kolor i faktura ubrań zostają zachowane, a zużycie prądu jest mniejsze**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

Ikona niskiej temperatury

Pranie w niskiej temperaturze

Aktywna piana wnikając w tkaniny skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Ikona ochrony tkanin - bąbelki, dłoń i fragment materiału

Dodatkowa ochrona tkanin

Działanie aktywnej piany jest jedocześnie skuteczne i delikatne dla tkanin.

Ikona z listkiem i napisem "ECO"

Zwiększona energooszczędność

Dzięki możliwości pracy w niskiej temperaturze, zużywane jest mniej energii elektrycznej.

Inteligentny panel AI Control

Wykorzystaj możliwości panelu AI Control, by zwiększyć wygodę i łatwość korzystania z pralki Samsung. Sztuczna inteligencja uczy się Twoich nawyków i najczęstszych wyborów, a następnie rekomenduje odpowiednie programy i ustawienia dla Ciebie. Łącząc aplikację SmartThings z urządzeniem uzyskasz możliwość zdalnego zarządzania jego działaniem, ustawiania harmonogramu prania lub wyszukiwania łatwych rozwiązań najczęstszych problemów.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Wyświetlacz pralki wskazuje program odziezy sportowej, obok kobieta ćwicząca fitness

Personalizacja ustawień i parametrów

Po analizie najczęściej wybieranych ustawień i programów, na panelu AI Control pojawią się odpowiednio dostosowane rekomendacje ustawień działania.

Dwa pomeiszczenia w których pralka i suszarka Samsung stoją obok siebie lub sa ustawione na sobie. Łączy je Auto Cycle Link

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Po wybraniu programu prania, funkcja Auto Cycle Link automatycznie dopasuje odpowiednie ustawienia cyklu suszenia*.

 

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Zdjęcie pralki w łazience i łączącego się z nią smartfona w pokoju dziecięcym

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Poprzez aplikację SmartThings można włączyć program prania z dowolnego miejsca, a także zobaczyć rekomendacje wyboru cyklu na podstawie rodzaju tkanin.

Automatyczne dozowanie detergentów

Ikona jednego miesiąca

Pojemny zbiornik

Uzupełniaj zbiornik detergentem tylko raz w miesiącu.

Ikona dozownika z miarką

Kalibracja

Środki piorące zostaną automatycznie odmierzone w trakcie prania.

Ikona dzwonka

Alert

Otrzymasz powiadomienie, gdy detergent będzie się kończyć.

wysunięta szuflada na detergent z dwiema przegrodami w środku

Dozowanie środków piorących nigdy nie było tak łatwe! Napełnij pojemnik raz w miesiącu, a podczas działania cyklu prania, urządzenie automatycznie odmierzy odpowiednią ilość detergentu i płynu zmiękczającego*.


* Jednorazowe napełnienie zbiornika na detergenty wystarczy na okres do 1 miesiąca (4 cykle prania tygodniowo). Wyniki mogą się różnić w zależności od ustawień i załadunku prania.

Klasa energetyczna B

php89jSX2 phpeGDPFi phpLFXDml WW90T634DLH 1400 klasa energetyczna (N8)

Pralka uzyskała odznaczenie efektywności energetycznej B. Oznacza to, że zarządza zużyciem prądu efektywnie, pozwalając obniżyć wysokość domowych rachunków. Jest też bardziej przyjazna dla środowiska niż pralki z niższymi klasami energetycznymi.

Programy prania dopasowane do Twoich potrzeb

Dopasuj idealne ustawienia dla swoich tkanin korzystając z 22 różnorodnych programów automatycznych. Piorąc z użyciem pary, uzyskasz świeże, higienicznie czyste ubrania, a włączając program superszybki gotowe pranie wyjmiesz już po 59 minutach

Bęben pralki, w którym widoczne są bakterie, alergeny i roztocza wyglądające jak spod mikroskopu

Higienicznie czyste pranie

Użyj programu z funkcją pary, by usuwać brud efektywnie, nawet bez konieczności włączania Prania wstępnego. Z dołu bębna uwolni się gorąca para, która wysyci tkaniny rozpuszczając nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Para pozwala pozbyć także aż do 99,9% bakterii* i alergenów**

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Bęben pralki zanurzony w przezroczystej wodzie oraz ikona szybkości prania i intensywnego natrysku

Czyste ubrania w 59 minut

Efektywne pranie trwać może zaledwie 59 minut* - programem Super szybki. Pełną skuteczność płukania uzyskasz dzięki funkcji Speed Spray, która uruchamia intensywny natrysk wody. Przyspieszone wirowanie usunie wodę z ubrań w jeszcze krótszym czasie.

