Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Symantec Norton 360 4.0 PL 3stan/12m-c upg

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Symantec Norton 360 4.0 PL 3stan/12m-c upg
Symantec Norton 360 4.0 PL 3stan/12m-c upg
169 zł
Opis i dane

Program Norton 360 w wersji 4.0 zapewnia szybką, aktualną i kompleksową ochronę - ochrona przed wirusami, robakami internetowymi, działaniami hakerów i sieciami typu "bot", a także zabezpiecza przed kradzieżą tożsamości w Internecie. Program Norton 360 w wersji 4.0 jest łatwy w obsłudze i całkowicie zautomatyzowany - działa w tle bez negatywnego wpływu na wydajność komputera oraz gwarantuje kompleksową ochronę przed wszystkimi zagrożeniami bez jakichkolwiek działań użytkownika. Wersja upgrade do wersji 4.0.

 

  • Kompleksowa, łatwa w obsłudze, szybka i wydajna ochrona zabezpiecza użytkowników przed działaniami przestępców internetowych, zagrożeniami dla komputera pochodzącymi z Internetu oraz utratą plików.
  • Technologia Insight pozwala natychmiast sprawdzać pochodzenie plików i czas ich istnienia, aby jak najszybciej wykrywać i powstrzymywać oprogramowanie typu „crimeware”.
  • Optymalizacja wydajności komputera poprawia jego działanie i utrzymanie optymalnego stanu systemu.
  • Łatwe w obsłudze automatyczne tworzenie kopii zapasowych umożliwia bezpieczną archiwizację zdjęć i filmów cyfrowych, pobranej muzyki, dokumentów finansowych i innych ważnych plików.
  • Funkcja zarządzania kontrolą rodzicielską umożliwia klientom monitorowanie działań dzieci w Internecie i ich ochronę przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci.
  • Skaner treści społecznościowych Norton Safe Web umożliwia sprawdzanie tablicy i wiadomości w serwisie Facebook pod kątem nieprawidłowych łączy i innych zagrożeń bezpośrednio w Centrum sterowania Norton.

Dane techniczne

oprogramowanie Symantec Norton 360 4.0 PL 3stan/12m-c upg

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania antywirusowe
Liczba urządzeń 3
Wersja licencji  kontynuacja licencji
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP Home Edition/Professional/Vista/Windows7
Wersja  UPGRADE
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Symantec Norton 360 4.0 PL 3stan/12m-c upg, wpisz 412948 w wyszukiwarce euro.com.pl.