Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Techland Twoje Studio Projektowe 2 PAK

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Techland Twoje Studio Projektowe 2 PAK
Techland Twoje Studio Projektowe 2 PAK
0 zł
Opis i dane
    Twoje Studio Projektowe 2 to niezwykle łatwy w obsłudze program pomagający zaprojektować dom, mieszkanie, wnętrze oraz ogród. Nie wymaga od użytkownika żadnej specjalistycznej wiedzy - doskonałe rezultaty może osiągnąć każdy. Teraz nie trzeba już zatrudniać architekta wnętrz czy planisty ogrodów. Od dziś najlepsze rozwiązania można znajdować bez niczyjej pomocy.
    Dzięki możliwości tworzenia trójwymiarowych wizualizacji program pozwala sprawdzić, jak dany projekt sprawdzi się w przestrzeni 3D, odzwierciedlającej rzeczywistość. Sprawdzone i najlepsze rozwiązania można wysłać wykonawcy lub profesjonaliście odpowiedzialnemu za projekt - Twoje Studio Projektowe 2 korzysta z branżowego standardu wymiany plików między klientami, projektantami i budowlańcami: formatu DWG/DXF (jak w programie AutoCAD).

Dane techniczne

oprogramowanie Techland Twoje Studio Projektowe 2 PAK

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania inne
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP / Vista
Wersja  2,0
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Techland Twoje Studio Projektowe 2 PAK, wpisz 401120 w wyszukiwarce euro.com.pl.