 

* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka WW80T634DLH kryje w sobie szeroki zakres funkcjonalności, które pomogą Ci podczas wykonywania codziennych obowiązków. Specjalne funkcje czyszczenia bębna i szuflady na detergent ułatwią utrzymanie urządzenia w higienicznej czystości, bez konieczności użycia środków czyszczących. W walce z uporczywymi plamami świetnie sprawdzi się aktywna piana. Silnik Digital Inverter wykorzystujący technologię mocnych magnesów gwarantuje cichą* i wydajną pracę oraz niskie wykorzystanie energii elektrycznej. Zużywa jej mniej niż tradycyjne silniki** stosowane w innych urządzeniach. 

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Bęben otoczony kroplami czystej wody, porównanie czystej i brudnej membrany

Czyszczenie bębna +

Włącz program Czyszczenie bębna+, by usunąć zanieczyszczenia i do 99,9%* bakterii z bębna, membrany i drzwi. Nie musisz już do tego używać detergentów! Silny strumień wody i intensywne wirownie doskonale sobie poradzą z tym zadaniem. Gdy tylko urządzenie będzie wymagało czyszczenia, samo Cię o tym powiadomi**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Zdjęcie piany i zanurzonych w niej drobinek brudu

Aktywna piana

Uzyskaj czyste i świeże ubrania, nawet te, które zostały mocno zabrudzone, np. kawą czy winem. Aktywna piana już we wczesnej fazie cyklu wnika pomiędzy włókna tkanin, skutecznie eliminując każde zabrudzenia*. 

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Pralka ze wsadem 8 kg stojąca przy ścianie pokoju

Załadunek 8 kg

Do pralki zmieścisz jednorazowo wsad o wadze aż 8 kg. Oznacza to, że bez problemu upierzesz za jednym razem ubrania całej rodziny lub odświeżysz domowe firanki i zasłony.

Silnik Digital Inverter

Digital Inverter

Cicha praca i długa żywotność silnika Digital Inverter to zasługa jego bezszczotkowej konstrukcji. Posiada 10-letnią gwarancję producenta.

Wnętrze bębna Diamond

Bęben Diamond

We wnętrzu bębna Diamond znajdują się charakterystyczne otwory w kształcie diamentów. Mają one za zadanie zmniejszenie ryzyka zaciągania się włókien i niszczenia tkanin.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Biała pralka Samsung WW80T634DLH z czarnymi ramami drzwi bębna i jasnym panelem sterowania

Porównaj produkty

 
Biała pralka Samsung WW80T634DLH z czarnymi ramami drzwi bębna i jasnym panelem sterowania
Biała pralka Samsung WW10T654DLH z czarnymi ramami drzwi bębna, drzwiczkami AddWash i jasnym panelem sterowania
Biała pralka Samsung WW90T534DA z czarnymi ramami drzwi bębna i czarnym panelem sterowania
 

WW80T634DLH

WW10T654DLH

WW90T534DAE

EcoBubble™

AddWash™

-

-

AI control

Pranie parowe

Super Speed

59 min
59 min

-

Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

8 kg

10,5 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Good

Good

Basic

Poziom głośności

53 dB(A)

52 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

B

A

A

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

Waga netto

67 kg

76 kg

68 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

Czy opis produktu jest dla Ciebie wyczerpujący?
Nie, brakuje mi...?
Dziękujemy na cenne uwagi! :)
Dziękujemy za opinię. Bardzo się staramy :)
Masz uwagi do opisu?
Błąd w opisie
Informacje nieprzydatne
Informacje nie pasują do tego sprzętu
Inne uwagi lub szczegóły błędu

Dane techniczne

pralka Samsung AI Control WW80T634DLH

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 8 kg
Klasa energetyczna B
Zużycie prądu (100 cykli)  55 kWh = 34,10 zł rocznie
Roczne zużycie wody 8100 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,56 kWh
Zużycie wody (cykl) 48 litrów
Poziom hałasu - wirowanie 72 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania programu "eco 40–60"  3:38
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, start/pauza, automatyczny system dozowania detergentów, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, bęben Samsung Swirl, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  55 x 60 x 85 cm
Waga z opakowaniem  66 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 1 800 zł - 1 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 9 ocen
5
(8)
4
(0)
3
(0)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • stabilność
  • głośność pracy
88% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
04-02-2021,
Józef
Potwierdzony zakup

