Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Małe Firmy PKC PL + mysz

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Małe Firmy PKC PL + mysz
Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Małe Firmy PKC PL + mysz
799 zł
Opis i dane
Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera narzędzia potrzebne do utrzymania łączności i zachowania produktywności w domu, w biurze oraz w podróży.

Dostępne z niemal każdego miejsca, wszechstronne narzędzia poczty e-mail, listy zadań i planowania w programie Outlook 2010 pozwalają być w stałym kontakcie. Korzystając z zaawansowanych funkcji edycji multimediów i efektów wizualnych w programach Word 2010 oraz PowerPoint 2010, można tworzyć przyciągające uwagę raporty i prezentacje o profesjonalnym wyglądzie. Używane przez specjalistów narzędzia do analizowania danych w programie Excel 2010 umożliwią bezproblemowe zarządzanie finansami. Program OneNote 2010 udostępnia miejsce do zbierania notatek, wyników badań w sieci Web, dokumentów oraz innych zasobów w celu organizowania projektów służbowych i osobistych.

Główne zalety:
 
Edytowanie obrazów z poziomu dokumentów

Proste w użyciu narzędzia do edycji obrazów pozwalają zwiększyć atrakcyjność wizualną dokumentów i prezentacji. Umożliwiają one przycinanie obrazów, dostosowywanie ich jasności i kontrastu, wyostrzanie i wygładzanie obrazów oraz dodawanie artystycznych efektów wizualnych bez opuszczania programu Word 2010 lub PowerPoint 2010.
Edytowanie, udostępnianie oraz uzyskiwanie dostępu z niemal każdego miejsca za pomocą aplikacji Office Web Apps

Za pomocą pakietu Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm można wykonywać zadania poza biurem, domem lub szkołą. Wystarczy opublikować utworzony dokument w trybie online, tak aby można było go wyświetlać i edytować oraz uzyskiwać do niego dostęp za pomocą aplikacji Office Web Apps z niemal dowolnego miejsca z aktywnym połączeniem internetowym.
Szybkie znajdowanie potrzebnych funkcji i personalizowanie środowiska pracy

Nowy widok Microsoft Office Backstage™ umożliwia zapisywanie, udostępnianie, drukowanie i publikowanie dokumentów za pomocą kilku kliknięć. Natomiast dzięki usprawnionej Wstążce można szybko uzyskać dostęp do ulubionych poleceń, a także utworzyć karty lub dostosować je do własnego stylu pracy.
Efektywniejsze zarządzanie informacjami o klientach w programie OneNote

W programie OneNote 2010 można utworzyć notes cyfrowy, który pozwala na przechwytywanie i udostępnianie wszystkich informacji w postaci tekstu, obrazów, plików wideo i plików dźwiękowych w jednym miejscu, a także korzystać z notesów udostępnionych, aby zwiększyć wydajność współpracy z innymi użytkownikami.
Analizowanie finansów w domu i w pracy za pomocą ulepszonych funkcji programu Excel

Wykresy przebiegu w czasie dostępne w programie Excel 2010 umożliwiają tworzenie niewielkich wykresów, które ułatwiają przedstawianie trendów danych. Fragmentatory pozwalają na dynamiczne segmentowanie i filtrowanie danych z tabeli przestawnej w celu wyświetlenia tylko potrzebnych danych, a ulepszone formatowanie warunkowe umożliwia wyróżnianie określonych elementów w zbiorze danych za pomocą kilku kliknięć.
Łatwe śledzenie konwersacji e-mail i zarządzanie nimi w programie Outlook

Widok konwersacji w programie Outlook 2010 pozwala zaoszczędzić czas i kontrolować pocztę e-mail. Ta funkcja umożliwia streszczanie, kategoryzowanie, a nawet ignorowanie zbyt długiej wymiany wiadomości e-mail za pomocą jednego kliknięcia.
Nadawanie prezentacjom ruchu za pomocą programu PowerPoint

Pliki wideo można edytować bezpośrednio w programie PowerPoint 2010 (dzielić długie klipy na krótsze segmenty lub zmniejszać rozmiar plików, tak aby prezentację można było przenosić), a następnie dostosować wygląd prezentacji, zmieniając kolor, dodając nowe efekty wideo oraz nowe dynamiczne przejścia i animacje slajdów.
Dostosowywanie poczty e-mail w celu przyśpieszenia komunikacji w programie Outlook

Dzięki funkcji Szybkie kroki w programie Outlook 2010 można utworzyć i zapisać zadania obejmujące wiele kroków, które można wykonać jednym kliknięciem. Przykładowe zadania to wysłanie odpowiedzi z wezwaniem na spotkanie, przeniesienie do konkretnego folderu, utworzenie nowej wiadomości e-mail dla listy grup i inne.
Przedstawianie prezentacji programu PowerPoint w dowolnym miejscu

Korzystając z emisji pokazu slajdów, można udostępnić prezentację programu PowerPoint 2010 za pośrednictwem przeglądarki sieci Web jednemu lub stu zdalnym odbiorcom — nawet jeśli nie mają oni programu PowerPoint.
Dodawanie wymiaru do danych za pomocą wykresów, schematów i grafiki SmartArt®

Atrakcyjne elementy wizualne w programach Excel, Word i PowerPoint 2010 pozwalają ilustrować pomysły za pomocą ulepszonych narzędzi wykresów oraz grafik SmartArt, które umożliwiają tworzenie intuicyjnych, dynamicznych wykresów.
Porównaj wersje Office:
 
porównanie wersji Office

Specifikacja:

Rodzina oprogramowania Microsoft Office 2010 Dla użytkowników domowych i małych firm PKC PL
Skład pakietu Word - edytor tekstu
Excel - arkusz kalkulacyjny
PowerPoint - program do tworzenia prezentacji
OneNote - organizator notatek
Outlook - menedżer poczty elektronicznej oraz informacji
Wersja językowa Polska
Wersja produktu PKC
Typ licencji Nowa licencja
Liczba użytkowników 1
Liczba stanowisk 1
Typ nośnika brak
Dodatkowe informacje Odblokowuje wybrany pakiet z wstępnie załadowanego obrazu Office
Wymagania systemowe:
  • Procesor 500 MHz lub szybszy
  • Pamięć: 256 MB pamięci RAM; zalecane 512 MB do obsługi funkcji zaawansowanych.
  • Dysk twardy: 3 GB wolnego miejsca na dysku
  • Wyświetlanie: Monitor o rozdzielczości 1024 x 576 lub wyższej
  • System operacyjny: System operacyjny Windows XP (wymagany jest dodatek SP3) w wersji 32-bitowej, Windows 7, Windows Vista z dodatkiem Service Pack (SP) 1, Windows Server 2003 z dodatkiem SP2 z programem MSXML 6.0 (tylko 32-bitowa wersja pakietu Office), Windows Server 2008 lub nowszy w wersji 32- lub 64-bitowej.
  • Elementy graficzne: Sprzętowe przyspieszenie grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z programem DirectX 9.0c

W opakowaniu:
  • Licencję z kluczem aktywacyjnym z oprogramowaniem Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm w polskiej wersji językowej
  • Książeczkę/instrukcję

 

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Małe Firmy PKC PL + mysz

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Microsoft Windows XP z Service Pack (SP) 2, Windows Server 2003 z SP1, Vista, Windows 7
Wersja  Karta klucza produktu do aktywacji pakietu Office.
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

4,5 na podstawie 2 ocen
5
(1)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • łatwość instalacji
  • kompatybilność z systemem operacyjnym
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Dobry produkt
16-05-2012,
Andrzej
Potwierdzony zakup

Kolejna wersja pakietu jeszcze lepsza, bardziej intuicyjna i chyba szybsza od 2007. Może sprawić początkowe kłopoty osobom przesiadającym się z wersji 2003 i wcześniejszych, ale warto dokonać zmiany, ergonomiczny interface znacznie poprawia jakość pracy.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie kupuj
łatwość instalacji:
kompatybilność z systemem operacyjnym:
wydajność oprogramowania:
łatwość nawigacji:
wydajność:
płynność pracy:
09-08-2013,
Alek

Pobierz darmowego, legalnego OpenOffice'a.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Małe Firmy PKC PL + mysz, wpisz 420585 w wyszukiwarce euro.com.pl.