Przejdź do opisu produktu

Samsung AddWash WW80T654DLH

pralka

Samsung
nr kat.
1223359

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Nowość

Razem taniej!

Opis produktu

Charakterystyka

phpJVESBq Ecobubble ikona-1

EcoBubble™

Pierz skutecznie i energooszczędnie już w niskiej temperaturze.

phpNzUpGp smart ikona

Panel AI Control

Otrzymuj inteligentne rekomendacje programów i personalizacje ustawień.

phpbpAWoy Klasa energetyczna ikona

Klasa energetyczna A+++

Najwyższa klasa efektywności energetycznej, która pozwoli Ci obniżyć rachunki za prąd.

phpJIJQNh Add wash ikona

AddWash™

Dodawaj ubrania nawet w trakcie trwania cyklu poprzez dodatkowe drzwiczki.

phpHaKsxC para pranie ikona

Higieniczna para

Uzyskaj czyste i higieniczne pranie za pomocą programów z parą.

php00vE0d super speed ikona

Program super szybki

 Czyste ubrania wyjmiesz już po 59 minutach.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Technologia EcoBubble™ umożliwia usunięcie uporczywych plam już w niskich temperaturach*. Aktywna piana tworzy się w bębnie poprzez połączenie detergentu z wodą oraz powietrzem. Następnie wnika ona w tkaninę i szybko usuwa wszelkie zabrudzenia, a jednocześnie ochrania kolor i strukturę materiałów. Niska temperatura prania to także oszczędność prądu**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

phpUFIYss niskie temperatury ikona

Pranie w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze dzięki aktywnej pianie, która która wnika w tkaniny, skutecznie usuwa plamy.

phpSXS4GX ochrona tkanin ikona

Dodatkowa ochrona tkanin

Działanie aktywnej piany jest równocześnie skuteczne i bezpieczne - nawet dla delikatnych materiałów.

phpo2WG0l tryb eco ikona

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskich temperaturach pozwala na większą oszczędność energii.

Inteligentny panel AI Control

Inteligentny panel AI Control sprawi, że każde pranie będzie wygodne i przebiegnie skutecznie. Umożliwia on personalizację ustawień pralki, a na podstawie zapamiętanych nawyków użytkownika, podpowiada wybór odpowiednich programów. Poprzez aplikację SmartThings możliwe jest zdalne uruchomienie pralki, ustawienie harmonogramu prania oraz rozwiązanie drobnych usterek*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

phpwbhEFX WW80T654DLH personalizuje cykle prania-personalizacja-2

Personalizacja ustawień i parametrów

Panel AI Control po analizie Twoich wyborów cykli prania, zarekomenduje najlepsze dla Ciebie ustawienia i programy.

phpMHmEQv WW80T654DLH rekomendacje-cyklu-2

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Działanie Auto Cycle Link polega na jak najtrafniejszym ustawieniu odpowiedniego programu suszenia do wybranego przez Ciebie cyklu prania.


* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

phpSBwtd3 WW80T654DLH funkcjonalnosci-2

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings


Poprzez aplikację SmartThings możliwe jest włączenie prania zdalnie, ustawienie jego harmonogramu oraz znalezienie informacji o najlepszym cyklu dla danego rodzaju tkanin.

Najwyższa klasa energetyczna A+++

Z pralką o klasie energetycznej A+++ możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd - zużywa ona mniej energii elektrycznej. Jest również bardziej przyjazna dla środowiska niż pralki o niższej klasie efektywności energetycznej.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Jeśli zdarza Ci się zapomnieć o dodaniu do prania pojedynczych części garderoby, świetnym rozwiązaniem będą drzwi AddWash™. Za ich pomocą, w trakcie trwania cyklu prania, bez trudu dodasz zarówno zapomniane ubrania jak i dodatkową porcję detergentu*. Możesz także wykorzystać je, by uprane ręcznie tkaniny dodać na etap wirowania i płukania. Uchylając drzwiczki, wygodnie przewietrzysz wnętrze pralki.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Programy prania dopasowane do Twoich potrzeb

22 programy prania to sposób, by zawsze idealnie dopasować działanie pralki do rodzaju i poziomu zabrudzenia tkanin w jej wnętrzu. Za pomocą programu parowego w łatwy sposób uzyskasz doskonale świeże i higienicznie czyste tkaniny. Wybierając superszybki program, ubrania pachnące czystością uzyskasz już w 59 minut.

php2TgYLK phpt0iNKG WW90T654DLH pranie parowe-4v2

Higienicznie czyste pranie

Doskonałą skuteczność w usuwaniu plam i zanieczyszczeń zapewnia program prania z funkcją pary. Po jego włączeniu, z dołu bębna uwolni się para, która następnie wysyci ubrania, rozbijając cząstki plam i brudu, którego z łatwością pozbędziesz się bez korzystania z funkcji prania wstępnego. Usuniesz także aż do 99,9% bakterii* i alergenów**


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

phpCu6vRo WW90T654DLH Szybkie pranie-2

Czyste ubrania w 59 minut

Gotowe pranie uzyskasz w jeszcze krótszym czasie, nie tracąc na skuteczności. Czyste tkaniny wyciągniesz już po 59 minutach, jeśli wybierzesz program Super szybki. To zasługa funkcji Speed Spray, która skraca proces płukania poprzez intensywny natrysk wody oraz przyspieszonego wirowania, które jeszcze szybciej usuwa wodę z ubrań.


* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Ciesz się komfortem codziennych obowiązków korzystając z udogodnień pralki WW80T654DLH Samsung. Teraz jeszcze łatwiej utrzymasz bęben oraz szufladę na detergent w higienicznej czystości, bez korzystania ze środków chemicznych. O świeżość i czystość ubrań zadba Aktywna piana, a silnik Digital Inverter zachwyci Cię wytrzymałością oraz cichą* pracą. Zużywa on również mniej energii elektrycznej niż klasyczne silniki w podobnych pralkach**.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

phpEf3tdV WW90T654DLH Czyszczenie bebna plus-3

Czyszczenie bębna +

Utrzymuj czystość bębna, membrany oraz  wewnętrznej strony drzwi pralki bez użycia detergentów. Silne wirowanie wraz z mocnym strumieniem wody usuną brud i aż 99,9%* bakterii, które są przyczyną nieprzyjemnych zapachów. Pralka automatycznie poinformuje Cię, kiedy będzie wymagała czyszczenia**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

php8mM9pI WW80T654DLH szuflada stay clean-3

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean została zaprojektowana tak, by utrzymanie jej w higienicznej czystości nie wymagało mycia ręcznego lub zużywania dodatkowego detergentu. System przepłukiwania wodą usuwa osad i inne pozostałości po środkach do prania, szuflada więc lśni czystością.

phpKb8gft WW90T654DLH aktywna piana-1

Aktywna piana

Działanie aktywnej piany umożliwia usunięcie nawet najtrudniejszych plam - z kawy, wina czy trawy, pozostawiając ubrania idealnie czyste. Wnika ona w tkaniny jeszcze przed rozpoczęciem prania, więc zanieczyszczenia z łatwością są usuwane z ubrań*.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

phpmp7tH6 WW80T654DLH zaladunek-az-do-8kg

Załadunek aż 8 kg

Pojemność bębna to aż 8 kg. Podczas jednego cyklu prania upierzesz codzienne ubrania dla siebie i rodziny.

phpsUyZ9e WW90T654DLH digital inverter-3

Digital Inverter

Bęben Digital Inverter cechuje bezszczotkowa konstrukcja. Działa on cicho i skutecznie, a długą żywotność potwierdza 10-letnia gwarancja.

phphFXdG0 WW90T654DLH beben diamond-3

Bęben Diamond

Bęben Diamond posiada system otworów w kształcie diamentów, których konstrukcja zapobiega zaciąganiu włókien i niszczeniu tkanin w trakcie prania.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

phpV8l4BY tabela WW80T654DLH

Porównaj produkty

phpV8l4BY tabela WW80T654DLH
phpReRt5y tabela WW80T634DLH S6
phpQdBNUA tabela WW90T754ABT S6

WW80T654DLH

WW80T634DLH

WW90T754ABT

EcoBubble™

AddWash™

-

AI Control

Pranie parowe

Super Speed

59 min
59 min
39 min
Kompresor Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

8 kg

8 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Good

Good

Better

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A+++

A+++

A+++

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

Waga netto

68 kg

68 kg

68 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

Czy opis produktu jest dla Ciebie wyczerpujący?
Nie, brakuje mi...?
Dziękujemy na cenne uwagi! :)
Dziękujemy za opinię. Bardzo się staramy :)
Masz uwagi do opisu?
Błąd w opisie
Informacje nieprzydatne
Informacje nie pasują do tego sprzętu
Inne uwagi lub szczegóły błędu

Dane techniczne

pralka Samsung AddWash WW80T654DLH

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 8 kg
Klasa energetyczna A+++
Roczne zużycie prądu 116 kWh = 70,76 zł rocznie
Roczne zużycie wody 8100 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,56 kWh
Zużycie wody (cykl) 37 litrów
Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 53 dB / 74 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania standardowego programu Bawełna w 40 st.C (załadunek częściowy)  254 minuty
Czas trwania standardowego programu Bawełna w 60 st.C (załadunek częściowy/pełny)  254 minuty / 314 minut
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, start/pauza z opcją dołożenia prania, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, bęben Samsung Swirl, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  66 x 64 x 88 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 000 zł - 2 499 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 2 ocen
5
(2)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • głośność pracy
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
super pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
18-11-2020,
Mario
Potwierdzony zakup

Swietna Sterowanie za pomoca iPhone (dedykowana aplikacja) Mega cicha Szybki tryb prania w ok 20 min Oby pochodzila przynajniej 8 lat jak moja poprzednia pralka Samsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
pozytywnie zaskoczony
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
25-10-2020,
KUSTO
Potwierdzony zakup

Długo przymierzałem się do zakupu pralki i w końcu ten model najbardziej mi odpowiada. Jest przede wszystkim cicha. ma mnóstwo programów, dotykowy ekran, możliwość podłączenia z innymi urządzeniami Samsung. Naprawdę zadowolony jestem. Zobaczymy za 5 lat.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Czy ta pralką posiada system automatycznego dozowania detergentu? W filtrach mi wyskoczyła a tutaj tej funkcji nie widzę.
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung AddWash WW80T654DLH, wpisz 1223359 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów