Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Office Professional 2010 PL 32-bit/x64

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Office Professional 2010 PL 32-bit/x64
Microsoft Office Professional 2010 PL 32-bit/x64
Opis i dane
Microsoft Office Professional 2010 to kompleksowy pakiet oprogramowania i pomocy technicznej ułatwiający prowadzenie firmy i wspomagający jej rozwój. Pakiet ten zawiera: wszechstronne narzędzia poczty e-mail i planowania w programie Outlook, zaawansowane funkcje zarządzania informacjami i danymi w programach Excel oraz Access, a także profesjonalne narzędzia marketingowe w programie Publisher. Razem z pakietem jest oferowany roczny dostęp do pomocy technicznej w dowolnym momencie.

 

Główne zalety:
 
Edytowanie fotografii w dokumentach bez opuszczania programów Word, Publisher lub PowerPoint

Łatwe w użyciu narzędzia do edycji obrazów pozwalają zwiększyć atrakcyjność dokumentów programów Word i Publisher lub prezentacji programu PowerPoint, umożliwiając przycinanie obrazów, dostosowywanie ich jasności i kontrastu, wyostrzanie i wygładzanie obrazów oraz dodawanie artystycznych efektów wizualnych.
Analizowanie finansów w domu i w pracy za pomocą ulepszonych funkcji programu Excel

Wykresy przebiegu w czasie dostępne w programie Excel 2010 umożliwiają tworzenie niewielkich wykresów, które ułatwiają przedstawianie trendów w wydatkach. Fragmentatory pozwalają na dynamiczne segmentowanie i filtrowanie danych z tabeli przestawnej w celu wyświetlenia tylko potrzebnych danych, a ulepszone formatowanie warunkowe umożliwia wyróżnianie określonych elementów w zbiorze danych za pomocą kilku kliknięć.
Edytowanie, udostępnianie oraz uzyskiwanie dostępu z niemal każdego miejsca za pomocą aplikacji Office Web Apps

Za pomocą pakietu Office 2010 można wykonywać zadania poza biurem, domem lub szkołą. Wystarczy opublikować dokumenty utworzone przy użyciu aplikacji stacjonarnych pakietu Office 2010 w trybie online, aby można je było wyświetlać i edytować oraz uzyskiwać do nich dostęp za pomocą aplikacji Office Web Apps z niemal dowolnego miejsca z aktywnym połączeniem internetowym*.

*Wymagane jest odpowiednie urządzenie, połączenie internetowe oraz obsługiwana przeglądarka Internet Explorer, Firefox lub Safari. Niektóre funkcje dla urządzeń przenośnych wymagają pakietu Office Mobile 2010, który nie jest dołączany do aplikacji i pakietów Office 2010 ani do aplikacji Office Web Apps. Istnieją pewne różnice między funkcjami aplikacji Office Web Apps, aplikacji pakietu Office Mobile 2010 i aplikacji pakietu Office 2010.

Tworzenie dynamicznych materiałów marketingowych dzięki ulepszonym narzędziom do edycji zdjęć w programie Publisher

Program Publisher 2010 umożliwia uzyskiwanie profesjonalnych rezultatów dzięki ulepszonym narzędziom do edycji zdjęć, które pozwalają na łatwe wstawianie i zastępowanie zdjęć z zachowaniem wyglądu i układu dokumentu. Można także wyświetlać pogląd wprowadzonych zmian formatowania przed ich zastosowaniem, dodawać podpisy do fotografii z biblioteki układów oraz wybierać spośród opcji edycji, takich jak zmiana kształtu fotografii, przesuwanie, skalowanie, przycinanie, zmiana koloru i jasności.
Szybkie znajdowanie potrzebnych funkcji i personalizowanie środowiska pracy.

Nowy widok Microsoft Office Backstage™ umożliwia zapisywanie, udostępnianie, drukowanie i publikowanie dokumentów za pomocą kilku kliknięć. Natomiast dzięki usprawnionej Wstążce można szybko uzyskać dostęp do ulubionych poleceń, a także utworzyć karty lub dostosować je do własnego stylu pracy.
Szybkie tworzenie doskonałych baz danych w programie Access.

W celu rozpoczęcia pracy można skorzystać z gotowych szablonów programu Access 2010 lub wybrać spośród szablonów przesłanych przez członków społeczności, a następnie dostosować je do potrzeb projektu. Dzięki temu zbieranie informacji i tworzenie raportów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Efektywne organizowanie informacji o klientach w programie OneNote

W programie OneNote 2010 można utworzyć notes cyfrowy, który pozwala na przechwytywanie oraz organizowanie wszystkich istotnych informacji o klientach — informacji tekstowych, obrazów, klipów wideo i plików dźwiękowych z dokumentów, stron sieci Web i wiadomości e-mail — w jednym, łatwo dostępnym miejscu.
Łatwe śledzenie konwersacji e-mail i zarządzanie nimi w programie Outlook

Funkcja widoku konwersacji w programie Outlook 2010 pozwala zaoszczędzić czas i kontrolować wiadomości e-mail. Ta funkcja umożliwia kondensowanie, kategoryzowanie, a nawet ignorowanie zbyt długiej wymiany wiadomości e-mail za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu zarządzanie dużą liczbą wiadomości e-mail jest łatwe.
Przedstawianie prezentacji z dowolnego miejsca za pomocą programu PowerPoint

Korzystając z emisji pokazu slajdów, można natychmiast udostępnić prezentację programu PowerPoint 2010 za pośrednictwem przeglądarki sieci Web jednemu lub stu zdalnym odbiorcom — nawet jeśli nie mają oni programu PowerPoint.
Uproszczone i usprawnione drukowanie w programie Publisher

Ulepszona funkcja drukowania w programie Publisher 2010 pozwala uzyskiwać żądane rezultaty już za pierwszym razem. Dzięki niej można natychmiast wyświetlić podgląd zmian wprowadzanych podczas dopasowywania ustawień wydruku, jednocześnie wyświetlać obie strony dokumentu, a nawet spojrzeć „przez” papier i wyświetlić podgląd drugiej strony publikacji, aby mieć pewność, że będzie ona czytelna.
Porównaj wersje Office:
 
porównanie wersji Office

Specifikacja:

Rodzina oprogramowania Microsoft Office 2010 Professional BOX PL
Skład pakietu Word - edytor tekstu
Excel - arkusz kalkulacyjny
PowerPoint - program do tworzenia prezentacji
OneNote - organizator notatek
Outlook - menedżer poczty elektronicznej oraz informacji
Publisher - program do tworzenia publikacji
Access - system zarządzania bazami danych
Wersja językowa Polska
Wersja produktu BOX
Typ licencji Nowa licencja
Liczba użytkowników 1
Liczba stanowisk 2
Typ nośnika Płyta DVD
Dodatkowe informacje Prawo do zainstalowania dodatkowej kopii na urządzeniu przenośnym Możliwość przenoszenia licencji
Wymagania systemowe:
  • Komputer i procesor: Procesor 500 MHz lub szybszy
  • Pamięć: 256 MB pamięci RAM; zalecane 512 MB do obsługi funkcji zaawansowanych.
  • Dysk twardy: 3 GB wolnego miejsca na dysku
  • Wyświetlanie: Monitor o rozdzielczości 1024 x 576 lub wyższej
  • System operacyjny: System operacyjny Windows XP (wymagany jest dodatek SP3) w wersji 32-bitowej, Windows 7, Windows Vista z dodatkiem Service Pack (SP) 1, Windows Server 2003 z dodatkiem SP2 z programem MSXML 6.0 (tylko 32-bitowa wersja pakietu Office), Windows Server 2008 lub nowszy w wersji 32- lub 64-bitowej.
  • Elementy graficzne: Sprzętowe przyspieszenie grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z programem DirectX 9.0c

W opakowaniu:
  • Licencję z kluczem aktywacyjnym
  • Książeczkę/instrukcję
  • Oryginalny nośnik DVD z oprogramowaniem Microsoft Office 2010 Professional w polskiej wersji językowej

 

 

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Office Professional 2010 PL 32-bit/x64

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Gwarancja   
Gwarancja  wieczysta
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Office Professional 2010 PL 32-bit/x64, wpisz 408529 w wyszukiwarce euro.com.pl.