Przejdź do opisu produktu

Samsung WW80T634DLH

pralka

Samsung
nr kat.
1223357

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Nowość

Razem taniej!

Opis produktu

Charakterystyka

phpJVESBq Ecobubble ikona-1

EcoBubble™

Energooszczędne i skuteczne pranie możliwe już w niskich temperaturach.

phpNzUpGp smart ikona

Panel AI Control

Dostosowuje ustawienia do Ciebie i rekomenduje programy.

phpGpSt7b autodozowanie 1 ikona

Autodozowanie

Ekonomiczne zużycie i automatyczne dozowanie detergentów.

phpbpAWoy Klasa energetyczna ikona

Klasa energetyczna A+++

Najwyższa klasa efektywności energetycznej na mniejsze zużycie energii.

phpHaKsxC para pranie ikona

Higieniczna para

Program z parą dla higienicznie czystego i zdezynfekowanego prania.

php00vE0d super speed ikona

Program super szybki

Szybkie i skuteczne pranie już w 59 minut.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Teraz skutecznie usuniesz uporczywe plamy, piorąc w niskich temperaturach* dzięki technologii EcoBubble™. Detergent wraz z wodą i powietrzem tworzy aktywną pianę, co pozwala mu szybko wniknąć w tkaninę i bez trudu usunąć z niej zabrudzenia, jednocześnie chroniąc ich naturalny kolor i fakturę. Pranie w niskiej temperaturze to również mniejsze zużycie prądu**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

phpUFIYss niskie temperatury ikona

Pranie w niskiej temperaturze

Skuteczne pranie w aktywnej pianie, która wnika głęboko w tkaninę.

phpSXS4GX ochrona tkanin ikona

Dodatkowa ochrona tkanin

Aktywna piana jest skuteczna, ale również łagodna nawet dla wymagających tkanin.

phpo2WG0l tryb eco ikona

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskiej temperaturze zużywa mniej energii elektrycznej.

Inteligentny panel AI Control

Pranie jest łatwiejsze, bardziej wygodne i skuteczne za sprawą inteligentnego panelu AI Control. Pozwala dostosować ustawienia pralki do Twoich potrzeb, zapamiętuje Twoje preferencje oraz sugeruje programy w zależności od wybranego programu prania. Dodatkowo aplikacja SmartThings umożliwia kontrolowanie urządzenia z dowolnego miejsca, ułatwia planowanie prania oraz sugeruje rozwiązania problemów.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

phpKtuk5x WW80T634DLH ai0

Personalizacja ustawień i parametrów

Na podstawie najczęściej wybieranych przez użytkowników programów i ustawień, panel AI Control rekomenduje program prania oraz sugeruje ustawienia.

phpCOuBAb WW80T634DLH ai1

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Funkcja Auto Cycle Link automatycznie ustawia program suszenia na podstawie wybranego programu prania*.

 

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

phpLLSHgj WW80T634DLH ai2

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Aplikacja SmartThings umożliwia zdalne włączenie programu, ustawienie harmonogramu prania oraz sugeruje najlepszy cykl dla wybranego rodzaju tkanin.

Automatyczne dozowanie detergentów

phpa9wBKQ Automatyzacja ikona

Pojemny zbiornik

Wystarczy raz w miesiącu uzupełnić detergent.

phpgmUP2e kalibracja ikona

Kalibracja

Automatyczne odmierzanie odpowiedniej ilości detergentu.

phpEaQFET alert ikona

Alert

Urządzenie wysyła powiadomienie o kończącym się detergencie.

phpwdvi3u WW80T634DLH dozownik

Z funkcją Autodozowanie nie będziesz musiała pamiętać o każdorazowym dodawaniu detergentu i środka zmiękczającego. Uzupełnij je raz w miesiącu, a urządzenie do każdego prania automatycznie odmierzy ich odpowiednią ilość*.


* Jednorazowe napełnienie zbiornika na detergenty wystarczy na okres do 1 miesiąca (4 cykle prania tygodniowo). Wyniki mogą się różnić w zależności od ustawień i załadunku prania.

Najwyższa klasa energetyczna A+++

Najwyższa klasa energetyczna A+++ oznacza zmniejszone zużycie energii elektrycznej, które pozwoli przełożyć się na niższe rachunki za prąd. Urządzenie jest bardziej przyjazne dla środowiska niż pralki o niższej klasie energetycznej.

Programy prania dopasowane do Twoich potrzeb

Za każdym razem idealnie dopasujesz najlepsze parametry prania, umożliwią Ci to aż 22 programy automatyczne. Wyjątkowy program z parą pozwoli Ci z łatwością i najwyższą dbałością o tkaniny uzyskać higieniczną czystość i świeżość ubrań. Wybierz superszybki program, a czyste i pachnące pranie wyjmiesz już po 59 minutach.

phpffs0Bb WW80T634DLH higiena

Higienicznie czyste pranie

Program z funkcją pary to wysoka skuteczność usuwania zanieczyszczeń, bez konieczności korzystania z Prania wstępnego. Pralka uwalnia parę z dołu bębna i nasyca nią tkaniny. W ten sposób pozbędziesz się nawet uporczywych plam oraz aż do 99,9% bakterii* i alergenów**

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

phpm2SpKJ WW80T634DLH szybkie pranie

Czyste ubrania w 59 minut

Skróć czas prania, z zachowaniem jego pełnej skuteczności. Program Super szybki pozwala uzyskać czyste ubrania w zaledwie 59 minut*. Funkcja Speed Spray przyspiesza proces płukania dzięki intensywnemu natryskowi wody, a przyspieszone wirowanie usuwa wodę z ubrań w jeszcze krótszym czasie.

 

* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka Samsung WW80T634DLH posiada wiele funkcjonalności, ułatwiających wykonywanie codziennych obowiązków. System czyszczenia bębna oraz szuflady na detergent pozwoli zachować higieniczną czystość urządzenia bez użycia środków chemicznych, a aktywna piana pomaga usunąć uporczywe plamy. Technologia Digital Inverter wykorzystuje mocne magnesy, zapewniając ciche* i wydajne działanie pralki, zużywa przy tym mniej energii elektrycznej niż tradycyjne silniki** stosowane w innych urządzeniach. 

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

phpEf3tdV WW90T654DLH Czyszczenie bebna plus-3

Czyszczenie bębna +

Nie potrzebujesz detergentów, by utrzymać bęben, membranę oraz drzwi pralki w idealnej czystości. Silny strumień wody oraz intensywne wirowanie są używane w programie Czyszczenie bębna+ do usunięcia zanieczyszczeń i do 99,9% bakterii, które przyczyniają się do powstawania nieprzyjemnego zapachu w pralce. Urządzenie samo przypomina, gdy należy go wyczyścić**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

phpZ2gMUd WW80T634DLH stay clean

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean posiada specjalnie zaprojektowany system przepłukiwania wodą. Dokładnie usuwa pozostałości po środkach piorących, pozostawiając szufladę na detergenty higienicznie czystą oraz pozbawioną nieestetycznych osadów. 

phpKb8gft WW90T654DLH aktywna piana-1

Aktywna piana

Idealna czystość ubrań, nawet tych mocno zabrudzonych. Funkcja Aktywnej piany pomaga pozbyć się trudnych do usunięcia plam z kawy, wina czy produktów do makijażu. Jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania ubrania namaczane są w aktywnej pianie, dzięki czemu zanieczyszczenia łatwo i skutecznie usuwane są z ubrań*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

phpX5B0r2 WW80T634DLH zaladunek-az-do-8kg

Załadunek 8 kg

Pralka posiada bęben o pojemności 8 kg. Pozwoli Ci to na pranie rodzinnych ubrań w jednym cyklu prania lub wypranie większych rzeczy takich jako narzuty, pościel czy firanki.

phpsUyZ9e WW90T654DLH digital inverter-3

Digital Inverter

Bezszczotkowa konstrukcja silnika Digital Inverter zapewnia wyjątkowo cichą pracę i dłuższą żywotność silnika. Przyznano mu 10-letnią gwarancję.

phphFXdG0 WW90T654DLH beben diamond-3

Bęben Diamond

W bębnie Diamond znajduje się system specjalnych otworów w kształcie diamentów. To rozwiązanie zapobiega niszczeniu tkanin i zaciąganiu włókien podczas prania.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

phpRqUJZX WW80T634DLH opakowanie

Porównaj produkty

 
phpy3C0JU WW80T634DLH tabela
phpGRtD5M tabela WW10T654DLH S6
phpMgmSZx tabela WW90T534DA S6
 

WW80T634DLH

WW10T654DLH

WW90T534DAE

EcoBubble™

AddWash™

-

-

AI control

Pranie parowe

Super Speed

59 min
59 min

-

Kompresor Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

8 kg

10,5 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Good

Good

Basic

Poziom głośności

53 dB(A)

52 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A+++

A+++

A+++

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

Waga netto

67 kg

76 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

Czy opis produktu jest dla Ciebie wyczerpujący?
Nie, brakuje mi...?
Dziękujemy na cenne uwagi! :)
Dziękujemy za opinię. Bardzo się staramy :)
Masz uwagi do opisu?
Błąd w opisie
Informacje nieprzydatne
Informacje nie pasują do tego sprzętu
Inne uwagi lub szczegóły błędu

Dane techniczne

pralka Samsung WW80T634DLH

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 8 kg
Klasa energetyczna A+++
Roczne zużycie prądu 116 kWh = 70,76 zł rocznie
Roczne zużycie wody 8100 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,56 kWh
Zużycie wody (cykl) 37 litrów
Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 53 dB / 74 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania standardowego programu Bawełna w 40 st.C (załadunek częściowy)  254 minuty
Czas trwania standardowego programu Bawełna w 60 st.C (załadunek częściowy/pełny)  254 minuty / 314 minut
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, start/pauza, automatyczny system dozowania detergentów, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, bęben Samsung Swirl, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  55 x 60 x 85 cm
Waga z opakowaniem  66 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 000 zł - 2 499 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung WW80T634DLH

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WW80T634DLH, wpisz 1223357 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów