Przejdź do opisu produktu

Pralka Samsung WW80T654DLH AddWash AI Control

pralka

Samsung
nr kat.
1223359

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

phpJVESBq Ecobubble ikona-1

EcoBubble™

Pierz skutecznie i energooszczędnie już w niskiej temperaturze.

phpNzUpGp smart ikona

Panel AI Control

Otrzymuj inteligentne rekomendacje programów i personalizacje ustawień.

phptrUV3b icon klasa 2021 151x151px (1)-02

Klasa energetyczna B

Klasa efektywności energetycznej, która pozwoli Ci obniżyć rachunki za prąd.

phpJIJQNh Add wash ikona

AddWash™

Dodawaj ubrania nawet w trakcie trwania cyklu poprzez dodatkowe drzwiczki.

phpHaKsxC para pranie ikona

Higieniczna para

Uzyskaj czyste i higieniczne pranie za pomocą programów z parą.

php00vE0d super speed ikona

Program super szybki

 Czyste ubrania wyjmiesz już po 59 minutach.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Technologia EcoBubble™ umożliwia usunięcie uporczywych plam już w niskich temperaturach*. Aktywna piana tworzy się w bębnie poprzez połączenie detergentu z wodą oraz powietrzem. Następnie wnika ona w tkaninę i szybko usuwa wszelkie zabrudzenia, a jednocześnie ochrania kolor i strukturę materiałów. Niska temperatura prania to także oszczędność prądu**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

phpUFIYss niskie temperatury ikona

Pranie w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze dzięki aktywnej pianie, która która wnika w tkaniny, skutecznie usuwa plamy.

phpSXS4GX ochrona tkanin ikona

Dodatkowa ochrona tkanin

Działanie aktywnej piany jest równocześnie skuteczne i bezpieczne - nawet dla delikatnych materiałów.

phpo2WG0l tryb eco ikona

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskich temperaturach pozwala na większą oszczędność energii.

Inteligentny panel AI Control

Inteligentny panel AI Control sprawi, że każde pranie będzie wygodne i przebiegnie skutecznie. Umożliwia on personalizację ustawień pralki, a na podstawie zapamiętanych nawyków użytkownika, podpowiada wybór odpowiednich programów. Poprzez aplikację SmartThings możliwe jest zdalne uruchomienie pralki, ustawienie harmonogramu prania oraz rozwiązanie drobnych usterek*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

phpwbhEFX WW80T654DLH personalizuje cykle prania-personalizacja-2

Personalizacja ustawień i parametrów

Panel AI Control po analizie Twoich wyborów cykli prania, zarekomenduje najlepsze dla Ciebie ustawienia i programy.

phpMHmEQv WW80T654DLH rekomendacje-cyklu-2

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Działanie Auto Cycle Link polega na jak najtrafniejszym ustawieniu odpowiedniego programu suszenia do wybranego przez Ciebie cyklu prania.

 

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

phpSBwtd3 WW80T654DLH funkcjonalnosci-2

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

 

Poprzez aplikację SmartThings możliwe jest włączenie prania zdalnie, ustawienie jego harmonogramu oraz znalezienie informacji o najlepszym cyklu dla danego rodzaju tkanin.

Klasa energetyczna B

Z pralką o klasie energetycznej B możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd - zużywa ona mniej energii elektrycznej. Jest również bardziej przyjazna dla środowiska niż pralki o niższej klasie efektywności energetycznej.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Jeśli zdarza Ci się zapomnieć o dodaniu do prania pojedynczych części garderoby, świetnym rozwiązaniem będą drzwi AddWash™. Za ich pomocą, w trakcie trwania cyklu prania, bez trudu dodasz zarówno zapomniane ubrania jak i dodatkową porcję detergentu*. Możesz także wykorzystać je, by uprane ręcznie tkaniny dodać na etap wirowania i płukania. Uchylając drzwiczki, wygodnie przewietrzysz wnętrze pralki.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Programy prania dopasowane do Twoich potrzeb