Zaskoczyła mnie pozytywniej niż myślałem. Super pierze. np. koc stał się puszysty a wcześniej też był prany w bardzo dobrej pralce. Nie wiem czy bąbelki to czynią czy idealne dawkowanie środka piorącego i płynu do płukania.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
24-02-2021,
Anna
Potwierdzony zakup

Pralka bardzo dobra, cicha, fajne programy do prania. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
15-03-2021,
wiki
Potwierdzony zakup

Niestety nie jestem w pełni zadowolona z zakupu pralki Samsung WW80T634DLH ... Po pierwsze podawany czas prania dotyczy minimalnej wagi, jeśli wkładam większą ilość rzeczy (przypomnę, że max. to 8 kg) to pralka je waży i odpowiednio wydłuża cykl - z 2 do 3 godzin!!! Do tego zauważyłam, że przy średnim poziomie dozowania płynu do prania bawełniane koszulki nie dopierają się w newralgicznym miejscu - pod pachami. Owszem istnieją różne kombinacje wzbogacenia cyklu, tzn. dodanie płynu, aktywna piana, intensywne pranie, niestety one znowu wydłużają czas. Mam wrażenie, że najlepsza jest najprostsza pralka, która po prostu pierze, a nie jakieś elektroniczne udziwnienia, za które oczywiście trzeba zapłacić.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dobry zakup
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
27-03-2021,
Beata
Potwierdzony zakup

pierze, sama dozuje detergenty i pozwala sobą sterować z apki na telefonie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
09-05-2021,
Dagmara
Potwierdzony zakup

Świetna pralka. Polecam, cicha, bardzo ładnie wygląda, jeśli ktoś patrzy na pralkę pod względem estetycznym. Dobrze pierze, nie zauważyłam, by niszczyła ubrania, programy można dopasować do swoich potrzeb. Co do oszczędności wody, ciężko mi powiedzieć wydaje mi się, że dopiero po roku użytkowania będę w stanie sprawdzic. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
16-01-2021,
KRZYSZTOF
Potwierdzony zakup

Zakupiona tydzien temu , pierze swietnie,sprawila ze pranie zrobilo sie przyjemne . Polaczenie z smartfonem pozwala na okreslenie wlasnych piorytetow . Poki co polecam. Akcja W Najlepszym porzadku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
12-01-2021,
Kasia
Potwierdzony zakup

Pralkę użytkuję ponad tydzień. Krótko, ale przy 4-osobowej rodzinie jest co prać, więc jej nie oszczędzam. Spisuje się bardzo dobrze, w porównaniu do mojej poprzedniej, ponad 7-letniej, pralce Samsunga wręcz rewelacyjnie. Duży wsad pozwala na zrobienie jednego prania zamiast dwóch, spora ilość programów pozwala na optymalne dobranie parametrów. Pracuje cicho, po dobrym wypoziomowaniu jest stabilna. Z wi-fi połączyła się bez problemu. Co do samego prania, w porównaniu do poprzedniego modelu, widzę dużą różnicę. Rzeczy są lepiej doprane, i o wiele mniej wygniecione. Minusem jest dla mnie długa melodyjka alarmu na zakończenie cyklu prania, ale można tą opcję wyłączyć. Poza tym jestem bardzo, bardzo zadowolona z zakupu, i wierzę, że tak pozostanie, bo poprzedni model służył mi bardzo dobrze 🙂 #akcjawnajlepszymporzadku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
29-01-2021,
Zośka
Potwierdzony zakup

Po dwutygodniowym okresie użytkowania stwierdzam że pralka spełniła moje oczekiwania. Jest cicha, wydajna 8 kg idealnie się u mnie sprawdza. Jedyny problem jaki istnieje to że nie mogę połączyć się z żadnym urządzeniem mobilnym typu telefon iPad nawet po konsultacji z biurem info. Ale bez tego mogę się obyć grunt aby sprawdziła się w praniu 😉

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Porządna pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
20-01-2021,
Paweł

Stara pralka się zepsuła i po zamianie pralki na tą czuć dużą różnicę. Pralka jest cichsza, pranie jest przyjemniejsze i wygodnie można sprawdzać na telefonie ile zostało do zakończenia prania. #AkcjaWNajlepszymPorządku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (4)

Powiadom o pytaniach
A jaki jest poziom chalasu podczas prania
Jaki ma poziom chalasu
Jakie są dokładne wymiary bo na jednych stronach 55x60x85 a na innych 60x60x85
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung AI Control WW80T634DLH, wpisz 1223357 w wyszukiwarce euro.com.pl.