Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie PWN Tłumacz komputerowy Translatica Premium j. angielsk

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie PWN Tłumacz komputerowy Translatica Premium j. angielsk
PWN Tłumacz komputerowy Translatica Premium j. angielsk
0 zł
Opis i dane
    Najnowsza wersja najpopularniejszego polskiego systemu tłumaczącego. Znacznie szybsza od poprzedniej wersji, tłumaczy dokumenty poczty elektronicznej, strony www i mowę z angielskiego na polski, a także dokumenty utworzone w popularnych programach biurowych (edytorach tekstu, arkuszach kalkulacyjnych). Stanowi doskonałe narzędzie do prowadzenia korespondencji w języku angielskim poprzez pocztę elektroniczną.
    Dzięki zdecydowanie szybszemu działaniu pozwala na sprawne tłumaczenie e-maili z języka angielskiego na polski, a po napisaniu odpowiedzi w języku polskim – przetłumaczenie jej na angielski. Pozwala tłumaczyć całe dokumenty w MS Word czy MS Excel. Dzięki ścisłej współpracy z najpopularniejszymi programami stanowi doskonałe, nowoczesne narzędzie wspomagające prace biurowe. Jest kompatybilna z najnowszym systemem operacyjnym Microsoft Windows Vista oraz Microsoft Office 2007.

Dane techniczne

oprogramowanie PWN Tłumacz komputerowy Translatica Premium j. angielsk

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących PWN Tłumacz komputerowy Translatica Premium j. angielsk, wpisz 804064 w wyszukiwarce euro.com.pl.