22 programy prania to sposób, by zawsze idealnie dopasować działanie pralki do rodzaju i poziomu zabrudzenia tkanin w jej wnętrzu. Za pomocą programu parowego w łatwy sposób uzyskasz doskonale świeże i higienicznie czyste tkaniny. Wybierając superszybki program, ubrania pachnące czystością uzyskasz już w 59 minut.

php2TgYLK phpt0iNKG WW90T654DLH pranie parowe-4v2

Higienicznie czyste pranie

Doskonałą skuteczność w usuwaniu plam i zanieczyszczeń zapewnia program prania z funkcją pary. Po jego włączeniu, z dołu bębna uwolni się para, która następnie wysyci ubrania, rozbijając cząstki plam i brudu, którego z łatwością pozbędziesz się bez korzystania z funkcji prania wstępnego. Usuniesz także aż do 99,9% bakterii* i alergenów**

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

phpCu6vRo WW90T654DLH Szybkie pranie-2

Czyste ubrania w 39 minut

Gotowe pranie uzyskasz w jeszcze krótszym czasie, nie tracąc na skuteczności. Czyste tkaniny wyciągniesz już po 39 minutach, jeśli wybierzesz program Super szybki. To zasługa funkcji Speed Spray, która skraca proces płukania poprzez intensywny natrysk wody oraz przyspieszonego wirowania, które jeszcze szybciej usuwa wodę z ubrań.

 

* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Ciesz się komfortem codziennych obowiązków korzystając z udogodnień pralki WW80T654DLH Samsung. Teraz jeszcze łatwiej utrzymasz bęben oraz szufladę na detergent w higienicznej czystości, bez korzystania ze środków chemicznych. O świeżość i czystość ubrań zadba Aktywna piana, a silnik Digital Inverter zachwyci Cię wytrzymałością oraz cichą* pracą. Zużywa on również mniej energii elektrycznej niż klasyczne silniki w podobnych pralkach**.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

php8mM9pI WW80T654DLH szuflada stay clean-3

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean została zaprojektowana tak, by utrzymanie jej w higienicznej czystości nie wymagało mycia ręcznego lub zużywania dodatkowego detergentu. System przepłukiwania wodą usuwa osad i inne pozostałości po środkach do prania, szuflada więc lśni czystością.

phpKb8gft WW90T654DLH aktywna piana-1

Aktywna piana

Działanie aktywnej piany umożliwia usunięcie nawet najtrudniejszych plam - z kawy, wina czy trawy, pozostawiając ubrania idealnie czyste. Wnika ona w tkaniny jeszcze przed rozpoczęciem prania, więc zanieczyszczenia z łatwością są usuwane z ubrań*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

phpmp7tH6 WW80T654DLH zaladunek-az-do-8kg

Załadunek aż 8 kg

Pojemność bębna to aż 8 kg. Podczas jednego cyklu prania upierzesz codzienne ubrania dla siebie i rodziny.

phpsUyZ9e WW90T654DLH digital inverter-3

Digital Inverter

Bęben Digital Inverter cechuje bezszczotkowa konstrukcja. Działa on cicho i skutecznie, a długą żywotność potwierdza 10-letnia gwarancja.

phphFXdG0 WW90T654DLH beben diamond-3

Bęben Diamond

Bęben Diamond posiada system otworów w kształcie diamentów, których konstrukcja zapobiega zaciąganiu włókien i niszczeniu tkanin w trakcie prania.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

phpV8l4BY tabela WW80T654DLH

Porównaj produkty

 
phpV8l4BY tabela WW80T654DLH
phpReRt5y tabela WW80T634DLH S6
phpQdBNUA tabela WW90T754ABT S6
 

WW80T654DLH

WW80T634DLH

WW90T754ABT

EcoBubble™

AddWash™

-

AI Control

Pranie parowe

Super Speed

39 min

59 min
39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

-

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

8 kg

8 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Good

Good

Better

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

B

B

A

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 500

600 x 850 x 550

Waga netto

68 kg

67 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

Dane techniczne

pralka Samsung WW80T654DLH AddWash AI Control

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 8 kg
Klasa energetyczna B
Zużycie prądu (100 cykli)  55 kWh = 34,10 zł rocznie
Roczne zużycie wody 8100 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,56 kWh
Zużycie wody (cykl) 48 litrów
Poziom hałasu - wirowanie 72 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania programu "eco 40–60"  3:38
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, start/pauza z opcją dołożenia prania, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, bęben Samsung Swirl, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  66 x 64 x 88 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 000 zł - 2 499 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 39 ocen
5
(36)
4
(1)
3
(1)
2
(0)
1
(1)
Najwyżej ocenione zalety:
  • pojemność
  • stabilność
97% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Pralka Samsung
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
23-05-2021,
Niemam
Potwierdzony zakup

Super pralka .jestem zadowolona .Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetny sprzęt
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
28-05-2021,
Krzysiek
Potwierdzony zakup

Super wybór !Polecam w 100 %

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Duży plus za super Design: Samsung AddWash AI Control WW80T654DLH Pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
16-05-2021,
krynias
Potwierdzony zakup

Pralka wygląda znakomicie. Po 3 praniach przy 1400 obrotach stwierdzam, że jest bardzo cicha. Pranie bardzo dobrze uprane. Super, że można dodać dodatkowe zapomniane rzeczy w trakcie programu. Jeszcze nie korzystałem z opcji pary, bo nie miałem potrzeby, ale to jest funkcja, która mnie skłoniła do tej pralki. #AkcjaWNajlepszymPorządku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung AddWash AI Control
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
13-06-2021,
Ja Andrzej
Potwierdzony zakup

#AkcjaWNajlepszymPorządku.Co wybrałem? Samsung AddWash WW80T654DLH.Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Mnóstwo przydatnych funkcji. Posiada funkcje, które bardzo ułatwiają życie od krótkich programów do odświeżenia ubrań przez tryby eco,Ładny wygląd, ergonomia, sterowanie z telefonu . Cicha, możliwość dodawania prania, kiedy chcę to rewelacja.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka Samsung
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
11-06-2021,
Wonti
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolony z zakupu pralki. Cicha , oszczędna , możliwość dodawania prania , dużo przydatnych funkcji. #AkcjaWNajlepszymPorządku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
09-08-2021,
Ania
Potwierdzony zakup

Jestem mega zadowolona polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
17-08-2021,
Rafał
Potwierdzony zakup

Polecam dobry zakup👍

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka Samsung
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
09-09-2021,
lecchu
Potwierdzony zakup

#akcjalaczproduktydlawygody Pralka spełnia oczekiwania.Połączenie wifi,kontrola przez internet oraz sugerowane programy prania.Wygląd nowoczesny.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobrze wydane pieniądze
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
13-09-2021,
Serdeliusz
Potwierdzony zakup

Pralka sprawuje się ok. Zaskakuje swoją kulturą pracy (bardzo cicho) nawet przy odwiarowywaniu na maksymalnych obrotach. Duży wybór programów, a po połączeniu ze Smart Things jeszcze większe możliwości. Dodawanie "zapomnianego" prania - świetny pomysł i dobre rozwiązanie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
08-06-2021,
Użytkownik
Potwierdzony zakup

Super produkt w okazyjnej cenie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (3)

Powiadom o pytaniach
Jeśli urządzenie posiada automatykę wagową a nie dobiera do tego detergentu to na czym polega ta automatyka?
Chcemy zamontować na tej pralce suszarkę Samsung DV90M6200CW. Czy urządzenia pasują ze sobą? Jaki zestaw łącznikowy należy zamówić?
Czy ta pralką posiada system automatycznego dozowania detergentu? W filtrach mi wyskoczyła a tutaj tej funkcji nie widzę.
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WW80T654DLH AddWash AI Control, wpisz 1223359 w wyszukiwarce euro.com.pl.