Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft MS Windows Vista Home Premium PL DVD (BOX)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft MS Windows Vista Home Premium PL DVD (BOX)
Microsoft MS Windows Vista Home Premium PL DVD (BOX)
0 zł
Opis i dane
   Windows Vista Home Premium to wydanie, które zarówno w domu, jak i w podróży zapewnia użytkownikom komputerów większą łatwość użycia, lepsze zabezpieczenia i więcej rozrywki. Oto preferowane wydanie systemu Windows dla domowych komputerów stacjonarnych i przenośnych. Zarówno w domu, jak i w trakcie podróży system Windows Vista Home Premium zapewnia użytkownikowi komputera produktywność i rozrywkę.
    W skład systemu wchodzi program Windows Media Center, co powala użytkownikowi łatwiej cieszyć się cyfrowymi zdjęciami , telewizją, filmami i muzyką. Ponadto niespotykany dotąd poziom zabezpieczeń i niezawodności komputera daje użytkownikowi poczucie spokoju. Wszystkie cechy systemu Windows Vista Home Premium sprawiają, że przyjemność korzystania z domowego komputera osiąga zupełnie nowy wymiar.

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft MS Windows Vista Home Premium PL DVD (BOX)

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania systemowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Funkcjonalność   
Wersja systemu operacyjnego  Home Edition
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Nie dotyczy
Wersja  Pełny pakiet, wersja pudełkowa produktu (BOX), pakiet można przenosić na inne PC (nie jest przypisany do PC, tak jak wersja OEM)
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft MS Windows Vista Home Premium PL DVD (BOX), wpisz 803872 w wyszukiwarce euro.com.pl.